امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

خیلی سر گذشت غمناکی بودTears
حالا چرا بچه تون مرد؟ به خاطر چی بود؟
متوجه نشدم؟17
به هر حال اگه خودتون بخواهید میتونید ترک کنید!
خیلی راحت!
اول تو تاپیک 10 تازه نفس با مدیریت داداشه گلم رز زرد ثبت نام کنید ببینیم میتونید 10 روز رو تحمل کنید تا بعد!
موفق باشیدcheshmak
 سپاس شده توسط
سلام ، امشب شب میلاد امام زمانه ،

بچه ها بیاین دست از این نشستن ها و بی خودی منتظر موندن ها برداریم ،

امام زمان همیشه هست و حضورش از روز هم روشن تر هست ، منتها ما کوریم و به واسطه گناهانمون درکش نمیکنیم درکش مثل درک حضور خداست ،

بچه ها بیاین از امشب عهد ببندیم که قلبمون رو پاک نگه داریم و همیشه با امید امامون زنده باشیم ، و حرکت کنیم ، چه امید ازون بالاتر؟ امام علی (ع) میگه همه سرمایه ی من امیده ، در حالی که ما بالاترین امید ممکن و انگیزه رو برای زندگی و پیشرفت و سمت خدا رفتن میتونیم داشته باشیم ، و اون امید به ظهور امام زمانه ، اول توی قلب هامون و بعد این ظهور ها که زیاد بشه ظهور نهایم فرا میرسه .

خیلی از ملت ها بودن که ، امام حاضر رو با بی هنری و بی لیاقتی پس زدن و براشون امام حاضر مثل امام غایب بود ، اما حالا خدا میگه نوبت شماست که هنر به خرج بدین و از غیبت امام برسین به حضور امام ،

درسته میگن زمانی که هه جا رو ظلم فرا میگیره امام ظهور مکینه ، اما اگه همه ظالم باشن اونوقت دیگه ظلمی وجود نخواهد داشت ، ظلم ظالم به ظالم حقشونه ،
ولی اون زمان چون ظالم هست پس یک عده مظلوم هستن ، و یک عده که زمینه رو فراهم کردن ، و یک عده که امام زمان توی قلبهاشون تابیده و اون ها رو شکوفا کرده ، یک عده ی ای که نشون دادن به خدا این هنر رو دارن که میتونن غیبت رو به حضور تبدیل کنن ،

پس وقتی دعا میکنیم خدایا ظهور اون حضرت رو نزدیک کن ، دعا میکنیم ، قلب ها و ظرف های بیشتری از انسان ها رو به درک حضور اون حضرت برسن ، در واقع دعا میکنیم برای پاکی قلب های تک تک تمام انسان ها ، که زمینه ها اماده شن

وگرنه هزار تا جمعه دیگه هم که منتظر بشنیم و گوش هامون رو تیز کنیم که یه روز توی رادیو و تلوزیون بگن امروز امام زمان ظهور کرد این خیال خامه ،

بچه ها ، دعا که میکنید برای من هم دعا کنید ، من به نوبه خودم تلاشم رو میکنم ، اما شاید شما زمینه خیلی بهتری داشته باشین
با تقوا و پاکی و اخلاق خوب ، قلبتون رو که پاک نگه میدارید ، برای امثال من و گنهکاران دیگه هم خیلی خوبه ، اینطوری ما رو هم نجات میدین ،
به این امید اگه سمت خدا و پاکی برین همه بشریت رو نجات میدین ، همه گمراهان و مغضوب شده ها و گنهکارانی که هنوز توی چنگ این دنیا و بند هاشون اسیرن ،

دیگه از این امید بالاتر میخواهیم ؟ چیزی غیر از این میتونه معنا و مفهوم بهتری و بالاتری به زندگیمون بده ؟
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط
حالم از زندگی به هم میخوره . بعضی وقتها میگم چرا باید جلوی خودم رو بگیرم .

کاشکی با ما هم مثل معتادهای در حال ترک رفتار میشد .(معتادهای مواد مخدر) خوش به حال اونا . کلی بهشون عزت میزارن و ...

ولی ما چی ؟؟؟

نمیدونن چه لجنی بودیم حالا داریم آدم میشیم . هیچ رعایت اعصاب ما رو نمی کنن .

به چه امیدی باید جلوی خودمون رو بگیریم ؟
[تصویر:  rh3crl.jpg]

:exclamation: :: آن کس که از اول می داند کجا می رود خیلی دور نخواهد رفت ... . [ناپلئون] ::
 سپاس شده توسط
4fvfcja

به نظر من تا وقتی که به رفتار و حرف و نظر دیگران حساس باشیم و اجازه بدیم رومون اثر منفی بذاره به هیج جا نمیرسیم .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
 سپاس شده توسط
سیاهی شب را میبینی؟
اه....چه امیدی به صبح؟!
ایا نه این که تنها ماه
دلیل شادی ماهی های حوض فیروزای است؟

شبها فقط منمو اتاقم
که تکه کرده اند نرده های پنجره اش مهتاب را
به میله های سیاه و سفید
 سپاس شده توسط
سلام
دو تا خبر خوب بد دارم

خوب اینکه من برگشتم!
بد اینکه دلم و شکستین!

من برگشتم ، یه هفته رفتم دنبال کاری ، این مدت حسابی فرصت کردم به خودم و کارای خودم فکر کنم!
رفتم برای کارای خودم دلیل پیدا کنم ! تو این مدت خیلی ها به من محبت داشتن (تارک تنها بی نام پارمیدا ...) نذاشتن تنها بمونم ، بهم انرژی دادن و از این حرفا!
امروز صبح شارژِ شارژ اومدم کانون تا ورودم رو به همه اعلام کنم ! اما الان اومدم می بینم کانون شده محل دعوا هایی که از نظر طرفین دعوا خیلی مهمه اما به نظر من بی معنیه!
هر روز تارک بهم آی ام می داد که بیا ، منتظرتم و روحیه می داد ، بی نام بهم روحیه می داد ، اما دیروز تارک بهم آی ام داد که من رفتم خدا حافظ! الان هم اومدم می بینم که نیست!

ما به جای اینکه این جا تو این روز عزیز با هم جمع شیم دعا کنیم امام زمان بیاد، بر عکس خودمون هم داریم با هم دعوا می کنیم و از هم دور میشیم !

واقعا که بچه ایم!
اما اینم بگم با اینکه شما کلی از انرژیم رو گرفتین اما این رو بدونین
من الان مثل یه گلوله کالیبر 0.50 هستم
چون وقتی شلیک بشه اگه به یه ماشین بخوره سرعتش کم میشه اما اون رو سوراخ می کنه و باز هم با سرعت به راهش ادامه میده!

این حرف و حدیثا خیلی کوچیک تر از اینه که باعث از بین رفتن انرژی من بشه!
Tarek we miss you!
زود بر گرد!
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
 سپاس شده توسط
خدا به خیر کنه!
 سپاس شده توسط
سلام علیرضا خان
من سعی کرذم کم حرف باشم
ولی مثل اینکه نمیشه!
ماهم زندگیمون خیلی شیرینتر از مال شما نیست
مال خود من که مثل زهر ماره!
مخصوصا این روزا ولی بیخیال هیچ مشکلی نباد مارو از پا در بیاره وتااین حد پستمون کنه!
باید جنگید
هم با خود ار... هم با مشکلات به فکر بچه ی نازت باش به خاطر اون ترک کن زمونه چه ما بخایم چه نخایم نامرده!4fvfcja
پیش به سوی ترک!
خیر سرم دلداری دادما!کاریش نمیشه کرد من خودمم حالم بده نمیتونم مهربون دلداری بدم!Tears
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
 سپاس شده توسط
سلام بچه هاKhansariha (48)
خوبین همههههه؟
!!!یه مدتی(همش 2 روز) به کامپیوتر دسترسی نداشتم17
خلاصه اومدم بگم که من اومدممممممممممممممممممممممم317Khansariha (48)varzesh
و می بینم که کانون توی این 2 روزه تغییرات زیادی کردهSmiley-face-cool-2
ایشاالله که کانون عزیزمون یه جون دوباره بگیرهههه4fvfcja
پیش به سوی موفقیتتتتتتتKhansariha (134)
Khansariha (48)317
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سپاس شده توسط
یا ابالفضل!
کی حوصله می کنه اینو بخونه؟!

ضمنا پارمیدا خانم این چه آواتار وحشتناکیه که گذاشتی؟! خیلی عذر می خوام ولی خیلی مزخرفه!
یا عوضش می کنی یا مثل بی نام یه دونه یته پرنده میزنم یکی از من بخوری یکی از دیوار!
(ضمنا برای آموزش یته پرنده هم متونین پیام خصوصی بدین!)
(1388 مرداد 17، 17:45)firebird نوشته است: یا ابالفضل!
کی حوصله می کنه اینو بخونه؟!

ضمنا پارمیدا خانم این چه آواتار وحشتناکیه که گذاشتی؟! خیلی عذر می خوام ولی خیلی مزخرفه!
یا عوضش می کنی یا مثل بی نام یه دونه یته پرنده میزنم یکی از من بخوری یکی از دیوار!
(ضمنا برای آموزش یته پرنده هم متونین پیام خصوصی بدین!)
شد من یه کاری کنم شما ایراد نگیرید!
بیاین اینم آواتار قبلیم
غمگین ودپرس!Tears
Tears
نقل قول: واقعا قشنگ بود

پارمیدا جون (بابا کم پیدا !!!!)
بیا سعی کنیم
دیدمون به زندگی اینطوری بشه

کی پایس ؟؟؟
بعد از این اینطور فکر کنیم
و عمل کنیم
من خودم پایه گذار اینجور رفتار کردنم!
ولی تا اطلاع ثانوی انقدر حالم خرابه که حوصله ی درست رفتار کردنم ندارم!
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
بچه ها پیشنهاد می کنم حتما پست تنها رو بخونین
واقعا عالیه راهنماییش...
من تا الآن تقریبا همونطوری که مارال گفته تونستم ترک کنم
یعنی اینکه فراموش کردم این گناهو53258zu2qvp1d9v
چون معتقدم خدا منو بخشیده53258zu2qvp1d9v
حرفای دیگشم واقعا عالیه53258zu2qvp1d9v
یه مدتی زیاد از این مطال می خوندم و اگه افراط نکنین توی استفاده از این مطالب بهتون پیشنهاد می کنم حتما برین دنبال اینجور مطلب ها و اونها رو به کار ببندینcheshmak
Khansariha (48)317
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سلام بچه ها
خوبید همتون
به قول تنها دماغتون چاقه؟[تصویر:  8.gif]
خب اگه چاقه برید عمل کنید![تصویر:  12.gif]
بچه ها یه تکنیکی که من یاد گرفتم برا ترک اینه که تو یه محیط ورزشی برید اونم هر روز![تصویر:  157.gif]
مثلا من الان میرم بدن سازی درسته هیکلم شکله 1 !!!!4fvfcja
ولی وقتی تو محیطش قرار میگیرم حس رقابت بهم دست میده و دیگه دنبال این کار نمیرم چون واقعا برا بدن مضره![تصویر:  135.gif]
خوب...
کی پایه بدن سازیه؟[تصویر:  83.gif]
پیشنهاد میکنم حتما برید آخه چند نفر از دوستای خودم میگفتن کلا از محیط باشگاه خوشمون نمیاد![تصویر:  39.gif]
البته این پیشنهادو به پسرا دادم دخترا به خودشون نگیرن فردا برن باشگاه!(شوخی)[تصویر:  64.gif]
(1388 مرداد 17، 19:32)parmida نوشته است: ... تا اطلاع ثانوی انقدر حالم خرابه که حوصله ی درست رفتار کردنم ندارم!
eeeee
چرا آبجی؟ بابا به زندگی بخند که اونم بهت بخنده دیگه،
دپرسی و خستگیو ...
ازین چیزای بد نداریم،
زود باش، ما همون آبجی پارمیدای سابقو میخوایم
همونی که کانونو میترکوند،همونی که صدای خنده هاش تو کانون می پیچید،
همونی که تو خیابونای کانون با ماشینش ویراژ میداد (نامرد ماشینتو بمن ندادی یه دور باهاش بزنم)
باشه؟
هرکی دوست داره پارمیدا(:smiley-yell1 بشه پارمیدا(4fvfcjavarzeshMuscular)دستش بالااااااا
مهدی=317
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
سلام بچه ها

پارميدا خانم امضاي شما رو هستم بد جور / در حد المپيك !! Smiley-face-cool-2

به قول تنها خانم : تو فیلم دلشکسته شنیدم: ماییم و نوای بی نوایی/ بسم اله اگر حریف مایی !

واقعا فيلم دلشكسته عاليه يكي از بي نظيرترين فيلم هايي هست كه من تا حالا ديدم !!!

سرگذشت فيلم دلشكسته شبيه منه با اين تفاوت كه : منو بايد به جاي دختره بزاريد !!!

cheshmak

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان