امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

میشه برام دعا کنین Hanghead 302
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
 سپاس شده توسط
به همه چی شک کردم همه چی برام شده یه دروغ بی معنی!
تو ذهنم انفجار شبهاته که از هر کسی هم میپرسم جواب قانع کننده ای نمیده
هیچ جا جوابی پیدا نمیکنم! کار برد این دین داری که نمیتونه بهم سود برسونه واقعا چیه؟!
چرا همه ازش سود میبرن به من که میرسه انتظار مقاومت دارن؟! بنظرم همه دارن بهم دروغ میگن
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
دین رو از منبع اصیلش بگیر از قرآن و چهارده معصوم. خیلی چیزا و حرفا نیاز به توضیح و تفسیر و حاشیه نداره....مشخصه کاملا مشخص.
رجوع به متخصص دین فقط در صورتیه که پاسخ یه سوال رو ندونی یا شبهه ای در فکرت باشه بازم اون حرفش تنها راهنماست نه اینکه حجت باشه. 
و باز هم توصیه من اینه که اون سوالات و شبهات رو هم خودت بگردی منبع اصیل پیدا کنی مطالعه کنی و فکر کنی. چون واقعا آدم بیمار و مریض هم در حوزه دین زیاد شده که با کلی مرید حرفها و رفتارش انحرافیه.
که هر کجا خبری هست ادعایی نیست...
وقتی دانشگاه ما به سمت پرورش متخصصین کم سواد حرکت کرده انتظار زیادی هستش از متخصصین دینی انتظار سواد و فهم بالا داشته باشیم هر چی باشه اینا هم محصول همین چرخه معیوبن حالا در یه جایی دیگه!!!!
همیشه گفتم بازم میگم درسته ما از لحاظ پاکی جنسی دچار مشکلیم اما قرار نیست در جاهای دیگه هم رشد نکنیم. تلاش برای یافتن حقیقت و سبک درست زندگی حق ماست و وظیفه ماست. تنبلی جایز نیست مطالعه تفکر تلاش رو به هممون توصیه میکنم
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
بچه ها امشب دلم گرفته... یکی از بزرگان مهندسی شیمی که از استادای من بودن سکته کردن و الان توی کما هستن. دعا تنها کاریه که از ما برمیاد. برای سلامتیشون دعا کنین.. خیلی ممنون  2
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
خیلی حالم بده ، هر روز بدتر می شم ، از نظر روحی که افتضاح 
ذهنم همش توی مسائل جنسی داره می چرخه ، توی خواب هم احساس شدید و بدی دارم 
خسته شدم ... 
چرا این زندگی سر نمیاد
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 8، 7:44)تـــواب نوشته است: خیلی حالم بده ، هر روز بدتر می شم ، از نظر روحی که افتضاح 
ذهنم همش توی مسائل جنسی داره می چرخه ، توی خواب هم احساس شدید و بدی دارم 
خسته شدم ... 
چرا این زندگی سر نمیاد

خب قطعا پایان زندگی که راه خلاص شدن از این مشکلات روحی نیست. کسی نیست که اوایل ترک، فشارای اینجوری بهش نیاد.. پس این خیلی طبیعیه و مثل این میمونه که یه معتاد به مواد مخدر، نیاز شدیدی به نیکوتین پیدا میکنه و حالش خراب میشه. اما بعد از اینکه بدن عادت کنه، اوضاع درست میشه.

اندکی صبر، سحر نزدیک است.

تواب جان مراقب خودت باش.. چون چیزی که نکشتت، قوی ت میکنه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
(1396 آبان 7، 18:15)meep نوشته است: من منظورم نفی خدا نبود برعکس نفی خدا رو احمقانه میدونم و براشم دلیل دارم!
اما از اینکه بگم شهوتم داره منو میکشه برمیگردن بهم میگن برو فلفل بریز دهنت یا برو قبرستون تو قبر بخواب
یا اینکه بهش فکر نکن برو ورزش برو کوفت کن فلان کن خسته شدم میفهمین خستههههههه!

سلام
آقای مپ نباید منتظر معجزه باشیم..
ی سد رو همون آجر ها و قدمهای اولیه اش هست ک میسازه..

برای نفس سرکشی ک عادت کرده ب بد دیدن ب بد کردن.. ب بد.. قدمهای کوچیک همین کنترل خواب و خوراک و اینهاس..
اینطوری نگاه کنین..
میخواین سد بسازین..

ان شاء الله هممون موفق باشیم.
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سپاس شده توسط
دلم چند ماهیه اساسی گرفته 
دلم پره 
در بندم :(
 سپاس شده توسط
چرا واقعا اقدامی نمیکنی برادر!؟
 سپاس شده توسط
خب برو خاستگاری برادر تواب 
شما ک مثه ما دخترا دس و پا بسته نیستید  Gigglesmile
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 11، 0:07)خاله شادن نوشته است: خب برو خاستگاری برادر تواب 
شما ک مثه ما دخترا دس و پا بسته نیستید  Gigglesmile

اول اینکه اعتماد ب نفسش رو ندارم
دوم با این همه گناه چه دختری نسیبم می شه ؟
سوم درامد و سرمایه ی صفر خونه هم که ...
وسط درس و ...
افسردگی شدید
نداشتن سلامت روان و جسم 
...
 سپاس شده توسط
چقدر حالم بده با استرس میخوابم با استرس بیدار میشم
اصلا ارومو قرار ندارم واقعا از این وضعیت خسته شدم اما ارامش نمیرسه که هی بدترم میشم
 سپاس شده توسط
بابا دیگه خسته شدم خسته  چه غلطی بکنم حال حوصله هیچ کاریا نداریم هر کاری میکنم دیگه آدم قبلی نمیشماون مجید که کلی دل و جرعت داشت مرد 
اون مجید قبلی دیگه هیچ وقت بر نمیگرده
 سپاس شده توسط
(1396 آبان 11، 12:58)تـــواب نوشته است: اول اینکه اعتماد ب نفسش رو ندارم
دوم با این همه گناه چه دختری نسیبم می شه ؟
سوم درامد و سرمایه ی صفر خونه هم که ...
وسط درس و ...
افسردگی شدید
نداشتن سلامت روان و جسم 
...

تواب جان ، خدا بزرگه ... 128fs318181 
از تو حرکت از خدا برکت ..
خودتو وصل کن به اون بالا .. دلتم صاف کن .. همه چی درست میشه ان شالله ..

(1396 آبان 11، 14:59)meep نوشته است: چقدر حالم بده با استرس میخوابم با استرس بیدار میشم
اصلا ارومو قرار ندارم واقعا از این وضعیت خسته شدم اما ارامش نمیرسه که هی بدترم میشم

ان شالله خدا به همه مون کمک کنه ..
دلیل استرسات چیه ؟
چرا نمیتونی به آرامش برسی ؟

(1396 آبان 11، 15:12)majid78 نوشته است: بابا دیگه خسته شدم خسته  چه غلطی بکنم حال حوصله هیچ کاریا نداریم هر کاری میکنم دیگه آدم قبلی نمیشماون مجید که کلی دل و جرعت داشت مرد 
اون مجید قبلی دیگه هیچ وقت بر نمیگرده
این خوبه که از وضعیت فعلیت خسته شدی .. خیلی ها هستن که عین خیالشون هم نیست که چیکار می کنن .. چی به چیه .. کی به کیه ..
این خودش یه نکته مثبته ..
این نشون میده که توی مسیری ..
باید اون مجید قبلی بشه . حتی بهتر .. مگه دست خودشه ؟!
با یه یاعلی شروع کن .. افکار منفی رو از خودت دور کن .. ما ها میدونی مشکلمون چیه ؟ این که خیلی فکر منفی میاد تو ذهنمون ..
منم همینطور بودم و بعضی موقع ها میشم .. ولی فهمیدم که این فکر هیچ دردی رو دوا نمی کنه . تازه بد ترشم می کنه ..
با خدا رفیق شو .. رمزش اینه .. با خدا رفیق باشی خدا هم چندین برابر هواتو داره .. ثابت شده هستا ..
هیچ رفیقی مثل خدا هوای دوستاشو نداره .. دلت همچین آروم میشه که نگو و نپرس .. با خودت میگی عجب رفیقی دارم !!
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
با خدا دوست شم ؟؟؟؟وات؟؟؟؟

گیجم حسابی
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان