امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام
ضمن تایید صحبتهای آنا خانوم53
منم از دید خودم میگم هر چند که ممکنه خیلیا نگیرن مطلبو اما یه درد و دله:
صحبت توبه شد من یکی از کارهای بد که هیچ از انجام کارهایی که فکر میکنم خوب هستن هم پیش خدا شرمسارم.1276746pa51mbeg8j کلا یعنی هیچی ندارم که یه ذره بهش دل خوش کنم پس خدای من من از تمام افعالم (چه خوب چه بد) توبه میکنم.میدانم که میبخشی چون : با کریمان کارها دشوار نیست53

گر چه از عشق فقط لاف زدن را بلدیم

گر چه چندی است که بی روح تر از هر جسدیم

گر چه در خوب ترین حالت مان نیز بدیم Tears (حرفهایی که بالا زدم در این مصرع به زیبایی زده شده)

جز در خانه ی ارباب دری را نزدیم

شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خسته ام از شعار و شاعر

آخرین پستم در تاپیک درد دل بود تا ابد[تصویر:  8.gif]
چقدر دلتنگ باران هستم.Tears
کاش بود.
خدا کنه هر جا هست آروم و موفق و شاد باشه.
[تصویر:  nasimhayat.png]
بچه ها سلام....دلم پر شده...یک بغضی دارم .... من اشتباهات زیادی کردم....امروز داشتم فکرمیکردم چند وقت دیگه تولدمه و این انتظاری نبوده که من از خودم تو این سن داشته باشم...با این همه خطا و گناه و اشتباه...بچه ها می ترسم....بچه ها دلم گرفته...بیدارید الان؟
و من باز خجالت زده ام...می خوام که دیگه همیشه پاک باشم....واسه همیشه....خسته شدم آخه از خودم13131276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
بچه ها کمکم کنید....دعا کنید برام....۱۵ مهر.. امید به خدا

دختر خوب ببین هیچ انسانی نیست که از خودش راضی باشه !
حتی اون عالم ربانی هم پیش خودش میگه چرا من زودتر این نشدم !
من تو و اون هم همینیم !
من الان که به این سن رسیدم با خودم میگم چرا 2 سال پیش این طور نشدم ؟ً!
چرا این همه سال تو زندگی فقط از زندگی جنبه ی حیوانیش رو میدیم !
ولی الان که کمی سر عقل اومد الان که تو همه کار هام خدا رو در نظر میگیرم و با جند سال قبلم تفاوت دارم خدا رو شکر میکنم و سعی میکنم همیشه همین طور بمونم
زیاد به گذشته فکر نکن ... آینده رو بساز ...Khansariha (8)
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
Alone man عزیز و thank god عزیز
ممنون از حرفهای کاملآ درست و منطقی و امیدوارکننده تون....من خودم به شخصه گاهی به تکرار کردن این حرفها نیاز دارم....واقعآ جدیدآ به این نتیجه رسیدم که اگه امید و ارزش نباشه تو زندگیم نباشه اون وقت دیگه بی تفاوتی به وجود می آد و اون وقته که خطرناک می شم...اما واقعأ دعا می کنم که بتونم این دفعه با جدیت با کمک خدا و تلاش خودم و با وجود همه شما دوستان عزیز موفق باشم...ممنون از همگی...شب بخیر535353
و من باز خجالت زده ام...می خوام که دیگه همیشه پاک باشم....واسه همیشه....خسته شدم آخه از خودم13131276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j
بچه ها کمکم کنید....دعا کنید برام....۱۵ مهر.. امید به خدا

[تصویر:  1_64jkl.gif]
[تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif]ای خدا ای فاتح هر مشکلم [تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif]
[تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif] وی همه آرامش جان و دلم[تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif]
[تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif]بشنو از دل راز یک بی آبرو [تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif]
[تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif] ده مجال گفتگویم ، گفتگو[تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif]
[تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif]در شب احیا به تو رو کرده ‏ام [تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif]
[تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif] خویش را با توبه همسو کرده ‏ام . . .[تصویر:  qv0hr575dvpmujzlm58o1.gif]
[تصویر:  1_Asheghane229.jpg]

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
از تنگنای محبس تاریکی
از منجلاب تیره این دنیا
بانگ پر از نیاز مرا بشنو
آه ای خدای قادر بی همتا

یکدم ز گرد پیکر من بشکاف

بشکاف این حجاب سیاهی را
شاید درون سینه من بینی
این مایه گناه و تباهی را

دل نیست این دلی که به من دادی

در خون تپیده آه رهایش کن
یا خالی از هوی و هوس دارش
یا پای بند مهر و وفایش کن

تنها تو آگهی و تو می دانی

اسرار آن خطای نخستین را
تنها تو قادری که ببخشایی
بر روح من صفای نخستین را

آه ای خدا چگونه ترا گویم

کز جسم خویش خسته و بیزارم
هر شب بر آستان جلال تو
گویی امید جسم دگر دارم

از دیدگان روشن من بستان

شوق به سوی غیر دویدن را
لطفی کن ای خدا و بیاموزش
از برق چشم غیر رمیدن را

عشقی به من بده که مرا سازد

همچون فرشتگان بهشت تو
یاری به من بده که در او بینم
یک گوشه از صفای سرشت تو

یک شب ز لوح خاطر من بزدای

تصویر عشق و نقش فریبش را
خواهم به انتقام جفاکاری
در عشقش تازه فتح رقیبش را

آه ای خدا که دست توانایت

بنیان نهاده عالم هستی را
بنمای روی و از دل من بستان
شوق گناه و نقش پرستی را

راضی مشو که بنده ناچیزی

عاصی شود بغیر تو روی آرد
راضی مشو که سیل سرشکش را
در پای جام باده فرو بارد

از تنگنای محبس تاریکی

از منجلاب تیره این دنیا
بانگ پر از نیــــاز مرا بشنو
آه ای خدای قادر بی همتا

فروغ

یا عباس
سلام به همه

امشب میرم حرم امام رضا (ع)

53به یادتون هستم53
5353
خطا از من است، می دانم.
از من که سالهاست گفته ام “ایاک نعبد”
اما به دیگران هم دلسپرده ام
از من که سالهاست گفته ام ” ایاک نستعین”
اما به دیگران هم تکیه کرده ام
اما رهایم نکن
بیش از همیشه دلتنگم
به اندازه ی تمام روزهای نبودنم
535353
روتو کم کنا!

هیچی نیستی، فقط ادعایی!

یادت نرفته که قاطی لجنها دست و پا میزدی و فقط و فقط خدا بود که نجاتت داد.

آدم باش.

حالتو میگیرما!

عصبانیم نکنا!

همه ی گندهات رو جبران کرد؛ جرات نداری حتی به شکستن قولت فکر کنی.

مفهومه؟ یا حالیت کنم؟

آدم باش.
خدایا! خودت منو در برابر خودم کمک بده و کمک کن بر خودم پیروز بشم.

خدایا! این خودم خودم ها کی تموم میشه؟!

بچه ها امشب منا دعا کنیــــــد
خیلی خیلی محتاااااااجم
TearsTearsTears
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
خيلي وقته نرفتم قطعه شهدا
دلم گرفته
هوس پرواز دارم

اي شهيد اي آنـــــــــــكه بر كرانه ازلي و ابدي وجود برنشسته اي دستي برآرو ما قبرستان نشينان عادت سخيف را نيز از اين منجلاب بيرون كش ....آمين
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
سلام دوستان من دیروز یه پست همینجا زدم(بالای همین صفحه) و گفتم که من به این نماز و روزه های که خوندم و کارهای خوبی که کردم اصلا دل خوش نیستم که بگم من یه چیزی واسه ارائه به محضرش دارم.بعد دوستان گفتن شعاره منم پشیمون شدم از زدن حرفی که باید تو دل خودم میموند.
اما امروز این سخنرانی رو دیدم از آیت الله مجتبی تهرانی؛ دوستان این دیگه از زبون من نیست که یه فرد بیسوادم و این حرفا رو هر چند ازته دل ولی از روی احساسم زدم. این حرفا رو داره کسی میزنه که کارش تحقیق در دینه خبره این کاره:

اصلاً روی نماز و روزه‏هایت حساب نکن!
فرض کنید در این ماه رمضان به حسب ظاهر روزه هم گرفته‏ایم و کارهایی را که صورت طاعت داشت، انجام داده‏ایم. ولی این را به شما بگویم که این طاعت‏ها اصلاً قابل ارائه نیست تا مثلاً بخواهی بگویی خدایا، من برای تو یک‏چنین کاری را هم کرده‏ام. آن‏قدر این طاعات ما آفات دارد که کار به اینجا نمی‏رسد که بتوانیم یک چنین حرفی را هم بزنیم. من اینها را می‏گویم برای اینکه یک‏وقت کسی پیش خودش فکر نکند ما این همه نماز خواندیم، روزه گرفتیم، کذا و کذا و کذا...! بگو ببینم، کدام ‏یک از این اعمالت خالصاً مخلصاً لِوجه‏الله بود!؟ می‏توانی بگویی!؟ من که نمی‏توانم بگویم! نور به قبرش ببارد، استاد ما ـ‏رضوان الله تعالی علیه‏ـ را که فرمود: «من دو رکعت نماز برای خدا نخوانده‏ام». وقتی او چنین می‏گوید، ما چه می‏توانیم بگوییم!؟ البته فرمایش ایشان در یک سطح بالای معرفتی بود؛ در سطح ما اصلاً کار به آنجاها نمی‏کشد!

خوب دوستان حتما الان میگید بالاخره آدم باید یه چیزی تو چنته داشته باشه که به امید اون بره پیش خدا آره صد در صد اینم همون چیزی که باید با متمسک شدن به اون تو این شبهای قدر به درگاه خدا رفت :

حُبّ علی(ع) به طاعاتت جان می‏بخشد

آیت الله مجتبی تهرانی با اشاره به روایتی از پیغمبر اکرم(ص) در مورد تأثیر حب امام علی(ع) بر جان بخشی طاعات تأکید می کند: پیامبر(ص) فرمود: اگر کسی علی(ع) را دوست بدارد، ـ‏نفرمود شیعه علی باشد؛ بلکه فرمود همین که علی(ع) را دوست داشته باشدـ این محبّت علی(ع) به اعمال و طاعاتش جان می‏بخشد و اسکلت اعمال ظاهری‏اش را زنده می‏کند؛ خدا نماز‏هایش را قبول می‏کند؛ روزه‏هایی که گرفته است را خدا از او قبول می‏کند؛ عبادت‏هایی را که کرده است، همه را می‏پذیرد. بعد هم دارد: «وَ اسْتَجَابَ دُعَائَهُ»؛ عجب! پس معلوم می‏شود یکی از عوامل اجابت دعا، حُبّ علی(ع) است. این جزء معارف ما است... بدانید که معصیت‏ها با یک توجه و یک معذرت‏خواهی تمام است و بخشوده می‏شود؛ از آن طرف، اطاعت‏های دست‏وپا شکسته ما را هم حُبّ علی(ع) جان می‏بخشد و روح می‏دهد و آنها را زنده می‏کند.

كاش مي شد خطابمان بكند
با نگاهي شرابمان بكند
كاش مي شد ابوتراب جهان
زير پايش ترابمان بكند
تو دعا كند نياد آن روزي
كه بخواهد جوابمان بكند
ما گناه كبيره ايم آقا
كاش آقا ثوابمان بكند
ما گروه دعاي نامقبول
بايد او مستجابمان بكند
Tears
دافع سيئاتمان حيدر
عجّلوا بالصلاتمان حيدر

شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام به همه دوستان خوبم 303

امیدوارم حالتون طلایی باشه

دوستان

خواهشا امشب من بی آبرو رو هم دعا کنید 1276746pa51mbeg8j

به خدا بگید

یه نفر هست که خیلی وقته راهشو گم کرده Tears
هیچی ...
شیعه علی بودن یعنی ولایت داشتن که اگر همه چیز رو داشته باشی ولی شیعه علی نباشی .... 53258zu2qvp1d9v

خدایــــــــــــا حُـب علی را در سینه هایمان قرار ده 53
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان