امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

بچه ها تو رو خدا برام دعا کنید مشکلم حل بشه

خیلی داره منو عذاب میده 

انقد فشار رومه که فقط دوس دارم بخوابم تا راحت شم از دست این فشار روحی

بخوابم و دیگه هیچ وقت بیدار نشم 1276746pa51mbeg8j

شبا خواب میبینم همه چی حل شده 

از خوشحالی پر در میارم

صبح پا میشم میبینم همه چی رویا بوده 1276746pa51mbeg8j

دعا کنین از این وضعیت خلاص شم 1276746pa51mbeg8j

[تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  05_blue.png]
سلام دوستان خوبید ؟
می خواستم یه مشاوره یا یه کمکی به من بکنید ؟ 
من از از اول راهنمایی تو تیزهوشان قبول شدم تا سوم راهنمایی معدلم عالی بود و وضع درسیم عالی بود .. 
تا اینکه از اول دبیرستان دچار خ.ا شدم تو خود اول دبیرستان معدلم شد 16 و تو دو تا درس موندم برا شهریور
( به خاطر عوارض شدید خ.ا که تو بدنم هست مثل عدم تمرکز حواس - تاری دید - کم حافظگی. وو .... )
تا الان که سال سوم هستم هر سال معدلم یک نمره کمتر شده و الان هم معدلم ترم اولم شد 14 و در استانه ی اخراج از مدرسه هستم ....
الان دقیقیا 2 هفته تا امتحانات نهایی مونده و من هم کل سال تحصیلی نخوندم ....
به کلی امیدمو از دست دادم .
به نظر شما چی کار کنم ؟؟ 
در ضمن من هنوز هم نتونستم خ.ا را ترک کنم و تمام عوارضش تو بدن من هست .. به خاطر همین اصلا نمی تونم درس بخونم 
وضعم خیلی خیلی بده از این بد تر نمیشه هر روز شکست هرروز بدبختی... یک ذره امیدی هم برام نمونده ؟ نمی دونم  برا چی این بلا ها سرم اومد 
به هم کلاسی هام حسوددیم میشه . از زندگی متنفر شدم
شما ها یه قرصی چیزی نمید ونید که بشه باهاش عوارض رو از بین برد ؟

منم نمیتونم بخونم
کسی چیزی می دونه به ما هم بگه

[تصویر:  nasimhayat.png]
ﺧﻮﺍﺏ ﺩﺭ ﭼﺸﻢ ﺗﺮﻡ ﻣﯿﺸﮑﻨﺪ...
.
"!Be The Crazy Happy One"
.
[تصویر:  openpage_smile01_j_1448249f.png]
آقای وود افت اول دبیرستان برای خیلی ها پیش میاد. متاسفانه خ.ا هم مزید بر علت شده. اما تنها عامل نیست. پس دنبال عوامل دیگه هم بگردید. اگه دوستاتون عوض شدن، اگه سرگرمی هاتون عوض شدن، ...

بعدم مطمئن باشید هیچ چیز رو از دست ندادید. فقط برای جبران این وضع باید کاری که تا الان از خودتون نکشیدید رو بکشید! امتحان نهایی اصلاً چیز عجیب غریبی نیست. دلیل این که این سالا انقدر روش تاکید میکنن اثر مثبتیه که تو کنکور میذاره. آقا پسرا هم که معروفن به این که سال اول و دوم و سوم دبیرستان خوش میگذرونن، عید سال پیش دانشگاهی یادشون میاد کنکور دارن.
حالا شما زودتر یادتون اومده و این خیلی عالیه!
من یادمه برای امتحان نهاییام شبا نمیخوابیدم. شاید فقط یکی دو ساعت. سر امتحان زمینم که همون یکی دو ساعت هم نخوابیدم. این رو توصیه نمیکنم. اما میخوام بهتون بگم اگه براتون مهمه، میشه جبران کرد. حجم تک تک کتابای درسی اون قدری هست که بشه تو یکی دو روز کلّش رو خوب خوند. شما هم برای هر کتاب حداقل یکی دو روز وقت دارین دیگه؟ پس از لحظه به لحظه ی روزاتون خوب استفاده کنید. مرور سوالای سال های قبل رو هم حتماً تو برنامه داشته باشید. خیلی از سوالا تکرار میشن.

دیگه هم به خودتون تلقین نکنید که چون آثار خ.ا تو بدنم مونده نمیتونم بخونم. با سردرد و بی حالی هم میشه درس خوند. اولش ممکنه مدام حواستون پرت بشه و بازده پایین باشه. اما اگه مداومت داشته باشید، سعی کنید جَو درس رو بگیرید و مدام هدفتون رو به خودتون یادآوری کنید، تمرکزتون روز به روز بیشتر میشه. درس خوندن هم مثل هرکار دیگه ای تمرین میخواد. الان شما یه درس خونِ مبتدی هستید. تمرین کنید تا حرفه ای بشید!
اگه براتون مهمه که این وضع عوض بشه، منتظر نمونین یه قرص یا یه معجزه عوضش کنه. عوارض خودارضایی فقط با ترکش از بین میرن.
پس اون زندگی ای که ازش متنفرید رو با نفرت بندازید دور! و ببینید چقدر این زندگی جدید که سرشار از حس مفید بودنه حالتون رو خوب میکنه.

مادر
اشکانت را پاک کن
مادر 
چشم هایت را باز کن
مادر
غم هایت فراوان،دل خوشی ات کجاست ؟
مادر،مادر
.
.
.
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
يه داستان واقعي و ايمان آوردن به رحمت خداوند.

يه خانمي هست كه يه آشنايي نزديكي با ما دارن، ايشون ليسانس و فوق ليسانسشو از دانشگاه دولتي اونم توو پايتخت گرفتن، خب بالاخره همچين دختري خواستگار هم زياد داره، به يكيشون جواب مثبت ميدن،
هنوز چند هفته اي نگذشته بود كه حال دختر بد ميشه، بعد از كلي آزمايش مي فهمن كه سرطان داره، حالا بنظرتون واكنش پسر و خونواده پسر چي بوده؟
پسر دخترو طلاق ميده، و تازه خونوادش هم از خونواده دختره شكايت مي كنن كه شما مي دونستين مريضه و پنهان كردين.
اون ماجرا تموم ميشه. و دختر ميمونه تنها با خداش، و جالب اينكه خدا براي همه كفايت ميكنه.
دايي دختر از انگليس نمونه مغز و استخوان ميفرسته، دختر در حال بهبوديه. و ازونجا كه خدا درهاي رحمت خودش رو گشوده ، دختر خوب ميشه.
حالا دختر تووي كنكور دكتري پارسال تووي رشته خودش رتبه 4 رو در كشور كسب كرده و تووي بهتري دانشگاه  داره درس ميخونه.

خدا گر زحكمت ببندد دري       ز رحمت گشايد در ديگري
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
سلام

وود عزیز
تلقین نکن داداشم که نمی تونی. من شخصا قرصی نمی شناسم ولی حتما غدا هایی که می خوری باید مغوی باشه. ولی خوب باید ترک کنی. ناامیدی هم نداره. همه ی کسایی که اینجا هستن دارن تلاش می کنن برای ترک . خیلی ها هم ترک کردن. شدنیه کاملا اگه خودمون بخوایم. اینو ترک کنی افت تحصیلیتم خیلی بهتر میشه 303
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

برای روز مادر...
هممون تو تکاپوی خرید هدیه ایم...
چی بگیریم که خاص باشه...
چی بگیریم که قشنگ باشه...
چی بگیریم که ارزشمند باشه...
.
.
.

ولی حیف که یادمون میره...
همین 2 تا دست خالی که به سمت مادر دراز میشه...
تا دستای ضعیفشو، قرص و محکم کنه...
از هر هدیه ای خاص تر، قشنگ تر و ارزشمندتره...

هدیه ای که 365 روز سال قابل تقدیمه...
هدیه ای که بالاخره یه روز فرصت تقدیمش تموم میشه...
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام وود گرامی
تجربه شخصی من اینه که سرزنش کردن خود باعث کم حافظگی میشه.

یه تقویم داشته باش. مثلاً اگر قراره فردا کاری رو انجام بدی، به جای سپردن به حافظه، توی تقویم بنویس. اینجوری ذهنت آزادتر میشه و می تونی بیشتر به درست برسی.
فردا روز مادره ......
و من امسال عجیب خوشحال نیستم
نمیتونم شاد باشم
چند تا از دوستای کانونی مادرشون رو از دست دادن
برا شادی روحشون ...صلواتKhansariha (8)

کاش قدر مادر پدرمونو بیشتر بدونیم...

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
[تصویر:  Ya_Kafi.jpg]
یا عباس
خدایا مردم از تنهایی
چرا من اینقد تنهام
چرا اونایی که دوست دارم باهاشون صمیمی شم نمیشن
هیچ وقت دوست خوب و صمیمی نداشتم.دوستی که باهم درس بخونیم.باهم بریم کلاس،باهم بریم خرید.باهم بریم باشگاه.باهم دردودل کنیم.برا هم مایه بزاریم
خسته شدم از بس برا هیچ کس مهم نیستم اه
(1392 ارديبهشت 12، 17:19)اسیر محبت نوشته است: خدایا مردم از تنهایی
چرا من اینقد تنهام
چرا اونایی که دوست دارم باهاشون صمیمی شم نمیشن
هیچ وقت دوست خوب و صمیمی نداشتم.دوستی که باهم درس بخونیم.باهم بریم کلاس،باهم بریم خرید.باهم بریم باشگاه.باهم دردودل کنیم.برا هم مایه بزاریم
خسته شدم از بس برا هیچ کس مهم نیستم اه

سلام

نمیدونم جزئیات چیه و لزومی هم نداره که بدونم

اما ی بار سوار تاکسی بودم تن دیورا بزرگ نوشته بود ی حدیثی رو

که هرکس رابطه خود را با خدا اصلاح کند خدا رابطه او را با مردم اصلاح خواهد کرد

نمیدونم چقدر این حدیث میتونه کمک کنه

امیدوارم که مفید باشه
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

قولت یادت نره خدا جونم
منم قول میدم یادم نره daghighan
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان