امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام
ماهم اومدیم
سلام به همه
اشتیاق جون درست متوجه شدی هیچ کدوم از حرفام نمیفهمه با اینکه بیشتر از هزار بار بهش گفتم دوسش دارم و عاشقشم خودشم خوب میدونه چقدر دوسش دارم
بگذریم شما که حالتون خوبه کم و کسری ندارید همه پاکید؟ خدایا شکرت برای همه آرزوی پاکی ابدی میکنم
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
(1389 بهمن 25، 1:30)baris manco نوشته است: شرمنده ام من یک بیمار روانیم که عضو این سایت شدم

تو که حالت خوبه ، اون ها که روانین ، هیچ وقت قبول ندارن که مریضن ، باور کن

غیر از این باشه ، مشکل زیاد جدی نیست و میشه به خوبی حل بشه
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام تنها خانوم !!!

نمیدونم چه قدرت و نفوذی توی کلام شما هست که همه رو میگیره!!!

مثلا من بیام همین حرفا رو بزنم هیشکی تحویلم نمیگیره، ولی شما بیاین بزنین همه درگیر حرفاتون میشن!!!

منم برای شما آرزوی موفقیت و شادی دارم.
و میخوام اینو بگم که حرفا و راهنمایی های شما در گذشته خیلی روی من تاثیر گذاشت و باعث شد که بیشتر به خودم توجه کنم و به خودم بیام!!!

از بقیه هم میخوام که پستهای گذشته ی تنها خانوم رو حتما بخونن !!!

انشاالله که باز هم بتونین بیاین کانون و به ما کمک کنید!!!

در پناه خدا !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
(1389 بهمن 24، 16:58)eshtiagh نوشته است: [quote='massoud' pid='73173' dateline='1297571520']
سلام بچه ها چه خبره؟
بدکار منم دلم خیلی میگیره .خیلی وقت ها الکی هست و اصلا منشا اون معلوم نیست.اما یه سئوالی دیروز با دوستام رفتیم بیرون اما نمی دونم چرا با اونا که بودم کمی استرس منو فرا گرفت.فکر می کنید علتش چیه؟به خاطر ترک این کاره؟Tears

منظورت از استرس چیه؟؟؟
منظورم از استرس اینه که تپش قلب احساس ناراحتی بدون دلیل اضطرب نگرانی و ...
کلا دلتنگم .نمی دونم برای کی برای چی؟؟؟
دلم می خواد مثل بعضی ها که میرن با جنس مخالفشون لذت می برم .منم ببرم .اما با کی ؟53258zu2qvp1d9v
مسعود تنها مسعود خسته نشستم کنج اتاق به جاده نگاه می کنم بینم کی میاد کی میره .متاسفانه نقطه ضغف منم این کاره زشته یعنی gf بازی.
فقط دلم می خواد کل بعضی ها رو بخونم و زیاد این لذتش برام مهم نیست .می خام خودمو ثابت کنم برای کسایی که با این gf بازیشون برای من احساس گندگی می کنند!!!
الان به حرفام می خندم اما واقعا نگاه می کنم میبینم این خصوصیت در من هست.
کمک کنید و بگید به من چجوری این خصوصیت رو دور کنم.می دونم با دور کردنش همه چی حل میشه.4fvfcjavarzesh
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
آقا مسعود ببین واقعاً این همه وقتی‌ که برای ثابت کردن خودت میذاری به نتیجه‌ای که بدست میاری ارزش داره؟؟؟توی زندگیت چه پیشرفتی میکنی‌؟؟بعداً که خواستی‌ ازدواج کنی‌ میتونی این خصلتتا کنار بذاری یا حاضری عشق زندگیتا از دست بدی؟؟؟

به نظر من زندگیت خیلی‌ بیشتر از اینا ارزش داره که بخوای به خاطره حرفای دیگران خرابش کنی‌
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام مسعود جانKhansariha (18)

اینجور که من فهمیدم تو فقط برای اینکه به کسی‌ یه چیزی رو ثابت کنی‌ با کسی‌ دوست میشی‌

میدونی‌ , واقعا آزاد نیستی‌

همش فکر میکنی‌ که با کی‌ دوست بشم که دوستام ازش خوششون بیاد

ولی‌ اگه می‌خوای یه رابطهٔ دراز مدت رو شروع بکنی‌ باید اول بشینی‌ و خواستهای خودت رو بررسی کنی‌:

از چه جور دختر خوشت میاد؟ چه شخصیتی‌ رو دوست داری؟ چه جور شخصیتی‌ رو دوست نداری

وقتی‌ این سوال هارو برای خودت جواب دادی جستجوت آسونتر می‌شهcheshmak

راستی‌ یه سوال تو که مشگل نداری که با جنس مقابل ارتباط برقرار کنی‌؟؟؟؟Khansariha (56)

اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست (دکتر علی شریعتی)
همش فکر میکنی‌ که با کی‌ دوست بشم که دوستام ازش خوششون بیاد

سلام اشتیاق جان تو خیلی دیگه شلوغش کردی؟من اصلا با کسی دوست نیستم یعنی بودم اما الان دیگه نیستم و این دوستایی که من داشتم ایتقد عجیب بودن که من رو به تویه کردن از این واداشتند.همشون یجورایی بچه بودن .اینا حتی از خونه بیرون نمیومدن یه پارکی چیزی بریم .منم فقط با اصرار کردن به اون ها شخصیت خودمو پایین میوردم.
رابطه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه تو رو خدا من همینجوریشم الکی به همه وابسته میشم ولی در کل اون رابطه ای که مد نظر خودم هست رو دوست دارم داشته باشم.
من نمی دونم اما احتمالا کار خداست چون منو دوست داره آخه میدونین با هر دختری که دوست شدم یا خیلی راهش به من دور بود.یا اهل این کارا نبود به قول خودشون تلفنی عشق می کرد .من خیلی دوست دارم این کارا رو نکنم اما خیلی بهم فشار میاد.
و در تکمیل حرفام بگم یادمه هر باری که خواستم از یه راهی با یه دختر دوست شم یه مانعی جلوش بود و ایجاد شد که اگر داستانشونو براتون بگم شاخ در میارین... !
و از اون پسرایی که میرن تو خیابون دنبال این و اون تل میدن بدم میااااااااااااااااد:smiley-yell:
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
سلام بچه ها.امروز خیلی خیلی ناراحتم و از دست زمین و زمان عصبی.تاریخ اعزام من اومد و من اسفند ماه اعزام هستم.یعنی خیلی وقت پیش اومد و امروز کد یگان خدمتی هم اومد و من رو مازاد الام کرد.این هم میتونه خوب باشه و هم بد.خوب از ایم نظر که میتونی کار کنی که جای خوب بیافتی اما از این نظر بد که هر جایی که در روز اعزام نیرو کم داشته باشه تو رو میفرستن.بچه ها برام دعا کنید تو شهر خودم بیافتم.انشاالله که هر چی از خدا میخواید بهتون بده
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
قصه نخور..همه سربازا اولش کلی مضطربن ولی وقتی تموم میشه حسرت میخورن
من دوست داشتم پسر بودم سربازی میرفتم53258zu2qvp1d9v
...
سلام
آقا داوود نگران نباش ، بلاخره دوران سربازی هم یه دوره ای از زندگیه ... کلی تجربه کسب می کنی53258zu2qvp1d9v
ایشالا که لحظه لحظه های زندگیت پر باشه از شادی و خندهcheshmak
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
نگران نباش داوود جان چشم بهم بزنی تموم میشه
درسته که دو سال از عمرت تلف میشه واز زندگی و کارات عقب میفتی ولی چاره ای نیست باید سوخت و ساخت
تمومه خانوم شما فکر میکنی تو خدمت چه خبره با پر طاووس شما باد میزنن و هرروز برات چلو کباب میارن نه همچین خبرایی نیست
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]

سلام داوود جان ما دعا میکنیم که ایشاله هر جا دوست داری بیوفتیKhansariha (18)

من اگه ارشد رو قبول نشم باید برم خدمت. آزمونم جمعست دعام کنید42
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
این هفته خیلی ها کنکور دارن42
دعا می کنم هر چی که به صلاح هست همون بشه
و هر جایی که دوست دارین قبول بشین53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1389 بهمن 26، 16:32)تولد40 نوشته است:
سلام داوود جان ما دعا میکنیم که ایشاله هر جا دوست داری بیوفتیKhansariha (18)

من اگه ارشد رو قبول نشم باید برم خدمت. آزمونم جمعست دعام کنید42

داوود جان
ناراحت نباش
شتره دیگه!!!!

تولد
با هم میریم اگه خواستی بری!4fvfcja
(1389 بهمن 26، 13:20)((دیگه تمومه)) نوشته است: قصه نخور..همه سربازا اولش کلی مضطربن ولی وقتی تموم میشه حسرت میخورن
من دوست داشتم پسر بودم سربازی میرفتم53258zu2qvp1d9v
1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81Khansariha (134)Khansariha (134)Khansariha (134)Khansariha (134)

شوخی میکنید؟؟؟!!!!!!!!!!!1744337bve7cd1t81Khansariha (134)
من حاضرم به جای من برید ها اگه خیلی علاقه دارید. کلی هم خوشحال می شم4fvfcja
(1389 بهمن 26، 19:07)tark نوشته است: این هفته خیلی ها کنکور دارن42
دعا می کنم هر چی که به صلاح هست همون بشه
و هر جایی که دوست دارین قبول بشین53258zu2qvp1d9v

دعا کنید سربازی قبول نشیم!!! بقیه اش حله!53258zu2qvp1d9v
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان