امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام

بعد از غم از دست دادن بابام حال مادر بزرگم خیلی بد بود که مادرمو بردم شهرستان برای دیدنش که همونجا خبر دادن یکی از اقوام نزدیکمون که یه دختر 15-16 ساله بود از دنیا رفته، واسه مراسم سوم پدرمم اومده بود، تنها بچه ی پدر و مادرشم بود......... هییییییییی، پدر و مادرش که دارن از غصه دق میکنن... امروز از شهرستان امدم و دوباره صبح زود باید برم یه شهرستان دیگه واسه مراسمش...

یه مشکل خیلی بزرگم برام پیش اومده که تحملمو ازم گرفته و داره داغونم میکنه، ایکاش میشد حداقل باکسی درموردش حرف بزنم... نمیدونم چطور باید تحمل کنم، ادامه زندگی برام سخت شده، بخدا آرزوی یه لحظه، فقط یه لحظه شاد بودن و آرامشو دارم، نمیدونم عاقبتم چی میشه، حتی از فردای خودمم میترسم، تمام لحظاتم شده پراز استرس و ناآرامی، یه خواب راحت ندارم، بی اشتها شدم، شاید فکر کنید دارم خیلی بزرگ میکنم مشکلاتو ولی اینطور نیست چون شما نمیدونید، شاید تا آخر عمرمم طول بکشه...............

ولی............... زانو نمیزنم حتی اگر...

اگه خدا کمکم نکنه نمیتونم تحمل کنم...

از همتون ممنونم که دلداریم دادید و شرمنده که نتونستم پاسخ بدم، فعلا زیاد نمیتونم بیام کانون

التماس دعا
(1391 شهريور 8، 22:15)اقیانوس آرام نوشته است: سلام

بعد از غم از دست دادن بابام حال مادر بزرگم خیلی بد بود که مادرمو بردم شهرستان برای دیدنش که همونجا خبر دادن یکی از اقوام نزدیکمون که یه دختر 15-16 ساله بود از دنیا رفته، واسه مراسم سوم پدرمم اومده بود، تنها بچه ی پدر و مادرشم بود......... هییییییییی، پدر و مادرش که دارن از غصه دق میکنن... امروز از شهرستان امدم و دوباره صبح زود باید برم یه شهرستان دیگه واسه مراسمش...

یه مشکل خیلی بزرگم برام پیش اومده که تحملمو ازم گرفته و داره داغونم میکنه، ایکاش میشد حداقل باکسی درموردش حرف بزنم... نمیدونم چطور باید تحمل کنم، ادامه زندگی برام سخت شده، بخدا آرزوی یه لحظه، فقط یه لحظه شاد بودن و آرامشو دارم، نمیدونم عاقبتم چی میشه، حتی از فردای خودمم میترسم، تمام لحظاتم شده پراز استرس و ناآرامی، یه خواب راحت ندارم، بی اشتها شدم، شاید فکر کنید دارم خیلی بزرگ میکنم مشکلاتو ولی اینطور نیست چون شما نمیدونید، شاید تا آخر عمرمم طول بکشه...............

ولی............... زانو نمیزنم حتی اگر...

اگه خدا کمکم نکنه نمیتونم تحمل کنم...

از همتون ممنونم که دلداریم دادید و شرمنده که نتونستم پاسخ بدم، فعلا زیاد نمیتونم بیام کانون

التماس دعا

سخت ترین طوفان ها هم روزی آرام میشوند ، فقط صبوری کن .صبوری
خدا کمکت میکنه ، بهش توکل کن و توی نماز هات ازش کمک بخواه
یا علی
اقیانوس آرام عزیز
از صمیم قلب برات صبر و سلامتی آرزو مندم
این مشکلت هم کم کم با مرور زمان خوب میشه
به خدا توکل کن که کسی بهتر از اون صدای بنده هاشو نمیشنوه

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام فردی کوشا و فعال هستم با چند اختراع علمی واین گناه کبیره زندگی و بندگی منو از بین برده طوریکه دوسدارم خودکشی کنم کمکم کنید
سلام
خوش آمد میگم بهتون..303

دوست خوبم..وقتی میگین ک کوشا هستین و فعال..
دیگه مانعی برای ترک نمیمونه!

ترک این گناه کبیره..ایمان میخواد، خواستن میخواد و عمل کردن!

همه رو دارین!
پس میتونین..

کانون رو خوب بگردین.. وقت بذارین.. مطالب رو بخونین.. و خوب فکر کنین..!cheshmak

صمیمانه آرزو میکنم ک ب ترک کامل و پایدار و صحیح برسین..53258zu2qvp1d9v

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1391 شهريور 9، 9:13)mozhan نوشته است: سلام فردی کوشا و فعال هستم با چند اختراع علمی واین گناه کبیره زندگی و بندگی منو از بین برده طوریکه دوسدارم خودکشی کنم کمکم کنید
سلام دوست خوبم
شما که با اختراعات علمی سعی می کنی زندگی انسان ها رو آسونتر بکنی چطوری دوست داری نعمت وجود خودتو از انسان ها بگیری ؟
مستربیشن گناه کبیره است چون با افراط در آن فکر یه گناه کبیره به نام " خودکشی " و یه گناه کبیره دیگه به نام " نا امیدی " رو در انسان ها به وجود میاره
یه سخن معروف هست که میگه : گذشته ات رو بدون هیچ تاسفی بپذیر ، با اطمینان زمان حالو سپری کن و بدون ترس برای آینده آماده شو
تلاش ات رو بکن تو میتونی این کار رو ترک کنی و یه آینده خوب ، محکم ، با اراده ، با ایمان و با خدا رو برای خودت رقم بزنی .
317317317317317317317317
(1391 شهريور 9، 9:13)mozhan نوشته است: سلام فردی کوشا و فعال هستم با چند اختراع علمی واین گناه کبیره زندگی و بندگی منو از بین برده طوریکه دوسدارم خودکشی کنم کمکم کنید
سلام آقا مزهان.(اگه درست نوشته باشم.) تو رو به خدا مرد ایقدر نا امید نباش. مگه تو چند سالته از این فکرها می کنی.؟ من یه جمله در جایی خوندم که تازگی ها شده شعار زنگیم: آرام باش. توکل کن.تفکر کن. آستین هایت را بالا بزن.آنوقت می بینی خداوند زود تر از تو دست بکار شده است.

د نرو عزیز من !
بگو دلم درد میکنه ، حالم خوب نیست !
نرو داداش! نرو!

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
نقل قول: به من میگه چرا این ریختی شدی؟
با روزی یه بار... همینکه الان زندم معجزه است.
..................................................................
خسته شدم.
هیچ چیز زندگیم سر جاش نیست.
دلم رو به چی خوش کنم؟
هیچ چیز اون طور که باید باشه نیست.
نصف اون طوری که باید باشه هم نیست...
اصلا وارونه است......
من از کجا باید شروع کنم؟
دستم رو به کجا باید بگیرم که بتونم زنده بمونم تو این وضعیت؟؟؟
بسسسسسسسههههههه دیگه..........
رایتوش خان
من همش خودمو دعوا می کنم
می گم از رایتوس یاد بگیر

میلاد خان پ خ تون رسید
دیگه خوب شما اختیارت با خودته
نرو
بگو نمی تونم بیام
بگید یکی از دوستام مریض
خلاصه هر چی

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1391 شهريور 9، 18:37)New milad نوشته است: دوستان دارم ميرم به يه مهماني ناخواسته پر از باربی و مانکن و...دفعه قبل علنا مشروب تعارف کردن؛خانواده من بين فاميل کمی مذهبی تره؛اگه اينطوری نبود الان يکی بودم مث همينا؛خلاصه دعا کنيد غلطای جديد ياد نگيرم امشب‏!‏
سلام.
نمي خوام جنبه نصيحت داشته باشه.
ولي مضرات شراب را مي دوني؟ به بقيه هم بگو.
شراب اعتياد اوره.(به خاطر الكل) ولي خب در درجات بالا.
الكل باعث تخريب بافت كبد مي شه.(به همين دليل افراد دايم الخمر كبد خراب دارند و كبدشون را گاهي بايد پيوند زد) دليل پزشكيش را خواستي بهت مي گم. الان وقت ندارم بنويسم.
مي دوني سر درد بعد از شراب به خاطر جي هست؟الكل كليه را به اشتباه مي ندازه و باعث مي شه كليه اب بيشتري از بدنءدفع كنه! 80 درصد بافت مغز از اب هست .وقتي اب از بدن دفع شه تب مغز كم مي شه اين موضوغ باعث جمع شدن بافت مغز مي شه. در نتيجه مغز از جمجمه جدا مي شه كه باعث سر درد مي شه.به خاطر همين بايد به ازاي هر ليوان شراب دو ليوان اب خورد(اگر مصرف مي كنيد)
اگر مي گند شراب براي قلب مفيده بايد مثل بقيه دارو ها به اندازه يك قاشق خورده شه.(نه ليوان ليوان)اونم با اجازه پزشك و با دوزي كه اون تعيين مي كنه(مثل بقيه شربت ها)
حالا با اين همه ضرر چرا شراب بخوريم!
بركت باشد ،بركت باشيم
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
میلاد جان امشبم بزن تو فاز دل دردcheshmak
بذار هر چی میخوان بگن بگنcheshmak

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم

تقدیم به خیلی از بچه ها
Khansariha (8)

تا خدا هست جایی برای نا امیدی نیست

[تصویر:  147457712463432081509879192291401351827.jpg]

مردی با خود زمزمه کرد: خدایا با من حرف بزن

یه سار شروع به خواندن کرد ! اما مرد نشنید

مرد فریاد برآورد خدایا با من حرف بزن.......

آذرخش در آسمان غرید ، اما مرد اعتنایی نکرد

مرد به اطراف خود نگاه کرد و گفت : تو کجایی ؟؟؟؟

بگذار تو را ببینم ......

ستاره ای درخشید، اما مرد ندید

مرد فریاد کشید " خدایا یک معجزه به من نشان بده " .....

کودکی متولد شد و اما مرد باز توجهی نکرد

مرد در نهایت یاس فریاد زد: خدایا خودت را به من نشان بده و بگذار تو را ببینم .....

از تو خواهش می کنم ......

پروانه ای روی دست مرد نشست و او پروانه را پراند و به راهش ادامه داد .....

ما خدا را گم می کنیم ......

در حالی که او در کنار نفس های ما جریان دارد ......

خدا اغلب در شادی های ما سهیم نیست ......

[تصویر:  30732148624188444920321084459124180132.jpg]

تا به حال چند بار خوشی هایت را آرام و بی بهانه به او گفته ای ؟؟

تا به حال به او گفته ای که چقدر خوشبختی ؟؟؟؟؟؟

که چقدر همه چیز خوب است ؟؟؟؟

که چه خوب که او هست ؟؟؟

خدا همراه همیشگیه سختی ها و خستگی های ماست

زمانی که خسته و درمانده به طرفش می رویم

خیال می کنیم تنها زمانی که به خواسته خود برسیم او ما را دیده و حس کرده اما ............

گاهی بی پاسخ گذاشتن برخی خواسته های ما نشانگر لطف بی اندازه او به ماست

خورشید را باور دارم حتی اگر نتابد

به عشق ایمان دارم حتی اگر آن را حس نکنم

به خدا ایمان دارم حتی اگر سکوت کرده باشد ...

تا خدا هست، جایی برای نا امیدی نیست

(خدایا حتی یک آن ما را به حال خود وامگذار)
منبع : تبیان
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام به همه عزیزان

میخوام یه ذره دعواتون کنم

بچه ها بحث شکست های متوالی ، بحث مشکلات خانوادگی و بحث های دیگه یه چیزن ، بحث ناامیدی یه چیز دیگه

هر مشکلی که دارید حق ندارید ناامید بشید

میگید شکست هاتون زیاده

اما از اونایی که روزی چند بار خودار.. میکردن و ترک کردن اوضاعتون بدتره مگه ؟

میگید مشکلات خانوادگی داریم

قول میدم وضع زندگیتون از تعداد زیادی از آدمای دیگه بهتره ( این شعار نیست واقعیته اما تو نمیخوای قبولش کنی )

میگید اعتماد به نفسم پایینه

خوب بابا پاشو بدستش بیار

میگید درسم ضعیف شده

خوب بشین درست و حسابی بخون

میگید بدنم ضعیفه

خوب ورزش کن

پسر خوب ، دختر خوب ، چرا الکی این کلمه ی نمیتونم رو کردی تو مخت و هیچ وقت ازش خلاص نمیشی ؟

یه بار شده بگی میتونم و عمل کنی ؟

انصافا موقعی که تحریک میشی چقدر تلاش کردی

نگو خیلی ، چون خودتم میدونی که اگه بخوای از جونت مایه بزاری چطوری تلاش میکنی ، پس الکی نگو تلاش کردی

بعدشم مگه تلاش رو فقط واسه بار اول گذاشتن ؟ یارو 1000 بار تلاش میکنه بازم زمین میخوره اما ادامه میده

این چیزایی که میگم قصه نیست یا رویاپردازی نیست ، واقعیته

نگو بابا ما که نمیتونیم از پسش بر بیایم

چرا میتونی اما داری تنبلی میکنی

نمیخوای زور بزنی

میخوای همینطوری یهو معجزه بشه

بابا یارو دست و پا نداره ، میره تو کل جهان مطرح میشه

نگو اینا استثناست و معجزه هست که هردومون میدونیم داری خودتو گول میزنی

اینکه میگن خواستن توانستنه شعار نیست ، واقعیته

حرف کلیشه ای هم نیست

باید بتونی ، چون خیلیای دیگه هم تونستن

ادعا نمیکنم ، اما منی که میبینی دو سال ترک کردم ، یه عمر آرزوم بود که بتونم 10 روز ترک کنم ، شاید خیلیاتون 10 روزه رو راحت رد کرده باشید اما من جون کندم تا تونستم 10 روزه رو رد کنم ... اعصاب و روانم داغون شده بود ، بریده بودم از همه چیز

حالا من دارم بهت میگم اگه ترک کنی اگه پاک بشی ، دنیا برات بهشت میشه ، باید قبول کنی ، حرف اضافه هم نداریم ، باید تلاش کنی ، اصلا وظیفته که تلاش کنی

منم بهم فشار میاد اما وظیفمه که تلاش کنم و پاک باشم

آخه چقد ناامیدی

تا کی میخوای به این وضع ادامه بدی ؟

شکست خوردی ، اشکال نداره ادامه بده

دوباره شکست خوردی ، بازم ادامه بده

کی بهت این اجازه رو داده که تسلیم بشی ، هان ؟

مشکل خانوادگی داری ؟

کی بهت اجازه داده که بخاطر آرامش پیدا کردن فکرهای خطرناک بیاد تو سرت یا خودار.. کنی ، هان ؟

انقد نگو من نمیتونم ، پاشو محکم وایستا بگو من میتونم

دنبال راه حل باش

اینکه میگن به خدا توکل کن یه حرف ساده و کلیشه ای نیست

باید توکل کنی تا موفق بشی

حرفامو جدی بگیر

از امشب عهد ببند ، حتی اگه فردا هم زمین خوردی بازم پاشو وایستا ادامه بده

حق نداری ناامید باشی از رحمت خدا

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

میلاد جون نرفتی؟ زدی تو فاز دل درد ؟خیلی چاکریم303

هیچ کاری نشد نداره
اگه آرمان خان تونستن پس من هم میتونم
اگه سها خانوم تونستن پس من هم میتونم
اگه خیلی های دیگه اومدن اینجا و ترک کردن و رفتن پس
من هم میتونم
مگه من چی کمتر از اونا دارم
میتونم
میتونم
میتونم
فقط یه جو غیرت میخواهد و بس
همین4fvfcja

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم