امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1391 آذر 4، 14:35)abolfazl.tgh نوشته است: [quote='یک مشت خاک' pid='216241' dateline='1353753343']
خدایی ش یه چی بگم فک کنم فک کنید دیوونم
اصلا هر لحظه یه حالیم
الان حس خوبی دارم ف کنم چون تصمیم گرفتم بیشتر پاک باشم
آره دارم بیشتر به خودم فکر میکنم
ممنون از توصیه ای همتون بچه ها

نه دیوونه نیستی
دوران بلوغ همینجوریه
الان تو بحران تثبیت شخصیتی
بحران تثبیت شخصیت؟؟!! 17
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
منم تا قبل از اینکه بدونم خود ارضایی چیه( تا 5 سال) فک می کردم دیوونم53258zu2qvp1d9v! طبیعیه!Smiley-face-cool-2
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]
الان یه پیامی از یه نفر دیدم...واقعا دلم شکست...خیلی خیلی دلم شکست...چی فکر میکردم چی بود و چی شد...منو باش چقد دل نگرانش بودم...چقد برام مهم بود...چقد براش ارزش قائل بودم...ولی اون پشیزی برا من ارزش قائل نبوده تا حالا...دیگه هیچ وقت باهاش حرف نمیزنم...هیچ وقت

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
این مرامه ما آدماست که قدر همدیگرو ندونیم!! مطمین باش خودش یه روز به پات میفته Smiley-face-cool-2
جناب الکس
من با هات کاملا مخالفم:smiley-yell:!
اتفاقا من فک میکنم ما برای روح خودمون باید به دیگران کمک کنیم! برای آرامش خودمون!! اگه بخوایم به فکر بهشت و جهنم باشیم و برای اینکه بریم بهشت کاره خوبی انجام بدیم !! این کارمون ارزشی نداره53!
درسته که ما روحمون از خداست!! اما وقتی آدم برای آرامش خودش کاری رو انجام بده بیشتر به نفعشه!! اومدیم یکی به بهشت جهنم ایمان نداش اونوقت نمیشه از تیوری شما استفاده کنه
یه حس عجیبی تو قلبم احساس کردم...یهو موبایل از دستم افتاد...کاش نمیومدم نت...کاش نمیرفتم اونجا...همیشه سعی می کنم همه روببخشم...ولی این دفعه هرگز نمیبخشم...حتی به خاطر خدا...دلم بد جور شکست

[تصویر:  final%204.png]

حسین جان چی شده ؟

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
ببخشید اینو میگم ولی الان داغی303!! زمان نرمت میکنه داداش53
همه چیز چقدر پیچیده و بیهودس..
حالم داره بهم میخوره
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
ماساجون
تو قوی تر از این حرفایی
ادما زاده شدن برای قوی بودن
قوی شدن
قوش موندن
پس اروم باااش
و رهااا
رها از همممه چی
نذار چیزی اذیتت کنه
نذار عصبیت کنه
راهت باید قشنگ باشه و
قدم هات استوار
دیگه هرچی پیش بیاد مهم نیست
چون قراره خوب باشی و خوب پیش بری
یا علی
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
دوستان سلام..

Ma Sa خانم سلام..
بهله من پیچیدگیشو قبول دارم..اما بیهودگیشو..
ببینید من خیلی به زیست شناسی علاقه دارم..و اصلا با شناختن عالم اطراف و درون خودم,یه حس نشاط می گیرم..
شما به نظرتون بیهودست؟
من از نظریه ی تکامل از جنبه ی مولکولی میگم..به نظر شما منشاء ما به عنوان پیچیده ترین موجود عالم از کجاست؟از یک باکتری!
آره..این DNA که تو همه ی سلولهای بدن ماست..بعد از میلیون ها سال تغییرِ یه DNAباکتری بوده!یعنی ما از تغییر و تکامل همه ی موجودات,رسیدیم به اینجا که پیچیده ترینشونیم!
جالب اینجاست..این DNA که توی سلول اولیه ای که ما ازش به وجود اومدیم,توی همه ی سلول های بدنمون دقیقا همین DNA هست..
چطوریه که ما از این مولکولهای بسیار ریز بی جان..از تغییر حیوانهای بدون شعور..به اینجا رسیدیم و همه ی اینها بیهودست؟

حالا من از گوشه ها و جنبه های بسیار بسیار پیچیده و جالب بدن انسان گذشتم و فقط به یه مولکول بسنده کردم..

دلاتون حسینی..53
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
باشه قبول
هیچی تو این دنیا بیهوده نیس..
حال منه که بیهودس
ناراحتیم بیهودس
شادیمم بیهوده
هر حسی ک هر لحظه دارم بیهودس..
مغزم هنگ کرده اصلا
چقدر دروغ
چقدر سرکار گذاشتن
تا کی میخایم فیلم بازی کنیم
با خودمون رو راست نیستیم
البته خودمو میگم
نیستم..
درست میشه
یا حق53
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
عجب حالی دارم امشب خدایا از خودم و از اونا دلگیرم

کلی حوصله دارم اما بی حوصله م

میخندم اما انگار یه چیزی توی قلبم داره قلبمو خراش میده

نمیدونم شاید روحم خسته تر از جسممه...اصلا یه حال بدی دارم
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★  

خدایا چه بی حساب و کتاب میبخشی و ما چه دقیق تسبیح ذکرهایمان را میشماریم

[تصویر:  959266sk2bnp02of.png]
سلام

نقل قول: سلام
ممنون آقا علیرضا
میخونم حتما
اجتماع...
ازش نمیترسم
ولی نمیتونم باش کنار بیام
ممنونم ازتون تالار مساور زحمت زیادی براش کشیده شده و مطالب خوبی هم داخلش هست

منظور من از توی جمع رفتن هست ی جا که 5 تا یا ده تا دوستتون هستن راحت بدون استرس حرف بزنید

نه اینکه همرنگشون بشید توی انتخاب دوست هم دقت کنید که هرکسی لایق دوستی نیست

نقل قول: خدایا می خواستم صبر کنم ولی نمی شد خیلی حالم خراب بود خواستم خودم رو راحت کنم
با چشمانی اشک بار و سینه ای پرسوز و با آگاهی از عاقبت شوم پا در منجلاب گناه گذاشتم
نمی دونم چه جوری خودمو سرزنش کنم این محرم هم داره از دست میره و کشتی نجات امام حسین دورتر و دورتر میشه
خدایا کمکم کن در این درد خود ساخته و بی پایان
خدایا کمکم کن صبر کنم صبری تلخ از سختی ولی شیرین از ترک

می خواستم شعله شوم سرکشی کنم
مرغی شدم به کنج قفس بسته و اسیر

هبوط جان امروزعاشوراست ماه محرم هم ماه خودسازیه ی لبیک یا حسین بگو به ندای هل من ناصر ینصرنی

و خودتو نجات بده کل یوم عاشورا کل ارض کربلا

نقل قول: الان یه پیامی از یه نفر دیدم...واقعا دلم شکست...خیلی خیلی دلم شکست...چی فکر میکردم چی بود و چی شد...منو باش چقد دل نگرانش بودم...چقد برام مهم بود...چقد براش ارزش قائل بودم...ولی اون پشیزی برا من ارزش قائل نبوده تا حالا...دیگه هیچ وقت باهاش حرف نمیزنم...هیچ وقت

حسین جان شاید توی حالت روحی مناسبی نبود و اون لحظه از کوره در رفت خودتو بذار جاش

اگه ی وقت اومد برا عذر خواهی عذرشو قبول کن اگه هم عذری نداشت تو براش عذری بتراشKhansariha (18)

و صد البته حرف الکس رو هم تایید میکنمSmiley-face-thumb

تنها خانوم هم به من میگن هرکاری میکنی اگه برا خدا باشه دیگه غر زدن نداره53258zu2qvp1d9v

اگه نیمه پر لیوان حرف سولماز خانوم رو هم ببینیم (اون قسمت کاملا باهات مخالفم رو حذ کنیم)

میبینیم این قسمت حرفشون هم درسته ادم برای ارامش خودش هم نیاز به کمک داره

3 گروه اگه اشتباه نکنم ادم خوبی میشنم یکی برای ترس از جهنم یکی به خاطر بهشت و دیگری به خاطر خود خدا

اونی که فقط به خاطر خود خدا کاری رو انجام بده مقام بالایی داره اما این باعث نمیشه که اون دوی دیگه اصلا ارزشی نداشته باشن

حرفتون تقریبا مکمل هم هست هم برای رضای خدا و هم برای آرامش خودمون چون فطرت ما خدایی هست و میل به کار خوب داره

و با انجام کار خوب اروم میشه

نقل قول: یه حس عجیبی تو قلبم احساس کردم...یهو موبایل از دستم افتاد...کاش نمیومدم نت...کاش نمیرفتم اونجا...همیشه سعی می کنم همه روببخشم...ولی این دفعه هرگز نمیبخشم...حتی به خاطر خدا...دلم بد جور شکست

حسین جان چی شده؟ شکسته دل رو خدا خریدار خوبیه با قیمت بالا تازه برات ترمیم هم میکنه با قطره اشکی و آهی

نقل قول: همه چیز چقدر پیچیده و بیهودس..
حالم داره بهم میخوره

نقل قول: باشه قبول
هیچی تو این دنیا بیهوده نیس..
حال منه که بیهودس
ناراحتیم بیهودس
شادیمم بیهوده
هر حسی ک هر لحظه دارم بیهودس..
مغزم هنگ کرده اصلا
چقدر دروغ
چقدر سرکار گذاشتن
تا کی میخایم فیلم بازی کنیم
با خودمون رو راست نیستیم
البته خودمو میگم
نیستم..
درست میشه
یا حق[تصویر:  8.gif]

ماسا خانوم زاویه دیدتونو تغییر بدید و اندکی هم خوشبین باشید سخته اما میشه

سعی کنید از این پیچیدگی به عظمت خدا برسید که در ان واحد همه جارو اداره میکنه خدا احاطه داره

شادی و غم شما بیهوده نیست و بی دلیل هم نیست

به بقیه کاریتون نباشه الان

اول خودمونو اصلاح کنیم نیازم به فیلم بازی کردن نیس خودمون باشیم و تثیبت کنیم خودمونو

امید فردای عزیز لپ کلامت درسته این که همه چیز هدف داره اما مثالت به نظر من درست نیستKhansariha (8)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

کس دیگه ای هم اگه مخالفه به بحث می طلبیم..من خودم اول قبول نداشتم..تو پروفایل آق بابا بزرگ توضیح دادم..:tanks:
Khansariha (8)
_______
شرمنده,اسپم زدم الان؟؟42
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
این رو میگم فقط واسه جوون ترها، چون بخوام یا نخوام از من که گذشت
توی حرفای تنها خانوم چندتا نکته دیدم حیفم اومد های لایت نشه

1. شمر حافظ قران بود و همه اونها که اومدند جلو امام ایستادند مسلمون و نماز خون بودند
2. حسین ع فرمود شکمهای شما از حرام پر شده است که اینگونه مقابل من صف بسته اید( اصرار بر خوردن حرام و البته اصرا بر انجام یک گناه)

نتیجش لعنت ابدی شد برای یزید و یزیدیان اون زمان تا ابد...

بچه ها تنها راست گفت، عبد غیر خدا بودن یعنی شرورترین.. شاید ایشون شنیده شاید

شمام باخوندنش یا بی تفاوت بشید یا بخندید اما من خودم لمسش کردم..

اگه ریشه دووند توی وجودتون یک روز چشم باز میکنید میبینی کارایی رو مرتکب شدی

که تو خوابم فکرش نمی کردی، فقط به عنوان یک کسی که شاید یک قدم زودتر از تو

میگم، با خودت لج نکن.
..................
روزها روزای توبه و بازگشت، از دست بره دیگه رفته، زرنگ باش و ازش به عنوان یه

شروع استفاده کن، شروع یه زندگی نو، اراده نو ..

(1391 آذر 5، 14:06)tanha نوشته است: یه حرفی رو همین الان شنیدم
می گفت
بترسید از اینکه روزی عبد غیر خدا بشید
عبد طاغوت بودن تو کربلا بیشتر از همه جلوه داشت
عبد غیر خدا شدن یعنی شرورترین شدن !!!

دیشب یه حالی بودم
تنها چیزی که خواستم این بود که دستم رو رها نکنه
یا حسین
دوستان برخی اصرار روی گناهای خاص ادم رو بنده غیر خدا میکنه !!بترسیم از اون روز
الهی خودت ما را ببخش و از بندگان توبه کار قرار بده

[تصویر:  Untitled_1.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان