امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام

سالروز وفات رهبركبير انقلاب اسلامي را تسليت عرض مي كنم.

پيشاپيش از دوستان عزيز بخاطر غيرمرتبط بودن اين پست با محتوي تاپيك پوزش مي طلبم.

اين پست جهت رفع سوء تفاهم قبلي مي باشد.

به شخص،قصد عنوان كردن دردودلي كه سبب ناراحتي شود را نداشتم.(اون فقط يه دردودل بود و بس!)

براي پايان دادن به اين موضوع و رفع سوء تفاهم اين لينك را حتما مشاهده فرماييد:

انتقادات و پيشنهادات
سلام بر همه..
با دقت لطفا مطالعه نمیایید
دوستان عزیزم..

یک دکمه ای پایین هر پست هست به اسم گزارش
که دوستان ازش استفاده نمیکنن
اگه پستی مشکل اخلاقی داره-باید .یرایش بشه یا تاپیکی نامناسبه یا هر چیز دیگه...
با فشار دادنش میتونین مدیران رو باخبر کنین که بشتابن برای ویرایش

درسته وظیفه ی ماست که تمامی پست ها رو چک کنیم اما واقعا نمیرسیم.
همین امروز من 2 تا پست دیدم که قدیمی بود ولی واقعا نیاز به ویرایش داشت

پیشاپیش ممنونم بابت همکاریتون42
خوشا باران و وصف بی مثالش
در جواب اکبر خان :

اولا که مححکم باش چون شما میتونی
ما اینجا 11 سال هم داشتیم که یکبار برای همیشه ترک کرد (رئیس عزیزمونTears)
پس اصلا فکر نکن که کار نشدنیه..

فقط یکم تلاش میخود و اراده
varzeshvarzeshهمراه با یکم جیغ جیغای من

دیگه نه افسرده باشین و نه ناامید..
خدا خیلی دوستون داره که ینج رو نشونتون داده و میدونه که میتونین

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)عضو جدید و دعوت میکنیم که بیان در تاپیک 10 تازه نفس...منتظریممممممممممم317
خوشا باران و وصف بی مثالش
با درود به همه دوستان
ممنونم که منو درک کردید و میخواهید به من روحیه بدید . راستش رو بخواهید فکر نمیکردم این فروم اینقدر فعال باشه و فکر میکردم اگه یه چیزی بنویسم باید یک هفته منتظر بمونم تا جواب بهم بدن ولی از همتون ممنونم

امروز روز اول من هستش میخوام شروع کنم و ادامه بدم تا این کار رو دیگه انجام ندم

امروز 15 خرداد 88 روز اول ترک
Khansariha (48)
سلام به همه همسفرها ا
[color]اخ اگه بدونيد چقدر دلم براي اينچا تنگ شده [/color]
دوست دارم يه شعري بگم و يا يه عكس پر انر‍زي بگذارم تو تالار
به اميد خدا تابستون بيشتر ميام اينجا
دوست دارم تا اون موقع همه همسفرها ي جديد و قديم پر بار باشنKhansariha (46)Muscular
لطفا قوانين را رعايت كنيد :cool:
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

سلام.سایت شمااصلن توکامپیوترم بازنمیکنه.همین که میخادبالابیادیهوصفحه غیب میشه.یکی میگفت بخاطراینه که از دیال آپ استفاده میکنم.واسه همین گاهی باگوشیم سرمیزنم.توکافی نتم سخته اینجورسایتابرم.
من خیلی وقته بیشتراز4 5 ماهه دیگه فیلم وعکسای بدنگانمیکنم.امابااینهمه هنوزم جزبه جز فیلمهایی که یه زمانی میدیدم توذهنمه.
تنهاعامل تحریک من دوست پسرمه.چون خیلی دوستش دارم نمیشه بذارمش کنار.اونم اینکارومیکنه امااعتقادی به ضررداشتن وگناهش نداره.واقعاموندم چیکارکنم.هم دوسش دارم هم منوبه گناه میکشونه.حتمن میگین بهش تذکربدم.اماباورکنین تاحالابیش از1000باراینکاروکردم.امابی نتیجه.

7ساله اینکارومیکنم.
دوستم یه شهردیگست.نزدیک 1ساله اینکاروباهم وازطریق تلفن انجام میدیم.لعنت به من.ازخودم متنفرم.فکرکنم گناه من دوبل میشه.
خب دوست عزيز
شما بايد معناي دوست را بدونيد
دوستي خوب هست كه كمك كنه و شما را به اوج برسونه نه اينكه مثل يك ابزار ازتون استفاده كنه براي ارضاي شهوتش
من نمي دونم چرا دخترا اينقدر ساده ان بابا قدر خودتونو بدونيد
براي اينكه تصاويري كه تو ذهنتون مونده پاك بشن شما بايد يه جايگزين داشته باشيد يه فعاليت كه بهش علاقه داريد مثلا مطالعه ورزش و ... و خدا را فراموش نكنيد. به نظر من اين دوستي و رابطه قطع كنيد مي دونم سخته و هيچوقت نمي تونيد فراموشش كنيد ولي اينكار را كنيد و در زندگي به خدا توكل كن
خدا براي انسان كافي هست مگه غير از اين هستKhansariha (46)
فكر كنم بهتر باشه دختراي 53258zu2qvp1d9vتالار هم شما را راهنمايي كنن

(1388 خرداد 15، 18:27)lili نوشته است: من خیلی وقته بیشتراز4 5 ماهه دیگه فیلم وعکسای بدنگانمیکنم.
عالیه عالی، 317

چه قدر آزاد و با اراده این حرف رو میگی، آفرین

خیلی خوبه، (با اجازه رییس بی نام) یه جیـــــــــــــــــــــغ فرابنفش بی نامی جایزه داری،

Khansariha (8)
لی لی خانوم منم با خواهرمون تنها موافقم
اینکه نمیتونی یا سخته به اصطلاح دوستتو ترک کنی بخاطر این نیست که دوسش داری بخاطر تنهاییته وخلاء ای که تنهاتیی به وجود میاره .
اینکه فکر میکنی دوسش داری با اینکه میدونی به گناه دعوتتت میکنه چیزی جز وسوسه نفست وشیطون ملعون نیست
اینجا این همه دختر خوب هست که میتونی بهشون ئیغام خصوصی بدی باهاشون دوست بشی اصلا حضوری هم دیگه رو ببینید بیرون برید حرف بزنید برید خونه هم وخلاصه کاملا صمیمی بشید
دخترایی که اینجا هستن از چند نظر برات بهترن چون هم خودشون کاملا مشکل تو رو میفهمن هم اینکه میدونن تو داری مبارزه میکنی با خودت و لازم نیست باهم رودربایستی داشته باشید و این موضوعو از هم پنهان کنید
به نظر من شاید سخت ترین موضوع ترک این رفتار اینه که ما وقتی اونقدر قوی میشیم که تصمیم میگیرم بزاریم کنار مشکلمون اینه که باید نزاریم بقیه چیزی بفهمن ونزاریم فشاری که از نظر روحی وروانی داریم تحمل میکنیم باعث شه که تغییری تو رفتار عادیمون پیدا شه
این خیلی زجر اور میشه بعضی اوقات مثلا میخوای فقط یکی باشهبهش بگی وای خیلی سخته دارم له میشم یا واقعا خستم
خلاصه از این جملات کوتاه بگیر تا درد دل مفصل.
حرف زدن یا حتی اینکه کسی رو داشته باشی که بدونه تو دلت چی داره میگذره و بدونه یه میدون جنگ بزرگ تو سینت حبسه ولی صدای هیچ تیر وترکشی نباید بیرون بیاد خود همین کلی بهت ارامش نشاط و نیرو میده .
ببخشید پر حرفی کردم ولی دیدم دوستمون تنها پیشنهاد خوبی کرده یکم بازش کردم موضوعو .
------------------
راستی چون صحبت خواهرای گلمون شد
یه حرفی هست نمیدونم درسته بگم یا نه ولی میگم چون حقیقتیه که وجود داره .
به همه دخترای سایت که بخاطر خود ارضایی یا حتی ارتباط جنسی ....از دست دادن و الان نگران آیندشون هستن میگم که خودتون که درد همو میفهمید هم دیگه رو پیدا کنید و یه خانوم دکتر معتمد که ....... دغدغه ذهنیتونو برطرف کنه .
اینو گفتم چون تو یه بلاگ یکی از خواهرای همه ما با لحنی مایوس ونا امید و خسته این مشکلو مطرح کرده بود که بخاطر خود ارضایی......از دست داده الان هر خواستگاری میاد یه بهانه ای میگیره و رد میکنه در عین این که میخواد ازدواج کنه ولی چون یه راز سر به مهر داره و روش نمیشه حتی با مادرش وخونواده مطرح کنه داره فشارای سخت روحی رو به جون میخره .
خواهرای عزیزم خودتون که مشکل همو بهتر میفهمید باهم و دست به دست هم بدید وهر کی این مشکلو داره کمکش کنید .
ببخشید واقعا عذر میخوام این موضوع رو مطرح کردم ولی نمیدونید وقتی حرفای اون خواهرمونو خوندم چقدر ناراحت شدم واقعا غصم گرفت .
خدا نگهدار همتون باشه دوستای خوبم .

کمی ویرایش شد
می دونم که نگران بودید مطرحش کردید
ولی تا جایی که اطلاع دارم اینجا کسی چنین مشکلی نداره .
نماز اول وقت با کسالت و بیحال وکم توجه خیلی بیشتر به رشد وتعالی وتربیت انسان کمک میکنه تا نماز غیر اول وقت که با حوصله و باتوجه باشه .
و فراموش نکنیم کسی که اول وقت حال وتوجه نداره ، آخر وقت هم نداره و اگه آخر وقت حال خوشی داره چیزی نیست جز تلبیسات ابلیس ونفس اماره .
حفظ وقت نماز ادمو تربیت میکنه و شاید بزرگترین وسریعترین راه برای داشتن حال وتوجه در نمازه .
خداوند تعالی و خلیفه او حضرت صاحب الامر مهدی موعود ارواحنا لتراب مقدمه فداه هر لحظه منتظر من و تو هستن ، بیا بی ادبی نکنیم و منتظرشون نزاریم دوست خوب من .
ا نشستی که هنوز پاشو دیگه ، یا علی
دوستان امروز رفتم تو دومین روز ترک
درسته خیلی سخته ولی دارم تلاش میکنم تا پاک پاک بشم

درباره دوست دختر هم بگم . من هم دارم ولی اصلا رفتار خوبی باهاش ندارم . همش پرخاشگر هستم باهاش . خیلی اذیتش کردم . یه موقع هایی با هم قرار میزاشتیم ولی چون من این کار زشت رو انجام داده بودم بدنم سست میشد و قدرت تصمیم گیری رو از دست میدادم و به همه چیز بی اهمیت میشدم و دیگه نمیتونستم برم ببینمش و خیلی مسایل دیگه

خود ارضایی همه چیز ادم رو از بین میبره . حتی عشق . دوست داشتن . محبت .
من تو این مدت هیچ کدوم از اینها رو نداشتم .Tears و میخوام وقتی ترک کردم همه اینها رو بدست بیارم
دیگه تصمیم گرفتم ترک کنم . هیچ چیزی نمیتونه جلوی منو بگیره . 317
(1388 خرداد 15، 18:27)lili نوشته است: ...تنهاعامل تحریک من دوست پسرمه.چون خیلی دوستش دارم نمیشه بذارمش کنار....

خیلی ببخشید
اگه بی احترامی نمیشه وکسی از هر صنفی ناراحت نمیشه
میخواستم بدونم شما دوست پسر داری نمیخوای ولش کنی اونوقت برای چی می خوای ترک کنی؟!

یا رومی روم یا زنگی زنگ.
همون خدایی که گفته خود... نکن همون هم گفته دوست پسر نداشته باش!
من قبلاً هم گفتم راه رد کردن دوست پسر و دوست دختر یه سیلی محکم تو گوش طرفه چون مطمئن باشین دربست می برتتون تا اوج بدبختی!
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
(1388 خرداد 15، 18:27)lili نوشته است: .

7ساله اینکارومیکنم.
دوستم یه شهردیگست.نزدیک 1ساله اینکاروباهم وازطریق تلفن انجام میدیم.لعنت به من.ازخودم متنفرم.فکرکنم گناه من دوبل میشه.

سلام به همه همسفرهای گل
سلام تنها ی عزیز و سلام سلام پر انرژی
سلام لیلی خانم
من یه سری مطالب هست که باید بهتون بگم
1. اول اینکه به جمع ما توبه کنندگان خوش اومدی . یک تصمیم قاطعانه بگیرید و با توکل به خدا شروع کنید به حرکت
2. در مورد احساس گناه و در مورد بخشش گناه که ایا خدا ما را می بخشههمه ما در اثر نادانی و غفلت از خدا به گناه می افتیم و وقتی به خودمون میاییم و به یاد خدا می افتیم و احساس می کنیم هیچ پناهگاهی جز خدا نداریم و از او امرزش می طلبیم این یک حالت خود اگاهی هست که فهمیدیم اشتباه می کردیم و شعوری پیدا کردیم که میخواهیم گذشته را جبران کنیم .
به اميد وار كننده ترين آيه قرآن اشاره كنم تا خيالتان از بخشش الهي راحت باشد:
زمر/53 «بگو: «اى بندگان من كه بر خود اسراف و ستم كرده‏ايد! از رحمت خداوند نوميد نشويد كه خدا همه گناهان را مى‏آمرزد، زيرا او بسيار آمرزنده و مهربان است‏».

ایا این همه ناامیدی وقتی خدا یه همچین ایه ای میفرسته جایز هست؟ پس مطمئن باش که خدا ما را می بخشه و ما هم برای شروع ترک باید خودمون را ببخشیم و با ارامش این کار را شروع کنیم
3. باید بدونید که این یک اعتیاده و مهمترین مسئله چگونگی برخورد با شکست های پی در پی هست چون این یک عادت هست و برای اکثر افراد شکست مجدد در اوایل ترک خود ارضایی غیر قابل انکار هست و باید به تدریج و با زیاد کردن فاصله ها این کار را کرد. مگر اینکه سطح توقعمون را از خودمون بالا ببریم که این خیلی کمک می کنه که زودتر به نتیجه برسیم
4. از جملات تاکیدی استفاده کنید تا اروم بشید مثلا
سرتو بگیر بالا و با نفس مبارزه کن و بدون که این کار کمی نیست این جهاد اکبر هست و به جای اینکه سخت بگیری خودتو ببخش و با ارامش این کار را کن.
خداوند نوری در دلم روشن می کند و چیزی را به من عطا می کند هیچ کس نمی تواند از من باز ستاند من خود را بخشیدم و خداوند نیز از گناه من میگذرد و در این راه کمکم می کند.
از احساس گناه برای رسیدن به هدف استفاده کنیم نگذاریم خودش با ایجاد افسردگی شدید عامل تکرار گناه بشه
[color]
و برای مقاومت کردن اینها را باخود بگید من می توانم خدا را به یاد داشته باشم و شعور انسانی خود را هرگز فراموش نمی کنم که خوی حیوانی ام راهی پیدا کند که وجودم را فراگیرد.[/color]
هر وقت احساس دلتنگی کردی خدا را به یادت بیار و اگر تونستی بیا اینجا با هم رها شیم

بچه ها من اینقدر درس خوندم بریدم احساس میکنم هرچی میخونم بی فایدست از صبح تا شب میخونم ولی اصلا پیش نمیرم 4 تا کتاب 1000 صفحه ای که هرکدوم 500 صفحه حل المسائل داره رو باید تا 25 ام بخونم هنوز یکیشم تموم نکردم Tears
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
(1388 خرداد 16، 14:58)parmida نوشته است: بچه ها من اینقدر درس خوندم بریدم احساس میکنم هرچی میخونم بی فایدست از صبح تا شب میخونم ولی اصلا پیش نمیرم 4 تا کتاب 1000 صفحه ای که هرکدوم 500 صفحه حل المسائل داره رو باید تا 25 ام بخونم هنوز یکیشم تموم نکردم Tears

سلام آبجی پارمیدا،خندت کو؟
تموم میشه،مطمئن باش،نبینم ناراحت باشیا،همیشه بخند.
اینجوری4fvfcja
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
ممنون این استرس امتحان تموم بشه دیگه دائم میخندم
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان