امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

قابل توجه 317

فاير خان جان و هدف جان 317

من آنلاينم دوست داشتين من در خدمتم !! cheshmak
منم بغضم گرفته به خدا... Tears حاضرم هر کار بکنم اما این مشکلم حل شه.. این بار خدا کنه موفق شم
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
هدف خانم این عکس رو می بینی

[تصویر:  1252438496.png]

این همون مردابیه که ما توش گیر کردیم
مردابها از یک جا موندن آب بوجود میان
از بی حرکتی
از سکون
برا از بین بردن یه مرداب فقط کافیه یه جوب کوچیک براش باز کنیم به دریا تا کم کم به حرکت بیفته و دیگه مرداب نباشه
ما هم برا ترک این مشکل باید از سکون از کرختی از بی حرکتی فاصله بگیریم
باید شاد باشیم با نشاط و پر حرکت مثل:

[تصویر:  1252426893.jpg]

[تصویر:  1252426754.jpg]
ببخشیدا اگه به انجمن شبانه هم سر بزنید بد نیستا 53258zu2qvp1d9v41:cool:
امتــــــــحان هاي الهي آسان اســـتـــ ..... بـــايد در تـــمـــامــ جـــاي خـــالـــي ها بـــنــويـســـي :
خــ ــ ـ ـ ـ ـــ ـــ ــ دا
ولی ....
چــــقــــدر در اعتــــمــاد بـــه ((نفســـ)) هايـــمان ...
جاي اعتـــماد بـــه ((خـــدا)) خـاليســـت . . .

خانه دوست کجاست....!!؟؟

من که مسنجرم ترکیده تو یاهو هم نمی تونم وارد بشم

Any body help me13
امتــــــــحان هاي الهي آسان اســـتـــ ..... بـــايد در تـــمـــامــ جـــاي خـــالـــي ها بـــنــويـســـي :
ولی ....

خانه دوست کجاست....!!؟؟

(1388 شهريور 17، 0:29)firebird نوشته است: امروز بازم حالم گرفته است! الان یه هفته است اینجوریم!
از حالم ناراحت نیستم خیلی هم دوستش دارم!
شدم مثل هوایی که چند روز تمام ابریه اما بارون نمی باره.
دلم می خواد گریه کنم!
بغض سر تا پای وجودم رو گرفته!
خوبیش اینه که اصلا به اون زهر مار فکر نمی کنم!
تو دلم راحت با خدا صحبت می کنم و جواباشو حس میکنم.
دلم برای تمام دنیا گرفته!
یه دفعه یه وبلاگ درست کردم که حرفام رو توش بنویسم اما نشد ، یعنی من اهل این کارا نیستم ، حرف زیاد دارم اما نم تونم کامل بنویسمشون.
خیلیا فکر می کنن اینا حرف زیادیه و برای دهن و سن من بزرگه اما
دلم برای تمام بچه هایی که امروز گرسنه خوابیدن گرفته ، برای بچه هایی که امروز تو دنیا به خاطر دیوانگی های یه سری دولتای کثیف تو جنگ یتیم شدن، ...
اونوقت من نشستم و تو خونه دارم آهنگ کلاسیک گوش می دم و یه جا می خونم که رو سر در سازمان ملل نوشته:
بنی آدم اعضای یک پیکرند --- که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار --- دگر عضو ها را نماند قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی --- نشاید که نامت نهند آدمی

الانه که می فهمم که چقدر آدم کوچکی هستم که 1 ماهه انتظار جواب کنکور من رو از کار و زندگی انداخته!
آدما تا از فکر خودشون بیرون نیان نمی تونن به فکر دیگرون باشن
نمی تونن ببخشن
نمی تونن فداکاری کنن
نمی تونن عاشق باشن!
فایر گل یه چند روزی از این دنیای خاکی جدا شو برو کوه و در ودشت و بیابون !
من که فقط طبیعت و موسیقی حالمو خوب میکنه!
در ضمن به خودت تلقین نکن که دلت از سنگه!
اتفاقا خیلی هم آدم احساساتی هستی!
آخه این که عیب نیست!
من خودمم اینجوریم!به شدت احساساتی!ولی اصلا ناراحت نیستم و اصلا هم دوست ندارم سنگدل باشم!4fvfcja
این حالت مال پاک شدنه!یه مدت عادت کردی هیجان مصنوعی داشته باشی!
به قول نیما خان جان این چند روزو به امید خدا تحمل کن بعد درست میشه این مقدمه ی آرامشیه که میخاد به قلبت نفوذ کنه با عشق بپذیرش!
بهت تبریک میگم!317
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
از توجهتون ممنون!53

قبلا هم گفتم من از حالی که دارم ناراحت نیستم!
خیلی هم خوشحالم که احساساتی هستم!
اما به وقتش خیلی هم محکم و شایدم عصبانی هستم!
نمونش همین دیشب بروز کردSmiley-face-cool-2!
به مناسبت سال اصلاح الگوی مصرف و این حرفا!
یه مسئله ای که با هاش می تونیم تو پهنای باند صرفه جویی کنیم قطع کردن دسترسی بات های
Googlebot
yahoo!
msn search
Ask jeeves
هست که خدا رو شکر همشون تو سایت ما حضور فعال و پر شوری دارن!
اینا به طرز وحشتناکی پهنای باند سایت ها رو مصرف می کنن!
به عنوان نمونه شما به این لینک مراجعه کنید تا ببینید که گوگل بات چه بلایی سر سایت میاره!
http://www.google.com/search?hl=en&sourc...f&oq=&aqi=
برای راه حل هم می تونید به این لینک مراجعه کنید:
Changing google's crawl rate

یه راه حل هم استفاده از فید های RSS هست که میزان مراجعه به سایت رو خیلی کم می کنه!
البته نرم افزار سایت در این مورد هم اشکال داره و به جای آخرین پست اولین پست رو تو فید قرار میده!
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
سلام اورژانس کانو افتتاح شد
یه سری بزنید

http://www.kanontark.com/showthread.php?tid=452

از دوستان با تجربه به خصوص مدیر ها تقاضا میشه برای کمک به دوستاشون مارو تو این تاپیک به عنوان امدادگر یاری کنند
شاید یه روزم خودمون بهش نیاز پیدا کنیم

با تشکر
راننده آمبولانس
:s:
ولی ....

خانه دوست کجاست....!!؟؟

به هدف عزیزم یه دلداری محکم میدم خواهر ما مثل کوهیم دوباره .... دوباره......
میدونم که میتونی....53258zu2qvp1d9v
از دوستان با صفا دعوت می کنم برای آماده کردن دو صفحه ی اول اورژانس من رو یاری کنند

از جمله ریکلوس و مهدی و لیلی و تنها و بی نام و تایرد و رز زرد و هدف و .......... و همه اونایی که الان حضور ذهن ندارم

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیمcheshmak

راننده آمبولانس
:cool:
ولی ....

خانه دوست کجاست....!!؟؟

دارم تازه می فهمم که چقدر مستحق همین نام کاربریم
دورو برم یه عالمه آدم ریخته ولی من تو این جمع احساس تنهایی می کنم ...
فایر عزیز دقیق درک می کنم حالتو خوشحالی که از غم درونت داری نمی تونم دلداری بدم فقط همدردی می کنم باهات...
هییی دیشب تموم شد مثلا قرار بود شب احیا باشه از خستگی وسط اتاق خوابم برد... هیچ کاری نتونستم بکنم... خیلی خستم... کاش بتونم شب های بعد یه کاری بکنم
چند وقت یه اتفاقی میوفته غم و غصه ها رو فراموش می کنم برای چند ساعت خوشم ولی بعدش انگار دوباره دنیا رو سرم خراب شده... خدا رو شکر قرض و قوله ندارم که یادشون بیافتم ولی خیلی دلم از دنیا می گیره.... می خوام اون لحظات تنهاییه خودمو تو آغوش بکشم.... کاش یه راه گریزی از زندگی بود به قول تایرد می شد رفت به کوه دشت
در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند / به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند
سلام كراس جان خوبي؟

پيام خصوصي نداريم كه حال و احوال بپرسيمKhansariha (134)

حال و احوال بقيه بچه هاي گل كانون چطوره؟
سلام بچه ها
حال همتون خوبه؟؟؟؟؟
علت نبودن این چند روز:
1-مشکلات شغلی
2-انتخاب واحد برای دانشگاه که یه مشکلی تو انتخاب واحد داشتم 100 بار رفتم دانشگاه!
3-از همه مهمتر ترکیدن هارد و وقت نکردن برای تعمیر آن4fvfcja (الانم با هارد یکی از دوستان اومدم که خودش آورد خونمون)42
دانشگاه هم اوضاعی داره برا خودش دیروز تونستم انتخاب واحد بکنم رفتم سایت همه ی استاد با خوبا و باحالا و نمره بده ها تکمیل شده بود کلاساشون موند استاد درپیتیا فکر کنم این ترم وضعیت سختی داشته باشم!

حالا خنده دار ترینشم این بود که همه ی کلاس های مختلط تموم شده بود مثلا یه استاد ساعت 7:30 تا 9 کلاسش مختلط بود تکمیل شده بود ولی همون استاد کلاسه بعدش تماما پسرونه بود که هنوز تکمیل نشده بود اینم از عجایب انتخاب واحد4fvfcja

خوب داداش آرمانه ما چطوره؟ ناراحت شدم فهمیدم زدی ولی عیبی نداره دوباره از نوKhansariha (48)
تایرد خانوم شما و هدف مقدس که تاپیک تولد رو کردید درد و دل اونوقت من 4 تا کلام اضافه تر میگم تو تاپیک تولد میگی اینجا جاش نیست42(شوخییی)41

ببینم یعنی 4 نفر نبودن این تاپیک نماز شب با دعای عهد رو بگردونن:smiley-yell:

خوب سرم خیلی شلوغه ببین چند تا پست بی تشکر تو کانون مونده الان که دارم اینو مینیویسم همه ی حواسم به اون پستاس آخه چشمک میزنن میگن بیا فشار بده ما رو4fvfcja

آقای ایده امضات خیلی گشنگه ولی منم اون اوایل از همین امضاها گذاشتم داد بچه ها دراومد که صفحه ها دیر لود میشه همین تنها خانوم کلی منو بابت این کار کتک زد اونوقت ها هنوز پی به دمپایی خیس نبرده بود که با اون بزنه دستکش دست میکرد پسرای کانون رو میزد!

recluse جان شما هم خیلی تو این یه هفته راه افتادیا317فقط اگه لقب ارباب تشکر رو از من بگیری میکشمت17 چقدر تشکر میکنی تو

این چند روز که از کانون دور بودم خیلی سختی کشیدم مردمو زنده شدم
ولی به لطف خدا هنوز پرچم بالاست

ببین آدم چقدر مایه میشه از دست این ساختار کانون اومدم پست رو ارسال کنم میگه دارای 14 تصویر است انقدر من از این ارور بدم میاد فکر نکنم چیز دیگه ای وجود داشته باشه که انقدر ازش متنفر باشم خیلی ضد حاله!
(1388 شهريور 16، 22:56)galiver نوشته است: سلام به همه بچه ها وقتي اومدم تو اين سايت متوجه شدم تنها نيستم من الان 22 سالمه و از دوم راهنمايي به اين كار رو اوردم راستش همه اين راههايي كه براي تركه من امتحان كردم و وقتي حرف هاي بقيه رو ميشنوم به ياد گذشته خودم مي افتم ولي هنوزم اميد دارم و تمام سعي و تلاشمم رو مي كنم اميد وارم شما هم اميدتونو از دست نديد تو يه سايت يه راه حل با حال برا ترك نوشته بود : بعد از انجامش وقتي كه خيلي ناراحتيت سعي كنيد گريه كنيدTears بعد از خودتون فيلم بگيريد و هرچي تو دلتونه بريزيد بيرون 13 خوب حالا هر وقت تحريك شديد يا اينكه هر روز صبح فيلمو تماشا كنيد اميد وارم موثر باشه 317

خوش اومدی دوست عزیز.... نمی دونم شاید اشتباه کنم ولی فکر کنم بهتره فراموش کنیم تا اینکه هر روز به یاد گذشته تاریک خودمون باشیم...
شاید اگه تو فیلم خودمون بخندیم از ته دل بهتر باشه تا انرژی بگیریم... cheshmak
در این سرای بی کسی کسی به در نمی زند / به دشت پر ملال ما پرنده پر نمی زند
نقل قول: تایر خانوم شما و هدف مقدس که تاپیک تولد رو کردید درد و دل اونوقت من 4 تا کلام اضافه تر میگم تو تاپیک تولد میگی اینجا جاش نیست(شوخییی)
خوشحالم که برگشتی در ضمن اون مال زمانی بود که پیام خصوصی داشتیم فعلا همینی که هست!(شوخییییییییی4fvfcja)
خدا رو شکر این شهر ما هر چی نداره ولی این شب های احیا و یک هم عاشورا تاسوعا رو می ترکونن!
دیشب جاتون خالی رفته بودم مسجد جامع شهرمون شب احیا ، مراسم خیلی قشنگی بود
اما بازم دلم ابری بود ولی بارون نیومد!
نمی دونم چرا اینجوری شدم!
پارسال اینقدر گریه کرده بودم دستمال کاغذی کم آوردم اما امسال دریغ از یه قطره!
---------------------------------------------------------------------------
خدا رو شکرتو این 11 روز که از آخرین خراب کاریم می گذره همش اتفاقای خوب می افته ، دیگه اینو کامل مطمئنم که وقتی ترک می کنی خدا هم برات همه چیز رو آسون می کنه!
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان