امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

اصولا میگن رو درد دل کسی جواب ندید
ولی بد نیست خدمت حورا خانوم نور چشم خودم یه نکته ای رو بگم
اول اینکه خاطرت باشه دیروز گذشت و یک روز جدید اومده 
دوم اینکه همچینم صفر نیستی کلی روز پاک بودی و لذتشو بردی چند روزم نبودی و زجرش رو کشیدی . اون لذتا سر جاشه هنوز
در آخر هم اینکه اگه الآن خیلی پریشونی مثل آدمی که شوکه شده و حتی گریه ش هم نمیاد بابت اینه که لذت پاکی رفته زیر دندونت حالا زجر لغزشت برات سنگین تره
53

اینجا همه این حسو داشتن و خیلی خیلی زیاد درکت میکنن

[تصویر:  nasimhayat.png]
من آماده ام
تغییر
درد 
سختی
خستگی
اراده
بلند میشم حرکت میکنم روبه جلو روبه سختی
یار من سختی
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

(1396 فروردين 24، 16:55)منشور نوشته است: من آماده ام
تغییر
درد 
سختی
خستگی
اراده
بلند میشم حرکت میکنم روبه جلو روبه سختی
یار من سختی

49-2 49-2 49-2 49-2 53
شیرجه های نرفته گاهی کوفتگی های عجیبی بجا میگذراند

[img=0x0]http://www.noonoab.ir/assets/js/admin/uploaded/2013/11/Climbing-5.jpg[/img]
میدونین تا حالا بیشترین سابقه ی من تو این 8 سال 10 روز بوده واقعا تعجب می کنم چرا نتونستم چرا تر ک نکردم .چه تفاقی افتاده بود هنوزم نمیدونم چرا؟ نمودونم حالا که عضو شدم میتونم ترک کنم یا نه؟     ولی یه چیزیو خوب فهمیدم. انسان هیچ وقت نمیتونه تنها باشه. من تو این سال ها خیلی منزوی بودم خیلی تنها بودم تو مدرسه رفیق نداشتم . تو فامیل بهم محل نمیدادن ، تو خونه زیاد سرکوفت خوردم و من برای خلاصی از اینا ظاهرا فقط یه راه داشتم . اما این انجمن یه روزنه ی جدیدی برام باز کرده این که دیگه تنها نیستم . در مو رد این که من خدا رو داشتم راستش زیاد نمیفهمیدم درک نمیکردم  بعضی وقتا هم خیال میکردم خدا ولم کرده ولی الان فکر می کنم نه خدا همینجاست همین که دو شب دیر خوابیدم و صادقانه ازش خواستم برای نماز صبح بیدار کنه و قبل از این که صدای ساعت گوشیم بیاد بیدار شدم برای من یعنی خدا تو قلبمه تو فکرمه . خداخیلی نزدیکه ولی من خیلی بی عرضه بودم که نتونستم پیداش کنم . حرف آخر : هر وقت حاضر شدی به خاطر خدا تنها بشی که با رفقای ناباب نباشی که تو سایت های بوق نری که گناه نکنی اون موقع خدا برای همیشه دستتو می گیره  ببخشین اگه وقتتونو گرفتم.
امام باقر (ع)
گويا مومنان همان فقيهان (فرزانگان دين فهم) و اهل انديشيدن و پند گرفتن هستند . شنيده هاى دنيوى گوش آنها را از (شنيدن) ياد خدا كر نمى كند و زرق و برق دنيا چشم آنان را از ياد خدا كور نمى گرداند .        ( بحارالأنوار، ج73، ص36، ح17)
هر روزى که بر انسان وارد شود،گوید:من روز جدیدى هستم،من بر اعمال و گفتار تو شاهد مى باشم.سعى کن سخن خوب و مفید بگویى،کار خوب و نیک انجام دهى.من در روز قیامت شاهد اعمال و گفتار تو خواهم بود.و بدان امروز که پایان یابد دیگر مرا نخواهى دید وقابل جبران نیست.

5353 امام علی (ع)5353
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
از اول معتقد بودم پول حلال خیلی از مشکلات هست .....
حالا گاهی با دلخوشی های دیگه میگفتم شاید نه دارم اشتباه میکنم ....
ولی واقعا هرچی پیش میرم میبینم نه واقعا واقعا پول حلال مشکلاته[POUTING FACE]
امروز خیلی احساس تنهایی میکردم بخصوص بعد از اینکه تصمیم جدی گرفتم که وابسته عاطفی به کسی پیدا نکنم فعلا. هجوم خاطرات خیلی شدید شده بود امروز
حالم بد بود تا اینکه به متن زیر رسیدم:
"تنهایی" بیماری ای ست که تنها در صورتی از آن شفا می‌یابیم که بگذاریم هرآنچه می‌خواهد بکند و به خصوص در پی علاج آن برنیاییم، در هیچ کجا... 
همواره از آنهایی بیم دارم که تنها بودن را تاب نمی‌آورند و از زندگی مشترک و کار و دوستی و حتی ابلیس! چیزی را می‌خواهند که نه زندگی مشترک و کار و دوستی و نه حتی  ابلیس قادر به دادن آن نیستند و آن محافظت در برابر خودشان است.... 
 ناتوانی آنها در تنها بودن، ایشان را به تنهاترین مردمان دنیا تبدیل می‌کند..
کریستین بوبن
Smiley-face-thumb
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
عاشق همتونم
همه اونایی که بهم پیام دادن و همه اونایی که ندادند! دم همتون گرم
امروز 2 روزه پاکم ولی عجب پاکیه خوبی رو شروع کردم
خیلی حالم خوبه کاش حال همه شما هم خوب و شاد و خرم باشید مث الانه من.

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
«در گریز از تنهایی و جدا افتادگی به "دوست داشتن" پناه می‌بری و آن گاه که دوست داشتن را یافتی آن را با هراسِ از کف دادنش، با هراس تنهایی و جداافتادگی، "رنج‌آور"ش می‌کنی و
 سرانجام نیز از دست می‌دهی‌اش !
 احمقانه است اما
 تو از ترس تنها ماندن،‌ تنها می‌مانی و گاه ته دلت حتی می‌ترسی که قطعه گم شده‌ات را پیدا کنی که مبادا دوباره گمش کنی 
 تو از تنها ماندن می‌ترسی و از همین رو تنها می‌مانی» 
همساده عاقل باش  29
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
درباره ی تنهایی حرف زدین  من که مثل شما با سواد نیستم از این حرفا هم نمیتونم بزنم  Hanghead Hanghead  
اینو از یه سایتی برداشتم شاید به دردتون بخوره 4chsmu1 Khansariha (56)

یکی از عمیق ترین دردهای انسان، درد تنهایی است و این تنهایی برای انسان هایی که عاطفه بیشتری دارند دردناک تر و تحملش سخت تر است .تنهایی می تواند معانی مختلفی داشته باشد اما از یک منظر تنهایی به سه نوع تنهایی تقسیم می شود:
تنهایی نوع اوّل
اینکه انسانها مرا درک نمی‏کنند؛ چالشهای روانی‏ ای در من وجود دارد که دیگران از درک آنها ناتوانند. احساس اینکه لایه ‏هایی در روح ما وجود دارد که غیر از خود ما در دسترس دیگری قرار ندارد، ما را به تنهایی می‏رساند.این تنهایی ،در خلوت ها خودش را به شدت نشان می دهد وقتی انسان خودش هست و خودش و هیچ چیزی میان او و خودش نیست.
تنهایی نوع دوم
  اینکه اگرچه کسانی هستند که مرا درک می‏کنند، امّا اینان بر رفع مشکلات من قادر نیستند. اینان دارویی برای درمان دردهای نهفته روحی من ندارند.اینها تنها مرا درک می کنند و نهایتا اینکه می گویند برایمان حرف بزن تا خالی شوی اما برای این دردها درمانی ندارند این احساس دوم جانسوزتر از احساس اوّل است.
تنهایی نوع سوم
این تنهایی که  از همه عمیقتر است این است که هیچ کس به من نزدیک نمی‏شود مگر اینکه چیزی از من بگیرد، نه اینکه چیزی به من بدهد. حتّی مردان خدا نیز از این احساس برکنار نیستند و اگرچه چیزی را که می‏گیرند معنوی است نه مادّی، ولی در هر صورت برای نفع خود به من نزدیک می‏شوند، برای نفع خودِ معنویشان. اگرچه ایثار می‏کنند، امّا در ایثارشان که مادّی است، طلب تعالی معنوی و روحی می‏کنند.
حتّی عمیقترین محبّتهای مادر گرچه بدون هیچ چشمداشت مادّی است ولی او در واقع در پی آرامش روانی خویش است
این شرایط خاص زندگی بشری باعث شده  که برخی(1) اساسا علت گرایش به دین را پرکردن این حس تنهایی بدانند.
در کلام و الهیات این بحث مطرح است که خدا در ارتباط با ما هیچ سودی نمی برد و او جامع همه صفات عالیه است و هیچ نیازی ندارد تا آن را پر کند
خدای ادیان این چنین است: می‏آفریند تا آفریده باشد، می‏دهد تا داده باشد بدون هیچ گونه چشمداشت.
با توجه به این شرایط  انسان متدین هیچ وقت احساس تنهایی عمیق و جانسوز ندارد ،او به محض اینکه شرایط برایش سخت شد و مشکلات سینه او را فشرد، با ذکر خدا می تواند ورق را برگرداند و انرژی بگیر خدایی که می داند در ارتباط با او چیزی نمی خواهد .
هر روزى که بر انسان وارد شود،گوید:من روز جدیدى هستم،من بر اعمال و گفتار تو شاهد مى باشم.سعى کن سخن خوب و مفید بگویى،کار خوب و نیک انجام دهى.من در روز قیامت شاهد اعمال و گفتار تو خواهم بود.و بدان امروز که پایان یابد دیگر مرا نخواهى دید وقابل جبران نیست.

5353 امام علی (ع)5353
 سپاس شده توسط
دارم امید عاطفتی از جناب دوست
کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست... Hanghead
حالم خرابه ، نمیدونم تا کی باید اشتباه کنم و تاوان پس بدم ،
نمیدونم چرا با اینکه میدونم دارم اشتباه میکنم تمومش نمیکنم ،
نمیدونم چرا تا یه اشتباه رو تموم میکنم اشتباه بعدی پشت سرش شروع میشه با یه شکل متفاوت و بدتر ،
پس اون اراده ی قوی و فولادی من کجاس ؟ دارم تو عمق چاه فرو میرم ولی خودمو نمیکشم بالا مثل همون روزایی که میدونستم با خ ا بدتر میشم ولی بازم انجامش میدادم .
آخه من ، منی که همیشه خوب بودم ، من که هیچ کس ازم انتظار اینجور اشتباهات رو نداره ، من چرااااا؟
دلم برا خودم میسوزه ، دلم برا شکستای تلخ زندگیم میسوزه ،
خسته شدم از روابط عاطفی بدون سرانجام ؛
انگار خدا هم باهام کاری نداره ، ولم کرده ؛ چند ساله دارم التماسش میکنم ، مگه خواستن یه همسر همراه چیز زیادیه
پس چرا صدامو نمیشنوه ، منو نمیبینه ؟
درست زمانی که فکر میکردم خدا جوابمو داده و همه چی تموم شده ، فهمیدم اشتباه کردم
دوباره ضربه ، دوباره تنهایی با این تفاوت که خدا جلوم گذاشته بود من بی تقصیر بودم
خستم از خودم ، شاید نبودم تو این دنیا خیلی بهتر از بودنم باشه
کاش هیچ وقت نبودم ، کاش ..................

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
تو رادیو سلامت راجع به علائم افسردگی داشتن بحث می کردن ، تمامی فاکتورها رو داشتم !  Hanghead

کِی از گناه کردن خسته می شم ؟
 سپاس شده توسط
خوبه اینجا هست برای وقتایی که نمی تونی برای کسی حرف بزنی ....
نمیخوام گلایه کنم چون هروقت گلایه کردم انگار دردها زیاد و زیادتر شدن ....
فقط میخوام بگم خدایا دستم و بگیر دیگه نمیخوام برگردم [emoji24] [emoji120] [emoji120] [emoji120]
 سپاس شده توسط
درد قلب 
مسائل و مشکلات خانوادگی 
نداشتن بیمه درمانی 
هزینه بالای آزمایش ها 
تنبلی و اهمال
افسردگی 
تنهایی 
بیماری خ.ا
درسای زیاد و سنگین
امتحانات 
نداشتن تمرکز 
بی هدفی نسبی و کورکورانه زندگی کردن 
بی دینی 
ضعف بدنی شدید 
گوش ندادن به حرف درست 
بی انگیزگی
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 28، 22:05)تـــواب نوشته است: درد قلب 
مسائل و مشکلات خانوادگی 
نداشتن بیمه درمانی 
هزینه بالای آزمایش ها 
تنبلی و اهمال
افسردگی 
تنهایی 
بیماری خ.ا
درسای زیاد و سنگین
امتحانات 
نداشتن تمرکز 
بی هدفی نسبی و کورکورانه زندگی کردن 
بی دینی 
ضعف بدنی شدید 
گوش ندادن به حرف درست 
بی انگیزگی

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن
اگه مبنای زندگیتو دین انتخاب کنی حاظرم سرمو بدم که بگم هیچ کدوم از این مشکلا دووم نمیاره یه راه خوب هر جا به دوراهی رسیدی پیش خودت بگو اگه امام زمان بود کدومو انتخاب می کرد؟ معجزه می کنه

5353 امام علی (ع)5353
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان