امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

Hanghead
کلافم همین
زیبا ترین ستاره رو زمینی خدادوست داره
تو بهتری از همه به حرف آدما محل نده
یه معجزست خنده هات..
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
خدایا من چطور دارم این موقعیت رو تحمل میکنم؟
واقعا این منم!!!
یه هفته بعد اون قضیه اومدم ته ایران دارم خدمت میکنم؟
وقتی به این چند ماه گذشته نگاه میکنم فقط یه چیزی حس میکنم اینکه من قدرتشو نداشتم تو کمکم کردی از این به بعدم کمکم کن...
من همش برخلاف دستورات تو عمل میکنم حتی عاشق شدنمم برخلاف خواسته های تو بود...
ولی تو کمکم میکنی دستمو میگیری ازت ممنونم
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
بد جور دلم گرفته
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
 سپاس شده توسط
همش از رو کنجکاویه اینستا رو چند پقت پیش نصب کردم باعث شد ۱۵۰ روز پاکیم از بین بره هر اپ جدیدی که میاد ادم رو یجوری منحرف میکنه البته جلوی کنجکاوی رو گرفتن خیلی اراده میخواد حالا که اینستا رو و یه اپ دیگه رو پاک کردم ببینم میتونم رکورد قبلمو داشته باشم
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
اگه دلت گرفته اگه کلافه ای بخاطر اینه که جایگزینی برای خ.ا نداری یه شغل خونگی یا یه رشته ورزشی مورد علاقه یا هر مشغولیتی که خیلی بهش علاقه داری جایگزین کن
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
آقاااااااااااا
آقاا اماام رضااااا التماستون میکنم واسطه شید بین من و خدا
اومدم اینجا با کسی حرف بزنم دختری نبود
خواستم با بابا علی ام حرف بزنم اما ...
این حالمو فقط خود خدا میتونه اروم کنه
خدااایااا اشوبم ارامشم تویی
خودت منو دریاب
سلام ساعت 6صبحه و با سرگیجه و حالت تهوع بیدار شدم و دست راستم انگشت یکی مونده به کوچیکه بی حس شده و از فکر و خیال نمیدونم باید چکار کنم
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 دي 18، 6:18)meep نوشته است: سلام ساعت 6صبحه و با سرگیجه و حالت تهوع بیدار شدم و دست راستم انگشت یکی مونده به کوچیکه بی حس شده و از فکر و خیال نمیدونم باید چکار کنم

سلام 
هرچقدر شما سخت تر بگیری ، اون بدتر می شه 
چرا ورزش نمی کنی اونم مرتب و طبق برنامه 
امتحان کن 
واقعا بیکاری ذهن آفته خصوصا برای جوان 
به خدا ایمان بیار و سعی کن سالم زندگی کنی ( روح و جسم و روان ) هر وقت به تعادل رسیدی همه چیز درست می شه 
علت پریشان حالی ما اینه که توی مسیر خدا نیستیم 
همین
 سپاس شده توسط
نسیمی کز بن اون کاکل آیو
مرا خوشتر ز بوی سنبل آیو
چو شو گیرُم خیالت را در آغوش
سحر از بسترُم بوی گل آیو
 سپاس شده توسط
نمیدونم چرا ولی احساس افسردگی میکنم. با اینکه هر روز با دوستامم و کلی با هم میخندیم و تقریبا اکثر روزا سرم شلوغه... 
احساس میکنم همه چیز تکراری میشه و من نیازمند یه اتفاق خوب و جدید تو زندگیم. 
شایدم تاثیرات ترک باشه نمیدونم. 
شایدم ماه های قبل از رفتن به سربازی همه اینجوری میشن. 
اینقد افسرده ام که الان خیلی وقته میخام یه چیزی رو شروع کنم ولی نمیتونم. 
خیلی دلم میخاد یکم بیخیال و الکی خوش بودم. ولی نمیتونم.
کاش حداقل دلیل این حال بد رو میدونستم.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
(1395 دي 17، 11:54)عبد الله نوشته است: همش از رو کنجکاویه اینستا رو چند پقت پیش نصب کردم باعث شد ۱۵۰ روز پاکیم از بین بره هر اپ جدیدی که میاد ادم رو یجوری منحرف میکنه البته جلوی کنجکاوی رو گرفتن خیلی اراده میخواد حالا که اینستا رو و یه اپ دیگه رو پاک کردم ببینم میتونم رکورد قبلمو داشته باشم

اینستا محیطش خیلی بده . ولی من بعد از مدت طولانی پاک موندم انقدر ارادم قوی شده بود که با ورود به اینستا دیگه فیلم هایی که احتمال می دادم تحریک می شم باهاش را اصلا باز نمی کردم یا اگرم فیلمی تحریک کننده بود قسمت های تحریک کننده اش را نمی دیدم . به نظرم برای اول ترک خیلی باید محدودیت ایجاد کنید . در ادامه هم به طور جدی به این محدودیت ها پایبند باشید . من با وجود 9 ماه ترک می دونم اگه برم سراغ فیلم اول تحریک می شم ولی خ.ا ممکنه نکنم ولی اگه این تحریک ها زیاد باشه و پشت سر هم فیلم ببینم گند می زنم خب از اول این راهو نرم خیلی راحت تره تا اینکه هی تحریک بشم و خودم را نگه دارم . اصلا یه جوری زندگی می کنم که تحریک نشم . فقط کافیه محدودیت هات را همیشه حفظ کنی .
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

از صبح که از خواب بیدار شدم قلبم بد جور درد میکرد نفسم بالا نمیومد
درسته چند روزه همش از خدا میخوام زندگیم تموم کنه حتی فکرم به کشتن خودمم افتاد
ولی امروز بد جور تو فکر رفتم نمیخوام وقتی مردم همه به دید یه آدم شکست خورده بهم نگاه کنن
واقعا دوست دارم برای زندگیم تلاش کنم درسته همیشه شکست خوردم ولی میخوام این دفعه یه بار برای همیشه
تمومش کنم خسته شدم از روزمرگی میخوام عوض شم تلاش کنم خدایا کمکم کن دیگه نمیخوام شکست خورده باشم
از حرفای مردم خسته شدم دلم آرامش میخواد راه درست نشونم بده میخوام زندگی کنم
فردا میاد مرخصی ولی نمیخوام حتی جوابش بدم بعد از سه سال میخوام همه چی رو تموم کنم
دیگه خسته شدم این روزا حالت افسردگی دارم هیچی نمیتونه حالم خوب کنه خدایا چرا باید دو نفر که
همدیگه رو دوس دارن این همه مشکل سر راهشون باشه
حداقل کمکم کن بتونم جوابش ندم بتونم فراموشش کنم
 میدونم این روزای سربازی بیشتر از همیشه بهم نیاز داره ولی چیزی که
میدونم آخرشم نمیذارن به هم برسیم نمیخوام به خاطراتمون اضافه بشه
همین الانشم انقدری خاطره دارم که میدونم تا آخر عمر عذاب میکشم
این حرفا رو هم نمیتونم بگم به هیشکی فقط عقده شده سر گلوم مونده 
خسته شدم از زندگی مشکلاتم یکی دو تا نیست  بار غم رو دلم سنگینی میکنه
ولی مجبورم مثه همیشه رفتار کنم بگم و بخندم که هیشکی نفهمه دردم چیه
 سپاس شده توسط
بزرگوارتر از آن باش که برنجی
و نجیب تر از آن باش که برنجانی.....