امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1388 خرداد 11، 0:33)massoud نوشته است:
(1388 خرداد 11، 0:12)parmida نوشته است: اگه یه نفر خیییییییییییلیییییییییییییییییییی زیاد انرژی داشته باشه چه جوری باید تخلیش کنه؟
این روزا هرکاری میکنم نه خوابم میبره نه خسته میشم
اینم خودش یه نوع درد سره
همه کاریم کردم
پیاده روی درس خوندن فریاد زدن
سلام پارمیدا خوشبحالت یه ذره انرژیتم به من بده
همش مال تو
زیادشم بده دلت میخاد خودتو بزنی به درو دیوار تا تخلیه بشه
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
سلام پارميدا

چه خبره اينجا ؟
مگه انرژي هسته اي haha ( شوخي كردما)

يه راه حل ببين شما مي توني با خريد دستگاه هاي ورزشي تو منزل انرژي زيادتو تخليه كني و با ورزش كردن هميشه شاداب بموني. يا مي توني نماز قضا هاتو بخوني هم انرژي اضافي كه داري مصرف مي شه هم نماز هاي نخوندتو خوندي.
موفق باشي
يا علي
cheshmak
(1388 خرداد 11، 0:45)رز زرد نوشته است: سلام پارميدا

چه خبره اينجا ؟
مگه انرژي هسته اي haha ( شوخي كردما)

يه راه حل ببين شما مي توني با خريد دستگاه هاي ورزشي تو منزل انرژي زيادتو تخليه كني و با ورزش كردن هميشه شاداب بموني. يا مي توني نماز قضا هاتو بخوني هم انرژي اضافي كه داري مصرف مي شه هم نماز هاي نخوندتو خوندي.
موفق باشي
يا علي
cheshmak
تردمیل دارم ولی اونم جواب نداده
به دلیل سرگیجه ی خیلی شدیدم نمازهای خودمو به زور میخونم فعلا نمیتونم نمازهای قضامم بخونم
شايد ضربان قلبت بالاست. هيچوقت تست كردى ببينى. منم به اين وضع دچار ميشم.. شايد جوشانده هاى آرام بخش مثل گل گاو زبون كمك كنه. من يه مدت يه درمانى براش پيدا كرده بودم ولى الان يادم نيست.. مديتيشن و يوگا هم شنيدم خوبه.. قهوه به هيچوجه نخور.. آهان من درمانى پيدا نكرده بودم فقط فهميده بودم هر وقت عصر قهوه قوى ميخورم ميخورم اينجورى ميشم. واسه همين خيلى كمش كردم..
اى خدا متشكرم! كانون متشكرم..
خنده..خدایاشکرت که ما هر چی داریم باز غر میزنیم

منم انرژِم خیلی زیاده اما یهو تخلیه میشه..ناخودآگاه!!!فکر کنم منبعش دچار نقص فنی شده4fvfcja

*+*+**+*+*+*+**+*+*

حالا میرسیم به لیلی گلمممممممممممممممممممم:
کی گفته شما کم کارین؟
کراس خان جان هم یه مدتی نبودن..وقتی اومدن فکر کردن باید اینجا منهدم میشده..اما نشده!؟خوب یکم توقعشون بالاس..شایدم از اینجوری آدم هان که تند تند آپدیت میشن!؟
من حق میدم..
اما مهم اینکه اونهایی که پای ثابت کانونن نظرشون چیه؟
عزیزم..اصلا خودت رو ناارحت نکن
چون تو بهترینی...
317

+*+*+*+*+*+*+*+*++*+*+*

سلام سلام..پیشنهاد جالبیه
ما توی کانون کمتر از 2 تا قسمت استفاده میکنیم..یکیشون دوستان هست..
یکیشونم پیام خصوصی دست جمعی!
cheshmak

*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+

حالا وقت ابراز علاقس :

همتون و خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی دوست دارم
هوراااااااااااااااااا41
سلام علیکم به همه...
اول اونایی که از تاپیک RE: تلخ ترین خاطره دوران خودارضایی شما اومدن

باید بگم...افسردگی مال ما ها نیست!
چرا فکر میکنین افسرده این؟؟؟
اون موقع که باید باشیم نیستیم..حالا که میخوایم پیشرفت کنیم میگیم افسرده؟!!؟!؟
استقامت و پارمیدای عزیز...همه ی ما از خیلی چیزا عقب افتادیم..
اما ما زنده ایم تا تلاش کنیم!..زندگی با افسردگی همون مرگ تدریجی خودمونه
شعار نمیدم
چون خودمم مشکلات شماها رو دارم "نمیگم بیشتر اما کمترم نیست"
توی تمام عمرم از اینکه یه زندگی آروم و ساکن داشته باشم متنفر بودم!...حالا هم خدا بم این فرصت و داده که با یه عالمه مشکل دست و پنجه نرم کنم..خوب منم ازش ممنونم
چون کلی چیز یاد میگیرم
یکی از عوارض خودا..ن این بود که مثل تنها و نیما یک سال از زندگیم عقب افتادم!!!
خوب حالا بشینم غصه بخورم که فلانی قبول شد من نه!؟!؟!
که چی ؟؟باز یه سال دیگه عقب بیوفتیم؟!؟!cheshmak

Khansariha (48)حالا بپر بالا..بپر پایین که ما اینجا یدونه افسرده هم نداریم..Muscular
کافیه مطمئن باشی هر اتفاقی که برات میوفته خدا هست که مواظبت باشه...
تا خدا هست دیگه چه مشکلی داری؟هانvarzeshvarzeshvarzesh
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام.منم از 15 سالگی شروع کردم.هیچی نمی دونستم.خیلی اتفاقی به ای حس پی بردم.(توwc).تا 2 3 سال هم نمی دونستم این چیه.آخه من خیلی چشم و گوش بسته بودم.خودم مثبت دوستامم از من مثبت تر.جالب اینجاست که اون موقع ها من از اینکار به عنوان تنبیه خودم واسه درس نخوندن و ...چیزای دیگه استفاده می کردم.بعدش که فهمیدم قضیه چیه شروع کردم به ترک.البته مال من زیاد نبود.هر چند روز یه بار کار بد می کردم.فقط گاهی اونم شاید یه بار تو ماه روزی 2 بار می شد.امروز که اینا رو می نویسم تقریبن 7 یا 8 ساله که من دچارشم.دوره دبیرستان یه بار ترک کردم به مدت چند ماه.اما بازم شروع شد.حالا 3 ساله دارم ترک می کنم.اما هنوزم که هنوزه اندر خم یه کوچه ام.
اما تو این 8 سال خیلی رو جسمم اثر گذاشته.خیلی زود خسته میشم.بعضی از جاهای بدنم خیلی لاغر و کم گوشت هست.اما همون خستگی زود رس پدرمو در آورده...
راستی یه چیزی.من نمیدونم تو اون سالهایی که هیچی نمی دونستم به ... آسیب زدم یا نه.همش فکرم مشغول اینه.اه.لعنت به من....

lili جان لطفا سوالت و توی پیام خصوصی بپرس
(1388 خرداد 11، 9:21)lili نوشته است: سلام.منم از 15 سالگی شروع کردم.هیچی نمی دونستم.خیلی اتفاقی به ای حس پی بردم.(توwc).تا 2 3 سال هم نمی دونستم این چیه.آخه من خیلی چشم و گوش بسته بودم.خودم مثبت دوستامم از من مثبت تر.جالب اینجاست که اون موقع ها من از اینکار به عنوان تنبیه خودم واسه درس نخوندن و ...چیزای دیگه استفاده می کردم.بعدش که فهمیدم قضیه چیه شروع کردم به ترک.البته مال من زیاد نبود.هر چند روز یه بار کار بد می کردم.فقط گاهی اونم شاید یه بار تو ماه روزی 2 بار می شد.امروز که اینا رو می نویسم تقریبن 7 یا 8 ساله که من دچارشم.دوره دبیرستان یه بار ترک کردم به مدت چند ماه.اما بازم شروع شد.حالا 3 ساله دارم ترک می کنم.اما هنوزم که هنوزه اندر خم یه کوچه ام.
اما تو این 8 سال خیلی رو جسمم اثر گذاشته.خیلی زود خسته میشم.بعضی از جاهای بدنم خیلی لاغر و کم گوشت هست.اما همون خستگی زود رس پدرمو در آورده...
راستی یه چیزی.من نمیدونم تو اون سالهایی که هیچی نمی دونستم به ... آسیب زدم یا نه.همش فکرم مشغول اینه.اه.لعنت به من....

lili جان لطفا سوالت و توی پیام خصوصی بپرس

بیا که خوب جایی اومدی !!
قضیه تو هم با یه کم ارفاغ عین خودمه!
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
(1388 خرداد 11، 1:02)maryamgoli نوشته است: شايد ضربان قلبت بالاست. هيچوقت تست كردى ببينى. منم به اين وضع دچار ميشم.. شايد جوشانده هاى آرام بخش مثل گل گاو زبون كمك كنه. من يه مدت يه درمانى براش پيدا كرده بودم ولى الان يادم نيست.. مديتيشن و يوگا هم شنيدم خوبه.. قهوه به هيچوجه نخور.. آهان من درمانى پيدا نكرده بودم فقط فهميده بودم هر وقت عصر قهوه قوى ميخورم ميخورم اينجورى ميشم. واسه همين خيلى كمش كردم..
مریم جان من به قهوه و شکلات و نوشابه ی انرژی زا اعتیاد دارم به هیچ وجه نمیتونم بدون اینا زندگی کنم حاضرم یک هفته آب نخورم ولی اینا رو نه!
خودمم فکر کنم مال ایناست
در ضمن
لی لی جان سلام
خوش اومدی عزیزم تا حالا هرچی بود گذشت و رفت از این به بعد این طرفا بیا ببین چه معجزه ای تو زندگیت میبینی
راجع به اون مشکلاتم اگه دوست داری برام پیام خصوصی بزن در موردش با هم حرف بزنیم گلم
موفق باشی
(1388 خرداد 10، 21:41)سلام سلام نوشته است: سلام! بعد از 4 روز غيبت.يه مقدار سرم شلوغ بود. آخر ترمه و درساي پركار ارشد.

واي واي واي! چه خبره اين همه درد دل! بچه ها يه ذره به خودتون برسيد. پيام خصوصي هم خوب چيزيه. حتما كه همه ناراحتي ها رو نبايد بنويسيم توي اينجا كه همه ببينن و اگه ناراحتن تشديد بشه.
.
.
.

اگه آدم نتونه تو جايي مثل اينجا دردو دل كنه،ميره سمت خودارضايي ....

بله پيام خصوصي خوب چيزيه53258zu2qvp1d9v.قسمت انتقادات و پيشنهادات و قوانين مسابقه هم داريم؟ نه؟!

من مستقيم نگفتم كه چه كسي بوده و چه حرفي زده!

اين از باهوشي تارك بود و فهميد1744337bve7cd1t81.
سلام خوب هستید بچه ها؟
من یه مدته زیاد نمی تونم بیام اینترنت ولی دلم براتون تنگ میشه خیلیییییی!راستی بی نام اولین ستارمو بتریک گفته بود.من اصلا خوشحال نیستم خیلی هم ناراحت و عصبانی ام چون الان برا گرفتن یه ستاره خیلی دیره.بهم برخورده خیلی!
ولی اشکال نداره !
به نظر من علت اصلی خودارضایی افسردگی و نداشتن اعتماد به نفسه و یا داشتن دلهره ی شدید و لذت نبردن از زندگی .به خاطر همین انجام هر کار بزرگ واسه یه ادم افسرده سخته!ولی بهترین انگیزه واسه ی بالا رفتن اعتماد به نفس و انگیزه داشتن برای کار ها عمل کردنه!عمل کردن!یعنی ادم نباید بشینه و بگه من اعتماد به نفس ندارم پس نمی تونم.اگه شروع کنه به عمل کردن اعتماد به نفس هم خودش میاد.کسی که انگیزه نداره باید شروع کنه به عمل کردن تا انگیزه خودش کم کم بیاد.
گاهی ما ادم ها همه چیز داریم اما بازهم ناراحتیم و از زندگی لذت نمیبریم.
من خیلی خوشحالم چون با امیدواری که به خرج دادم همه چیز داره حل میشه.
بیایید خودارضایی را تبدیل به غول نکنیم!
راستی FIRE BIRD عزیز.تارک جان .مجتبی خان اولا شما حالا حالا ها از دست من راحت نمیشید.حالا درسته من زیادنمیتونم بیام ولی رفتنی هم نیستم.درضمن کی گفته من فقط میام ستاره بگیرم؟من اومده بودم یه حالی ازتون بپرسم اتفاقی دیدم تو مسابقه هم برنده شدم.53258zu2qvp1d9v
خب دیگه خوش بگذره!فعلا خدافظ!:s:
مادر اگر نبودی.................!!؟؟؟؟
53

هرجای دنیایی دلم اونجاست..من کعبه مو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا...تا رو به تو سجاده بندازم
53
گاهی پرستیدن عبادت نیست...با اینکه سر رو مهر میزاری
گاهی برای دیدن عشقت...باید سر از رو مهر برداری
53
یک عمر هر دردی به من دادی...حس میکنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو...زیباترین جای نمازم بود
برای اولین بار تو این کانونم شکست خوردمTears
ااااااااااااااااااااااااای خدا13
البته من هنوز تازه نفسم ولی..........Tears

شبها فقط منمو اتاقم
که تکه کرده اند نرده های پنجره اش مهتاب را
به میله های سیاه و سفید
(1388 خرداد 12، 14:38)khaste az javoni نوشته است: برای اولین بار تو این کانونم شکست خوردمTears
ااااااااااااااااااااااااای خدا شکرت 317

سلام شکست خوردی که خوردی مهم نیست Smiley-face-cool-2دوباره شروع کن .اصلا چند روز پیش این کارو کرده بودی و چی باعث شد که شکست خوردی؟
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
اولین حقوق رسمی زندگیم رو گرفتم 317
تقصیره خودم بود داش مسعود

دوباره رفتم سراغ شیطنت!
اما اشکال نداره دوباره با کمک شما شروع میکنمcheshmak
خدا کریمه
اهای اونایی که مثل من شکست خوردید !!
با هم دوباره یا علی میگیم

(1388 خرداد 12، 22:18)نیما نوشته است: اولین حقوق رسمی زندگیم رو گرفتم 317

تبریک میگم

شبها فقط منمو اتاقم
که تکه کرده اند نرده های پنجره اش مهتاب را
به میله های سیاه و سفید
(1388 خرداد 12، 14:38)khaste az javoni نوشته است: برای اولین بار تو این کانونم شکست خوردمTears
ااااااااااااااااااااااااای خدا13

نمیگم این شکست نیست ، اما شکست واقعی وقتیه که نا امید بشی .
من خودم هزار بار تا حالا زمین خوردم . هر هزار بار هم دیر یا زود بلند شدم ، ایستادم ، جلو روم رو نگاه کردم و ادامه دادم ، هر بار با امید تر از قبل. (البته نسبت به بقیه تو این سایت من دارم با چوب زیر بغل و سینه خیز حرکت میکنم اما میگم من هستم چون حرکت میکنم).
حتما این رو گوش کنین:
حاج سعید حدادیان / حجم 1.4 MB
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان