امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

یک زمان با سه روز خوب ،با ۱۰ روز خوب و نهایتا با ۲۰ روز خوب ،همیشه قرآن میخوندم و لذت میبردم،نمیدونم چرا و چه شد که روزهای خوب آمدند و قرآن از زندگی من حذف شد،حالا با روزهای خوب زیاد و داشتن تمرکز کافی برای تدبر در آیات(نبود وسوسه)چرا اون حال زیبا رو نداشته باشم،تمایل دارم عشق آسمانی رو جایگزین عشق زمینی کنم حتی زمانی که ازدواج کردم عشق زمینی ام مکمل عشق آسمانی ام باشه،تمایل دارم زندگی رو با عشق و یاد خدا از این لحظه به بعد ادامه بدم،بنابراین میخوام از همین لحظه برم به آرشیو تلاوت های مجلسی ام و دوباره برگردم به روزهای زیبای گذشته و حتی حالم رو خوب تر از اون روزها کنم،بگذار روزهای خوبم با آمدن دوباره قرآن در زندگیم بهترین لحظاتم بشه،روزهای خوب، پراز یاد خدا و قرآن و انجام اعمالی که مورد رضایت خدا باشه،مگه میشه این کارها رو کرد و روحت آسمانی نشه.
یاعلی مدد.
(1396 آذر 5، 18:23)majid78 نوشته است: دلم بد جور گرفته ولی موردی نیس این نیز بگذرد

دل گیری رو تجربه کردم و خوب میدونم چه حالیه. البته دلیلش رو نمیدونم و فکر میکنم متفاوت با مال من هست. حالا مهم اینه که هیچوقت خورشید پشت ابر نمیمونه.. داش مجید هرچی سرِ ما میاد از بد و خوب، بهتره خدارو شکر کنیم. چون بدی ها مقدمه ی خوبی در آینده س و خوبی، میتونه نتیجه ی مثبتِ یه چیز بد باشه که در گذشته برات اتفاق افتاده. 
بدی ها رو به دل نگیر و امید به خدا این نیز بگذرد به قول خودت.

(1396 آذر 5، 19:40)صادقین نوشته است: وَالَّذِينَ إِذَا فَعَلُوا فَاحِشَةً أَوْ ظَلَمُوا أَنْفُسَهُمْ ذَكَرُوا اللَّهَ فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِمْ وَمَنْ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلَّا اللَّهُ وَلَمْ يُصِرُّوا عَلَى مَا فَعَلُوا وَهُمْ يَعْلَمُونَ ﴿آل عمران، آیه 135﴾

و آنان كه چون كار زشتى كنند يا بر خود ستم روا دارند خدا را به ياد مى ‏آورند و براى گناهانشان آمرزش مى‏ خواهند و چه كسى جز خدا گناهان را مى ‏آمرزد و بر آنچه مرتكب شده‏ اند با آنكه مى‏ دانند [كه گناه است] پافشارى نمى كنند

چقدر آیه قشنگی.. به نظر من این آیه برای هرکسی که به اندازه ی یه سر سوزن هم به رحمت خدا شک داره، کافیه تا به راه درست برگرده. خود من قبل از ترک، فکر میکردم دیگه رها شدم و تا ابد این خ.ا باهام خواهد موند و منو آخرش شرمسار میکنه نزد خدا. ولی خب الان طور دیگه ای فکر میکنم. به درستی که خدا غفور الرحیم هست و خبیرٌ بذات الصدور.

(1396 آذر 6، 20:22)drift نوشته است: یک زمان با سه روز خوب ،با ۱۰ روز خوب و نهایتا با ۲۰ روز خوب ،همیشه قرآن میخوندم و لذت میبردم،نمیدونم چرا و چه شد که روزهای خوب آمدند و قرآن از زندگی من حذف شد،حالا با روزهای خوب زیاد و داشتن تمرکز کافی برای تدبر در آیات(نبود وسوسه)چرا اون حال زیبا رو نداشته باشم،تمایل دارم عشق آسمانی رو جایگزین عشق زمینی کنم حتی زمانی که ازدواج کردم عشق زمینی ام مکمل عشق آسمانی ام باشه،تمایل دارم زندگی رو با عشق و یاد خدا از این لحظه به بعد ادامه بدم،بنابراین میخوام از همین لحظه برم به آرشیو تلاوت های مجلسی ام و دوباره برگردم به روزهای زیبای گذشته و حتی حالم رو خوب تر از اون روزها کنم،بگذار روزهای خوبم با آمدن دوباره قرآن در زندگیم بهترین لحظاتم بشه،روزهای خوب، پراز یاد خدا و قرآن و انجام اعمالی که مورد رضایت خدا باشه،مگه میشه این کارها رو کرد و روحت آسمانی نشه.
یاعلی مدد.

این چیزی که گفتی رضا جان، کاملا منو یاد زلیخا انداخت. درسته که اولش اون شهوتران بود، ولی بعد کیمیای عشق، وجودش صیقل داده شد، پاک شد و یه عاشق واقعی ازش ساخت. امیدوارم عشق حقیقی رو درک کنیم. خدا ایشالا وجود مارو به برکتِ عشق، صیغل بده و پاک کنه.
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
گذشته نا امید کننده اینده مبهم نا امید کننده تر
خدایا کاش میشد باهات معامله کرد
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
پاهام شل تر از اونین که ایستاده نگه م دارن
من از سستی پاهام می ترسم
از کوتاهی قدم
از اینکه به آخر برسم 
بدون اینکه ...
 سپاس شده توسط
ـــــــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 8، 9:35)smwarrior نوشته است: واقعا خجالت اوره سه ساله نمیتونم ترک کنم!
این دیگه چه مرضی بود Hanghead Tears

چرا بازم شرکت توی مسابقه های فردی رو شروع نمیکنی؟ بالاخره دور هم هستیم کمک میکنیم میای بالا.. نگران نباش
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 8، 9:20)atrisa نوشته است: دارم دیوونه میشم .....
میرم سراغش دلم نمیخواد ترک میکنم دلم میخواد...ی جوری سست و بی انرژی و بی حالم انگاری همین الان درگیرش بودم.....مخم رد داده ب عبارتی....
پ ن1:ی لحظه فکر کن همین الان مثل کرمانشاه زلزله بشه و تو بمیری واقعا نمیترسی؟این کافی نیست برا ترک؟
پ ن2:نهایت تلاشمو میکنم برای ترک..فقط روز 8سخت گذشت برام..تنها مشکلی ک دارم اینه ک خیلی میرم تو فکر و خیال پردازی و نمیتونم تمرکز کنم(´・_・`)

اگه منظورت از فکر خیال پردازی جنسیه پیشنهاد میکنم تو مسابقه کنترل نگاه و ذهن شرکت کنی
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
(1396 آذر 8، 9:35)smwarrior نوشته است: واقعا خجالت اوره سه ساله نمیتونم ترک کنم!
این دیگه چه مرضی بود Hanghead Tears

من ۱۱ ساله با این مرض آشنا شدم .  ولی این بار میخوام هر جور شده برای همیشه ترک کنم .
شما هم میتونید فقط باید نقاط ضعفتون را پیدا کنید . نقطه ضعف من این بود که بعد از چند ماه پاکی خط قرمزها را رد میکردم
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

سپاس شده توسط
چقدر بده که شرایط جوری هست که یه فرد ۱۸ ساله نمیتونه ازدواج کنه ...
ولی صبر میکنم ...
حلم کلمه ی خیلی پر معنی هست ...
قطعاً خداوند با صبرکنندگان است  53
 سپاس شده توسط
وضعیت من از شما بدتره ۲۵ رو هم رد کردم . بعضی وقتا میگم من این همه باید صبر کنم بهتر نیست کلا قید ازدواج را بزنم ؟ Shy
ازدواج فقط لذت بردن از نیاز جنسی نیست انقدر مسئولیت همراهش داره که لذت جنسی در کنارش هیچ میشه . پس زیاد غصه ش را نخور  Gigglesmile
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

سپاس شده توسط
داداش بیخیال ازدواج شو البته فعلا الان باید زندگیتا بسازی
 سپاس شده توسط
نه نیاز جنسی اولویت نیست اون چیزی که خیلی بهش احساس نیاز دارم انس گرفتن با یک همسر فاطمی هست .. دوست دارم بعضی مواقع که خسته ام یکی باشه هر حرفی رو خواستم باهاش بزنم و بتونم در کنارش آروم بگیرم .. البته این نیاز با نیاز به انس و قرب الهی کلی فرق میکنه .... و اینم میدونم که شرایط فراوانی نیاز هست که بهش دست پیدا کنم
 سپاس شده توسط
داداش محمد رضا سعی کن ارتباطتا با خدا خوب کنی هر موقع خواستی در دل کنی خدا بهترینه هم می‌شنوه هم کمک و هم بهت راه رسیدن به موفقیت تو اون موضوعا نشون میده 
اگه هم دوست داشتی در پروفایل من همیشه به روت بازه اگه هم نه که خوب از طریق ایمیلی که از رئیس های کانون میگیریم میتونیم باهم در ارتباط باشیم
 سپاس شده توسط
آمده‌ام، آمدم ای شاه پناهم بده
خط امانی ز گناهم بده
ای حرمت ملجا درماندگان
دور مران از در و راهم بده 
لایق وصل تو که من نیستم 
اذن به یک لحظه نگاهم بده 
رضاجان
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 8، 9:20)atrisa نوشته است: دارم دیوونه میشم .....
میرم سراغش دلم نمیخواد ترک میکنم دلم میخواد...ی جوری سست و بی انرژی و بی حالم انگاری همین الان درگیرش بودم.....مخم رد داده ب عبارتی....
پ ن1:ی لحظه فکر کن همین الان مثل کرمانشاه زلزله بشه و تو بمیری واقعا نمیترسی؟این کافی نیست برا ترک؟
پ ن2:نهایت تلاشمو میکنم برای ترک..فقط روز 8سخت گذشت برام..تنها مشکلی ک دارم اینه ک خیلی میرم تو فکر و خیال پردازی و نمیتونم تمرکز کنم(´・_・`)

آتریسا تا الان که خوب پیش اومدی.. قوانین خودتو وضع کردی برای خودت؟ آیا خط قرمزات مشخص هستن؟ این که مشکلت رو میدونی، مثل پیروز، مهمترین قدم ترک رو برداشتی.. میدونم که رها میشی ازش چون مشکلت رو میدونی. این حالتایی هم که دیوونه ت میکنه، بخاطر عادتیه که بدنت به خ.ا داشته و الان داره کم کم از بدنت میره بیرون. جن گیری رو دیدی تا حالا؟ هفت مرحله داره که یکیش خروجه. توی این مرحله، روح شیطانی از بدن خارج میشه و این مرحله همراه با فریاد و درد زیادی برای قربانیه. نگران نباش که این نیز بگذرد. 

(1396 آذر 8، 10:11)pirooz97 نوشته است: من ۱۱ ساله با این مرض آشنا شدم .  ولی این بار میخوام هر جور شده برای همیشه ترک کنم .
شما هم میتونید فقط باید نقاط ضعفتون را پیدا کنید . نقطه ضعف من این بود که بعد از چند ماه پاکی خط قرمزها را رد میکردم

تبریک پیروز جان. مهم ترین قدمی که بعد از شکست میشه برداشت برای ترک، همینه دقیقا. ضعفا رو بشناسی و جلوشون رو بگیری. تو خیلی الان میتونی مسیر ترک رو واضح ببینی و چاله چوله هاشو بشناسی چون آفاتِ مسیرتو پیدا کردی. موفق میشی... حتما هم میشی
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان