امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

جهانم مثل خوابه
عذابه
اضطرابه...اضطرابه

رضا یزدانی
یا عباس
یاد باد انکه صبوحی زده در مجلس انس
جز من و یار نبودیم و خدا با ما بود
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
(1391 بهمن 17، 23:08)armin100 نوشته است:
چقدر بده... 1276746pa51mbeg8j
تا زمانی که همه بهت احتیاج دارن، همش دور و برتن.
اما تا دیگه به دردشون نمیخوری، حتی سراغتم نمی گیرن.
نه ایمیلی، نه زنگی، نه اس ام اسی...
انگار نه انگار...
نمیگن اصلا کجایی؟ زنده ای؟ هستی؟ نیستی؟
اینه رسم رفاقت؟
شاید توقع بی جاست. نمی دونم...
اما هرچی هست، حس خیلی بدیه...
حسی که این چند وقته همش باهامه...
حسی که ازش خیلی متنفرم...
یه بنده خدایی می گفت: دیگه تو این دوره زمونه، رفاقتا هم بو گرفته...
اون موقع نفهمیدم چی میگه ولی حالا...
شاید حق با اون بود... 46

همین جا اعتراف می کنم.
اعتراف می کنم که اشتباه کردم.
یکم زود قضاوت کردم...
هرچقدر خواستم تو این یکی دو روزه مثل آدمای مدرن امروزی باشم
و بی خود و بی جهت روی حرفی که زدم بمونم، دیدم فایده نداره... Smiley-face-cool-2

تو این چند روزه این قدر پیام های دلگرم کننده از دوستام بهم رسید، که در بحر لطف دوستان به معنای واقعی ویران شدم!
امروز دیگه رسما به اشباع رسیدم!
انگار خدا منتظر آه دلم بود...
میخواست ازش چیزی بخوام تا بعد از اینکه ازش خواستم، بهم بده...
خدایا شکر از این لطفت بر بنده ی گناه کارت... cheshmak

چی بگم؟ چی دارم که بگم؟
فقط اینکه...
شاید زندگی پرسرعت امروزی، بعضی چیزا رو از نظر آدما دوره کنه و به اون ایده آلی که در ذهن دارم، هیچ گاه نرسم؛
ولی دری که از روی محبت به روی کسی باز بشه، به این راحتی ها هم که فکر می کردم بسته نمیشه... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1391 بهمن 17، 23:08)armin100 نوشته است: شاید زندگی پرسرعت امروزی، بعضی چیزا رو از نظر آدما دوره کنه و به اون ایده آلی که در ذهن دارم، هیچ گاه نرسم؛
ولی دری که از روی محبت به روی کسی باز بشه، به این راحتی ها هم که فکر می کردم بسته نمیشه... Khansariha (18)

خدارو شکرKhansariha (48)Khansariha (48)
خوشا باران و وصف بی مثالش
جالبه! ظاهرا من نباید درد دل کنم1 پستام می پَره!

باشه.....درد دلی نیس....

[تصویر:  nasimhayat.png]
بلاخره کاری رو که هی امروز وفردا میکردم انجامش دادم. vpn و هر چی ... داشتم همه رو نیست و نابود کردم. vpn که جدای از کار نادرست استفاده درست هم خیلی ازش میکردم بازم حذفش کردم و بلاخره عطایش را به لقایش بخشیدم هنوز خیلی از ماها این فرهنگو نداریم که ازش درست استفاده کنیم نتنها vpn بلکه ماهوره و اینترنت و ... رو هم نمیتونیم درست استفاده کنیم چون اگه بلد بودیم الان وضعمون اینجوری نبود.

[تصویر:  05_blue.png]
سلام
درد دل نه جفای دل
خب من راستش تمام بدی های زندگیمو و تمام ناکامی هامو از خ -ا میدونم تا دو روز پیش هیچ کس از این ماجرا خبر نداشت و به الطبع
کمکی هم وجود نداشت -بارها سعی در ترک داشتم که موفق نشدم راستش زیاد تنها میشم
دوستام تا وقتی پیشم هستن که بهم نیاز دارن وقتی زنگ میزنن که سوال دارن وقتی پیام میدن که شارژ ندارن
هر بار تا چند روز حتی از خونه بیرون نمیرم به همه کمک میکنم ولی کسی خودمو کمک نمیکنه
چند ساله که همینجوری میگذره دو روز پیش یکی که عزیزمه و چند ماهه با هم آشنا شدیم دلیل پرسید و بعد مدتی اسرار ماجرا رو بهش گفتم
بعد از اینکه بهش کفتم تصمیم جدی گرفتم که ترک کنم چون به غرور خودم برخورد خدا رو شکر سایتای زیادی فته بودم ولی این سایت واقعا فرق میکنه
مخصوصا که شرایط رو واسم فراهم کرده که برنامه ریزی کنم

بچه ها اگه بهم کمک کنید و حالمو بپرسید و تشویقم کنید ممنون میشم -همه ی ما اینجا نیاز داریم که به هم کمک کنیم پس بسم الله

راستی من تو مسابقه 10 روزه از امروز شروع کردم خواستید پاسخ واسم بزارید ممنون میشم بخدا Khansariha (8)
(1391 بهمن 20، 13:02)Homa_a نوشته است: اومدم یه دردودلی کنم اینجا ... ولی نه از جنس اون قبلیا که پر بود از دلتنگی ... سرگردونی ...

حالم خیلی خوبه 1 نه اینکه مشکلاتم حل شده باشه ها ... نه

ولی از وقتی پاکم ازین گناه حالم خیلی خوب شده با دفعه های پیش فرق داره

من تجربه 3 ماه ترکم داشتم ولی اون موقعا فراموشش میکردم ... درگیر زندگی میشدم ولی حالا اینطور نیست

هر روز حواسم هست ... حواسم هست که یه وقت کاری نکنم که بهش نزدیک بشم

الان دلم آرومه ... حس میکنم خدا دوباره بهم داره لبخند میزنه 1

بعد از 2 سال ... که ازش دور بودم ... از خدا ...

انگار هر مشکلی ام داشته باشم دیگه برام مهم نیست ... وقتی او هست مشکلی نیست 1

مدت ها از کانون دور بودم چون از ترک نا امید شده بودم آخه 5-6 سال میخواستم ترک کنم و نمیشد

بعد فهمیدم مشکلم این بود که همیشه تصمیم میگرفتم یه بار برای همیشه ترک کنم

ولی این دفعه اینطور نبود

چون به ارزش تلاش پی بردم

چون دیدم تلاشی که توی کانون میکنم توی زمینه های دیگه زندگیم هم تاثیر داره حتی اگه بعدش بشکنم

خدا به هممون کنه

من نگاهم به دستای خداست ....

بهتون تبریک میگم که تونستید
من تازه واردم دارم سعی میکنم حرفاتون واقعا به آدم روحیه میده خیلی خوشحال شدم
تصور اینکه دیگه تموم بشه خیلی شیرینه منم 6 ساله که گرفتارم ولی توان ترکشو تو خودم میدونم منم قبلا خیلی سعی کردم به ماه هم رسیدم بعضی وختا البته کانون یه تجربه ی دیگست 53
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

(1387 اسفند 4، 22:31)yekbarbarahamishe نوشته است: 6. قانون سحر خیزی

از سحر خیزی طبیعت پیام بگیریم.
هیچ خروسی نیست که تا ساعت 8-9 صبح بخوابد و هیچ مرغی نیست که به بهانه اینکه امروز جمعه است، بیشتر بخوابد.
این سحر خیزی مرغ و خروس ها، این آوای طبیعت حتما پیامی دارد. شهودی زندگی کردن طبیعت همین است . به طبیعت نگاه کنید و بر اساس آنچه از طبیعت الهام می گیرید و بر اساس آنچه شهودتان می گوید زندگی کنید.
اتفاقا روز جمعه، روز خلا است. روز خلا، روز خلوت و ارتباط با خدا و پرداختن به خود است. روز برنامه ریزی و نظم ایجاد کردن در کارهای هفته آینده است. روز محاسبه کارهای مهم است. روز تصمیمات مهم است.
در نهج الفحصاحه پیامبر (ص) آمده است:
حدیث (376) : "در طلب علم زود خیز باشید زیرا سحر خیزی مایه برکت و کامیابی است."

حالا از یک دیدگاه دیگر به سحر خیزی نگاه می کنیم. از زمان مغرب یعنی زمانی که آفتاب غروب می کند و شب فرا میر سد و بیشتر و بیشتر همه جا را در خود فرو می برد انرژی کیهانی بیشتر می شود. این ثابت شده است. انرژی هستی افزون می شود. طبیعت بسیار آرام می گیرد و ما هم باید آرام بگیریم که در قرآن آمده است: " ما شب را مایه آرامش شما قراردادیم."

به همین خاطر است که شب هنگامی که انرژی هستی سرشار است خواب به شما آرامش بیشتری می دهد. هر چقدر که روز بخوابید، جای خواب شبانه را نمیگیرد.
این خوابیدن در اوج انرژی موجب شارژ عصبی و مغناطیسی ما می شود. این روند افزایش انرژی کائنات از اذان مغرب شروع می شود و همین طور تا اذان صبح ادامه می یابد. به طوری که هنگام اذان صبح انرژی هستی به اوج خود میرسد و از اذان صبح تا اذان مغرب به تدریج از انرژی کاسته می شود و هرچه طول روز را طی می کنیم کمتر و کمتر می شود.

و حدیث دیگری از پیامبر(ص) : "صبح زود بیدار شوید که ازگشتن رویز زمین در تحصیل معاش موثرتر است. "
و اگر من و شما واقعا معتقد باشیم که روزی دهنده به معنای گسترده آن خدای مهربان است، مطمئنا سحرخیزی را از تقلا کردن و دست و پا زدن برای توانگری موثرتر می دانیم.
ممکن است بگویید کار من طوری است که از ساعت 8 صبح شروع می شود. صبح زود کجا بروم؟ عیبی ندارد . آن ساعت را به برنامه ریزی انجام کارهای ضروری داخل خانه و یا حتی مطالعه بپردازید.
مهم این است که به هیچ عنوان این سپیده دم را که انرژی هستی در اوج خود است نخوابید.
بیدار و پرسپاس ودعا باشید و سپیده تا طلوع را در محضر الهی حاضر باشید که سحر خیزی قانون طبیعت و سنت زیبای الهی است.
دلمان گرفته!

با کلی حرف نگفته که اینجا، جای گفتن نیست...

همین و التماس دعا!...53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
برم ور دستت داداشم شیشه مصرف کنم.

خداحافظ خوشبختی
کوکائین بهتره

گرون تره حتما بهتره.

با لینکین پارک بیشتر می چسبه

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1391 بهمن 21، 14:39)komak نوشته است: سلام
بچه ها کی تهرانیه ؟؟؟؟

خیبان شریعتی به کدام ترمینال نزدیکتره آزادی ؟ خزانه؟یا آرژانتین؟
آرژانتین
(1391 بهمن 23، 1:01)پشتکار نوشته است: برم ور دستت داداشم شیشه مصرف کنم.

خداحافظ خوشبختی
کوکائین بهتره

گرون تره حتما بهتره.

با لینکین پارک بیشتر می چسبه
چی؟؟؟17
شما دارید ازدواج میکنید از شما بعیده حرفای ناامید کننده17
شما تکیه گاه همسرتون هستین
پس دیگه ناامید نباشین
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

(1391 بهمن 23، 1:54)hf.zahra نوشته است: سلام

چه شبیه امشب!

توی سریال زمانه حرف قشنگی زد دختره

گفت: از همه قانون های دنیا متنفرم که هیچ کجاش مجازاتی برای شکستن دل انسان ها وجود نداره.

چقدر بعضی ها بد شدن.

به کجا داریم میریم؟به چی قراره برسیم؟
واقعا به کجـــــــــــــــــــــا چنیـــــــــــــــــــــــــــــن شتابـــــــــــــــــــــــــان !!!؟؟؟53258zu2qvp1d9v
یعنی اگه شکستن دلم قصاص داشت تا الان 1000نفر.......
هههههههیی خدا 1276746pa51mbeg8j
بیخیال
بچه ها یه سوال:
ادم وقتی توبه میکنه یعنی واقعا خدا میبخشتش ؟؟؟
آخه اون اون گناهو چن بار انجام داده(خ.ا نمیگما) با اینکه میدونسته گناه کبیرس ولی یه جا سرش میخوره به سنگو توبه میکنه یعنی از ته قلبش تصمیم میگره پاک بشه یعنی توبه اش قبوله؟؟ آخه مگه میشه مثه اولش پاک بشه؟یعنی با توبه کردن (واقعی)انگار ن انگار گناهی انجام داده؟؟؟؟17
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

سلام

امیدوارم هنوز دیر نشده باشه

ظاهرا زیادی جوگیر شدم

دوستان نگران نباشید.

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

(1391 بهمن 23، 2:21)پشتکار نوشته است: سلام

امیدوارم هنوز دیر نشده باشه

ظاهرا زیادی جوگیر شدم

دوستان نگران نباشید.
17171717
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام

آرام باش پشتکار

فقط صبر کن و منتظر باش.

شاید وقت شادی نزدیک باشد .شاید خدا می خواهد از خود خواهی و خود خواستن خالی شوی.

آره شاید همین باشه.چون یه زمانی آرزو کردم که کاش برای خدا از خدم فانی میشدم.

شاید این امتحان خداست.اشتباه کردم که بی تابی کردم و عصبانی شدم.

خدایا منو ببخش.دیگه بی تابی نمی کنم.

هر چه مصلحت می دونی برام رقم بزن.

دیگه هیچی نمیگم و راضیم.

الحمدلله

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان