امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

جالبه كه من هم داشتم روي كاغذ حرف ميزدم،اما با يكي ديگه..
و كلافه ام از همين ..كه نه ميتونم رو مذهب و افزايش معرفتم تمركز كنم نه رو درس..
ولي با يه تفاوت كه قبلا به خاطر فكر وسوسه و گناه بود كه تمركز رو ازم ميگرفت..الان شور و شوق و شيدايي..(و اين كجا و آن كجا!)

من هم موندم كه چطوره كه اونه كه واقعا ميخوام اما نبايد(از نظر والدين و اونايي كه انتظار دارن و اونايي كه كنكور رو غايت و نهايت ميدونن) بهش فكر كنم و الان فقط درس..!!

پ.ن:اين درد دل ،درد دليه كه به شدت پشتش حرفاي نگفته داره..
و احساس ميكنم هيچ كس در حال حاضر دركم نميكنه..و نميتونم به هيچ كس بگم..

از خودش و وسيله وصلش كمك ميخوام..
46

پ.ن٢:عهه ندييدمم،داداش مجاهد هم پست گذاشته..داداش كجاييي؟!شما هم كه الان جزء درد دل هاي ما شدي و الان بايد يه پست اصلا بذاريم همگي كه چرا داداش مجاهد نوشته نميام و ما دلمون تنگ شده..
خير باشه..

پ.ن٣: اين بار گناه كه ميگيد واقعا خيلي خيلي آدم رو سبك ميكنه وقتي ازش دور ميشيم..
اما بار انتظار.. (هيي..نميخواستم مستقيم بگم..و ناراحتتون كنم)..اينو چه ميشه كرد..كه به شدت سنگيني ميكنه..

نميدونستم خدا تو سومين آيه اش بعد از سوره ي توحيد،به منتظران اشاره مستقيم و آشكار كرده..فقط يه مدت مونده بودم و گير كرده بودم و دلم شكسته بود..و هست.. اول اول قرآن بعد از توحيد..ميدونيد يعنيي چي؟؟(ميدونم يعني چي؟؟!)..Hanghead
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
بچه ها واسم دعا کنید ...
واسه حل مشکل من اگه میشه یه صلوات بفرستین ....

در بدترین روزها امیدوار باش، که همیشه زیباترین باران از سیاه ترین ابر می بارد .
Spiffyجان منم دقیقا وضع تو را داشتم...از یه خانواده خوبوو مذهبی وارد دوران راهنمایی شدم توی مدرسه ی تیزهوشان .تیزهوشان بود ولی شاگرداش هم توی همه چیز تیز بودن به خصوص مسائل جنسی.مدرسمون راهنمایی و دبیرستان توی یه مجتمع بود و دوستان بزرگتر از خودمون که باعث شد چیز هایی رو ببینیم و یاد بگیریم که خیلی زود بود.طوری که سال دوم راهنمایی همه ی این چیزا از جمله خ.ا برا همه عادی و یه تفریح بود و بقیه ی چیزا به جای خود...سال دوم هم من درگیر این امر شدم و روز به روز ضعف تحصیلی.خیلی نبود ولی سال اول دبیرستان یه افت شدید.تقریبا تمام هم کلاسی های من اینطور شدن.و خیلی ها به خاطر معدل از مدرسه اخراج شدن.و هنوز ما توی اون مدرسه ایم و امسال کنکور.امسال خدا به من کمک بزرگی کرد که عاشق شدم توی تابستون.عاشق یه نفر که الان خیلی ازم دوره.و تلاش می کنم بش برسم.عشق اون باعث شد اول از همه چشمامو کنترل کنم .خیلی دعا میکردم هم برای کنکور و هم رسیدن به عشقم.این باعث شد نمازمو باددقت بیشتری بخونم. (دعای زیاد بهترین چیز برای نزدیکی به خداس).کم کم خود ارضایی هم ترک شد.درسام پیشرفت کرد.ولی متاسفانه مغرور شدم و خ.ا و از خدا دور شدم ودرسم دوباره کمی افت کرد...ولی الان دوباره دارم تلاش می کنم که همه چی رو درست کنم...الان خیلی بهترم.توکلت به خدا باشه...هر شب باش راز و نیاز کن.نه توی دلت.با زبونت.مثه یه دوست باش حرف بزن.دوستی که می تونه همچی رو درست کنه...اسمون و تاریکی شب خیلی کمک می کنه...میتونی خدا رو توی خلوتت با راز و نیاز پیدا کنی و نماز  1

امید فردا جان همین عاشقیت می تونه تو رو به خدا نزدیک کنه.به درست.یه برنامه ریزی درست انجام بده.واسه رسیدن به معشوقت و فکر کردن بش یه زمان خاص بزار.مثلا نه شبببه بعد.توی اون زمانخخودتو غرق احساس و فکرش کن.غرق اون.فقط و فقط.می بینی که سبک میشی و موقع درس فکرت کمتر پیششه.چون میدونی یه زمانی هس که کامل مختص این کاره
از اونجایی که این صفحه یکی از پر بازدیدترین صفحه هاست دلم نیومد اینو اینجا نذارم.(اگه دوست داشتین میتونین copyکنین توصفحه های دیگه.)مرسیKhansariha (8)

[تصویر:  mohmmad.jpg]
احساس میکنم تو سایت یکم کم کاری شده در این مورد.1276746pa51mbeg8j

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام ...دوست می دارم

تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام ...دوست می دارم

برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

پل الوار
(1393 بهمن 1، 21:47)Memol نوشته است: از اونجایی که این صفحه یکی از پر بازدیدترین صفحه هاست دلم نیومد انو اینجا نذارم.(اگه دوست داشتین میتونین copyکنین توصفحه های دیگه.مرسیKhansariha (8)

[تصویر:  mohmmad.jpg]
احساس میکنم تو سایت یکم کم کاری شده در این مورد.1276746pa51mbeg8j
منم موافقم
الان که به اسم آزادی پیامبر مهربانی که برای ایمان نیاوردن کافران حرص میخورد حالا اینجوری با اون برخورد میکنن جای بسی تاسفه
دوستان هرکس میتونه یه کاری برای حضرت انجام بده.مثل هدیه صلوات .حمایت وبلاگی.سایتی و... ویا ثواب روز خوب فرداتون رو به ایشون هدیه کنید
من انشالله فردا به خاطر ایشون خوبم و هرکارخوبی هم  کنم به ایشون هدیه میکنم.شما چیکارمیکنید؟
من عاشق محمدم
یا ایها الرسول فدای روی ماه تو.......گشتم خجل ز تهمت اغیار تو
تو بر کافران حریصٌ ما عنتّمی..........ما کانونیا جملگی فدای تو
السلام علیک یا رحمت للعالمین یاابانا استغفرلنا
سلامشايد كوتاهي ازين جهت بوده كه خوب اينجا از جوامع بيرون كسي نبوده كه اطلاعرساني و افزايش آگاهي باشه..
اما خوب اينكه همينجا اطلاعرساني كنيم كه دوستان بيشتر نشر بدن ميشد..

و به قولا،وقتي اونها حركتي ميكنن ما هم يه حركت معنوي كنيم..

من هم به نظرم همه اينها خوبه،
اما يه چيزي كه قطعا خوشحالشون ميكنه از جانب يه شيعه منتظر
ميدونيد كه دعاي تعجيل در فرجه1
"اللهم و سرّ نبيك محمدا-صلي الله عليه و آله برؤيته""خدوندا پيغمبر اكرمت را به ديدار ايشان شاد گردان"
[تصویر:  si9OV8e_505.jpg]
][تصویر:  Abahjat1.jpg]
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
سلام

ز دست دیده و دل هر دو فریاد...
چقدر دلم خنجر میخواد!

خدا عاقبتمونو ختم ب خیر کنه..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1393 بهمن 2، 20:57)سـُـها ^‿^ نوشته است: ز دست دیده و دل هر دو فریاد...
چقدر دلم خنجر میخواد!
سلام ابجی
اخه چرا خنجر؟
امشب جای همه کانونیا خالی بود.رفته بودم دعای کمیل خیلی حال داد. همه بچه های کانون پر خیر و برکتم دعاکردم.
انشالله همه کانونیا زودتر مزدوج بشن . انشالله عاقبت بخیر
منم دعا کنید
من عاشق محمدم
دلمون یک جا زیارتی میخواد هر کی میره زیارت امام رضا یا مشهدیه از جای ما یه سلام بده
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1393 بهمن 2، 21:04)hrt نوشته است:
(1393 بهمن 2، 20:57)سـُـها ^‿^ نوشته است: ز دست دیده و دل هر دو فریاد...
چقدر دلم خنجر میخواد!
سلام ابجی
اخه چرا خنجر؟
امشب جای همه کانونیا خالی بود.رفته بودم دعای کمیل خیلی حال داد. همه بچه های کانون پر خیر و برکتم دعاکردم.
انشالله همه کانونیا زودتر مزدوج بشن . انشالله عاقبت بخیر
منم دعا کنید
دمت گرم رفیق بهترین دعا برامون همینه 128fs318181
اخ گفتین زیارت :( ...
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
بچه ها سلام ، نیاز به هم صحبت و همزبون به شدت احساس میشه ، لطفا کلیشه ای نباشه ، چون واقعا خسته ام 53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v=((=((=((=(( قصد ازدواج کردیم ، هیچی جور نشد و بنده خدای طرف مقابل هم روی خوش نشون نداد اصلا . 

چکار کنم دیگه 53
؟؟؟؟؟؟
(1393 بهمن 2، 21:44)شیرین و فرهاد نوشته است: دلمون یک جا زیارتی میخواد هر کی میره زیارت امام رضا یا مشهدیه از جای ما یه سلام بده
انقدررررر دلم مشهد و حرم آقا میخواد..
امشب منتظر بهونه بود دلم که بهونشم جور شد!!
التماس دعا از همه
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1393 بهمن 2، 23:28)Tavvab نوشته است: بچه ها سلام ، نیاز به هم صحبت و همزبون به شدت احساس میشه ، لطفا کلیشه ای نباشه ، چون واقعا خسته ام 53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v=((=((=((=(( قصد ازدواج کردیم ، هیچی جور نشد و بنده خدای طرف مقابل هم روی خوش نشون نداد اصلا . 

چکار کنم دیگه 53
؟؟؟؟؟
سلام
یه رفیق دارم بالای 20 بار رفته خواستگاری اما هنوز عزبه.تازه یه رفیق دیگه دارم که بعد از حدود 60تا خواستگاری ازدواج کرد.
حالا شما چندتا رفتی که دلت گرفته داداش؟
من عاشق محمدم
(1393 بهمن 2، 23:28)Tavvab نوشته است: بچه ها سلام ، نیاز به هم صحبت و همزبون به شدت احساس میشه ، لطفا کلیشه ای نباشه ، چون واقعا خسته ام 53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v=((=((=((=(( قصد ازدواج کردیم ، هیچی جور نشد و بنده خدای طرف مقابل هم روی خوش نشون نداد اصلا . 

چکار کنم دیگه 53
؟؟؟؟؟؟
سلام..
نمیگم صبر جون تو این مورد جواب نمیده...
اما میگم...
خواستن یه همسر خوب از خانوم حضرت زهرا [sub](س) [/sub]به طور مداوم...نه اینکه یه بار بهشون بگید و تموم شه بره..
بعدشم خوندن دعا و نماز...که دعای نادعلی خیلی موثره تو امر ازدواج و نماز جعفر تیار!!
نماز رو نمیدونم..ولی دعای نادعلی بعد نماز عشا به شدت جواب میده...واسه هر نیت و خواسته ای که باشه...خیلی هم آسونه و کوتاه 1
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان