امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1394 آبان 8، 12:45)MeHreKhODaa نوشته است: تصورم برا این بود ک اگر بد شوم و بپذیرم به بد بودن دیگه مشکلی نیست. اما اینطور نیست اگه قبلا بسمت خوبی میرفتم و روزگار بهم تبر میزد الان دو ضربه ی تبر حس میکنم یکی بخاطر کاری ک با خودم میکنم و یکی ضربه روزگار. فکر میکردم خودم ضربه بزنم دیگه روزگار ضربه نمیزنه اما چیزی ک حقیقت داره اینه که ضربه ی خودم منو ضعیف میکنه تا ضربه روزگار محکم به اعماق وجودیم بره. نمیدونم تا کی دووم میارم و قطع نمیشم ولی اینو میبینم ک تمام شاخه هام قطع شده و افتاده به جون بدنه اصلیم. کیست مرا یاری کند؟

سلام
از قدرت اختیار  و انتخابت استفاده کن. سرکشی کن از همه انچه بودی و عصیان کن به سمت خوبی ها
قدرت اختیار و انتخاب قدرتی خدایی هست که خاص ما انسان هاست. از همه وجودت استفاده کن . هر انچه داری به کار بگیر و بالفعل کن.
فصل خزان ، فصل ریزش هست ، رهایی از همه انچه بودیم و زمستان سرد فصل قربانی کردن ریشه هایی که مانع رشدمان هست. و مطمئنا فصل بهار با این خزان و زمستان معنایی زیبا داره
مهرخدای عزیز ، ریشه های باورت را قوی کن و با ایمان به بخشش خدا ، نگذار جوانه های امیدت بخشکه

تواب جان
گفت و گو را تمرین کن
تا نتونی دردتو بیان کنی ، کسی نمی تونه کمکت کنه
بدتر از این
وقتی هست که
خودت دردتو نفهمی
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

داود جان سلام

خوبی برادر

درد بی درمونی گرفتم انگار
شهوت زده کلا منهدمم کرده :(
درد دل با امام زمان

2 مگابایت

خیلی خیلی قشنگ ....

http://s5.picofile.com/file/8107133400/darodel.mp3.html
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

خدایا! کمک کن شکرگزار نعمت اراده و اختیار باشیم.

خدایا! شکرت که با تشریع و تکوینت مسیر رو به ما نشون دادی.
برادر تواب الان فهمیدم پیشنهادام بهتون برای کمک همه ب باد فنا رفته. مگه من چند روز پیش اون کلیپ چکونه گناه نکنیمو نذاشتم براتون.خب چرا راهکاراشو انجام نمیدید؟ مگه نمیگه شرطی سازی کنید.مگه نگفت تتنبیهش کنید. خب چرا عمل نکردید؟چرا مجازات نمیذارید. مثلا بگید اگه انجامش دادم باید 2 روز روزه بگیرم. اوونوقت ب قول استاد رائفی پور شیطون میبینه داری تازه ثواب میکنی بعد بی خیالت میشه.
ی کار دیگه هم برای اینکه ذهنتونو از مسایل بد دور کنید این که ی کش ببندید ب دستتون وقتی ذهنتون داشت درگیر میشد بکشیدش ک بخوره ب دستتون و درد بگیره.این طوری مغزتون روی محل درد متمرکز میشه.
در ضمن حدیث امام رضاس ک میگن کلمه لااله الا الله دژی محکم است ک هرکس وارد آن دژ بشود ایمن است.
پس در زمان وسوسه و غیر وسوسه با حضور قبل و توجه ب معنا این ذکر رو بگید انشالله در دژ خداوند قرار بگیرید. من خودم اینو تجربه کردم و واقعا صدق کرده.
و رحمتی وسعت کل شیء ...

خب دیگه چی مخواد آدم بعد این؟

از هر جا، از هر چیز شروع کنی به پاکی و بندگی،
از رحمت خدا شروع کردی.
اون جا رو رحمت خدا در بر گرفته؛

پس از چی میترسی؟
(1394 آبان 11، 12:44)مرد مجاهد نوشته است: و رحمتی وسعت کل شیء ...

خب دیگه چی مخواد آدم بعد این؟

از هر جا، از هر چیز شروع کنی به پاکی و بندگی،
از رحمت خدا شروع کردی.
اون جا رو رحمت خدا در بر گرفته؛

پس از چی میترسی؟

چقدر قشنگه برادر مجاهد. گریه ام گرفت از این همه خوبی خدا. پس چرا اینقدر گستاخم من .چرا سعی نمیکنم بنده خوبی باشم براش. فقط میگم خدا میگم امام زمان.اما کو عمل؟کجاست اون اثبات برادری؟
(1394 آبان 11، 0:42)Remember Death نوشته است: درد دل با امام زمان

2 مگابایت

خیلی خیلی قشنگ ....

http://s5.picofile.com/file/8107133400/darodel.mp3.html

خدا خیرتون بده.دلم لرزید از حرفاشون و بیشتر ب این موضوع پی بردم ک خیلی بد کردم ب خودم ب امام زمانم به کائنات به .....
خواهر همراهمونه

:(

حرفی در مقابل صحبت های شما ندارم ...

درست می گین اما

من هنوز با خودم درگیرم از صبح تا شب

درگیری های ذهنی + وسوسه ها و کلی چیزای دیگه که آرامشو ازم گرفتن

یه استرس دائمی دارم

گاهی حس می کنم بدنم الکی منقبض شده

خصوصا تو قلبم خیلی فشارشو حس می کنم

توکل به خدا :(
برادر تواب کلیپی ک بالا Remember Death گذاشتند حتما ببین.واقعا تاثیرگذاره.
برنامه ریزی کن ک درگیر بشی و خیالات سراغتون نیاد. کلیپو ببین بذار تاثیرشو رو خوردت ببینی بذار اشکت بیاد بعد بیا و برنامه زندگیتو ی جوری بنویس ک مهدی فاطمه هم خوشش بیاد.اصلا از خودش کمک بگیر کمکت میکنه البته از ته دل صداش کن.نگو نمیتونم.مداد و دفتر بگیر دستت و شروع کن ب نوشتن خدا و صاحب الزمان کمکت میکنن.باور کنید
زلف شب را به سراپای سحر می ریزم
تا خود صبح به راه تو قمر می ریزم
ساحل چشم من از شوق به دریا زده است
چشم بسته به سرش موج تماشا زده است
جمعه را سرمه کشیدیم مگر برگردی
با همان سیصدو دل تنگ نفر برگردی
زندگی نیست ممات است تو را کم دارد
دیدنت ارزش آواره شدن هم دارد
از دل تنگ من آیا خبری هم داری
آشنا پشت سرت مختصری هم داری
منتی بر سر ما هم بگذاری بد نیست
آه، کم چشم به راهم بگذاری بد نیست

نکند منتظر مردن مایی آقا!؟
منتظرهات بمیرند میایی آقا!؟

من بجز تو به کسی جان بدهم ممکن نیست
به اجل مهلت جولان بدهم ممکن نیست
به نظر میرسد این فاصله ها کم شدنیست
غیر ممکن تر از این خواسته ها هم شدنیست
دارد از جاده صدای جرسی ِآید
مژده ای دل مسیحا نفسی می آید
چون قرار همه با حضرت آقا جمعه ست
همه ی دل خوشی هفته ما با جمعه ست
منجی ما به خداوند قسم آمدنی ست
یوسف گم شده ای اهل حرم آمدنی ست
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

کلیپ بسیار بسیار زیبا درباره امام زمان

24 مگابایت

http://hn14.asset.aparat.com/aparat-vide..._52590.mp4

مردم قهر خدا بی چاره مون كرده
مردم دست بردارید از گناهانتون
مردم هر چه قد تو چشاتون نگاه میكنید متوجه میشوید كه این چشمی خدا كه در كاسه سرتون قرار داره 500سال عمر بكن نیست
مردم وایستا جلو آینه به خودت نگاه كنید كه والله چهره ات داره داد میزنه كه مردنی هستیم
مردم بخدا میمیریم
مردم به خدا شب اول قبرمون میاد
مردم به خدا بدنمون رو روی سنگ مردشور خانه خواهند شست
مردم به خدا از زن و بچه هامون جدا خواهیم شد
مردم به خدا خدا لباسا هامون را از تن مون در میاورند
مردم به خدا این بدنمون رو روزی روی سنگ مردشور خونه این ور اون ور خواهند كرد
مردم یه روز نوبت ما میرسه میگن برید كفنش رو بیارید
مردم تابوتمون را آماده خواهند كرد
مردم به خدا یه روز غساله میگه كافور رو بیارید
مردم به خدا یه روز سرازیر قبرمون میكنند
مردم به خدا یه روز صورتمون رو روی خاك گور میگذارند
مردم به خدا یه روز سنگ قبرمون رو میذارن و همه میرن
مردم شب اول قبرمون میادااااااا
مردم به خدا یه روز كه میگذره یه روز از شمار عمرمون كم میشه
مردم یه شب كه میگذره یه شب به شب اول قبر نزدیك میشیم
مردم علی شب اول قبرمون میاد سر بالینمون رومون نمیشه بهش نگاه كنیماااا
مردم دست بردارید از گناهان تون

آقایون داداشام من امروز خیلی روحانی و معنوی شدم
از صبح هی کلیپ های صوتی آغاشی و رائفی پور رو پناهیان و .... در مورد امام زمان گوش میدادم
بیرون رفتم همش تو فکر خدا بودم 
برای یک روز هم که شده از دنیا جدا شدم ...

حدیث : عشق به خدا و دنیادوستی تو یه قلب جمع نمی شود

[تصویر:  8TxnoAXac.png]

یه بار برای همیشه باید هر چی غیر خداست بریزیم دور 

حُبُّ الدُّنيا يُفسِدُ العَقلَ وَ يُصِمُّ القَلبَ عَن سَماعِ الحِكمَةِ وَ يوجِبُ اَليمَ العِقابِ؛
دل بستگى به دنيا، عقل را فاسد مى ‏كند، قلب را از شنيدن حكمت ناتوان مى ‏سازد و باعث عذاب دردناك مى ‏شود.

إِنَّ الدُّنيا مَشغَلَةٌ عَن غَيرِها و َلَم يُصِب صاحِبُها مِنها شَيئا إِلاّ فَتَحَت لَهُ حِرصا عَلَيها و َلَهَجا بِها و َلَن يَستَغنىَ صاحِبُها بِما نالَ فيها عَمّا لَم يَبلُغهُ مِنها؛
براستى كه دنيا آدمى را به كلّى سرگرم خود مى‏ سازد و دنياپرست به چيزى از آن نرسد، مگر آن‏كه باب حرص و شيفتگى به آن بر رويش گشوده شود و به آنچه از اين دنيا دست يافته اكتفا نمى‏ كند تا در پى چيزى كه بدست نياورده نرود.

الـرَّغبَهُ فِـى الـدُّنیـا تـُورِثُ الغَمِّ وَ الحُزنِ وَ الزُّهـدِ فـِى الدُّنیا راحَهُ القَلبِ وَ البَـدَنِ.
رغبت و تمایل به دنیا مایه غم و اندوه و زهد و بـى میلى به دنیا سبب راحتى قلب و بدن است.

اَلدُّنيا دارُ بَلاءٍ وَ مَنزِلُ بُلغَةٍ وَ عَناءٍ قَد نَزَعَتْ عَنها نُفُوسُ السُّعَداءِ وَ انتَزَعَت بالْكُرهِ مِن أيدِى الأْشْقياءِ فَأَسعَدُ النّاسِ بِها أرغَبُهُم عَنها و أشقاهُم بِها أرغَبُهُم فيها؛
دنيا سراى بلا و گرفتارى و محل گذران زندگى و زحمت است خوشبختان از آن دل كنده ‏اند و از دست بدبختان به زور گرفته مى ‏شود پس خوشبخت‏ ترين مردم، بى ‏ميل ‏ترين آنان به دنيا و بدبخت ‏ترين مردم، مايل‏ ترين آنان به دنياست.

إبنَ آدَمَ إن کُنتَ تُریدُ مِنَ الدُّنیا ما یَکفیکَ فانَّ أیسَرَ ما فیها یَکفیکَ وَ إن کُنتَ إنَّما تُریدُ ما لا یَکفیکَ فانَّ کُلَّ ما فیها لا یَکفیکَ.
ای فرزند آدم، اگر از دنیا بقدر کفایتت بخواهی اندکی از دنیا تو را کفایت می کند و اگر بیش از کفایتت بخواهی همه دنیا هم تو بس نباشد.

مَثَلُ الحَرِیصِ عَلَی الدُّنیا مَثَلُ دُودَهِ القَزِّ کُلَّما ازدَادَت مِنَ القَزِّ عَلَی نَفسِها لَفّاً کانَ أبعَدَ لَها مِنَ الخُرُوجِ حَتّی تَموتَ غَمَاً.
حکایت انسان حریص به دنیا حکایت کرم ابریشم است، که هر چه بیشتر بر خود می تند، بیرون آمدنش از پیله بعیدتر می شود تا اینکه از غم و اندوه می میرد.

سلام. بعد از انجام اون کوفتی در دو روز پیش اینقدر  حالم بده که این هفته کلا نرفتم دانشگاه.
دارم تو خونه داغون میشم. مامانم میگه اینقدر از درس زده شدی که دانشگاه نمیری؟ نمیدونه حالم خوب نیست
اینو نوشتم تا بعدا تمام این بدبختی ها یادم نره.
الان از یه طرف عذاب وجدان خ.*ا. دارم از یه طرف عذاب وجدان کلاس نرفتن.
فقط امیدوارم آبرو ریزی نشه
اقا دریل
حتما دانشگاهتو برو
حتما

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان