امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلامتی رفیقی که تو رفاقت کم نزاشت ولی کم برداشت تا رفیقش کم نیاره،
به سلامتی اونایی که تو اوج سختی ها و مشکلات
به جای اینکه تَرکمون کنن درکمون می کنن . . .
سلامتی اونایی که
درد دل همه رو گوش میدن
اما معلوم نیس خودشون کجا درد دل میکنن . . .
سلامتی اونایی که تو این هوای دو نفره با تنهاییشون قدم میزنن . . .
به سلامتی اونهائی که دوست دارم رو درک می کنند
و اونو به حساب کمبودهات نمی ذارن .
به سلامتی اونی که باخت تا رفیقش برنده باشه . . .
به سلامتی حلقه های زنجیر
که زیر برف و بارون میمونن زنگ میزنن ولی هم دیگه رو ول نمیکنن . . .
به سلامتی همه ی اونایی که مارو همین جوری که هستیم دوس دارن . . .
به سلامتی کسی که وقتی بردم گفت :
اون رفیق منه
وقتی باختم گفت :
من رفیقتم . . .
[تصویر:  05_blue.png]
Muscular!!!cheghadr khoobe ke dige tanha nistam!!!varzesh
سلام خسته نباشید میگم به دوستان گلم. دوستان بگذارید اول از اینکه کیم و چه جور آدمی هستم یکم توضیح بدم. من یه پسر 15ساله هستم که از همهتون کوچیکترم.میدونم بین این همه آدم دانشگاهی تک افتادم اما خوب.... شماها مثل خواهر برادرهای بزرگترم هستید. شاید همتون تویه خانواده هاتون احساس آرامش بکنید. بهتون تبریک میگم.اما من حتی تو خانواده ی خودمم یه جورایی تنهام.تو خانواده ی ما هرکس یه ویژگی ای داره یکی نخبه هست و رتبه ی بیست کنکور شد و رفت شریف.و برادرم هم از بچگی همیشه چیزای فنی زیادی بلد بود.آخرشم رفت هوافضای امیر کبیر این دوتا یعنی خواهر و برادرم قهرمان ها ی خانواده هستند و کلی ویژگی خوب دارند مثلا هوش و ادب و محبوبیت و.... اما من؟نه درس خوب البته شکر خدا که خوبه اما نه خیلی ونه اخلاق خوب و نه محبوبیت. از وقتی رفتم دبیرستان سر تا پا عوض شدم .خیلی خوش اخلاق تر و درسخون تر اما.... برادرم و خواهرم همیشه منو اذیت میکنند. بهم تیکه میندازند و متلک میگند .من پارسال به خاطر یه قضیه ای که خانوادم اذیتم کردند اینقدر اذیتشون کردم و متلک به همشون گفتم که اشک همشون رو حد اقل یه بار در آوردم. انگار کل خانواده تو یه جبهه بود و من تنها بودم و باید باهاشون میجنگیدم.دست به متلک و تیکه ی خوبی داشتم و اونقدر اذیتشون میکردم که انگار نه با وجودم حس میکردم من پیروزم.اما بهار که شد یا بهتره بگم با راهیان نور که رفتیم جبهه های جنوب روحیم یه تلنگری خورد و یه ذره عوض شدم. اما وقتی به عید رسیدیم از همه عذر خواهی کردم. و اونا هم گفتن باشه. از اون موقع به بعد هی رفتارم بهتر و بهتر شد. البته این بین تیکه ها و کدورت هایی بود اما هی بهتر میشد تا اینکه وارد دبیرستان شدم و فرصتی برای واقعا عوض شدن پیدا کردم و عوض شدم. هنوزم بعضی وقتا تیکه میندازم اما دیگه خودم خوشم نمیاد.احساس میکنم تیکه و جر و بحث و کل گناها و خود ار....یه طرفن و خوب و خوش اخلاق بودن و ترک یا همون پرواز و کارای خوب ودرس خوندن یه طرفه دیگه. با خودم کنار اومدم که تیکه ارزشی نداره و نباید ناراحت بشم و جواب بدم. اما اگر قرار باشه تیکه بندازم کسی حریفم نیست. ولی بدم میاد آخه چی کار کنم دستم خالی خالیه!و حتی مادرمم هم هی اذیتم میکنه و در موارد مختلف از نظم زندگیم گرفته تا درس خوندنم به همه چیز گیر میده. اگر از خودم در مورد متلک ها و تیکه هاشون دفاع نکنم که فکر میکنن درست میگن و اونقدر آدمو تحریک میکنن تا جواب بده و به متلک گفتن ادامه میدن. اگرم جواب بدم که بدون توجه به متلک طرف مقابل همه بهم چپ چپ نگاه میکنن و میگن : اِ اِ اِ !!!؟ آخه من چی کار کنم ولی انصافا بابام مرد خیلی خوبیه!یه پزشک مهربون و فهمیده که اصلا اذیتم نمیکنه. خواهرای من برادرای من هر وقت بهم تیکه میندازن و منم جوابشون رومیدم یا نمیدم،احساس بدی میکنم و ضعف اعتماد به نفس و بعدشم متاسفانه انجام اونی که الآن برای ترکش این جاییم. نمیپرسم برای مردا باید چی کار کنم.چون مردا رو اگه به تیکه هاشون جواب ندی تجربه بهم ثابت کرده بیخیال میشن و تمومش میکنم. اما از خواهرانم میپرسم چی کار کنم اگر خواهر بهم تیکه انداخت؟ بگید اگر میشه!من تنهای تنها هستم.دست خالی و خیلی رو اعصاب هستن این تیکه ها! متشکرم.به امید پرواز همتون!!!!
وهرگاه شیطان به سراغمان می آید بدانیم آفریننده و دفاع کننده ای پر قدرت که هم شیطان و هم ما را آفریده شاهد و ناظر کار هایمان است.همان که مارا بسیار دوست دارد و بسیار مواظبمان است.در همین نزدیکیست.از رگ گردن نزدیک تر. پس با خیال راحت و قدرت تمام به شیطان بگویید نه!!!317
سلام

شهاب خان

اینکه از وقتی وارد دبیرستان شدید عوض شدید نشون دهنده اینه که هم از لحاظ جسمی و هم عقلی دارید رشد میکنید و بزرگ تر میشیدKhansariha (8)Khansariha (18)

41
اتفاقان باید برادرا راهنمایی کنن چون بلاخره از خواهراشون تیکه شنیدنSmiley-face-thumb

در مورد والدین تا اونجا که میتونی مراعات کن چون قران به شدت تاکید داشته روی احترام به والدین

بعد از یکتا پرستی دعوت کرده به احترام به والدین (حتی اگر خدای نکرده زبونم لال کافر باشن)

در مورد خواهر هم باید سیاست به خرج بدیSmiley-face-thumb

همینجور که میگی دست به تیکه انداختنت خوبه پس باید قدرت بیان خوبی داشته باشی

ازین قدرت بیان استفاده کن مثل تعریف و تمجید سعی کن باهاشون لج نکنید سیاست داشته باش

میدونم توی این راته بازم شاید تیکه بشنوی ولی مدارا کنSmiley-face-thumb

اونوقت میبینی که شرایط برات بهتر میشه

حداقلش اینه که به قول خودت پدر خوبی داری قدرشو بدون خیلی ها از داشتن نعمت پدر محروم هستن53258zu2qvp1d9v

امیدوارم که موفق باشی

محمد 32 عزیز پیام خصوصیتو هم بستی4fvfcja

اگه این پستو میخونی ازت خواهش میکنم که فینگلیش ننویس53258zu2qvp1d9v

متنتو به زبون فارسی بنویس پیشاپیش ممنونم از همکاریتKhansariha (8)Khansariha (18)

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

مخور غم گذشته، گذشته ها گذشته
هرگز به غصه خوردن، گذشته بر نگشته
به فكر آينده باش، دلشاد و سرزنده باش
به انتظار طلعت، خورشيد تابنده باش
عمر كمه صفا كن، رنج و غمو رها كن
¥ اگه نباشه دريا، به قطره اكتفا كن ¥
عمر كمه صفا كن، گذشته رو رها كن
اگه نباشه دريا، به قطره اكتفا كن
قسمت تو همين بوده كه بر سرت گذشته
نكن گلايه از فلك، اين كار سرنوشته
عمر گران مي گذرد خواهي نخواهي
سعي بران كن نرود رو به تباهي
مطلب دل را طلب از سوي خدا كن
زان كه بود رحمت او لا يتناهي ...
سلام بچه ها...Khansariha (8)
من شکستم...
بدون هیچ تحریکی و بدون هیچ لذتی!!!
یعنی هیچ!
بدون هیچ پیش زمینه ای!
دیروز از صبح حالم بد بود. ولی اصلا به خ.ا. فکر هم نمی کردم.
یعنی با خودم گفتم چه جالبه همیشه اینجور مواقع میشکستم.
اما گذشت تا آخر شب که یهو بدون هیج!!! پیش زمینه ای شکستم.
یکی از دوستان می گفت مشکل ما اینه که ذهنمون بیماره.
100% موافقم.
ســــــــــــــــــــــــلاااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممم دوستان امیدوارم حال همتون خوب بـــــــــــــــــــاشه [تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif]
بچه هــــــــــــــــــــــا اووووووووووومدم یه سری حرفا رو بزنمممممم که یقین دارم اگه بهش عمل کنیم به نفع هممموووووووووون هست

[تصویر:  sha118.gif]

قهرمــــــــــــــــانای مهربون کـــــــــــــــــــــانون
[تصویر:  h.gif]

امیدوارم ســــــــــال 90 ســـــــــــــــال خوبی براتون بوده یا اگه خدایی نکرده نبوده حداقل ســـــــال عبرت و درس گرفتن بوده بــــــــــــاشه
و بیاین همه بــــــــــــا همه قول بدیم که ســــــــــــــال جدیدمون رووووووووو
[تصویر:  ecdaf217fc342c1bd5fe3eabe917d497.gif] [تصویر:  1accb8e5a1c6fde86fd15104146d67c5.gif]خیلیییییییییییییییییییی خوب و سرشار از انرژی و امید و پـــــــــــــــــــاک شروع کنیم
و به جبران اشتباهـــــــــــــــــــــاتی که داشتیم بپردازیم
عزیزززززززززززززززززززان ترررررررررررررررررک خیلییییییییییییییییی مهمه کار نه اسونیییییییییییی هست نه سخت البته من به این رسیدممم
بستگی داره که خودمون چه دیدی نسبت بهش داشته بـــــــاشیم و چه شرایطی رو به وجود بیـــــــــــــــاریم

ایشـــــــــــــــــالاااااااااااااااااا که همگی کانون ترک رو پـــــــــــــــــــاک پـــــــــــــــــــاک ترک میکنیم و بــــــا یه خاطر خیلی خوب و همیشگییییییییییی از هم جدا میشیم...
پــــــــــــــــــــــس حواستون رو بیشتر روی پــــــــاکیتون و هدفتون و مهمتر از همهههههههههه ارزشی که این پـــــــــــاکی داره متمرکز کنین و حســـــــابی قدر خودتون و دلای پــــــاکتون رو بدونین
یه درخواست!!!!!!!:از این به بعد هر کی پستی میزنه تعداد روزای پــــــــــــــــاکیشم رو بنویسه تا هم وضعیتش مشخص بشه و هم این که هر تــــــازه واردی میاد اینجا کلی انگیزه بگیره
[تصویر:  h.gif][تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif][تصویر:  flowers19.gif]

در پـــــــــــــایـــــــــــان جـــــــا داره تا جایی که عقلم میکشه [تصویر:  e.gif]اسامی دوستای گل کانونیم که اکنون پیشمون نیستن و از خدا میخوام هر جا هستن پـــــــاک و خوشحال بـــــــاشن رو بنویسم
ادمین
باران
لیلی
شاهد
حسن یوسف
مـــاینز
اقای ایده
ارشام
یکبار برای همیشه
پونه
مهتــــــاب
رضا
هورا
میلاد
گناهکار
و...........
ایشـــــــــــــــــالا روزی به کانون برگردن...........و مــــــــــــا رو حسابی خوشحال کنن..

[تصویر:  4uleryo.gif]
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

الون خانم........317
خیلی ممنون بابت صحبت هاتون...Khansariha (8)
پیشنهادتون هم خیلی خوب بود...Khansariha (18)
من از الان شروع می کنم...
1 روز! که پاکم.
خدایا شکرت Khansariha (8)

ساعت 3:20 صبح
53258zu2qvp1d9v
نمدونم چرا از خواب بیدار شدم بیخوابی به سرم زده Khansariha (56)

دوست دارم اینارو که این خواننده می خونه به خدا بگم
53

317همه چی آرومه من چقدر خوشحالم....317
53پیشم هستی حالا به خودم می بالم.....53
53من چقدر خوشبختم همه چی آرومه.....53
53 این چقدر خوبه که تو کنارم هستی.....53
317همه چی آرومه....غصه ها خوابیدن....317
53بگو این آرامش تا ابد پابرجاست....53
[تصویر:  37588021547672735412.jpg]
خدایا...
این دیگه چه بلایی بود که من گرفتارش شدم؟؟؟
کمکم کن خدا...
تو که میدونی من دارم له میشم... ولی اصلا برام مهم نیست...
اگه کمکم کنی تا توی این امتحان بازنده همیشگی نشم حاضرم بدترش رو هم تحمل کنم...
قهــــــــــــــــــــــــرررررررررررررررررررررررمــــــــــــــــان رایتوس سلاممممممممممم خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟317317
معلومه که خدا کمکتون میکنه و همیشهههههه پشت شمــــــــــاست پس سعی کنین که از اوووووون مشت قشنگــــــا
4fvfcja4fvfcjaبلند کنین و به دهـــان شیطون بزنین
و به خودتون بگین مــــــــــــــــن میتونــــــم یعنی بــــــاید بتونم چون این راه به نفع منههههههه
و این منم که برنده میشم
پس یــــــا علی بگین و بـــــــــــــــــا روحیه ای تـــــــــــــــــــــازه و سرشار از انرژی شروع کنین
317317
ی«««««««««««اااااااااااااااااااااااااااا علییییییییییییییی مدد
[تصویر:  00vv001wI5D.gif] [تصویر:  244cd2bf_137c_4252_b1f2_58085c909fbc.gif] [تصویر:  244cd2bf_137c_4252_b1f2_58085c909fbc.gif]
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

راااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
[تصویر:  b.gif] توس4fvfcja

رایتوس4fvfcja

خوبیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی [تصویر:  12.gif]

چی شده [تصویر:  3.gif]

نا امید نباااااااش قهرمان 317

Khansariha (8)Khansariha (8)
خدا کمک میکنه چون خودش وعده داده به ما که[b] لا تقنطوا من رحمة الله…از رحمت خدا ناامید نشوید

تو سوره بقره هم این چنین میگه فاذکرونی، اذکرکم…منو یاد کنید تا یاد شما باشم

رایتوس جاااااان خدا کنارته فقط باید صداش بزنی ازش کمک بخوایییییی

شما یکی از بهترین های کانون هستین نباید ناامید بشین [/b]
Khansariha (8)

"بازنده همیشگی نشم" این دیگه چیهههههه ؟17 شما قهرمان همیشگی هستین 317

افرین برو جلو نترس تا ته تهش بروووووو خدا کنارته 41
دلتنـــگ کــه شــــــدی،

پیـــش ِ مــــن بیـــا،

کمـــی غصّــه هســـت

بــــــــــــــــا هــــــــــــم مـــــــــی خـــــــــوریـــــــم!
سلام مبارز عزیز

ورودتون رو خوش امد میگم Khansariha (8)

این که تا 10 ماه پاک بودین 53

یعتی این که کار نشد نداره

یعنی خواستن توانستن است

یعنی اینکه میشه 100 سال پاک بود و زندگی کرد

با این حرفتون ته دل من رو قرص کردین که میشه برای همیشه پاک بود Khansariha (8)

من هم برات ارزوی موفقیت و سربلندی میکنم Khansariha (8)
سلاااااااااااام آقا امیر حسین

اشکال نداره داداش من

گاهی پیش میاد دیگه

ما نمی تونیم محیط پیرامونمونو عوض کنیم
ما نمی تونیم آدما رو عوض کنیم
نمی تونیم حتی شرایطشون رو درک کنیم

ما با همه این ناتوانی هامون یه کار می تونیم بکنیم
در واقع یه جور کمک به خودمون

اونم اینه که سعی کنیم
زوووووووووود بگذریم
به دل نگیریم
و همیشه یه کوچولو هم که شده خودمونو جای طرفای مقابلمون که ما رو رنجوندن بذاریم

اگه شد کارشونو واسه خودمون توجیه کنیم
گاهی بهانه تراشی کنیم
تا کمی آروم بگیریم

ما ففط می تونیم خودمونو عوض کنیم
که البته این بزرگترین کاره

یه حدیث هست از امام علی که من مضمونشو می گم

که عذر برادرت را بپذیر و اگر عذری نداشت برایش بهانه بتراش!!!!!!!!!!!!!!!
باز مى‏ گردم بسوى تو در چنين حال، بازگشتن كسى كه از كرده پيشين خود پشيمان است

و از آنچه بر او گرد آمده نگران است و از ورطه‏ اى كه در آن افتاده از روى خلوص شرمسار است
و مى‏ داند كه عفو از معصيت عظيم در نظر تو بزرگ نمى‏ نمايد
و در گذشتن از گناه بزرگ بر تو دشوار نيست
و تحمل جرم هاى بيرون از حد بر تو گران نمى ‏آيد
و محبوبترين بندگانت نزد تو كسى است كه سركشى بر تو را فرو گذارد
و از اصرار بر گناه، اجتناب كند، و طلب آمرزش را ادامه دهد
و من نزد تو بيزارى مى‏ جويم از آنكه سركشى كنم
و به تو پناه مى ‏برم از آنكه در گناه اصرار ورزم
و براى آنچه در آن كوتاهى كرده‏ ام
از تو آمرزش مى‏ طلبم
و براى هر عملى كه از انجامش فرو مانده‏ ام از تو يارى مى‏ جويم

صحیفه سجادیه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان