امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

من و یک دل هوایی.......... بعد عمری آشنایی........... ممنونم ازت خدایا.............. که شدم امام رضایی
من غبار خاک طوسم............ بنده شمس الشموسم .........تا میشم دلتنگ جنت ..........کفشداری هاشو میبوسم
همه ی آرزوهامو............ بوسیدم کنار گذاشتم ..........تو ببخش خالی دستام ..............هدیه غیر جون نداشتم
زده ام قید خودم رو............ من که سر تا پا حجابم........... چشمامو بستم دوباره..........توی صحن انقلابم
آقا،گداتو پس نزن......... اون که فقط میخواد یه چیز.........عمری کبوترت میشم ............واسه من دونه بریز
من یه عمرِکه میسوزم..........با غمت مثل دیوونه..........این دل منو خنک کن .............با یه جرعه سقاخونه

این حال منه تو این روزا...
خیلی دلتنگم...46

تازشم.....من دلم میخواد رود خونمون(زاینده رودو میگم) آب داشته باشه...Tears
این روزا بیشتر از همیشه میبینمش و خالی بودنش غمبناکی مو بیشتر میکنه...:13:

و اینکه در کنار راهنمایی هایی که هورا جان به آقا مسعود کردن منم یه چیزه کوچولو اضافه میکنم :
آقا مسعود کانونو خوب بگرد....به همه جاش سرک بکش....
بالاخره یه چیزی پیدا میکنی که مناسب روحیه و شرایطت باشه.
در ضمن ورودتو تبریک میگم انشا الله موفق باشی و تا همیشه ترک کنی این عادت ناپسند رو...

موفق باشین ..یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

این شعر کیه ؟؟؟
به به

اينم از درد و دل من گوش كنيد :

<script language='javascript' src='http://www.webgozar.ir/c.aspx?Code=666282&t=counter'></script><script type='text/javascript' src='http://geoloc3.geovisite.com:82/private/geocounter.js?compte=340329685499'></script>

cheshmak
رز زرد جان قشنگه !! کلا من از محسن خوشم میاد !

بچه ها چون خودم تازه واردم یه ایده واسه تازه واردا دارم !! یه نیگا بندازین ببینید نظرتون چیه؟؟؟؟

http://www.kanontark.com/showthread.php?tid=465
سلام
میگم خیلی سرتون شلوغ شده هاااا
نه؟
هیچچچکی نمیاد توی سایت مطلب بذاره4fvfcja
میگم بچه ها برام دعا کنین !
آخه فردا کوییز دارم1744337bve7cd1t81
یه استاد نامردیه !!!
درس دیفرانسیله !
یهو رفته سراق دیفرانسیل !!!
درحالیکه هیچ کدوم از بچه ها مفاهیم پایه مثل مشتق و انتگرال رو نمی دونن !!!
این استاده هم زیر بار نمیره که نمیره ! میگه مشکل خودتونه...
حالا هم فردا گفته کوییز می گیره از مشتق و درسایی که دادهTears
نمی خوااااااااااااااااااام
من هیچی بلد نیستمممممTears

امضا:یه هورای دپرسناک53258zu2qvp1d9v17
1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
رزززززززززززززززززززز1744337bve7cd1t81
چرا پستت این شکلی شدههههه؟؟؟
پس کلیدای تشکر و ... کوووووو؟؟؟؟1744337bve7cd1t81
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

آخی هورا جان نگران نباش تو می تونی!! معادلات دیفرانسیل درس شیرینیه که !! استاد باحالیه ها معادلات کلش که انتگرال گیریه اگه انتگرال نگه پس چجور شما می خوای معادله حل کنی 42 البته یه جنبه هم حق داره بنده خدا فرض بر اینه که شما ریاضی پاس کردین 42
نقل قول: Nashkastam.
Ama badjury kam avordam.
Man mundam o khoda o bande haye namardesh.
Bishtar az har vaght dg be 2a tun niyaz daram.
Khake pahatun: Firebird

نشکستم
اما بد جوری کم اوردم
من موندم و خدا و بنده های نامردش
بیشتر از هر وقت دیگه به دعاتون نیاز دارم

خاک پاتون: فایر برد
من از عهد آدم تو را دوست دارم ---------از آغاز عالم تو را دوست دارم
چه شبها من و آسمان تا دم صبح--------سروديم نم نم: تو را دوست دارم
نه خطي، نه خالي! نه خواب و خيالي!-- من اي حس مبهم تو را دوست دارم
سلامي صميمي تر از غم نديدم ---------به اندازه ي غم تو را دوست دارم
بيا تا صدا از دل سنگ خيزد --------------بگوييم با هم: تو را دوست دارم
جهان يك دهان شد هماواز با ما: ---------تو را دوست دارم، تو را دوست دارم
[تصویر:  hosein.jpg]
نه بابا چی چیو فرض به اینه که ریاضی رو پاس کردیم؟
اون یکی کلاس که استادشونم با ما فرق داره شروع کرده انگرال و مشتق رو داره بهشون یاد میده
این معلوم نیست چشه هم درس نداده هم جلسه دومه شروع کرده کوییز گفتن از چیزایی که هیچکی نمی دونه !!!
دوستان بنا به یه سری دلایل کاملا شخصی احتمالا خیلی کمتر به کانون سر بزنم یا شاید مدتی نیام
دعا یادتون نره ها
اعصابم خورده از آدمای سو استفاده گری که تا توان دارن، دارن از سادگی و زندگی ما سو استفاده می کنن:smiley-yell:
خدایا همه رو به راه راست هدایت کن
خدانگهدار تا بعد
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

(1388 مهر 19، 19:21)firebird نوشته است: Nashkastam.
Ama badjury kam avordam.
Man mundam o khoda o bande haye namardesh.
Bishtar az har vaght dg be 2a tun niyaz daram.
Khake pahatun: Firebird

سلام فايربرد جون !

من خودم برات دعا ميكنم كه هميشه در پناه خدا باشي ... پناه خدا زيباترين و امن ترين جاييه كه ميتوني باشي و از همه بديها و احساسهاي بد دور باشي ... من برات دعا ميكنم كه هميشه در پناه امن و زيباي خدا باشي !

در پناه خدا !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
دروس تخصصی همیشه همین مشکلات رو داره !! تجربه نشون داده اینجور استادا در انتهای ترم به بچه ها حال میدن !!

فایر برد !! طاقت بیار مرد !! تو تنها نیستی
فایر برد جون داداشی طاقت بیار!
با صدای بلند شیطون رو لعنت کن!
اینجوری اثرش بیشترهcheshmak
دیگه حتی یه دقیقه پیش هم برام مهم نیست بهش اهمیت نمیدم....بذارین فکر کنم همین الان از آسمون افتادم اینجا ...خب چی کار میکنم؟؟؟؟......معلومه بهترین کارهایی که بتونم رو میکنم....گذشته ای ندارم چیزی منو از گذشته آزار نمیده و تنها برایه این لحظه زندگی میکنم .................دوست دارم فریاد بکشم و از خوشحالی بالا پایین بپرم

MuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscular
Wink 
سلام بچه ها

شرمنده ولي چند روزي نياز به استراحت دارم !!

اتفاق بدي برام افتاد / ديروز زماني كه داشتم با تيغ موكت بري كار مي كردم يه مرتبه دستمو به شدت هر چه تمام تر
بريدم Tears طول بريدگي 10 الي 15 سانتي مي شه تا كنار نبضم هم ادامه داره Tears خدا خيلي رحم كرد نبضمو نزدم !!
Tears خدا رو شكر !

به هر حال شرمنده خون زيادي ازم رفته و دستمم پانسمانه كه به سختي مي تونم پايپ كنم اونم يه دستي !

يه چند روزي استراحت كنم ok مي شم !! بچه ها هيچي بهتر از سلامتي ارزش نداره به خدا !!

التماس دعا

يا علي

cheshmak
علي
19 ساله

من هم اولين بار يادمه كه كلاس دوم راهنمايي بودم و از چندتا بچه ها بين خودشون در مورد خودار... صحبت مي كردن كه شنيدم و يادمه در حمام اولين بار بود كه مي خواستم ببينم واقعيت داره اين عمل يا نه
كه وقتي امتحان كردم ديديم آره واقعيت داره
از اون پس به بهانه خودار... مي رفتم حمام

و بعد از 4-5 سال اين عمل رو موقت ترك كردم به مدت بيشتر از 240 روز اين كار رو انجام ندادم و خيلي با انگيزه و اراده قوي بودم و دوباره تحت تاثير اجتماع قرار گرفتم و دوباره اين عمل روي آوردم و با خودم فكر مي كردم كه مي تونم كه نتونستم تا الان

دليل خودارضايي من به خاطر ديدن فيلم هاي مستهجن است و اگه دور اين عكس ها و فيلم ها نروم خودار... نمي كنم
رز زرد عزیز داداش مواظب باش !! آخه 15 سانت چطوری بریدی ؟؟ انشا ا... هر ه زودتر خوب بشی خوشبختانه هوا هم خوبه زود زخمت ترمیم میشه فقط عمیق که نبریدی؟

علی داداش از جوونیت استفاده کن چون تو جوونی به نظر من کار نشد نداره !! نمی دونم ورزش میکنی یا نه ولی اگه نه حتما یه ورزش خوب انتخاب کن بچسب بهش !! اینجا فک کنم جزو معدود جاهاییه که همه کاملا با تمامه وجود درک می کنن حرفت و !!

خودارضایی واقعا یکی از بدترین عادتاییه که یه آدم رو می تونه به انزوا و نابودی بکشونه !! باور کن از وقتی دارم سعی می کنم ترک کنم خیلی فک کردن و درک مسائل و استدلال و ... واسم آسون شده ! میدونی هر بار چقدر از ویتامینهای بدنت و تمام مواد مورد نیاز چند روزه مغز و سایر اعضای بدنت با این کار دفع میشن !! حالا فک کن چقدر سخته برگردوندن این ویتامینهای مورد نیاز و حالا اگه بر نگردن چه آسیبایی میبینن اعضای بدن !! همه اینا یه طرف روح انسان چقدر آزرده میشه ! دقت کردی هیچ آدمی با این کار شاداب نمیشه مشابه اعتیاد به مواد مخدر !! نه تنها شاداب نمیشه بلکه روز به روز خشن تر و یا افسرده تر و گوشه گیر تر میشه !!

همه اینها رو میدونیم و انجام میدیم !! وای بر ما13

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان