امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام به همه 303

خدا رو شکر 2 روز خوب و 2 روز پاک داشتم varzesh

ان شاء الله که روزهای خوبم روز به روز بیشتر بشه  varzesh

ولی من نمیتونم برای نماز صبح اول وقت بیدار شم

اکثر اوقات هم قضا میشه 

کسی هست که راهی بدونه برای به موقع بیدار شدن ؟

Khansariha (8)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه داداشا

کاش از اول طفولیت
یه دوست خوب مثل آرمین داشتم

واقعا خدا حفظت کنه آرمین
یه تنه هوا همه رو داری
خدا عاقبت بخیرت کنه

سلام
محمد جان

اون چیزایی که من تجربه کردم برای نماز صبح بخوای بیدار بشی ایناس

1-ترک محرمات
2- سر شب شام بخور (سعی کن سبک بخوری)
3-شب زود بخواب
4-سوره کهف آیه آخر
5- حتما ساعت کوک کن
6- اولش یکم سخته ولی اگه مسجد نزدیک خونه هست ، حتما بعد یه مدت برو نماز صبح مسجد
می گن قیامت اونایی که نماز صبح میرن مسجد یه نوری جلو پاشون هست
و بقیه به اون حال طرف غبطه می خورن...

7- به نیت بیدار شدن برای نماز صبح بخواب
8- ثواب نماز نافله صبح از نماز شب بیشتره
اذان که دادن اول نماز نافله بخون و بعدش نماز صبح
ضمنا برای همه دعا کنKhansariha (18)
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام 

داداش محمد ما شـــــــــــــیره... 317
به روزای خوب و پاکت ادامه بده قهرمان... Khansariha (46)
داداش ما می توانیم لطف کرد و کلی راهکار نماز صبح داد... Khansariha (8)
فکر کنم اگه خود شیطونه هم همه ی اینا رو با هم انجام بده، اول از همه واسه نماز صبح پاشه... 4fvfcja
بعد بیاد مارم بیدار کنه... 4
تونستی عملیشون کنی محمد جان؟ Khansariha (18)

داداش ما می توانیم مخلصم برادر... چوب کاری می کنی شما... 303
بزرگترین افتخار من هم آشنایی با اینجا و آدم های خوب اینجاست...
داداش شما که نباشی... من هم اینجا نخواهم بود... 1276746pa51mbeg8j
خدا آخر و عاقبت همه ی ما رو به خیر کنه... 53

از شما چه پنهون... منم تا همین چند روز اخیر صبح ها دیر بیدار میشدم و نماز صبح هم قضا می خوندم...
اما این چند روز خواب ظهر رو کلا تعطیل کردم... شب ها هم زودتر می خوابم...  سعیم بر این هست که 10/30 یا نهایتاً 11 بشه...
و این شد که این چند روز به موقع ادا شد... 53258zu2qvp1d9v

به نظرم اگه آدم خوابش رو بتونه تنظیم کنه... و از طرفی هم بتونه سحرخیز بشه... نیمی از مشکلات زندگیش حل میشه...
من در حال تلاشم... شما هم تلاش کنید... ببینیم کی برنده میشه... Khansariha (46)

و آیه ی آخر سوره ی کهف رو من بلد نبودم...
این طور که نگاه کردم ظاهرا این هست:
نقل قول: قُلْ إِنَّما أَنَا بَشَرٌ مِثْلُكُمْ یُوحى‏ إِلَیَّ أَنَّما إِلهُكُمْ إِلهٌ واحِدٌ فَمَنْ كانَ یَرْجُوا لِقاءَ رَبِّهِ فَلْیَعْمَلْ عَمَلاً صالِحاً وَ لا یُشْرِكْ بِعِبادَةِ رَبِّهِ أَحَداً (كهف/110)

بگو: همانا من بشرى همچون شمایم (جز اینكه) به من وحى مى‏شود كه خداى شما خداى یگانه است. پس هر كه به دیدار پروردگارش (در قیامت و به دریافت الطاف او) امید و ایمان دارد، كارى شایسته انجام دهد. و هیچ كس را در عبادت پروردگارش شریك نسازد.

و برام این سئوال به وجود اومد که چطور این آیه می تونه تو زود بیدار شدن کمک کنه...
و به این جواب رسیدم:
نقل قول: توجه به این نکته خالی از فایده نیست که اهمیت فوق العاده‏ و آثار متعددى که در روایات نسبت به خواندن سوره‏ ها و آیه هاى مختلف داده شده نه به این معنى است که خواندن بدون اندیشه و عمل سبب می شود که به طرز خارق ‏العاده ‏اى این آثار آشکار شود، فى المثل کسى که الفاظ سورهای برائت و انفال را بدون کمترین فهم معناى آنها بخواند از نفاق بیگانه دور خواهد شد و در صف شیعیان راستین قرار خواهد گرفت، بلکه اینها در حقیقت اشاره به محتواى سوره و اثر سازنده آن در تربیت فرد و اجتماع است، که آن هم بدون فهم معنا و آمادگى براى عمل ممکن نیست، بنا بر این تلاوت آنها به ضمیمه فهم محتوا و پیاده کردن آن در زندگى، این آثار فوق العاده را دارد و آنها که به قرآن و آیات نورانیش همانند یک افسون می نگرند در حقیقت از روح این کتاب تربیتى و انسان‏ ساز بیگانه ‏اند.

شاید بهتره اول یه دور سوره ی کهف رو با دقت بخونم... و بعد این آیه رو حفظ کنم... 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

در تکمیل صحبتهایه ما میتوانیم...من ازهمون اوایل وقتی هنوز رنگی نشده بود میدونستم آرمین پتانسیل علیرضا شدن رو داره...اگه اشتباه نکنم یه جا هم گفتم ولی یادم نمیاد کجا بود ولی یه مدت غیب شد...البته علیرضا شدن خیلی سخته خیلی سخت...کمترین سختیش اینه که باید  انتظار همه رو ّبرآورده کنی چون دیگه مال خودت نیستی...

دوستان
من بنا به دلایلی نمیتونم خطمو عوض کنم...و متاسفانه کسایی که قبلا باهاشون رابطه داشتم و کات کردم بعد چند مدت دوباره پیداشون شده...یکیشون هست خیلی مشکلات داره استرس وارد میکنه بهم بخدا خسته شدم از دستش هر چی کم محلش میکنم هر چی میگم بابا بقرآن من نامزد دارم ول نمیکنه...یه دختر دیگه هم هست که حتی من رک و راست بهش گفتم مشکل جنسی دارم ازم فاصله بگیر ولی باز ول نمیکنه این یکی همکلاسمه خیلی راحت زمینه لغزشم فراهمه...
دعام کنید دچار لغزشم نکنن...
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1393 خرداد 16، 16:23)همساده نوشته است: در تکمیل صحبتهایه ما میتوانیم...من ازهمون اوایل وقتی هنوز رنگی نشده بود میدونستم آرمین پتانسیل علیرضا شدن رو داره...اگه اشتباه نکنم یه جا هم گفتم ولی یادم نمیاد کجا بود ولی یه مدت غیب شد...البته علیرضا شدن خیلی سخته خیلی سخت...کمترین سختیش اینه که باید  انتظار همه رو ّبرآورده کنی چون دیگه مال خودت نیستی...

دوستان
من بنا به دلایلی نمیتونم خطمو عوض کنم...و متاسفانه کسایی که قبلا باهاشون رابطه داشتم و کات کردم بعد چند مدت دوباره پیداشون شده...یکیشون هست خیلی مشکلات داره استرس وارد میکنه بهم بخدا خسته شدم از دستش هر چی کم محلش میکنم هر چی میگم بابا بقرآن من نامزد دارم ول نمیکنه...یه دختر دیگه هم هست که حتی من رک و راست بهش گفتم مشکل جنسی دارم ازم فاصله بگیر ولی باز ول نمیکنه این یکی همکلاسمه خیلی راحت زمینه لغزشم فراهمه...
دعام کنید دچار لغزشم نکنن...
سلام دادا
سلام به همگی
داداش همساده خب وقتی می بینی کم محلی کاری نمی کنه یه کار دیگه بکن 
اگه می خوای راحت بشی ازشون خودت رو راحت کن
به صورت جدی برخورد کن اگه لازم شد داد زدن هم خوبه اگه لازمتر هم شد چندتا حرف نا مربوط هم بزنKhansariha (98)
اگه باز لازم شد یه جایی باهاش قرار بزار اونقدر سرش داد بزن که فرار کنه:smily man:
دیگه از آسایش خودت که چیزی مهمتر نیسKhansariha (18)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام 303

پیش از هر چیز خوش آمد میگم به داداش تازه از راه برگشتمون... 317Welcome (1)
کسی نیست جز آرش ساما... Khansariha (8)
شرمنده داداش... اگه تلفظ اسمتون اشتباست... مشکل از منه که کلا با اسامی مشکل دارم... 4fvfcja
بیا برامون تعریف کن اوضاع چند چنده؟ چه خبر از حال و احوال؟ Khansariha (18)

همساده جان شما هم لطف داری داداش جون... 303
شرمنده می کنید ها... کل کاری که می کنم 2 دونه پست میدم اینجا... 1276746pa51mbeg8j
اونم حرفای بی در و پیکر... از یه آدم بی در و پیکر! 4fvfcja
بابابزرگ و بقیه بزرگواران که اینجا زحمت میکشن، حقیقتا کارشون درسته... خدا حفظشون کنه... Khansariha (8)

و در مورد اون موضوعی که گفتی هم تجربه ی من بسیار اندکه...
اما با رند موافقم... اگه ملایمت جواب نداد... با جدیت کار رو تموم کن... هر طور که می تونی... 53258zu2qvp1d9v
ان شالله که موفق باشی... می دونم سخته.. اما ممکنه...Khansariha (18)

و
یک سئوال فنی...
بعضی از داداشا تو مسابقات نیستن... یا کمتر هستن... دلیل خاصی داره؟ 
خیلی ممنون میشم بگین... Khansariha (8)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1393 خرداد 17، 10:24)armin100 نوشته است: سلام 303

پیش از هر چیز خوش آمد میگم به داداش تازه از راه برگشتمون... 317Welcome (1)
کسی نیست جز آرش ساما... Khansariha (8)
شرمنده داداش... اگه تلفظ اسمتون اشتباست... مشکل از منه که کلا با اسامی مشکل دارم... 4fvfcja
بیا برامون تعریف کن اوضاع چند چنده؟ چه خبر از حال و احوال؟ Khansariha (18)

همساده جان شما هم لطف داری داداش جون... 303
شرمنده می کنید ها... کل کاری که می کنم 2 دونه پست میدم اینجا... 1276746pa51mbeg8j
اونم حرفای بی در و پیکر... از یه آدم بی در و پیکر! 4fvfcja
بابابزرگ و بقیه بزرگواران که اینجا زحمت میکشن، حقیقتا کارشون درسته... خدا حفظشون کنه... Khansariha (8)

و در مورد اون موضوعی که گفتی هم تجربه ی من بسیار اندکه...
اما با رند موافقم... اگه ملایمت جواب نداد... با جدیت کار رو تموم کن... هر طور که می تونی... 53258zu2qvp1d9v
ان شالله که موفق باشی... می دونم سخته.. اما ممکنه...Khansariha (18)

و
یک سئوال فنی...

سلام داداش گلم.ممنونم از لطفت.سلام به همه من یه مدتی بود نبودم دوباره برگشتم خوشحالم کنارتونم.ارش هستم 24 ساله از مشهد.چاکر همه.والا اوضاع این مدت خوبه خدارو شکر.منم دارم میجنگم ولی دوس دارم وارد مسابقات بشم خودمو تست کنم هرچند که داره سخت میشه4

در ضمن داداش درس تلفظ کردیKhansariha (8)
اگر خداوند تو را به لبه پرتگاهی برد به او اعتماد کن یا به تو پرواز یاد می دهد یا تو را از پشت می گیرد
سلام به همگی 303

(1393 خرداد 17، 21:29)arash sama نوشته است: سلام داداش گلم.ممنونم از لطفت.سلام به همه من یه مدتی بود نبودم دوباره برگشتم خوشحالم کنارتونم.ارش هستم 24 ساله از مشهد.چاکر همه.والا اوضاع این مدت خوبه خدارو شکر.منم دارم میجنگم ولی دوس دارم وارد مسابقات بشم خودمو تست کنم هرچند که داره سخت میشه4

در ضمن داداش درس تلفظ کردیKhansariha (8)
ای ول به آرش... varzesh
داداش، این روحیه ی جنگاوریت رو قربون... 317
این طور که معلومه... اومدی اینجا کارو یه سره کنی بری... Smiley-face-cool-2Khansariha (48)

داداش دیدم تو مسابقات پست زدی... باید قول هات رو از صفحه اول مسابقه انتخاب کنی و همون جا اعلام کنی...
حتما راهنماییت می کنن دوستان... 128fs318181

و
سختی ها چین؟ بگو با هم آسونشون کنیم... Khansariha (18)

و
خوشا به حالت داداش که مشهدی...
التماس دعا داریم... 53

(1393 خرداد 17، 10:24)armin100 نوشته است: یک سئوال فنی...
خب فکر کنم سئوالم رو بد پرسیده بودم... 4fvfcja

یعنی این که مسابقات رو چطور ارزیابی می کنید؟
چقدر مفید می دونید؟ 
اصن مفیده؟ 17
لااقل اونا که شرکت می کنن، بگن برآوردشون رو... 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام

بله من مفید میدونم مسابقات رو

چون یک محیطی رو داره که مسیر مشخصی داره

از صفر شروع تا به دوسال میرسه

و هدف نهاییش تالار افتخاراته

حداقلش اینه مکانی اماده اس برای محک زدن و ارزیابی داشته هامون
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

قربونت برم داداش شما  بزرگواری ارمین جونننننننننننننننننننننKhansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)

والا این مسابقات که عالیه.یعنی واقعا من به شخصه خودم روحیه میگیرم مثلا شب بیام اعلام پاکی کنم128fs318181
اگر خداوند تو را به لبه پرتگاهی برد به او اعتماد کن یا به تو پرواز یاد می دهد یا تو را از پشت می گیرد
سلام دوستان گلم ... 535353
من چرا به این گروه سر نزدم تو این چند روز ؟ چرا من اینقد نامردم ؟ 1276746pa51mbeg8j

اسمم راکد شده متاسفانه  ...

یه دوره پاکی جدید ... با کمک شما دوستان و لطف و کمک خدای مهربون....
 أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ

آگاه باشید، تنها با یاد خدا دلها آرامش مییابد!  

وَالَّذِينَ عَمِلُواْ السَّيِّئَاتِ ثُمَّ تَابُواْ مِن بَعْدِهَا وَآمَنُواْ إِنَّ رَبَّكَ مِن بَعْدِهَا لَغَفُورٌ رَّحِيمٌ. (الأعراف . آیه 153)

و كسانى كه مرتكب گناهان شدند آنگاه توبه كردند و ايمان آوردند قطعا پروردگار تو پس از آن آمرزنده مهربان خواهد بود.
سلام

گروه یکم راکده

یک طرحی حرکتی چیزی نداریم؟

سوالی 

مشکلی؟

التماس دعایی؟
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

شاید یه مسابقه خوب بتونه کار کنه128fs318181
شکستم
اما تنها نگرانیم از دست رفتن اعتماد به نفسمه
احساس میکنم به شدت تنزل پیدا کرده ک حتی 4 روز نمیتونم دوام بیارم

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
(1393 خرداد 19، 22:24)حمید خان نوشته است: شکستم
اما تنها نگرانیم از دست رفتن اعتماد به نفسمه
احساس میکنم به شدت تنزل پیدا کرده ک حتی 4 روز نمیتونم دوام بیارم

داداش این حرفو نگئ غصم میگیره هااااااا میتونی کار نشد نداره.مطمعن باش میشه این کارو انجام داد خدا کمکت میکنه.داداشم منم دارم سخت تلاش میکنم حتی در طول روز نمیتونستم تحمل کنم ولی تلاشمونو باید بکنیم.بخاطر خدا و بعد بخاطر خودمون.میتونی داداش دمت گرمممممممممممممممممممم53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان