امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1392 خرداد 1، 11:28)سـُـها نوشته است:
(1392 خرداد 1، 9:27)پشتکار نوشته است: پول نداریم عقد کنیم
سلام
خدا ميرسونه..
شما ي عقد ساده بگيرين.. خانواده ها هم حتما حمايت ميكنن..
همين مردونگي ك تا حالا داشتين و جلو رفتين خيلي خوب بوده..

از اين ب بعدش رو هم مردونه قدم بردارين..
دستتونو بگيرين ب زانو و بگين يا علي..
اميدوارانه و پر تلاش..
محكم و مقاوم..

عاقبت ب خير باشين ان شاء الله..1

در پناه خدا..
ياعلي.

اخه چرا داداش؟؟؟؟؟
به خدا الان همه چی دارم ولی باز وجود سمت ازدواج برم
به نظر من یه مدت عقد بمونید و یه کار خوب پیدا کن و پول دربیار
اخه خودت هیچی؟
اون خانم چه گناهیی کرده از بچگی خواب یه عروسی رویایی رو میدیده حالا ...
تو رو قرآن تا وقتی آمادگی ندارید ازدواج نکنید....
فردا 2 تا بچه رو هم بدبخت میکنید....
اصلا حالم از ازدواج بهم میخوره یه چرخه برا بدبخت کردن یه سری فرشته معصوم به اسم "بچه"
بعدا همین مردم یه کاری میکنن او فرشته معصوم میشه یه گرگ...
فقط آنان که هم آیین یاسند
حسین و کربلا را می شناسند . . .
چقد خوبه ک ناراحتیاتونو بیاید بگید و نزارید تو دلتون بمونه
مثه اقای جوان ک هم خودشون سبک شدن هم یه چیزی یاد گرفتیم
ولی بچه ها یکم فکر کنید ما اینجا اومدیم ترک کنیم همه با هم
همه ی ما خواهرو برادرای مجازی هستیم
قرار نیست گیس و گیس کشی کنیم
احیانا اگه مشکلی یا رنجشی پیش بیاد مدیرامون انقدر باگذشت و مهربونن ک رفعش میکنن
ولی قرار نیست کانون و با جای دیگه مقایسه کنیم .....
بخدا انقد ک صمیمیت بین اعضای کانون هست تو سایتای دیگه کم پیدا میشه
انقد ک مدیرامون زحمت میکشن  مدیرای هیچ سایتی نمیکشن
میبینید ک اعضاشم بیشتر از سایتای دیگه ست ....
پس این نشونه چیه؟!!
تاحالا چن نفر تونستن از شر این گناه خلاص بشن؟؟؟؟
انگشت شمار نیستن.....
پس بیاید یکم قدر بدونیم
اصلانم این پستم به شخص خاصی نبود کلی گفتم
فقط یه یادآوری بود
امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم
یاعلی
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

(1392 خرداد 1، 20:24)Alireza 68 نوشته است: سلام
نمیدونم کی پستتو حذف کرده اما هرکی که بوده طبق گفته خودتون
نقل قول: من  دیروز یه پست تو اگه میخوای بخندی بیا تو زدم زدم با این محتوا که 

این گل مراد که میگی یکی از اقوام ماست و اینا که برا شما جوکه برا ما خاطره هس!
امروز اتفاقی گذرم افتاد اینجا و دیدم حذف شده این پست!

هر تاپیکی ی هدفی داره و ی روندی که اگه غیر از اون باشه اسپم محسوب میشه

و اگه هرپستی که حذف بشه دلیل بر سی.اس.ی بودن یا بد بودنش نمیشه دوست خوبم

تو این مورد که شما تعریف کردید

کاملاحق داشته که پاک کنه

چون طبق فضای اون تاپیک اسپم محسوب میشه

تاپیک اگه میخوای بخندی اگه پستی غیر از جک توش زده بشه اسپم محسوب میشه هرچی که باشه حتی از طرف من مدیر

اما اگه این پستتو داخل انجمن شبانه روزی میزدی اسپم محسوب نمیشد

و تو هم حق داشتی بهتر بود که بهت خبر داده میشد بنا به این دلیل حذف شد ان شاء الله که ازین به بعد اگه چنین شرایطی پیش اومد گفته بشه

اینم برای شفاف سازی

ان شاء الله که ناراحتیت برطرف بشهKhansariha (8)
برای من مهم نیس که پستم حذف شه اما این مسله بارها اتفاق افتاده!
اینجاش ناراحت کننده هس که تو خیلی تاپیک ها بالا و پایین پست من مشابه پستم زده میشه اما..
نمی خوام سر عزیزان رو درد بیارم حق باشماس:exclamation:
(1392 خرداد 1، 11:20)mahtaab نوشته است: ما سال سومی های امسال از اول ابتدایی هرچی درس خوندیم تا الان تغییرات آموزش و پرورش روی ما اجرا شد.
اول ابتدایی بخوانیم بنویسیم رو آوردن برامون.
دبیرستانی که شدیم شد طرح محرم سازی
و از اونجایی که دبیرای خوب توی درسای پایه آقایون هستن از دبیر خوب بی بهره موندیم و اینجا بدجور ضرر کردیم
حالا هم که تاثیر نهایی شده تو کنکور شده 25 درصد مستقیم. اونم دقیقا برای کنکور ما.
ما موش آزمایشگاهی بودیم کلا.

13131313131313
خواهر گلم این مسله رو خیال می کنی.
همیشه این مسایل بوده سال ما هم بومی سازی کردن!من با رتبه خیلی خوب قبولی نسبتا بدی داشتم
اون وقت اعصابم خورد شد چون از سال بعد روند ها ول شد یعنی سال قبل و بعد ما رتبه های ورودی اون رشته خیلی بیشتر از ما بودن.
یعنی اصولا به همه ظلم میشه و ظلم بالسویه عین عدله(یعنی وقتی همه دارن مثلا آینده تاریک رو تحمل میکنن پس انگار شرایط بازی برای همه یکسانه انگار نه انگار ستمی شده)

اما بعدش فهمیدم زندگی چقد پوچ و بی اهمیته!اون زمان یه دوستی داشتم که قبول نشد و زد تو کار بخر بفروشی و اوضاعی داشت که حداقل اگر ثابت وایسه من هفت سال دیگه بهش میرسم!
الان بعد شش سال می بینم آیا مدرک دانشگاه شریف و صنعتی اصفهان ما رو ارضا میکنه یا نه اینا با گذر زمان محو میشن؟(نمیگم بی اهمیته هرچند من الان فعلا لوله کشم اما آیندم روشنه)

می دونم الان پیش خودتون عرایض منو سهل انگارانه فرض می کنید اما گذر زمان این درس رو بهتون خواهد داد!
در ضمن 
دستی رو که نمی تونید بشکنید باید ببوسید!خیلی مسایل رو باید مدیریت کرد یعنی با شرایط موجود بهترین بازی رو انجام داد
من شش سال دیر فهمیدم وقتی به خاطر فقر مالی سال پیش مجبور به پذیرش مسایلی شدم!
خواهش می کنم شما زودتر بفهم!

قبل از این که بصورت ریاضی بزندگی نگاه کنید ببینید واقعا راهی که انتخاب می کنید شما رو به مطلوبتون میرسونه؟
انقدر بغض هایم را فرو دادم و خندیدم...
.
.
.
خدا هم باورش شد چیزی نیست.
فقط آنان که هم آیین یاسند
حسین و کربلا را می شناسند . . .
نقل قول: برای من مهم نیس که پستم حذف شه اما این مسله بارها اتفاق افتاده!
اینجاش ناراحت کننده هس که تو خیلی تاپیک ها بالا و پایین پست من مشابه پستم زده میشه اما..
نمی خوام سر عزیزان رو درد بیارم حق باشماس[تصویر:  exclamation.gif]
خب من پیشنهادی دارم قبل از اینکه توی تاپکی پستی بزنید صفحه اولشو بخونید که ایا قوانین خاصی دارن یا نه و همچنین تاپیک قوانین رو هم ی سر بزنیدKhansariha (8)

کسی هم که خلافی کرده با دکمه گزارش اونو گزارش کنیدSmiley-face-thumb

منم سعی میکنم که تو پروفایل بهش تذکر بدم که درست کنهKhansariha (18)

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام303
ممنون آقا جوان
بس که این قانون های ما هرروز عوض میشه.
کلا تا به کنکور برسیم فکر کنم تغییرات ادامه داشته باشه.
بعضی موقع ها این اتفاقا لجمو در میارن اخرش میگم بیخیالش درس میخونیم آخرش هر چی شد شد دیگه .
درس میخونم که نگم درس نخوندم و حالا بخاطر درس نخوندنم کم آوردم.
بعضی موقع ها میشنوی که میگن چه فرقی میکنه کدوم دانشگاه درس بخونی. دانشگاه آزادم معماری داره دانشگاه هنر تهرانم معماری داره. بعدا که کار میکنی کی ازت میپرسه کجا درس خوندی چجوری درس خوندی.
اما بازم میشنوی که میگن کسی که توی دانشگاه هنر تهران معماری خونده خیلی سطح علمیش با کسی که دانشگاه آزاد یه شهر دیگه درس خونده فرق میکنه و مسلما آینده کاریش فرق میکنه.
من درس خوندنو دوست دارم. ولی برای خودم نه به زور کنکور
خدا کی این کنکورو بدیم تموم شه یه نفس راحت بکشیم
البته من باید نصف تلاشمو پای این بزارم که مامانم دانشگاه های تهران ازم انتظار داره.
اینکه یه دانشگاه خوب قبولشم که حداقل بابام نگه تجربی نرفتی اینی هم که قبول شی بدرد نمیخوره. اگه حرف گوش میکردی میرفتی تجربی الان موفق تر بودی.
و حرف مردم
خدا امان از حرف مردم
من به شخصه اصلا نمیخوام با حرف مردم زندگی کنم.
الانم چون توی آشنا و فامیل هم سن من هست
مامان میگه نباید کم تر اونا باشی....
من دلم میخواد واسه خودم درس بخونم
دلم میخواد یه دانشگاه خوب قبولشم واسه خودم نه واسه دلایل دیگه اما بس دلایل دیگه هم برام ردیف کردن خسته ام.
همین الانشم خونوام میگن برای تربیت معلم بخون.
 که اونجا قبولشی شغل آیندت تضمینی میشه . دبیری برای خانما بهترین شغله.
من دبیری رو دوست ن دا رم
من چجوری بفهمونم که دوست ندارم.
اصلا از کارمند دولت بودم بیزارم
مرد که نیستم برام مهم باشه چقدر درامدم زیاد باشه که خانوادم در آسایش باشن
میخوام رشته ای رو بخونم که دوست دارم
کاری رو انجام بدم که ازش لذت ببرم نه اینکه برام خسته کننده باشه.
 چقدر خوبه توی کانون اینجا هست که یکم درد دل کنیم سبک میشه ادم
شاید وقتی خوندین بگین که از الان دارم به رشته و کارش فکر میکنم و هنوز برای فکر کردن به اینا وقت دارم
ولی من میگم وقتی بدونم هدفم چیه برای رسیدن بهش بیشتر تلاش میکنم و بهتر نتیجه میگیرم
الان نهایی مهم ترین چیزه بله درسته
تقریبا نصف شد امتحانا
به امید خدا بقیه ش رو بهتر بدم.
آخه از اول امتحانا بد شروع شد.
روز قبل از اولین امتحان بدجور مریض شدم. واسه اولین امتحانم اونجور که میخواستم نتونستم آماده بشم
و به خاطر همین همش فکر میکنم تا آخر همینجوری بد پیش میره.
خدایا خودت همه رو کمک کن که امتحانا خوب تموم شن. نتیجه ی خوبی بگیریم

وای چقدر حرف زدم4fvfcja
جدیدا فهمیدم خیلی پر حرف شدم 4fvfcja
البته اینم حسن دنیای مجازیه چون محاله من اینقدر حرف بزنم با کسی.1276746pa51mbeg8j
تو مراقب آخرتت باش،

دنیا خودش ذلیلانه پیش تو می آید.

شاه مردان(ع)

"غرر الحکم ح 2603 ص 144"
[تصویر:  1064858b92ksbi7wy.gif]

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 خرداد 2، 11:36)mahtaab نوشته است: سلام303
.... اخرش میگم بیخیالش درس میخونیم آخرش هر چی شد شد دیگه .
درس میخونم که نگم درس نخوندم و حالا بخاطر درس نخوندنم کم آوردم.....
تا اینجا صد امتیاز داری خواهر گلم!این مهمه که تو بهترین کاری که می تونی رو بکنی

(1392 خرداد 2، 11:36)mahtaab نوشته است: بعضی موقع ها میشنوی که میگن چه فرقی میکنه کدوم دانشگاه درس بخونی. دانشگاه آزادم معماری داره دانشگاه هنر تهرانم معماری داره. بعدا که کار میکنی کی ازت میپرسه کجا درس خوندی چجوری درس خوندی.
اما بازم میشنوی که میگن کسی که توی دانشگاه هنر تهران معماری خونده خیلی سطح علمیش با کسی که دانشگاه آزاد یه شهر دیگه درس خونده فرق میکنه و مسلما آینده کاریش فرق میکنه.
این که بازار کار رو مختص دانشگاه های رنک بالا می بینید غلطه!
بازار کار تا حد زیادی لوکال و منطقه ایه یعنی برای پتروشیمی جنوب بچه های صنعت نفت اولویت دارند به شریفی ها 
اما این حرف رو میزنم امیدوارم کسی بدش نیاد(همه دانشگاه های ایران مشابه هستن یه بار سو تفاهم نشه)
سطح علمی فرد فقط به خودش بستگی داره!نه به دانشگاه و معدلش!
اگر کسی با علاقه به رشته نانو امیرکبیر بره و با اشتیاق به ادراک دست بزنه خیلی جلوتر از اونیه که بخاطر رتبش رفته برق شریف!
پس شما به علاقه تون اولویت بدید(البته معقول ومنطقی چون خیلی رشته ها فقط از لحاظ تئوریکی زیبا هستن مثلا شما با صد ذوق بزنی طراحی سنگ زینتی نیشابور بعد می بینی اون رشته از ایده آل هاش فاصله زیادی داره سرخورده میشی یا مثلا برید رباتیک بعد می بینید نه بستر آزمایشی پهنه نه هیچ چی و تصور شما از این رشته غلط بوده)البته رباتیک رو پروندم شاید خوب باشه جای کارش!

یه عرض دیگه این که نگاه کنید وقتی آدم میره یه دانشگاه سخت گیرتر بسیار پخته میشه!
مثلا دانشگاه صنعتی اصفهان پر از استاد های سخت گیر بود و هر هفته کوییز و امتحان بود و همه پرفسور ودکتر بودن واین ناخواسته آدم رو تهییج میکرد
و هر درس صدها تکلیف داشت و وقتی ترم شروع میشد تا پایان ترم پوست ما بر ما می گنجید!!!
اینا آدم رو می سازه!پس به عرف دانشگاه ها هم توجه داشته باشید

منظورم از دو پاراگراف بالا این بود که عرف یا همون حرف مردم هم یه سنگ محک ارزشمنده که برخاسته از سرانجام هرچیزیه!نمی گم کامله اما حرف آدمای بیغرض ارزشمنده
در ضمن مادر شما درست می فرمایند اما ناقص
نگاه کنید یه شغلی هس که از دبیری برا خانما راحت تره!و در هر رشته ای مورد نیازه!
و اون هیئت علمی دانشگاه هاس
این رو بگید که من اگر دکترا داشته باشم میشم استاد دانشگاه با پرستیژ بالاتر حقوق بالاتر (برا اساتید ما سه میلیون بود)امکان دوشغله بودن و کار بسیار کمتر (هفته ای ده ساعت) و هزار و یه حسن! پس برا اون که دوست دارید بخونید(اما منطقی دوست بدارید!)
(همیشه حواستون باشه مادر یه سختی هایی رو می کشه و از این که اونا رو تو بچش ببینه معذبه حاضره هر بی احترامی رو بشنوه ول بچشو نجات بده شایدم غلط فک کنه اما این بالاترین مرتبه ی بزرگواری و گذشته!
اینجا زهمات مادران خانه دار که با خون دل بچه بزرگ می کنن دیده نمیشه شاید این عامل رو دیدن که ترسیده شدن شما راه درست رو پیدا کن وبرو)

(1392 خرداد 2، 11:36)mahtaab نوشته است: میخوام رشته ای رو بخونم که دوست دارم
 ببخشید اما من از این پست شما شخصیتتون رو تا حدی حدس میزنم
شما علاقه وافری به کشف و ادراک و فهم حتی بدون سود دارید!
اگه اینجوری هس بذارید بگم شما هر رشته معقولی که برید دوست خواهید داشت!
اگر برید مهندسی شیمی و پلیمر
یا برید برق و کامپیوتر
یا فیزیک و مکانیک
یا هرچیز دیگه ای
واقعیت اینه شما تو همش میتونید موفق باشید

تمام رشته ها جذابیت خاص خود رو دارن و تو هرکدوم برید جوری عاشقش می شید که دیگه نخواید عوضش کنید
 تو همه جای تحقیق و کار هس اما شما باید بتونید
قوه تحلیل رو بالا ببرید اکیدا به شما پیشنهاد میکنم کتاب prism رو بخونید!

آدمای مثل شما اگه نایستند میرسند!
آدم بی عرضه46

اه باید فکری که امروز به سرم زده یکی دو سال پیش عملیش میکردم1276746pa51mbeg8j
باید اصن از همون چندین سال پیش علمی میشد1276746pa51mbeg8j

آخه چیزی که برا دیگران هیچی نیس
چرا برا من شده موعضل 1276746pa51mbeg8j
چرا باید همیشه باهمه فرق داشته باشم، چقد گره خوردن به دستو پام این افکار 1276746pa51mbeg8j

از هیچکی هم نمیترسم، من فقط آزادم، من خدا را دارم 46

ببخشید که من هی میام اینجا  غرغر میکنم1276746pa51mbeg8j
آخه دیگه طاقت ندارم، اگه بشمام نگم تو دل تلنبار میشن، میپوسن، آخرم بلای جونم میشن،
 من حرفامو به کسی نمیتونم بگم، الا به کانون،
شرمنده ام53
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
نقل قول: بعضی موقع ها میشنوی که میگن چه فرقی میکنه کدوم دانشگاه درس بخونی. دانشگاه آزادم معماری داره دانشگاه هنر تهرانم معماری داره. بعدا که کار میکنی کی ازت میپرسه کجا درس خوندی چجوری درس خوندی.
این قسمت رو اشتباه برداشت کردین آقا جوان
اینا حرف من نیست
حرفایی هست که میشنوم
خودم دلم میخواد توی دانشگاه دولتی خوب درس بخونم. دانشگاه های تهران که رده اول رو دارن ولی دانشگاه های بعضی شهرای بزرگ دیگه هم خیلی خوبن.
من درسو برای کار نمیخونم
باهاتون موافقم بارها به خونوادم راجب عضو هیئت علمی دانشگاه شدن گفتم که البته فکر میکنم خیلی سخته
اتفاقا مامانم چون خودش نتونسته ادامه بده درسشو میخواد من بخونم.
البته الانم 35 سالش بیشتر نیست بهش میگیم درس بخون میگه من دیگه وقتشو ندارم. شما جای منم بخونین.
ممنونم کتاب رو هم سعی میکنم تابستون بخونمش.
من درس خوندنو خیلی دوست دارم و البته هنر.
امیدوارم همه بتونن به چیزی که میخوان برسن
حتما از این 1سال باقی مونده تا کنکور به خوبی استفاده میکنم.
چون تازه بعد از کنکور میشه زندگی کردن.
تو مراقب آخرتت باش،

دنیا خودش ذلیلانه پیش تو می آید.

شاه مردان(ع)

"غرر الحکم ح 2603 ص 144"
[تصویر:  1064858b92ksbi7wy.gif]

[تصویر:  nasimhayat.png]
زندگی که نیست جهنمه.
تقصیر منه؟ تقصیر اونا؟ خدا میخواد؟
فرقی برای من نداره، جهنم، جهنمه.
(1392 خرداد 2، 15:25)righteous_40 نوشته است: زندگی که نیست جهنمه.
تقصیر منه؟ تقصیر اونا؟ خدا میخواد؟
فرقی برای من نداره، جهنم، جهنمه.
چرا دایم بخوابی ای دل ای دل ..... ز غم در اضطرابی ای دل ای دل

بوره کنجی نشین شکر خدا کن ...... که شاید کام یابی ای دل ای دل

سعی کن صبور باشی رایتوس جان

و تو زندگی اینده ای که میسازی از اشتباهاتشون درس بگری و تو برعکسشو انجام بدیKhansariha (18)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

می دونم هیچ وقت نباید ادم امیدش رو از دست بده
ولی نمی دونم چرا روز به روز می گذره ناامید می شم که بتونم ی روز ازدواج کنم!

استاد الهی قمشه ای :

“همانطورکه خوردن شراب حرام است خوردن غصه هم حرام است وخوردن هیچ چیز مثل خوردن غصه حرام نیست اگرما فهمیدیم که جهان دارِ عالم اوست دیگر چه غصه ای باید بخوریم”

“ازمهمترین مسایلی که مابایددرک کنیم اینست که این عالم جواب میدهدبه رفتارما،این عالم آینه اعمال ماست واگر مازشت باشیم وجلوی آینه بایستیم به ماچهره زیبا نشان نمیدهد و دلیل این امرهم اینست که علت همیشه معلولی ازجنس خودش تولید میکندو نمیشودکه علت بدباشد و معلول خوب ،آنچنانکه اگربادروغ پولی بدست آمد تبدیل به غم وغصه وعذاب میشود و درک همین مساله مشکلات بشریت را میتواندحل کندکه ماقبول کنیم حساب وکتابی هست واگر به اندازه خردلی کار بدیاخوب کنیم جوابش را خواهیم دید”
یا عباس
(1392 خرداد 2، 19:08)تندیس نوشته است: می دونم هیچ وقت نباید ادم امیدش رو از دست بده
ولی نمی دونم چرا روز به روز می گذره ناامید می شم که بتونم ی روز ازدواج کنم!
سلام داداش گلم

شاید به خاطر مسائلی هست که پیش روت بوده یا هست

میدونم دلت ایمان داره اما گاهی ادم در اثر خستگی  یا پیش اومدن شرایط های نامناسب یکم به فکر فرو میره

حرف خدا حقه خودش گفته :

« و من یتق الله یجعل له مخرجاً، و یرزقه من حیث لا یحتسب، و من یتوکل علی الله فهو حسبه، إن الله بالغ أمره قد جعل الله لکل شیء قدراً. سوره طلاق/آیه 2- 3 »

هر کس تقواى الهى پیشه کند خداوند راه نجاتى براى او فراهم می‌کند. و او را از جائى که گمان ندارد روزى مى‌دهد(علیرضا :همسر هم روزی هست)، و هر کس بر خداوند توکل کند کفایت امرش را مى‌کند، خداوند فرمان خود را به انجام مى‌رساند، و خدا براى هر چیزى اندازه‌اى قرار داده است

حالا باید دید تقوای الهی چیه؟باید دنبالش بگردیم

لاتقنطوا من رحمة الله .:: از رحمت خدا نا اميد نشيد(زمر/53)Khansariha (18)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان