امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1389 بهمن 28، 20:38)massoud نوشته است: امشب شب مرگ منه شبی که باید جایزه بگیرم Tears ولی زدمTearsTearsTears
19 روز طاقت اوردم اما حالا زدم موندم چه جوری شروع کنم؟

دوستمون سين خيلي خوب گفت
بهترين راه اينه كه خودت رو سرگرم كني البته تا ميشه نبايد تو شرايط گناه بموني سعي كن حالا كه اول راهي تنها نموني پيش ديگران باش تو جمع بمون
اولش خيلي سخته من قبل از اينكه بيام كانون چندين بار توبه كردم بازم شكوندم ولي روزي كه اومدم اينجا به خودم گفتم اومدم اينجا پس بايد ترك كنم تا فكري ميومد تو ذهنم ميومدم اينجا و با بچه ها حرف ميزدم
الان بيش از يك ساله كه پاكم
Khansariha (18)
اولاش شيطون ميومد سراغم ولي سريع افكارم رو عوض ميكردم اما الان ديگه 90 درصد وقتم رو تنهام و درس ميخونم و خدا رو شكر مشكلي پيش نمياد
از همين الان شروع كن و نگو دفعه قبل 19 روز تونستم اين دفعه يك ماه
يك بار واسه هميشه بزارش كنار

سپاس شده توسط
(1389 بهمن 28، 20:38)massoud نوشته است: امشب شب مرگ منه !!!!

این که خیلی خوبه!

امشب شبی است که باید خود قبلیتو بکشی و منتظر متولد شدن خود جدیدت بشی!!!53258zu2qvp1d9v
راستی بچه ها
ممنونم از همدردیتون!

بعد از پست دیشبم کلی از بچه پیام دادن و کمکم کردن. شگفت آور بود لطفتون3174142Khansariha (18)Khansariha (48)

مشکلمم تا حد زیادی حل شد
خدایا شکرت و ممنونم از شما دوستای گلم31741cheshmak53258zu2qvp1d9vKhansariha (18)Khansariha (48)
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام
من الا یه ماهی هست اینجا نیومدم حالم خیلی بد بود بچه ها واقعا دلم براتون تنگ شده بود شماها خوبین ما که خوبیم
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

سلام بچه‌ها اینجا را خیلی‌ دوست دارم بهم کلی‌ انرژی میده
دلم می‌خواد به خدا بیشتر نزدیک شم اما دلم پر از چیز آی‌‌ بیهودس از دست خودم خیلی‌ دلخورم میدونم نباید فکر گذشته‌ها باشم اما گذشته اذیتم می‌کنه اونی نبودم که باید باشم
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلام به همه بچه ها و چکاوک جان خوبی؟
درسته که هممون گذشته خوبی نداشتیم و فکرش ازارمون میده ولی چرا باید به گذشته فکر کنیم چرا به اینده فکر نکنیم
و سعی کنیم گذشتمون با درست کردن اینده جبران کنیم
توی که پست مجتبی تو تایپیک حدیث سرو (حاج اسماعیل دولابی) خوندی گریت گرفت پس باید درس گرفته باشی که خود خدا هم گذشتتو فراموش کرده چرا تو نباید فراموش کنی و خودت بیخود عذاب بدی من که فقط و فقط به اینده فکر میکنم

موفق باشی
نشان 100 روزه
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
مرسی‌ مسافر پاکی‌ خوشحال شدم اسمتا عوض کردی
یکم آروم شدم ولی‌ یه چیزی توی وجودم منا نگه داشته نمیذاره درست حرکت کنم نمی‌دونم چجوری از شرش خالص شم تا حالا این حس را داشتی؟
امیدم به خداس
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
اره تا زمانی که پست مجتبی (حاج اسماعیل دولابی) نخونده بودم فکر به گذشته داشت دیوونم میکردم

ولی از زمانی که اون مطلب خوندم الان دیگه احساس میکنم دیگه گذشته ای وجود نداره و فقط تو این فکرم که ایندم چطور بسازم البته منظورم از اینده هم اینده این دنیاست هم اون دنیا

سعی کن گذشته فراموش کنی
نشان 100 روزه

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

سلام به همگی.

من نمی دانم گناه خود ارضایی چقدر بزرگ است.
خیلی با خودم فکر کردم که چرا من این کار را انجام می دهم. بالاخره این نیاز جنسی در من است. ولی واقعیت این است که تنها راه صحیح ارضای آن از طریق ازدواج است. این همه سال خودارضایی کردم، ولی باز هم با وجود اینکه به لذتی گذرا رسیدم، به آرامش نرسیدم. چطور می توان به تنهایی و با یک سری فیلم و عکس (لعنت به سازنده های اینها) به آرامش رسید؟؟ دیگر خسته شدم.
مگر خداوند نمی گوید که شیطان دشمن شماست؟ مگر غیر از این است که همه چیز در دست او و به فرمان اوست؟ پس چرا برای ارضای این نیازم به او پناه نمی برم؟ چرا از رحمت او ناامید هستم و از شیطان کمک می خواهم؟ ترسیدم! ترسیدم که این گناه ناامیدی از رحمت خدا خیلی بزرگتر از خود گناه خودارضایی باشد!
وقتی این کار را انجام می دهم، احساس می کنم شیطان به من می خندد!!
خدایا کمکم کن. دیگر خسته شدم! چقدر توبه کردم و توبه شکستم. ولی این دفعه دیگر تصمیم خودم را گرفته ام. این دفعه همه کار خواهم کرد تا به سوی تو برگردم خدایا... می خواهم بر این شیطان رجیم پیروز شوم. دیگر نمی خواهم حتی یکبار این کار را انجام دهم!

خدا درهای رحمت خودش را به روی کسانی که این سایت را درست کردند و مدیریت می کنند بگشاید. خیلی کمکم می کند.
بنده همان به که ز تقصیر خویش ... عذر به درگــــاه خدای آورد
ورنـه ســــزاوار خـــداونــدیــــش ... کس نتواند که به جای آورد
سلام خوبی حامد خان
منم قبلا دقیقا احساس تو داشتم اصلا به این فکر نکن که چرا خودارضایی کردی
تو اگه جای من بودی چی کار میکردی گناهاییکه من کردم 100 برابر بدتر از خودارضایی حتی شرم دارم حرفشو بزنم
ولی با این حال به رحمت خدا امیدوارم و کوچکترین چیز خدا شکر میکنم
به امضام توجه کن ببین چی میگه
برات ارزوی پاکی دارم
نشان 100 روزه

خدا همه ما رو ببخشه.
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
بنده همان به که ز تقصیر خویش ... عذر به درگــــاه خدای آورد
ورنـه ســــزاوار خـــداونــدیــــش ... کس نتواند که به جای آورد
میبخشه شک نکن
خدا خییییییییییییییییییلی بزرگتر ازاونه که ما فکرشو میکنیم و خیییییییییلی مهربونتر
نشان 100 روزه

از خدا ميخوام فكرمون از افكار بد پاك بشه.
هر چي ميكشيم از افكار مسمومه خسته شدم انقدر يه كار بيهوده رو با يه فكر مذخرف شروع كردم اخرش مثل بيچاره ها پشيمون شدم.يه سيكل معيوب كه توش گير افتادم.

اميدوارم فكر همه بچه هاي فروم از گناه پاك بشه.هممون بتونيم بر جسم و روحمون مسلط شيم
خدايا خودت كمكمون كن
می دونم خیلی ها خوندن
ولی بقیه هم بخونن!

پست 26 و 30

http://www.ktark.com/thread-713-page-3.html

با تشکر از مجتبی عزیز
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام بچه ها درسته شکست خوردم اما شروع می کنم چون دیدم نتیجشو .یعنی مامانم دقیقا گفت مسعود تو 18 روزه که حابت خوبه چهرت باز شده یعنی توی همه چیز آدم تاثیر میذاره .من تا این جمله را گفت شاخ درو وردم گفتم مامانم از کجا فهمید؟!!!1744337bve7cd1t81
پس مشخصا این خود ارضایی توی همه چیه آدم تاثیر داره باشه دوباره شروع می کنم دوباره31741Khansariha (48)317varzeshMuscular
این بار برای همیشه>>>317
اول به کمک خدا بعد به کمک شماKhansariha (18)
از کمک همه ی دوستان هم ممنون Khansariha (18)Khansariha (48) که به من همدردی دادن
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
سلام بچه هاااااااا
ازتون خواهش مي كنم برام دعااااااااا
كنين
چند روزه حالم خوب نيستTearsTears
خدااااااااااااااايااااااااااااااا
كمكم كن...............
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: