امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

بچه ها سلام
خوبین همتون؟
اوضاع و احوال چطوره؟
رو به راهین که؟؟؟
من از بی پستی دارم دق می کنم...!!!
خیلی وقته میام می خونم مطالب شماهارو ولی نمی دونم چرا حرفم نمیاد17
بچه ها نیمه شعبان دیگه داره میااااااد41
پیشاپیش این روز مبارک رو به همه دوستای گلم تبریک میگم317
ماه رمضان هم که در پیشههه53258zu2qvp1d9v
بچه ها خودتونو آماده کردین که؟؟؟
من پستای شما دوستا رو که می خونم و همینطور اوضاع و احوال خودم رو توی این روزا می بینم،احساسم اینه که شیطان توی این روزای آخر سپاهشو بسیج کرده بر علیه ما1744337bve7cd1t81
یعنی این روزای آخر داره نهایت تلاششو می کنه واسه شکست ماها ، تا نتونیم سربلند به پیشواز ماه رمضان بریم
خواستم هشدار داده باشم که این روزا بیشتر از قبل مراقب خودتون باشین و سعی کنین قدرتتون رو بیشتر کنینSmiley-face-cool-2
مثلا اگه روزه قضایی دارین به جا بیارینش،یا مراقب باشین نمازاتونو به موقع بخونین ، یا اینکه از قرآن غافل نشین و ...53258zu2qvp1d9v
هر کسی یجوری قدرتش و نیروهای مثبتش زیاد میشه و خودش باید بهش آگاه باشه و فکر می کنم همین روزا موقعشه که از اون طریق خودشو به خدا نزدیک تر کنهcheshmak
خب بعد از مدت طولانی یه پست زدم سر دوستامو درد آوردم...ببخشیدا42
موفق باشیییییین
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااKhansariha (48)
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سلام
این چند روز سایت چش بود ؟هر کاری میکردم باز نمیشد..:smiley-yell:
کلی حرف دارم...

دلم خیلی براتون تنگ شده بود....Tears

"تنها" جانم نشنوم سر بخوری عزیز دلم ..غم تو غم همه ی دوستات و
موفقیت تو واسه هممون روحیه اس، پس
به خاطر ما هم که شد مواظب خودت ودل مهربونت باش گلم..cheshmak

"بی نام" جان به نظر من آرامش خارج از زندگی الان تو نیست ،پیداش کن ...
و اینکه حتما میدونی مامان و بابا حقوق زیادی به گردن ما دارن
و توی حقوقشون هیچ جایی واسه این نیست که باهاشون دعوا کنیم مگه نه؟؟؟
از نور وجودشون واسه حل شدن مشکلاتت استفاده کن حتما جواب میده...41

"تارک" عزیزبا مناجاتی که انتخاب کردی، منو به گذشته های خوب و بدم بردی.
به جایی که هنوز اینقدر بد نبودم و به لحظه هایی که اگه ازشون استفاده کرده بودم
حالا اینقدر اسیر بدی و زشتی نبودم . واقعا ممنونم از حسن انتخابت.Khansariha (48)

"هورا"جان صد در صد با حرفت موافقم،آره شیطون این روزا دیگه کمین نکرده
کاملا رو در رو داره وسوسمون میکنه و فقط توکل و تمرکز و تلاش میتونه از اسارت نجاتمون بده.
کاش با ندونم کاری هامون دست *خدا* رو از روی شونمون رد نکنیم..4fvfcja

یه چیز هم به دوستام بگم ،یه راه حل که لااقل واسه من مفید بود رو
پیشنهاد میکنم:
دکوراسیون اتاقتون رو حتما تغیر بدین ،این طوری خاطره ی ......واستون تداعی نمیشه.

خیلی دوستتون دارم53258zu2qvp1d9v.موفق باشین..
_____________________________________________________________________________________
** گذشته ات را بدون هيچ تاسفي بپذير، با اعتماد زمان حال ات را بگذران و بدون ترس براي آينده آماده شو. **
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام بچه ها

من يه سوال دارم ؟؟؟ از همتون ؟ كجاست ؟ كجاست اون مهربوني و صفا و صميميت بين بچه ها نمي بينمش !!

چرا ديگه اون صميميت قبلي نيست / چرا بچه ها ي كانون بي انگيزه اند ؟؟؟

چرا مديران كانون ديگه فعاليت قبلي رو ندارن ؟؟؟

چرا كانون اين جوري شده ؟ چرا من دل زده مي شم از كانون ؟ چرا دوستان من از كانون دل زده مي شن براي چي ؟

چرا به فكر جاي ديگه برا ترك مي يوفتن ؟ كجاست اولين دوست من : استقامت خان جان رو مي گم ؟

چرا تارك خان جان كه روي سر من جا داره ه ه ه مي ياد يه كاري مي كنه / كارشم هدفشم فقط براي كانونه !! بعدشم هيچي !

من پست تارك خان جان رو خوندم به نظر من منظورش اين بووده كه اينا دوستان عزيز نظارت كنن بر تاپيك ها نه مدير

واقعي بشن / تاپيك ها فعال بشن / بچه ها فعال بشن ؟

تارك جان دوباره پستي كه زده بووده رو ويرايش كرده و پيشنهاد و كار مفيدشو پس گرفته خودم ديدم و گفته باي !!

يعني چي ؟ چرا باي چرا خدا حافظي ؟

كجان اون دوستان فعال : چرا ليلي خانم اون فعاليت قبلي رو نداره ه ه ؟ استقامت جان كجاست و . . .

چرا همه مي خوان كانون رو ترك كنن / چيكار كردين كه اينقدر همه بي انگيزه شدن ؟ چرا ؟ چرا ؟ چرا با پيشنهاد تارك مخالفت مي شه ؟ اگه تارك نباشه اين

كانون لنگه به خدا / به خدا لنگه !! مدير فعلا نبايد اضافه بشه ولي ناظر كه بايد اضافه بشه كسي كه به كار هاي تاپيك ها رسيدگي كنه / پست بزنه / . . .

واقعا حيفه حيفه همچين كانونيه !! همه ناراضين همه .. . . . . منم ناراضيم / منم بي انگيزه شدم ؟ من جواب همه ي اين چرا ها رو مي خوام ؟؟؟؟

اصلا چه كسي با پيشنهاد و كار تارك مخالفت كرده ؟ چرا مخالفت كردين ؟ آخه چرا بچه ها رو از خودتون دور مي كنين ! چرا بي انگيزشون مي كنيد ؟

و هزاران چرا ديگه ؟ . . .

Tears
اگه اين جوريه همه با هم مي ريم ؟ همه دارن مي رن ؟ اين چه وضعيتيه ؟ اگه دونم به خاطر چي دارن مي رن ؟

چرا دارن مي رن ؟ چه كسي بي انگيزشون كرده يا ناراحتشون كرده ؟

...
با بد بختي و خواهشو تمنا بچه ها رو نگه داشتم كه نرن !!! Tears
53258zu2qvp1d9v

سلام

خیلی وقت بود بغض نکرده بودم

خیلی سخته یکی رو دوست داشته باشی ولی ...

این روزها حال خوشی ندارم
شاید داره امتحانم می کنه!
باشه مهربونم!
دل خوشم از اینکه دلتنگم

چرا خلوتگهی نیست

چرا فریاد رسی نیست؟!

چه شوری داره حضور
یعنی به ما می گن منتظر !

ما به حال خودمون باید زار بزنیم

دوستان گلم
من رو ببخشید اگه کوتاهی کردم

روزای شیرینی رو بین شما گذروندم
تو هر روز و هر مرحله اش یک درس گرفتم

الان داشتم نهج البلاغه رو ورق می زدم
حکمت 30:
هشدار! هشدار! به خدا سوگند! خداوند چنان پرده پوشی کرده که می پنداری تو را بخشیده است..

وای برما!
بچه ها خیلی مراقب اعمال و رفتارتون باشید

خدایا پناه بر خودت!

بازم می گم خوشحالم از بودن با شما ..
خدا پشت و پناهتون
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
وقتی اینو می خونم احساس تنهایی عجیبی می کنم... گفتم شاید برای بچه ها جالب باشه Tears

چشم من و انجیر

دیوونه کیه؟

عاقل کیه؟

جوونور کامل کیه؟

واسطه نیار به عزتت خمارم

حوصله هیچ کسی رو ندارم

کفر نمیگم سوال دام

یک تریلی محال دارم

تازه داره حالیم می شه چیکارم

میچرخم و میچرخونم سیارم

تازه دیدم حرف حسابت منم

طلای نابت منم

تازه دیدم که دل دارم بستمش

راه دیدم نرفته بود رفتمش

جوانۀ نشکفته را رستمش

ویروس که بود حالیش نبود هستمش

جواب زنده بودنم مرگ نبود! جون شما بود؟

مردن من مردن یک برگ نبود! تو رو به خدا بود؟

اون همه افسانه و افسون ولش؟!!

این دل پر خون ولش؟!!

دلهره گم کردن گدُار مارون ولش؟!

تماشای پرنده ها بالای کارون ولش؟!

خیابونا , سوت زدنا , شپ شپ بارون ولش؟!

دیوونه کیه؟

عاقل کیه؟

جوونور کامل کیه؟

گفتی بیا زندگی خیلی زیباست ! دویدم

چشم فرستادی برام

تا ببینم

که دیدم

پرسیدم این آتش بازی تو آسمون معناش چیه ؟

کنار این جوی روون نعناش چیه؟

این همه راز

این همه رمز

این همه سر و اسرار معماست؟

آوردی حیرونم کنی که چی بشه ؟ نه والله!

مات و پریشونم کنی که چی بشه ؟ نه بالله

پریشونت نبودم ؟

من

حیرونت نبودم؟!

تازه داشتم می فهمیدم که فهم من چقدر کمه!

اتم تو دنیای خودش حریف صد تا رستمه!

گفتی ببند چشماتو وقت رفتنه!

انجیر میخواد دنیا بیاد آهن و فسفرش کمه!

چشمای من آهن انجیر شدن!

حلقه ای از حلقه زنجیر شدن!

عمو زنجیر باف زنجیرتو بنازم

چشم من و انجیر تو بنازم!

دیوونه کیه؟

عاقل کیه؟

جوونور کامل کیه؟

زنده یاد حسین پناهی
در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند / به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند
سلام
همه چیز حل خواهد شد
به امید خدا
دلم میخواد این هفته جمعه همه با هم باشیم

هیچ اتفاقی نیوفتاده

رز شما نگران نباش
کانون تا خدا هست هیچ اتفاقی براش نمیوفته
53258zu2qvp1d9v

حالا
همه به پیششششششششششششششششششششششششششششششششششش

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
خوشا باران و وصف بی مثالش
Tearsسلام
با اجازتون به علت دلگیری از خیلیا یه مدت نیستمTears
میخاستم برا همیشه برم ولی دیدم عزیزانی تو کانون دارم که به خاطرشون میمونمTears
از جمله:هورا،رز زرد،تارک،مهدی 69 و....
ولی برا اینکه یکم آروم بشم یه مدتی نیستم ولی دوباره برمیگردم!Tears
باید یه مدت به خودم فرصت بدم....
ولی برمیگردم
نه
شوخی کردم
یه مدت کوتاهم نمیرم
من باید خودمو درست کنم
نه به دیگران گیر بدم4fvfcja
حالا همه باهم:
1
2
3
پارمیدا خیلی گلی پارمیدا دسته گلی!
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نه بابا با تو نیستم هورا17..منظورم این بود که
آخ جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون 317317317Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
اگه پارمیدا میرفت من به کی مگفتم وای وای وای پارمیدا ی من کوش!
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام سلام 100تا سلام
من کوچکتر از اونم که بخوام اینجا حرفی بزنم اما چون درد و دله ، میگم
بچه ها هدف کانون دور هم جمع شدن و کمک کردن به همدیگه برای ترک کردنه
به نظر من یه کسی که میخواد ترک کنه ، خودش تو شرایط روحی خاصی هستش که با هر حرکتی میتونه بشکنه ، یاد حرف بی نام عزیز افتادم که سری قبل که میخواست یه مدتی بره ، گفت تازه نفسا مثه چینی بند زده میمونن ، حالا من اینو تکمیل میکنم و میگم همه ی ما مثه چینی بند زده میمونیم . بالاخره شرایط ما خاصه و با یه تلنگر ممکنه بشکنیم و فلسفه ی اومدنمون به اینجا هم ترک این کاره نه چیزه دیگه...
ببینید ما که انقد ادعای شیعه بودن میکنیم باید تو عمل ثابت کنیم
اینکه بیایم نماز اول وقت بخونیم ولی از اونور یکیو ناراحت کنیم ، بازم پیشه خدا مسئولیم .. یادتون باشه خدا گفته من شاید از حق خودم بگذرم اما از حق بنده هام نمیگذرم ( حالا چه خودمون باشیم چه دیگران )
من یادمه شب ساعت 1 عضو کانون شدم و اولین نفر تنها خانوم به من خوش آمد گفت ، خوب این تو روحیم تاثیر داشت واقعا
چند روز بعد تارک خان بهم یه رتبه داد که باعث شد روحیم واسه ادامه مسیر بیشتر بشه
بعد رز زرد عزیز تو یه سری مسائل ، تو پیام خصوصی کمکم کرد
یه جا بی نام جان بهم یه توصیه ای کرد و منو تشویق کرد که بیام نماز شب بخونم
یه بار که شکستم ، اول از همه پارمیدای عزیز بهم روحیه داد ، بعد تنها ، بعد سایه ، بعد مهدی69 ، بعد خوش قدم و بعد هورا وبعد ...
میبینید ؟ ممکنه شما یادتون نباشه اینارو ، اما من خوب یادمه ، چون بهم خوبی شده
روی صحبتم با همست ، نذاریم با غرور بیجامون کسی از دستمون ناراحت بشه ، نذاریم با زیر سوال بردنهای الکی کسی از دستمون دلگیر بشه ، نذاریم به خودمون مغرور بشیم و دیگرانو از پایین نگاه کنیم
اگه شیعه ایم ، اگه علی ( ع ) رو قبول داریم ، پس حداقل یه گوشه از زندگیمون مثه اون عمل کنیم
فقط اسم حضرت محمد و حضرت علی و ... حضرت مهدی رو نبریم ..
بچه ها بیایم اعتقادمونو درست کنیم ، اگه خدا رو قبول داریم ، بهش ایمان واقعی بیاریم
آره قبول دارم ، حرف زدن آسونه اما عمل بهش سخته
اما یه چیزی یادتون باشه ، فقط جلوی پاتونو نگاه نکنید ، سرتونو بالا بگیریدو چند متر جلوترم نگاه کنید
بحث های مدیرای کانون به خودشون مربوطه ، اگه قابل دونستن بیان تو قسمت درد و دل سنگاشونو وا بکنن ، اگرم که نه ، میخوان بینه خودشون حل کنن ، پس تیکه تیکه نیارین وسط .. من فکرم نمیکنم که مدیرای کانون با بچه های دیگه فرقی بکنن ، یه وقت میشه منه تازه وارد میتونم به یکی که از شماها کمک کنم ، البته میشه نه ، باید بشه
فلسفه ی کانون کمک بهم هست نه کمک بزرگای کانون به تازه واردا
یه چیزیم بگم راجع به تشکر کردن که خدایی داداشای گلم مهدی69 و سایه بیشتر از همه از دیگران تشکر میکنن که این خیلی خوبه ، واقعا تو روحیه ی آدم تاثیر میذاره ... من گله دارم از مدیرای کانون ، با اینکه میان مطلبارو میخونن ، ولی تشکر کم میکنن .. خوب میدونید همین تشکر کوچیک چقدر تو روحیه ی بچه ها تاثیر داره ؟
پس بچه ها بیاین همه با هم کانونو بهتر کنیم ، نه اینکه رو زخماش نمک بپاشیم
چقدر حرف زدم
آخر از همه هم از همه ی برو بچه های گل کانون تشکر میکنم
به افتخار کانونی ها : هورااااااااااااااااااااااااااا 317Khansariha (48)
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

.[/size]

سلام بچه ها ، من چند روز بود برای ترک ، دعا خوندن ها و ذکرو یادم به خدا رو بیشتر کرده بودم ، ولی متاسفانه بازم امروز شکستم،Tears ، ولی این دفعه میخوام لجبازی کنم و ادامه بدم ، مجبورم دیگه چند روز هم روزه بگیرم ، نمیدونم ولی دست به عملیات انتحاری زدم ، دیگه اعصابم خورد شده زدم به سیم آخر ، اگه این 15 روز رو بتونم وایسم ، تا شب قدر 40 روز پاک موندم و تا آخر ماه رمضون هم رکورد 50 روزم رو شکستم ،

تو رو خدا امشب برای من دعا کنید ، امشب شب خاصه ،

فردا هم همینطور ، فردا جمعه است و روز میلاد امام زمان .

تنها جان
به نظر من دعای ندبه رو بخون همینطور بقیه بچه ها هم همین توصیه رو دارم ، خدا فردا توفیقش رو به ما بده ،

همینطور احسان به پدر و مادر ، ببین انروز چه نیاز و کمکی احتیاج دارن ، قبل از این که در خواست کنن انجام بده .

أَيْنَ الْحَسَنُ أَيْنَ الْحُسَيْنُ؟ أَيْنَ أَبْناءُ الْحُسَيْنِ؟ صالِحٌ بَعْدَ صالِحٍ، وَ صادِقٌ بَعْدَ صادِقٍ،

أَيْنَ السَّبيلُ بَعْدَ السَّبيلِ؟ أَيْنَ الْخِيَرَةُ بَعْدَ الْخِيَرَةِ؟

أَيْنَ الشُّمُوسُ الطّالِعَةُ؟ أَيْنَ الْأَقْمارُ الْمُنيرَةُ؟ أَيْنَ الْأَنْجُمُ الزّاهِرَةُ؟

أَيْنَ أَعْلامُ الدّينِ، وَ قَواعِدُ الْعِلْمِ؟

...

ايْنَ وَجْهُ اللَّهِ الَّذى إِلَيْهِ يَتَوَجَّهُ الْأَوْلِياءُ؟

كجاست آن وجه الهى كه اولیای خدا به سوى او روى آوردند؟

أَيْنَ السَّبَبُ الْمُتَّصِلُ بَيْنَ الْأَرْضِ وَالسَّماءِ؟
کجاست سبب متصل بین آسمان و زمین ؟

.
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
:smiley-yell:سلام کسی جواب پیشنهاد منو نداد ها ؟ پیشنهاد اضافه کردن شرط نماز
سلام
خوب هستید بچه ها!
ببخشید!
یه کم ناراحت بودم!
تنها خانوم تا ما رو داری غم نداری! خوب شد !
میدونم که خیلی ناراحتت کردم!
میبخشی منو؟
این روزا من خودمو مشغول کردم که زیادی تو نت نباشم! به خاطر همینه که کمتر میام کانون! وگرنه خودتون میدونید که من روی گوگل بوت رو کم کردم!
یه بار تو کانون بودم شب ساعت 12 بود دیدم میشه رو گوگل بوت کلیک کرد! بعدش دیدم نوشته در حال پاسخ به موضوع!
اینجوری شده بودم1744337bve7cd1t81
آخه مگه گوگل بوت روبات نیست؟ مگه از طرف گوگل نمیاد؟ پس چرا داشت به موضوع پاسخ میداد؟4fvfcja
مجتبی جون خودتو جمع کن!
منم بعد از اون 1 ماه خودمو به سختی تونستم جمع کنم!
تنها راهی که فهمیدم این بود که خودمو مشغول کنم!
خوب...
بچه ها دلتون بسوزه!
میدونید امروز میخوام کجا برم؟
امروز بعد از نماز مغرب و عشا هوا یه کم خنک تر بشه میخوام پیاده برم جمکران!
برا همه تونم دعا میکنم!
مطمئن باشید!
برا بحث مدیرم من از مدت ها پیش اعلام آمادگی کردم!
ولی دیگه دلم نمیخواد مدیر بشم!! به هیچ وجه!!
مگه اعصابه زیادی دارم!
که با بچه ها سرو کله بزنم!
راهت میرم!
راهت میام!
سرم به کاره خودمه!
هر کسی هم کمک خواست در خدمتم در هر زمینه ای!
شمام تنها خانوم بهترین کاری که میتونی بکنی تا دل امام زمان شاد بشه!
دعا برای فرجشه!
همین که چند تا جوون رو از دامه خود...ار...ضا..یی نجات میدی و به راه راست هدایتشون میکنی! دل امام زمان شاد میشه!
مجتبی جون امیدوارم هیچ وقت امیدتو از دست ندی.... این چند روز برای ما هم دعا کن...
cheshmak
در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند / به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند
سلام
من عليرضا هستم
يادم نيست از كي شروع كردم شايد از خيلي از بچه هاي كانون بزرگتر باشم ولي دوست دارم قسمتهايياز زندگيمو براتون تعريف كنم، الان كه اين مطلبو مينويسم تازه وارد كانون شدم بگذريم من از سن 14 سالگي شروع كردم و اولش از خالات شروع شد الان كه فكرشو ميكنم ميبينم باعث تمام بدبختيام اين عادت زشت بوده13 بعضي وقتا خسته ميشدم و تركش ميكردم اما درق و افسوس كه بعد از مدتي دباره ميرفتم سراغش 13 يه مدت طولاني تركش كردم و همين باعث شد بفكر زندگيم و ازدواج بيفتم چون 23 سالم شده بود از غذا اتفاقي با فردي اشنا شدم و بعد از گذشت چند ماه ازدواج كرديم ديگه راحت شده بودم تا اينكه خانمم باردار شد و ....... لعنت به من دوباره فكرش به سرم افتاد چون از رابته زناشويي ديگه خبري نبود خيلي با خودم كلنجار رفتم ولي دوباره شروع كردم ، وقتي بچه ام تو بيمارستان مرد و خانمم ديگه حق بچه دار شدن رو از دست داد ديگه غرق در اين كار شدم اين كار باعث شد رابطه من با اون (همسرم ) سرد بشه از طرفي شك كردم كه اون داره بهم خيانت ميكنه بدها شكم يه يقين تبديل شد و همين مسئله باعث جدايي ما شد الان سه ساله از هم جدا شديم تو اين مدت اعتياد به اين كار انقدر زياد شده كه گاهي به روزي 3 بار هم ميرسه 13
امروز مشغول گشتن تو نت براي پيدا كردن يه داستان س ك س ي بودم كه وارد يه وبلاگ شدم و به كانون معرفي شدم
اينارو نوشتم كه شايد بعضي دوستان كه سنشون كمتر از منه درسي از سرنوشت من بگيرن و اين موضوع رو سر سري نگيرن اين موضوع تو رابطه اجتماعي تو ازدواج و خيلي مساعل ديگه تاثير جدي مزاره و من به شخصه اينو تجربه كردم تجربه اي كه به از بين رفتن زندگيم منجر شد اميد وارم خستتون نكرده باشم
ميخوام براي هميشه بزارم كنار خدايا به همه ما كمك كن تا اين عادت بد و ناپسند و بزاريم كنار انشا الله ..........
15/5/88 موفق باشيد و باشيم
عليرضا
:cool:
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان