امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

فقط اومدم بگم من میام...
خیلی زود
کاترک...یه نفر دیگه پیدا شده که واقعا میخواد ترک کنه 53

...summer is loading
[تصویر:  et7_7.jpg]
دلم گرفته باز خدا

نزاری مثل قبل بشم

نمیدونم کاری که کردم درسته یا نه، ولی بهترین کاری بود که به ذهنم رسیده بود، خدایا همه چیزو میسپرم به تو،

خدا جونم بهم صبر بده و بیشتر کمکم کن 

در ضمن بازم ببخشید   Khansariha (8)

دوستت دارم مهربونم  53
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
من 10 روز هست خیلی معنوی شدم

از موقعی که تو حدیث خوندم شیعه دنبال مفاسد جنسی نمیره 

دیگه علاقه ای به رفتن به سایت های چرت و پرت ندارم چون کثیف میدونم شون و مفسده

قبلا دوست داشتم برم ولی به زور نمیرفتم ولی الان دوست ندارم برم - نمیدونم این حس خوب تا چه مدت در من باقی میمونه 

10 روز هست یک ثانیه فکر حرام و نگاه حرام نداشتم

وسوسه که هر روز هست عین برق ردشون میکنم اصلا توجه نمی کنم بر عکس قبل که بهشون پر و بال میدادم تو ذهنم

ای کاش این حس دائمی باشه دوباره چند روز بعد برنگردم سر اشتباهات سالهای قبل

============

هفته بعد دفاع ارشدم هست رشته معماری الان تو خونه نشستم ماکت درست می کنم - چون پول ندارم نمی تونم بیرون لیزری ماکت رو بسازم مجبورم خودم تو خونه برش بدم 

از امروز صبح تا 3 روز دیگه کاملا تو خونه تنها هستم چه کاری کنم به نظرتون خوبه ؟

تفسیر سوره یاسین از مسعود عالی کارشناس برنامه به سمت خدا رو دانلود کردم چون تنها هستم صدای اسپیکر رو هم زیاد کردم خودم دارم ماکت می سازم آقای عالی هم از زیبایی های این سوره قرآن حرف میزنه 

http://www.rasekhoon.net/media/2979/

خدایا این حس رو از من نگیر - کمکم کن اشتباهات 5 سال گناه رو جبران کنم

==========

بعضی ها تو این سایت هر 40 روز یکبار میشکنند ولی من از بس بی اراده بودم هر هفته میشکستم اصلا 7 روز رو که رد می کنم فکر میکنم عجب کار عجیبی کردم !!!

همیشه به خاطر دنیا و رسیدن به یک نفر ترک میکردم این باعث می شد همیشه نسبت به اون فرد خیال پردازی کنم 

ولی این دفعه اون رو انداختم کنار فقط به خاطر خدا و رسول والله و حضرت امیر و برای اینکه ثابت کنم من شیعه هستم 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

بهتر بود از کلمه ی مسلمون به جای شیعه استفاده میکردید......... 53 
(1394 خرداد 14، 6:51)درخشنده نوشته است: بهتر بود از کلمه ی مسلمون به جای شیعه استفاده میکردید......... 53 

موافق Khansariha (69)

یا اصلن یه قدم جلوتر: به جای مسلمون، از انسان استفاده شه.

یادم ه، یه بار یکی توی مسجد دانشکده مون سخنرانی می کرد،
خلاصه می خاست مطلب رو به این برسونه  که،
فقط شیعه جماعت رنگ بهشت را خواهند دید و لا غیر.
حالم داشت ازش به هم می خورد.

می شه یه نفر یه گوشه ی این دنیا،
خوب باشه، بدی نکنه، اصلن انسان باشه.
حالا این باید بره جهنم!؟
عباراتی هست توی قرآن با این مضمون که،
کسانی که به خدا و آخرت ایمان داشته باشند و کار شایسته کنند؛ ترسی بر ایشان نیست و ...
53
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
من از اردی بهشت 90شروع کردم
و حالا،یک هفته مونده به کنکورم میخوام ترکش کنم
4سال گذشت...بهترین دورانم گذشت...
هعی...
(1394 خرداد 14، 6:51)درخشنده نوشته است: بهتر بود از کلمه ی مسلمون به جای شیعه استفاده میکردید......... 53 

(1394 خرداد 14، 10:46)نمیدانم نوشته است:

موافق Khansariha (69)

یا اصلن یه قدم جلوتر: به جای مسلمون، از انسان استفاده شه.

یادم ه، یه بار یکی توی مسجد دانشکده مون سخنرانی می کرد،
خلاصه می خاست مطلب رو به این برسونه  که،
فقط شیعه جماعت رنگ بهشت را خواهند دید و لا غیر.
حالم داشت ازش به هم می خورد.

می شه یه نفر یه گوشه ی این دنیا،
خوب باشه، بدی نکنه، اصلن انسان باشه.
حالا این باید بره جهنم!؟
عباراتی هست توی قرآن با این مضمون که،
کسانی که به خدا و آخرت ایمان داشته باشند و کار شایسته کنند؛ ترسی بر ایشان نیست و ...
53

دوستان گل من شیعه کاملتر از مسلمونی هست تو قرآن هم نوشته البته من که گفتم شیعه چون متن حدیث بود

امام صادق (ع) فرمود:
بر تو باد پرهیز از افراد پست! همانا، شیعه علی، کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد، برای خدا کار کند و به پاداش او، امیدوار باشد و از عذاب او، بهراسد. زمانی که آنها، را [این چنین] دیدی، [بدان که] شیعه ی من، هستند.

===================

مسلمون کسی که فقط شهادت به یگانگی خدا بده و محمد رسول الله رو پیغمبر خودش بدونه

ولی شیعه و مومن کسی که به دو مورد قبلی ولایت علی و 11 امام بعدی رو هم قبول کنه

یعنی کسی که ولایت علی رو قبول نکنه مسلمون هست ولی مومن نیست

====================

واسه همون ایمان تو قرآن همیشه به حضرت امیر اشاره داره 

تو قرآن نوشته از صبر و نماز کمک بگیرید ولی نماز سخت تره { در صورتیکه ما انسانها فکر میکنیم صبر سختره }

تو تفسیر روایی نوشته شده هر جای قرآن منظور از صبر حضرت محمد و منظور از نماز حضرت علی و قرآن منظورش اینه تا رسول الله رو خوب قبول کردن ولی به علی که رسید خراب کردن

====================

و اما ارتباط این بحث با این سایت ترک ....

ارتبطاش اینه که اصولا مسلمونی خیلی راحت هست و انتظارات خدا کمتر هست و در نتیجه پاداش اخرویش هم کمتر هست 

ولی امام از شیعه ....

میدونستین شیعه بعد از هر گناه یک بلایی سرش میاد ؟ من بعد از هر بار انجام این گناه یک بلای خیلی سنگین درست یک ساعت بعد سرم می اومد - ولی اراده ترک گناه نداشتم دوباره هفته بعدش همین بلا سرم می اومد !

در صورتیکه خیلی ها گناهه ای خیلی بزرگتر انجام میدن ولی خدا عذابشون نمیکنه تو این دنیا -

خلاصه بحث : مسلمون گناه میکنه و تا آخر عمر فرصت داره برای توبه و برگشت به راه خدا

ولی حدیث : مومن {شیعه} اصلا گناه نمیکنه که بخواد بعدش توبه کنه یا از مردم عذر خواهی کنه 

=====================

در مورد این حرف دوستمون که میگه تو سخنرانی کسی گفته فقط شیعه رنگ بهشت میبینه این حرف درستیه ولی کامل تر باید گفت 

بهشت 8 در داره که از 7 در فقط شیعه ها وارد میشن و یک در مخصوص کل غیر شیعه ها از اهل سنت بگیر تا مسیحی ها و یهودی ها و .... و حتی افراد بی دین که کافر نبودن و مردم رو اذیت نکردن ولی دین بهشون نرسیده 

ولی اون 6 در مخصوص شیعه هست شیعه به معنای واقعی که معنی شیعه یعنی امام جلو سرت تو بیابون راه میره تو پای خودت رو درست جایی باید بزاری که امام گذاشته 

یعنی تو هر کاری باید مطیع امام زمان خودت باشی و 3 اصل { انجام واجبات و ترک محرمات و کمک به مردم } رو انجام بدی - خوب این مشخصه هر کسی این 3 اصل رو انجام بده بهشتی میشه 

اینکه کفته میشه بهشت بیشتر برای شیعه هست منظور شیعه واقعی نه کسی مثل من که با وجود اینکه خدا رو میشناسه گناه جنسی تو خلوتش انجام بده و فقط شیعه شناسنامه ای باشه
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

میدونستین کل قرآن آیه به آیش یعنی تفسیر ولایت اهل بیت یعنی هر جا حرف از خوبی زده شده یعنی اهل بیت هر جا هرف از نجاست و سگ و خوک و ... شده یعنی دشمن اهل بیت ؟!!؟!؟

==================

اللّه نُورُ السَّماوَاتِ وَالاْءَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ کمِشْکاةٍ فِیهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِی زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ کأَنَّهَا کوْکبٌ دُرِّی

خداوند نور آسمانها و زمین است. مَثَل نور خداوند همانند چراغدانی است که در آن چراغی (پر فروغ) باشد، آن چراغ در حبابی قرار دارد، حبابی شفاف و درخشنده همچون یک ستاره فروزان.

مشکوة(چراغ دان)در این آیه شریفه،حضرت ختمی مرتبت،محمّد"صلّی الله علیه وأله وسلّم"است.مصباح(چراغ)من هستم.
        زدوزجاجة(شیشه)این آیه حسن و حسین"علیهمالسّلام"هستند.کوکبٌ درّیٌ(ستاره روشن)علیّ بن الحسین"علیه السّلام"است.
         یوقدمن شجرةٍ مبارکةٍ، آن فروزان از درخت مبارک محمد بن علی"علیه السّلام"است. زیتونةٍ،آن درخت زیتون پرخیروبرکت،
         جعفربن محمد"علیه السّلام"است.لاشرقیّةٍ،موسی بن جعفر"علیه السّلام"،ولاغربیّةٍ،علیّ بن موسی الرّضا"علیه السّلام"،
         یکادزیتها یضیئ؛محمدبن علی"علیه السّلام"است.ولو لم تمسسه نارٌ؛علی بن محمّد"علیه السّلام"است.نورٌعلی نورٍ؛
         حسن بن علی"علیه السّلام"است.یهدی الله لنوره من یشاء؛(خدا رهنمون می شود هرکس راکه بخواهد به نورش)
          القائم المهدی"عجّل الله تعالی فرجه الشّریف" است.    

=================================

از حضرت امام صادق علیه السلام روایت شده است که ایشان درباره کلام خداوند متعال: ((غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ)) فرمود: کسانی که بر آنان خشم گرفته شده، ناصبی ها هستند و گمراهان، شک کنندگانی هستند که امام علی علیه السلام را نمی شناسد.

از معاویه بن وهب روایت شده است که گفت: از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام درباره کلام خداوند متعال: ((غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ)) پرسیدم ایشان فرمود: آنان یهودیان و نصرانی ها هستند.

در حدیثی مرفوع به حضرت امام جعفر صادق علیه السلام روایت شده است که ایشان درباره کلام خداوند متعال: ((غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ)) فرمود: این چنین نازل شده است و فرمود: المغضوب علیهم : فلان کس و فلان کس و فلان کس و ناصبی ها هستند. و الضالین : شک کنندگانی هستند که امام علیه السلام را نمی شناسند.

اون 3 تا فلان کس همون همون کسایی هستن که حق حضرت علی رو خوردن

«اهْدِنا الصِّراطَ المُسْتَقِيمَ» «الصِّراطَ المُستَقيمَ»

امام على عليه السلام : منم صراط مستقيم خدا و محكمترين دستگيره او كه ناگسستنى است .

امام زين العابدين عليه السلام : ماييم صراط مستقيم و ما صندوق علم او هستيم .

امام صادق عليه السلام : صراط مستقيم ، امير المؤمنين على عليه السلام است .

امام صادق عليه السلام ـ درباره آيه «ما را به صراط مستقيم هدايت فرما» ـ فرمود : يعنى ما را به راه راست رهنمون شو ، مارا به پيمودن راهى كه به محبّت تو مى انجامد و به بهشتت مى رساند ، رهنمون شو، تا از هواهاى نفْس خود پيروى نكنيم و به هلاكت نيفتيم .

===============

بچه ها حالا به عظمت شیعه پی بردین که کل قرآن درمورد همین 14 نفر نازل شده ؟

من شیعه نیستم ولی با ترک این یک گناه که تنها گناه کبیره زندگیم هست به شیعه تبدیل میشم 

دست شما درد نکنه....مث اینه که بگی سفید پوست بهتر از سیاه پوسته چون سفیده! 

برای سفید پوستا 6 تا در گذاشتن برای بهشت...ولی برای بقیه یدونه!

برادر مهم عمله.... کافیه یه دور تو خیابون بزنی تا همه چیز دستت بیاد...

نقل قول: یعنی کسی که ولایت علی رو قبول نکنه مسلمون هست ولی مومن نیست

الان فقط تو دنیا 70 میلیون ادم میتونن مومن باشن...بقیه ادم حساب نمیشن....

نقل قول: میدونستین شیعه بعد از هر گناه یک بلایی سرش میاد؟

دوستان خودتون قضاوت کنید....
نقل قول: میدونستین شیعه بعد از هر گناه یک بلایی سرش میاد ؟ من بعد از هر بار انجام این گناه یک بلای خیلی سنگین درست یک ساعت بعد سرم می اومد - ولی اراده ترک گناه نداشتم دوباره هفته بعدش همین بلا سرم می اومد !

در صورتیکه خیلی ها گناهه ای خیلی بزرگتر انجام میدن ولی خدا عذابشون نمیکنه تو این دنیا -

خلاصه بحث : مسلمون گناه میکنه و تا آخر عمر فرصت داره برای توبه و برگشت به راه خدا

ولی حدیث : مومن {شیعه} اصلا گناه نمیکنه که بخواد بعدش توبه کنه یا از مردم عذر خواهی کنه
دوست عزیز

از اینکه اینقدر نسبت به شیعه بودن خودتون حس مسئولیت میکنید و اون طور که از پستتون برداشت کردم، حتی به این امر افتخار هم میکنید ، باعث خوشحالیه بنده است. بخصوص در شرایطی که شیعه به شدت مظلوم شده و از هر جهت تحت فشار هست.

اما بیاید اجازه بدید که ذهن ما بازتر و فراخ تر حرکت کنه و خودشو رو درگیر ظواهر دین نکنه.

من فکر میکنم شیعه یا سنی، مسیحی یا یهودی ، یا هر دین دیگه مهم اینه که : تسلیم امر حق باشیم.

همونطور که توی سوره انعام در مورد حضرت ابراهیم میفرمایند : مَا كَانَ إِبْرَاهِيمُ يَهُودِيًّا وَلاَ نَصْرَانِيًّا وَلَكِن كَانَ حَنِيفًا مُّسْلِمًا وَمَا كَانَ مِنَ الْمُشْرِكِينَ
ابراهيم نه يهودى بود و نه نصرانى و لكن حق‏گرايى تسليم خدا بود و نيز از مشركان نبود ( ترجمه مشکینی)

این موضوعی که شما در بلا نازل شدن فرمودید، تنها به شیعیان و اهل سنت محدود نیست و کل جامعه انسانی رو در بر میگیره و شامل همه گنهکاران و نافرمانان جسور از هر دین و مذهبی میشه!

این یک سنت الهی به نام " استدراج" هست. به این حدیث توجه بفرمایید :

در حدیثى از امام صادق علیه‌السلام مى‏خوانیم:
إِذَا أَحْدَثَ الْعَبْدُ ذَنْباً جُدِّدَ لَهُ‏ نِعْمَةٌ فَیَدَعُ الِاسْتِغْفَارَ فَهُوَ الِاسْتِدْرَاجُ؛
هنگامى که بنده گناه میکند، خداوند به آنها نعمتى مى‏دهد [آنها از گناه خود غافل می‏شوند] و توبه را فراموش میکنند،
این همان استدراج و بلا و عذاب تدریجى است.
بحار/ج۵/ص۲۱۵

اما وقتی بنده ای در گناه کردن بی پروا نباشه و گاهی خبطی مرتکب بشه، خدا ممکنه اون فرد رو به یک مشقتی مثل سرماخوردگی حتی، دچار کنه تا کفاره گناه رو از اون شخص بگیره و باری به دوشش باقی نمونه :

قَالَ رَسُولُ اللَّهِ   : «مَا مِنْ مُسْلِمٍ یُصِیبُهُ أَذًى مِنْ مَرَضٍ فَمَا سِوَاهُ إِلاَّ حَطَّ اللَّهُ بِهِ سَیِّئَاتِهِ كَمَا تَحُطُّ الشَّجَرَةُ وَرَقَهَا»

هرگاه فرد مسلمان ( شما بخوانید تسلیم امر خدا) ، به هرگونه مصیبت و ناراحتی مانند مریضی وغیره دچار شود، الله عزّوجّل به سبب آن، گناهانش را فرومی‌ریزد؛ همانطور كه درخت برگهایش را فرومی‌ریزد.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ما در این جامعه به شدت درگیر استریوتایپ های مختلف هستیم.

دوستانه به خودم و شما و همگی پیشنهاد میکنم که حداقل ذهن مون رو از این بند ها خلاص کنیم.(ذهن ما = خصوصی ترین حریم زندگیمونه که کسی به اون راه نداره)

استریوتایپ هایی مثل شیعه یا سنی / اصفهانی ، مشهدی ، رشتی و.... /  بسیجی و حوزه ای و آخوند جماعت / ایرانی و  غیر ایرانی / ترک و کرد و لر / و.....

خودمون رو از این دسته بندی ها آزاد و رها کنیم.

این پیش فرض های ذهنی مثل ویروس های کامپیوتر اجازه نمیدن نرم افزار ذهن ما کار خودش رو درست انجام بده!

بهتره چند دقیقه همه ما " فکر " کنیم

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...
یا عباس
(1394 خرداد 14، 13:58)درخشنده نوشته است: دست شما درد نکنه....مث اینه که بگی سفید پوست بهتر از سیاه پوسته چون سفیده! 

برای سفید پوستا 6 تا در گذاشتن برای بهشت...ولی برای بقیه یدونه!

برادر مهم عمله.... کافیه یه دور تو خیابون بزنی تا همه چیز دستت بیاد...

نقل قول: یعنی کسی که ولایت علی رو قبول نکنه مسلمون هست ولی مومن نیست

الان فقط تو دنیا 70 میلیون ادم میتونن مومن باشن...بقیه ادم حساب نمیشن....

نقل قول: میدونستین شیعه بعد از هر گناه یک بلایی سرش میاد؟

دوستان خودتون قضاوت کنید....

عزیز من شیعه یعنی عمل دیگه !

شیعه یعنی عین امام خودت عمل کنی و تلاشت رو بکنی که مثل امام خودت بشی

کی گفته 70 میلیون شیعه داریم ؟

یعنی تو دنیا 70 میلیون نفر هستند که واجبات و انجلم میدن و محرمات رو ترک کردن و به مردم کمک می کنند ؟

حدیث : هیچ وقت حب اهل بیت را فدای اعمال نیک و اعمال نیک رو فدای حب اهل بیتت نکنید هر 2 باید با هم باشه تا به درجات بالای بهشت برسیم

حدیث (2) امام حسين عليه السلام : إنَّ شيعَتَنا مَن سَلِمَت قُلوبُهُم مِن كُلِّ غِشٍّ وَغِلٍّ و َدَغَلٍ؛
بى گمان شيعيان ما دل هايشان از هر خيانت، كينه،وفريبكارى پاك است.

پاک بودن دل از گناه خیلی فرق داره با اینکه گناهی انجام بدی بعد توبه کنی 

ببینید بحث شیعه و غیر شیعه مثل بحث ترک و فارس و ... نیست یا سیاه پوست و سفید پوست بودن 

اصفهانی و تهرانی و تبریزی همه بنده خدا هستن سیاه پوست و سفید پوست هم همچنین هیچ فرقی بینشون نیست

ولی شیعه با غیر شیعه مثلا سنی زمین تا آسمون فرق داره 

شیعه یعنی قبول اینکه خدا ولی و سرپرست من رو انتخاب کنه {14 معصوم}

ولی غیر شیعه یعنی اینکه ما خودمون برای خودمون تصمیم میگیریم احتیاجی به دستور خدا نیست {ابوبکرو عمر و عثمان}

تازه من نگفتم مثلا اهل سنت بهشتی نمیشن که شما ها ناراحت شدید 

منتهی هیچ وقت به درجات یک شیعه واقعی تو بهشت نمیرسن 

چون شیعه هم ولایت ولی خدا رو داشته هم اعمال نیک

ولی غیر شیعه فقط اعمال نیک داشته + قبول نکردن ولی بر حق خدا

نقل قول: عزیز من شیعه یعنی عمل دیگه !

یعنی تو دنیا 70 میلیون نفر هستند که واجبات و انجلم میدن و محرمات رو ترک کردن و به مردم کمک می کنند ؟

حدیث : هیچ وقت حب اهل بیت را فدای اعمال نیک و اعمال نیک رو فدای حب اهل بیتت نکنید هر 2 باید با هم باشه تا به بهشت برسیم

شیعه یعنی پیرو.... معنیه عمل نمیده!

من یه چیز میگم شما یه چیز دیگه میگید....شما یه جوری صحبت میکنید ادم فکر میکنه شیعه ها تو دنیایی که توش زندگی میکنیم هیچ گناهی نمیکنن!

به خاطر همینه میگم برید توی خیابون ببینید چه خبره...

همین کم مونده بگید به شیعه وحی هم نازل میشه! 

به جای کار کردن روی حدیث و داستانایی که معلوم نیست از کجا اومدن روی عملمون کار کنیم خیلی موفق تر میشیم....ما تقریبا میدونیم چی درسته

و چی غلط...ولی واقعا چقدر بهش عمل میکنیم؟ 

به گناهای دیگه کاری ندارم فقط همین خودارضایی رو نگاه کنید.... چند بار تا حالا اومدیم توی کانون گفتیم شکست خوردیم؟ اینا به خاطر کم کاریه 

به خاطر حدیث نخوندن نیست.....

نقل قول: تازه من نگفتم مثلا اهل سنت بهشتی نمیشن که شما ها ناراحت شدید 

منتهی هیچ وقت به درجات یک شیعه واقعی تو بهشت نمیرسن 

همه میگن حرف ما درسته.....همشون هم دلایل خوبی دارن.طرف چه سنی باشه چه شیعه اصلا مسیحی باشه میگه خودم درست میگم!!! 

من کاری ندارم 1400 سال پیش چه اتفاقی افتاده...شما اگه بیشتر مطالعه کنی از منابع مختلف متوجه اختلاف بین مسایل میشید.....این وسط هر دو طرف استدلال خودشونو دارن و 

منم همشونو دوس دارم.

چیزی که همه قبولش دارن پاک بودن و یگانه پرستیه ....خانوم گل سرخ هم همینو گفتن....

خیلی خوبه که تلاش میکنید پاک باشید...ولی من از شما خواهش میکنم هیچ طبقه ایی رو توی دنیا کوچیک نکنید.برتری ما به اعمالمونه نه شیعه و سنی بودن. توی اون دنیا کارنامه عمل رو میدن نه

کارنامه ی شیعه سنی بودن!!! اون بخشی که قرمزش کردم معنیش اینه که سنی ها هیچجوره به پای شیعه ها نمیرسن....خیلی زشته!

والامن خودمو دارم میکشم خوب باشم ولی هنوز روم نمیشه خودمو مسلمون حساب کنم چه برسه به این داستانا.....

53

------------------

پ.ن. من جز هیچکدوم از این دسته ها نیستم که بخوام براشون غیرتی بشم! به عنوان عضو بی طرف دارم میگم شما دارید بقیه رو کوچیک میکنید....

بیشتر ازین هم ادامه نمیدم چون اول اینکه به من ربطی نداره.دوم هم اینکه وقتشو ندارم...
(1394 خرداد 14، 14:46)درخشنده نوشته است:
نقل قول: عزیز من شیعه یعنی عمل دیگه !

حدیث : هیچ وقت حب اهل بیت را فدای اعمال نیک و اعمال نیک رو فدای حب اهل بیتت نکنید هر 2 باید با هم باشه تا به بهشت برسیم

شیعه یعنی پیرو.... معنیه عمل نمیده!

من یه چیز میگم شما یه چیز دیگه میگید....شما یه جوری صحبت میکنید ادم فکر میکنه شیعه ها تو دنیایی که توش زندگی میکنیم هیچ گناهی نمیکنن!

به خاطر همینه میگم برید توی خیابون ببینید چه خبره...

همین کم مونده بگید به شیعه وحی هم نازل میشه! 

به جای کار کردن روی حدیث و داستانایی که معلوم نیست از کجا اومدن روی عملمون کار کنیم خیلی موفق تر میشیم....ما تقریبا میدونیم چی درسته

و چی غلط...ولی واقعا چقدر بهش عمل میکنیم؟ 

به گناهای دیگه کاری ندارم فقط همین خودارضایی رو نگاه کنید.... چند بار تا حالا اومدیم توی کانون گفتیم شکست خوردیم؟ اینا به خاطر کم کاریه 

به خاطر حدیث نخوندن نیست.....

والامن خودمو دارم میکشم خوب باشم ولی هنوز روم نمیشه خودمو مسلمون حساب کنم چه برسه به این داستانا.....

53

عزیز من میگم اینایی که تو خیابون میبینی تو مسلمون بودنشون شک میکنه آدم چه برسه به شیعه بودن

خودت میگی شیعه یعنی پیرو 

امام علی یا امام حسین مگه تو خلوت گناه جنسی میکردن که من یا تو که این کار رو می کنیم شیعه باشیم ؟

شیخ میرزا ارباب اصفهانی : تو کل عمرم خودم یک بار نگاه حرام نداشتم 

حالا دونستی شیعه کیه ؟ 

ما الان فکر نکنم جمعا تو کل ایران 1000 نفر شیعه واقعی مثل بهجت و طباطبایی داشته باشیم که سرشار از علم بودن و از هوای نفس خودشون پیروی نمیکردن 

یه بار دیگه پستمو بخونید لطفا! شما فکر میکنید من میگم شیعه ها بدن! 

یه مقدار به پستم اضافه کردم...اونارو هم بخونید متوجه میشید ایراد کار کجاست...

ارزش هیچ طبقه ایی رو نیارید پایین...

خدانگهدارتون.....

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان