امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1388 مهر 25، 20:54)هورا نوشته است: درباره sql server هم اگه کسی وارده بگه چون توش ازش استفاده میشه
احتمال داره نیاز به کمک داشته باشم براش.
یه مساله ی مهم اینه که اگه برنامه رو درست کنم نمی دونم چجوری بذارم توی کانون که پایگاه داده اش هم باهاش باشه و بتونین ازش استفاده کنین !
چون اگه پایگاه داده اش رو نتونم بذارم توی انون یا به برنامه متصل کنم شماها نمی تونین ازش استفاده کنین
اگه کسی در این باره اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه؟؟؟
البته فعلا که نمیشه ازش استفاده کنم ولی برای مراحل بعدی لازمه53258zu2qvp1d9v
مهندسای گل کجایین پسسس؟
اگه بتونین از اکسس استفاده کنید خیلی بهتره .
معمولا اس کیو ال را بری جاهایی که می خوان کلاینت سرور باشه یا Query های پیشرفته داره استفاده می کنن . بخاطر امنیتش کلی دردسر داره و برای اجرای برنامه باید حتماً Sql Management نصب باشه بعد دیتابیس را Attach کرد . معمولاً Setup هم نمیشه براش ساخت ! (من که ندیدم)
اگه می خواین حتماً از اس کیو ال استفاده کنین باید دیتا بیس را Detach کنید و بذارین توی سایت . بچه ها هم Attach کنن و ...
البته اینایی که گفتم مال وقتی ه که بخواین windowsBase کار کنین . اگه میخواین تحت وب باشه :
نمیدونم 4fvfcja
راستی اینجا نباید از این بحثها کرد ؟
اگه نباید کرد به من بگید چون من تازه نفسم و بی تجربه .
الهی، گاهی نگاهی ...
خوب دوستان مثل اینکه این بحث هورا خانم جان جان ما تمومی نداره

عزیزان اینجا تاپیک دردودله..گمان نکنم به برنامه نویسی کاری داشته باشه17

تاپیک مورد نظر برای ادامه ی بحث..سوال از شما و پاسخ از ماست هست cheshmak
خوشا باران و وصف بی مثالش
(1388 مهر 26، 9:34)unforgiven نوشته است:
(1388 مهر 25، 20:54)هورا نوشته است: درباره sql server هم اگه کسی وارده بگه چون توش ازش استفاده میشه
احتمال داره نیاز به کمک داشته باشم براش.
یه مساله ی مهم اینه که اگه برنامه رو درست کنم نمی دونم چجوری بذارم توی کانون که پایگاه داده اش هم باهاش باشه و بتونین ازش استفاده کنین !
چون اگه پایگاه داده اش رو نتونم بذارم توی انون یا به برنامه متصل کنم شماها نمی تونین ازش استفاده کنین
اگه کسی در این باره اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه؟؟؟
البته فعلا که نمیشه ازش استفاده کنم ولی برای مراحل بعدی لازمه53258zu2qvp1d9v
مهندسای گل کجایین پسسس؟
اگه بتونین از اکسس استفاده کنید خیلی بهتره .
معمولا اس کیو ال را بری جاهایی که می خوان کلاینت سرور باشه یا Query های پیشرفته داره استفاده می کنن . بخاطر امنیتش کلی دردسر داره و برای اجرای برنامه باید حتماً Sql Management نصب باشه بعد دیتابیس را Attach کرد . معمولاً Setup هم نمیشه براش ساخت ! (من که ندیدم)
اگه می خواین حتماً از اس کیو ال استفاده کنین باید دیتا بیس را Detach کنید و بذارین توی سایت . بچه ها هم Attach کنن و ...
البته اینایی که گفتم مال وقتی ه که بخواین windowsBase کار کنین . اگه میخواین تحت وب باشه :
نمیدونم 4fvfcja
oh:4217171717Khansariha (134)Khansariha (134):اینا ا چیییییییییییه ؟ بابا این قد با کلاس دردو دل نکنین
ما که یه بیسیک بیشتر نخوندیم اونم یاد نگرفتیم . کاش یه تاپیک تکنولوژی می زدن که دیگه اینجا بحث نشه
ایگل جان با حرفایی که می زنی یاد خودم میوفتم. داشتن سوال و شبهه خوبه ولی اگه دنبالش نری خیلی بده و روی زندگیت تاثیر داره. لطفا برو از کسی که از این نظر قویه شبهاتت رو مطرح کن . اگه به جواب رسیدی باعث تقویت ایمانت میشه و کمکت می کنه به یقین برسی
امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء
(1388 مهر 26، 2:09)eagle نوشته است: سلام
تو این سالها که من تنها بودم خدا کجا بود ؟؟؟ من همه چیمو از دست دادم خیلی مقعیتا رو از دست دادم ببیند من استمنا رو ترک کردم دیگه ولی گذشته که برنمی گرده من میمونمو بد بختیام مو هم ریخت قدم 155 موند زیباییمو از دست دادم 2 بار خواستم هر تور شده ازدواج کنم با اولین دوست دخترم قرار ازدواج گذاشتم اما شکست خوردم دومی هم همینطور من دیگه چقدر تحمل کنم ........دیگه ازدواج هم نمی تونم بکنم چون کسی به یه آدم 155 سانتی که موهای سرش کم پشت شده زن نمیده 2د
سلام eagle خان
من فکر می کنم با وجود تمام شرایط سختی که داشتی دلیلی برای نا امیدی وجود نداره
مساله ریزش مو خیلی راحت قابل درمانه.کافیه یه مقدار پیگیری کنی فوقش با کاشت مو حل میشه.
مساله 155 سانتی که گفتی هم چیزی نیست که بخوای بخاطرش بری جهنم ! دخترای زیادی رو می شناسم که از شما کوتاهترن و در صورتیکه باطن زیبایی داشته باشی حتی شاید عاشقتم بشن.
همیشه گفتم و بازم میگم همه چی به دیدگاه ما نسبت به مسایل بستگی داره . رنج وجود خارجی نداره و ما خودمون اون رو می سازیم.
به نظر من از اینکه 2 تا دوست دختر رو از دست دادی نباید ناراحت بشی ... چرا؟ چون من به عنوان یک دختر می دونم که معمولا(نمیگم صد در صد) دختری که دنبال دوست شدن با یه پسر هست ، بیشتر از مسایل معنوی به مسایل مادی ظاهری توجه می کنه ... پس طبیعی بوده که از دستشون بدی.
و من برات خوشحالم که باهاشون ازدواج نکردی چون کسی که نتونه درون تورو و ارزش تورو بفهمه و به خاطر ظاهر و چیزای زودگذر بخواد باهات ازدواج کنه به درد زندگی نمی خوره و از سطح فکر پایینی برخورداره.
از نظر من مشکل شما به خدا بر نمی گرده و به یه سری طرز تفکرها و نحوه برخورد با مشکلات بر می گرده که اگه اونارو حل کنی تازه متوجه میشی که باید چقدر خدارو دوست داشته باشی.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.
(1388 مهر 26، 10:25)بی نام نوشته است: خوب دوستان مثل اینکه این بحث هورا خانم جان جان ما تمومی نداره

عزیزان اینجا تاپیک دردودله..گمان نکنم به برنامه نویسی کاری داشته باشه17

تاپیک مورد نظر برای ادامه ی بحث..سوال از شما و پاسخ از ماست هست cheshmak

شرمنده بی نام جون ... فکر می کردم تاپیکی براش وجود نداره4fvfcja
چشم اگه مساله ای بود میرم اونجا مطرح می کنم
مرسی از تذکرتKhansariha (48)
(1388 مهر 26، 9:34)unforgiven نوشته است: اگه بتونین از اکسس استفاده کنید خیلی بهتره .
نمیدونم 4fvfcja
ممنون که گفتی !
درسته از این نظر access بهتره !
یه بار دیگه هم به همین قضیه برخورده بودم که مجبور شدم دیتابیشم رو با بدبختی عوض کنم4fvfcja
ادامه صحبتا میره توی همون تاپیکی که بی نام جون گفت.
این آخرین بارم بود دیگه424fvfcjaSmiley-talk038
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

چرا امشب اینجا این قدر سوت و کورههه؟؟؟
بچه ها کجا غیبتون زده؟؟؟
1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81
بچه هااااا !!!
چرا capitanmoe که تازه وارده رو میگه نمیشه بهش پیام خصوصی بدیم ؟؟؟
میگه ایشون نمی تونه از پیام خصوصی استفاده کنه1744337bve7cd1t81
چراااااا؟
می خواستم خوش آمد بگمااااTears

قمري تنها پي دستان توست

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم

4fvfcja
خدا خیرت بده داشتم غریبی می کردم کم کم 4fvfcja
فکر کنم بچه ها رفتن دل نوازان ببینن نهههه؟؟؟
من که باید برم دیفرانسیل بخونم دوباره فردا کوییز دارم4fvfcjaTears
دقت کردین همش من دارم پست میدم171744337bve7cd1t81

قمري تنها پي دستان توست

سلام بچه ها !!!

من فردا دارم ميرم عروسي !!!! جاي همتون خاليييييييي !!!!
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
1313منم عروسی میخوام
هیچکس نمیخواد زن بگیره یا شوهر کنه!؟!؟42
(1388 مهر 26، 2:09)eagle نوشته است: تو این سالها که من تنها بودم خدا کجا بود ؟؟؟ من همه چیمو از دست دادم خیلی مقعیتا رو از دست دادم ببیند من استمنا رو ترک کردم دیگه ولی گذشته که برنمی گرده من میمونمو بد بختیام مو هم ریخت قدم 155 موند زیباییمو از دست دادم 2 بار خواستم هر تور شده ازدواج کنم با اولین دوست دخترم قرار ازدواج گذاشتم اما شکست خوردم دومی هم همینطور من دیگه چقدر تحمل کنم ........از این میلی که خدا بهم داده متنفر شدم تصمیم دارم دیگه هیچ وقت ازش استفاده نکنم تا آخر عمر نمی خوام دیگه ازدواج هم نمی تونم بکنم چون کسی به یه آدم 155 سانتی که موهای سرش کم پشت شده زن نمیده 2 تا تجربه دارم توضیح دادم دیگه نمی خوام خدا رو داشته باشم یعنی نمی خوامش خدایی که منو تو جامعه اورد.......خدایا جهنمو واسم آماده کن من با پای خدم میام نیاز نیست عزرائیل رو بفرستی ......فکر کنم با این حرفایی که زدم قطعا تو جهنم هستم...............
من نمیخوام تو رو نصیحت کنم (چون خودم از نصیحت بیزارم و در حدش هم نیستم)
ولی یه چیزایی هست که باید روشون وقت گذاشت و فکر کرد !!

""تو این سالها که من تنها بودم خدا کجا بود ؟؟؟""
خدا پیش تو بود ولی باید گفت قلب و روح و وجود تو کجا بود ؟؟؟

""من همه چیمو از دست دادم خیلی مقعیتا رو از دست دادم""
انسان کاملا مختاره و اصل انسانیت همین اختیاره که شما داری !! خود کرده را تدبیر نیست !!

"" اولین دوست دخترم قرار ازدواج گذاشتم اما شکست خوردم دومی هم همینطور من دیگه چقدر تحمل کنم""
بیا لحظه ای با هم فک کنیم فقط لحظه ای که شاید باز هم میگم شاید حکمتی در این بوده و عقل و بینش ناقص ما قادر به فهمش نیست !!

""از این میلی که خدا بهم داده متنفر شدم ""
خداوند هر میلی به انسان میده راه درست ارضا شدنش رو هم میده و اگر در این شک داشته باشی پس باید در کامل بودن خدا شک داشته باشی و اگر در این شک داشته باشی باید کافر باشی و اگر کافر باشی نباید بخاطر از دست دادن موقعیت ازدواج ناراحت باشی چون که وقتی خدایی نباشه زندگی ابدی هم نیست و وقتی اینها نباشن حالا شما ازدواج چه بکنی چه نکنی خیلی زودتر از اونچه فکر کنی میمیری و وقتی با مرگ همه چیز تموم بشه پس واسه چی تلاش می کنی ؟؟

می بینی که تو حرفات یه تناقض آشکار هست پس مطئن باش تنها چیزی که داری خدای تو پس اگه این رو از دست بدی هیچ چیزی نداری !!

""خدایا جهنمو واسم آماده کن من با پای خدم میام""

خداوند من با خداوند تو فرق می کنه !! خدای من خیلی مهربانه ! به اندازه ایی که اگه بندش تو راه جهنم هم به بخششه او امید داشته باشه اون رو بر میگردونه !!

پس می بینی تو خدای خودتو پیدا نکردی !! اون بت نفسانی که بر روی قلبت حکاکی کردی خدا نیست ! تو از اون بت نفسانیت غصه داری نه از خدا !! بشکن این پیله رو ببین خدا خیلی بزرگتر از اون چیزیه که فکر می کنی !!
هوشیاری غمه بزرگیه
(1388 مهر 26، 20:40)سلام نوشته است: نترس من اینجا هستم. هرچند زیاد کاری نمی کنم...

یادش بخیر. برای مدت یک سال و اندی اسم این تاپیک <درد و دل> بود. من عوضش کردم شد <درد دل>. چون درد و دل آدم رو یاد دل درد می اندازه...
بگذریم.Smiley-face-cool-2
سلام داداش سلام کجائی شما؟؟؟؟؟؟؟؟
دلتنگتون بودیم!
هممون!317
خسسسسته جان گل کاشتی دیگه چیزی نموند که من بگم!4fvfcja
نقل قول: هیچکس نمیخواد زن بگیره یا شوهر کنه!؟!؟
من که رسما این فرصت رو به بقیه ی دوستان محول میکنم!4fvfcja(چی گفتم!1744337bve7cd1t81)
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
(1388 مهر 26، 2:09)eagle نوشته است: تو این سالها که من تنها بودم خدا کجا بود ؟؟؟ من همه چیمو از دست دادم خیلی مقعیتا رو از دست دادم ببیند من استمنا رو ترک کردم دیگه ولی گذشته که برنمی گرده من میمونمو بد بختیام مو هم ریخت قدم 155 موند زیباییمو از دست دادم 2 بار خواستم هر تور شده ازدواج کنم با اولین دوست دخترم قرار ازدواج گذاشتم اما شکست خوردم دومی هم همینطور من دیگه چقدر تحمل کنم ........از این میلی که خدا بهم داده متنفر شدم تصمیم دارم دیگه هیچ وقت ازش استفاده نکنم تا آخر عمر نمی خوام دیگه ازدواج هم نمی تونم بکنم چون کسی به یه آدم 155 سانتی که موهای سرش کم پشت شده زن نمیده 2 تا تجربه دارم توضیح دادم دیگه نمی خوام خدا رو داشته باشم یعنی نمی خوامش خدایی که منو تو جامعه اورد.......خدایا جهنمو واسم آماده کن من با پای خدم میام نیاز نیست عزرائیل رو بفرستی ......فکر کنم با این حرفایی که زدم قطعا تو جهنم هستم...............

کچلی و قد کوتاهی هیچ ربطی به خود ارضایی نداره

کودوم دکتر یا کارشناسی همچین حرفی زده ؟

من خودم دیر به بلوغ ریدم یعنی وقتی پیش دانشگاهی بودم ، از همون زمان ها دچار این خود .. بودم

اما از اون زمان تا حالا ، 50 60 سانت رفته روم ، اون زمان بم میگفتن بت میاد کلاس پنجم باشی

اما الان 182 تا قد دارم ، و همینطور دارم پیش میرم

منی که 6 سال کم و بیش این خود.. و اعتیاد داشتم

یه اپسیلون از بیناییم هم کم نشد ،

به فاصله 2 سال برای رانندگی تست چشم پزشکی دادم ، هر دو سری عالی بودم ،

از نظر پزشکی جدیدا پزشک ها این رو رد کردن که ضر جسمی داشته باشه ، بیشتر ضرر روحی و روانی ممکنه داشته باشه ،

شاید فقط کسی مشکل جنسی زود انزالی و ساییدگی ، اختلال جنسی و اینها پیدا کنه .

اگه هم آسیبی ببینه از روحیه بدش و مشکلات روحیه که ممکنه روی جسم اثر بذاره
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
درد و دل رز زرد : Tears

<script language='javascript' src='http://www.webgozar.ir/c.aspx?Code=666282&t=counter'></script><script type='text/javascript' src='http://geoloc3.geovisite.com:82/private/geocounter.js?compte=340329685499'></script>
.

وای بمیرم برا دختر پسر امروزی جامعه ما که هیییییچچچچچ اختلاطی با هم ندارن ،

مظلوم سر بزیر ، ظاهر و باطنشون یکیه ، ...

.....................................

الان هرکی بخواد کافیه اراده کنه ، ....

....................................

منم مثل تو فکر میکردم ، برای همین وقتی رفتم دانشگاه کلی باشون اختلاط کردم ، البته اختلاط سالم، و دنبال رابطه شخصیو احساسی نبودم ، کلا از این تجربه ها (سالم یا غیر سالم ) الان همه نسل امروزی ما دارن ، اما میبینیم که بازم میرن سمت خود ارضایی
...........................
یه عده نیاز پیدا میکنن و خودشون خداشونن و تصمیم میگیرن فعلا زنا براشون بهترین گزینست!

و یه عده هم ، ایمان دارن اما پایه هاش یه کم سست بوده ، یه ایمان با کلی نا آگاهی و بی اطلاعی از این جور مسایل ، که به جایی این که برن سراغ یکی دیگه سراغ خودشون رفتن ، تا حداقل فقط به خودشون ظلم کرده باشن نه شخص دیگه !

و یه عده هم که حالا یا واقعا ایمانشون قوی بوده ، یا موردش پیش نیومده ، که اصلا به این مسایل تا به حال امتحان بشن ، دست به این کار نزدن .

..........................................................
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
بترکی رز زرددددددددددددددددددددد

خوب برادر من گوش نده
مگه مجبوری...

13

اینا چیه شما ها گوش میدین؟؟؟هاننننننننننننننننننننننن:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:

وای وای وای پارمیدا ی من کوش؟؟؟
بیا یکم از اون شعرات برای اینا بخون

خسته(1-باسین اضافی)نمیشه یه لطفی بکنی یه شعر شاد بزاری؟؟؟
من الان 20 سالمه
روزي 1 بارو حتما خود ارضايي مي کنم
بيشتر اوقات تو خونه تنهام
ولي راستشو بخواين اصلا تصميم نگرفتم ترکش کنم
اصلا نمي دونم برا چي بايد ترکش کنم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان