امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

به سه چیز دارم فکر میکنم!...( یه چیزی هم بگم : کاش ققنوس الان بود توی جمعمون....قدیمی های اینجا میشناسنش!)...

یک!! اینکه واگویه های بانو حورا چقدر قشنگ بود!.....
و دوم!! اینکه این آبجی دکتر ما کی میاد پروفایلشو چک کنه!....

و سوم!! اینکه توی زندگی 25 ساله ی ناقابلم یاد گرفتم که به قول یکی از بچه های همین کانون ، اپن مایند  باشم !......وبا تمام دانایی یک انسانی که دارم، اجازه بدم بقیه روی مغزم تخلیه ی اطلاعاتی انجام بدن!.....

همه ی آدما با همدیگه کامل میشن!....به شرط اینکه ذهنمون رو نصف کنیم !.....اونوقت نصف دیگه پیدا میشه!.....این ماییم که دستور نصف شدن خودمون رو میدیم!...(!!)...(!!)....

بیایید هر کدوممون ذهنامونو برش بزنیم تا همدیگه رو کامل کنیم!... Smiley-talk002
دلم گرفته امشب در خلوت شبانه  Tears
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
منم Hanghead
امروز کلا روز جالبی نبود Hanghead
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
دارم فکر میکنم که نکنه هانتر به خاطر ناراحتی دیشبش ، شکسته باشه قول و قرارشو با خودش!...

هانتر خبرمون کن...خواستی حرفی بزنی در پروفایل من همیشه به رووت بازه. 303
 سپاس شده توسط
اه !...
چقدر آدم دوست داره روزی که اول صبح با خوشی شروعش میکنه وسط روز یکی نیاد خرابش کنه و بره!.....
...

....
.....
......
.......
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 18، 6:49)دکتر آرش! نوشته است: دارم فکر میکنم که نکنه هانتر به خاطر ناراحتی دیشبش ، شکسته باشه قول و قرارشو با خودش!...

هانتر خبرمون کن...خواستی حرفی بزنی در پروفایل من همیشه به رووت بازه. 303

نه آرش جان... کلا این روزها هوای حوصله ابریست  Hanghead 302
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
کاش بود
کاش میتونستم برم بغلش
کاش میتونستم باهاش حرف بزنم
کاش میتونستم حرفاشو بشنوم
اما نیست. 
کجاست؟
خدامیدونه.
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
نسیم بس کن دیگ.اه
ب ایندت فک کردی؟
اگه حرفاش واقعی شه چی؟
خر نشوووو نسیم خر نشو
زیبا ترین ستاره رو زمینی خدادوست داره
تو بهتری از همه به حرف آدما محل نده
یه معجزست خنده هات..
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
امروز بیست فرودین ماه ، روز تولدم بود!...

و جالب تر از همه این بود که پاکی پنج ماه و خورده ای رو ، در یه لحظه چشم بستن ، از دست دادم! ...(به روی بیست وپنج سالگی!)

الان صفر صفرم....به قول صبور باید الان حواسم باشه سریالی نشم!... 303

امضامم تا حد امکان کوتاه و مختصر کردم!...
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 20، 11:39)دکتر آرش! نوشته است: امروز بیست فرودین ماه ، روز تولدم بود!...

و جالب تر از همه این بود که پاکی پنج ماه و خورده ای رو ، در یه لحظه چشم بستن ، از دست دادم! ...(به روی بیست وپنج سالگی!)

تولدت مبارک باشه داداشی
اشکال نداره ، میدونم این سری با یه قدرت و انرژی بیشتر روزای خوبت رو شروع میکنی

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 20، 11:39)دکتر آرش! نوشته است: امروز بیست فرودین ماه ، روز تولدم بود!...

تو این مسیر پیروزی معنایی نداره....خوده مبارزه ست که ارزشمنده....
افق دور خوبه....ولی اصل مطلب امروزه.....5 ماه و 5 سال فرقی نداره.....
به امید رفتن وسوسه بعد سی چل روز هم نیستیم.....چون همیشه هست....
امروز رو پاکیم....کاری به دیروز نداریم....
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تولدت مبارک.... Khansariha (18)
[تصویر:  MuALi.png]
 سپاس شده توسط
میفهمم که طبیعیه که یه دوره هایی مقاومت کردن برای آدم سخت تر باشه. آدم تحت تاثیر هورمون های تو بدنشه تا حدی. آره. ولی انگار این روزا یه چیزی از بیخ مشکل داره. یه پایه ی کار میلنگه. البته خوشحالم که میتونم خودم رو از خر شیطون بکشم پایین و صفر نشم اقلا. ولی پاکی این روزا بهم نمیچسبه. معرفت توش نداره. میدونی؟ فقط تحمله. فقط روز زیاد کردنه.

البته شاید درست نباشه که بگم فقط تحمله. همین تحمل هم کم چیزی نیست برای تمرین کردن... چند وقته تو آینه که خودم رو میبینم متوجه خط چروک بین ابروهام میشم که در حال شکل گرفتنه. من آدم صبوری نیستم. زیاد اخم میکنم. زیاد گریه میکنم. زیاد بهونه میگیرم. طاقتم کمه.

آفریننده ی دانا... نوری، نظری، نشانه ای... دریاب.
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
ی چیز جالبی که امروز برام پیش اومد
من و ارش تولدمون تو یه روزه  4chsmu1 49-2
داداش ارش تولدت مبارک 302
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
تولدتون مبارکا
همیشه مستدام باشین
سفره نگاتون همیشه سبز
53
شیرجه های نرفته گاهی کوفتگی های عجیبی بجا میگذراند

[img=0x0]http://www.noonoab.ir/assets/js/admin/uploaded/2013/11/Climbing-5.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
(در کمال آرامش اما با کمی چاشنی" لحن تند" مینویسم!) 4chsmu1

بلوغ یا فکریه یا جنسی یا جسمیه یا ......

این بلوغ زود رس زود رسی که بعضیا راه انداختن، حال آدمیزاد رو میگیره!... Swear1

یکی کشش داره مغزش ،که توی دو سالگی بهش انتگرال نامعین درس بدن!...یکی هم کشش نداره خب توی پونزده میتونه یاد بگیره!.....حالا تو نمیتونی کشش مغزش رو جابجا کنی که!...اگه همه چی رو با نظام تفکری خودت بسنجی و فکر کنی که خب ، الان دیگه سنشه که انتگرال یاد بگیره، و بخوای این کارو زوری و با ترفند انجام بدی ، انتگرال معین و نامعین از لورالمعده ش میزنه بیروون!......

یکی هم کشش داره که، جسمش توی دوسالگی سی کیلو بلند کنه ، یک هم کشش نداره حتی توی سی سالگی دو کیلو بلند کنه!.....حالا دیگه به من و تو چه که بخواییم توان عضلاتش رو بالا پایین کنیم!....یا به من و تو چه که بخواییم برای اون بنده خدا نظر صادر کنیم و عضلاتش رو کش و قوس بدیم!؟؟

یکی هم توی ده سالگی به بلوغ جنسی! ( از نظر اندام ها!) میرسه یکی هم توی هیجده سالگی!......حالا تو یا من چطور میخواییم این بلوغ رو جابجا کنیم یا کند و تندش کنیم! یا انداماشو زیاد و کم کنیم!!؟

بلوغ جنسی ( از نظر تفکر جنسی!) یکی زود بهش دست پیدا میکنه یکی هم توی هیجده سالگی باید بهش بگی که اونی که هی دست میکنی تووش اسمش دماغه! و این کارو نباید بکنی !....( سربسته گفتم!...)....خب شما دیگه اگه بخوای کند و تندش کنی ، بلوغ جنسی -فکریش از چشاش میزنه بیروون!..........

تورو خدایی که شما میپرستین و من هنوز نمیدونم چیه، این بازی هارو سر بچه هاتون یا خواهر برادرای کوچیکتون  در نیارین!... 4chsmu1

کسی لطفا جوابیه واسه این حرفا صادر نکنه!....چون محض قلقلک ذهنی بود و حتی میتونه تمام جمله ها از نظر علمی و روانشناسی غلط باشه میتونه هم درست باشه!......پ

در کل سخت نگیرید به خودتون بابت چهار تا جمله ای که من از سر، فرار از فشار جنسی نوشتم!. 302
303
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان