امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

Edrissss منم بعضی وقتا بدجور دلم میگیره شبایی که خودم تنهام بغض میکنم راستش من دلگیری رو خیلی دوست دارم مثلا غروب جمعه جو سراسر سکوت و غم ، بارون و رعد و برق هم بیاد با چتر بری زیر بارون قدم بزنی
چه لحظه رویایی ای میشه53258zu2qvp1d9v
نمیدونم دلت خالی شده یا نه ولی من یا بیشتر با خودم درددل میکنم(دفتر خاطرات) بعضی وقتا با یکی رودررو بعضی وقتا هم تو چت یا حتی تو خود کانون
نمیدونم با کدومش راحت تری اما هرجور که راحتی ماهستیم داداشیcheshmak

(1389 شهريور 31، 1:29)مجتبی نوشته است: [
نکنه تو آنتاگونیسم بودی ؟؟ خودت بودی ؟

ایول 317 چقدر دلم برات تنگ شده بود ...نامه خدافظیت اون زمان خیلی جالب بود!!!cheshmak...هی تاسف میخوردم چرا رفته!!..

منم راجع به مهدی 69 موافقم ...
آره مجتبی جون من آنتام نامه هه که اثر تاریخی بود4fvfcja به خدا این نام کاربری جدید معضل شده نه فقط واسه من بقیه بچه ها هم همینطوره نام کاربریشون عوض شده بعد میفهمم بابا پارسال رفیق فابریک بودهcheshmak نشناختمش

=====================================
چی شده که داری این حرفو میزنی؟منظورم اینه که اتفاقی افتاده واسه تو که انقدر از زندگی بیزار شدی؟
میلاد من چند وقت پیش یکیو پاک ترین شخصی که دیدم میدونستم فقط از خدا میخواستم ازش خطای خاصی سر نزنه که دیگه در این صورت هیچکی رو قبول نداشتم شک نداشتم اگر یه همچین اتفاقی خدا نکرده می افتاد دقیقا حرف تو رو میزدم...
الان چند وقته که دارم این حس که اون پاک ترینه رو از ذهنم دور میکنم فقط به خاطر اینکه اگه یه روزی یه اتفاقی افتاد دیوونه نشم
البته منظورم این نیست که تو هم یه همچین اتفاقی واست افتاده اما به هرحال همچین عقیده ای نسبت به دنیا یه دلیلی داره
دلیل من واسه این عقیده این مورد بود که الان رفع شد اما علتی که باعث شده تو به همچین نتیجه ای برسی رو نمیدونم
شاید بچه ها بتونن کمکت کنن
!...Nobody's perfect
این حرفها دیگه تازگی نداره جدیدا به هر کسی میرسی میگه چه خبر میگه از دست زندگی یکنواخت خسته شده و میخواد که خودش رو بکشه.خود من هم دقیقا همین احساس رو دارم.نمیدونم فقط ما جوانان ایرانی اینطوری هستیم یا همه جهان اینطوریه
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
من روانشناس نیستم و اینایی که میگم صرفا نظرات شخصیه و ممکنه درست نباشه

فقط ما جوانان ایرانی اینجوری نیستیم ولی متاسفانه افسردگی خفیف بین ما خیلی شایعه

اون مرحله ای که میگی آدم از زندگی یکنواخت خسته شده و میخواد خودشو بکشه یه زمانی منم تو چنین حالت های روحی بودم شاید بیشتر به خاطر احساس پوچی ، نداشتن هدف ، نداشتن انگیزه ای برای ادامه ی زندگی و خسته شدن از فشارهای روانی روزمره ایه که به آدم وارد میشه.

اگه هوای داخل یه بطری رو خالی کنی چی میشه ؟ بطری توخالی مچاله میشه .

در مورد انسان ها هم شاید یه جورایی شبیه بطری هستیم

و بدون که این فقط مخصوص ما ایرانی ها نیست . مثلا ژاپن هم از کشورهایین که آمار افسردگی و خودکشی توشون بالاست ( جالبه بدونین اگه اشتباه نکنم بزرگترین مصرف کننده ی فیلم های پور*نو هم هستن )

ولی وقتی انسانی درونش پر باشه دیگه مثل اون بطری تو خالی مچاله نمیشه

درونتو از ایمان ، از هدف ،از یقین، از عشق به خدا پر کن اون موقع من تضمین میکنم فشار هوا که سهله کل عالمم جمع بشن نمیتونن مچالت کننcheshmak
(این آخرین خط صرفا شخصی نیست و کاملا درسته)

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام بچه ها
پرشان؟؟ من تازه الان پستتو خوندم...نمی دونم چی بگم خیلی خجالتم دادی با این حرفات... و واقعا محبت داری
ازینکه هنوز پیش مایی خوشحالم
و امیدوارم همیشه کنار هم بمونیم
بچه ها می خواستم بگم همتونو خیلی دوست دارم...
و ببخشید که سرم شلوغه وکم میام...
داداش میلاد؟این حرفا چیه می زنی؟ دور از جونت ! نگرانم کردیا
امیدوارم هر مساله ای که برات پیش اومده سریعتر حل بشه و همینطور مسایل همه جوونا و بچه ها از جمله بروبچ کانون حل بشه
بچه ها برام دعا می کنین؟
التماس دعا دارمااا
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

اینم از درد دل من : Tears

تنها امید من که ناامیده
امید من دوباره ته کشیده

لحظه به لحظه فکر ناامیدی
این لحظات امونمو بریده
.
.
.
.
.

از وقتی رفت یه روز خوش ندیدم
خواستم دلم یه گوشه ای بمیره

خسته شدم چه انتظار سختی
یکی بیاد جون منو بگیره

قلب من از تپیدنش خسته شد ...
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

توبه 18 جان حرفهای شما کاملا صحیحه و شکی توش نیست.کاشکی تمام جوونا دیدگاه شما رو داشتن.میدونی من خودم هم از وضعیتم راضی نیستم اما فعلا کاری از دست هیچ کسی ساخته نیست برای همین بهترین راهکار همون صبر و توکل به خداست.
سلام میلاد
این وضعیت برای اکثر ما پیش میاد . یه جایی خوندم که تمام مردها حداقل یک بار توی زندگی افسردگی رو تجربه می کنند . به خودی خود بر طرف میشه اما یه خوبی هم داره که به آدم فرصت تفکر میده و اینکه ببینی داری برای چی زندگی می کنی و هدف از زندگی چیه و ... .
مرسی عماد...cheshmak
من این سوالو دوباره می پرسم ...اگه شما به خارجی تایپ کنین ایا خودارضایی ضرر داره اونا می گن خوبه و جلوی پروستات (سرطان) رو می گیره,ولی توی ایران باهاش مخالفن,اونا می گن هر روزم این کارو بکنی هیچ اشکالی نداره,یعنی جوونای امریکایی این کارو هر روز می کنن؟
من اگه برای همیشه ترک کنم,یعنی چند سال,باعث نمی شه من سرطان پروستات بگیرم؟
ممنون از این سایت 4fvfcja
سلام
ایول به مهدی69 که داره ترک میکنه و یواش یواش روی غلطک افتاده!
من که شما رو یادم نرفته ولی فکر کنم شما ها منو از یاد بردید!

53258zu2qvp1d9v

موردی نداره!
به زودی اکانتم بسته میشه نه؟؟؟
Tears

گناه دارما....42

میرم از کافی نت با یه نام کاربری جدید میام ثبت نام میکنم موردی نداره!!!
ولی یادش بخیر اولین زمانی که اومدم کانون خیلی بچه تر از الان بودم!
یادش میوفتم خندم میگیره!

فعلا عزت زیاد303
اولا: هرچی فحش بلدم نثار دانشگاه TearsTearsTearsTears

ثانیا: TearsTearsTearsTearsTearsTears

ثالثا: نمره هامو فرستادن خونهههههههه TearsTearsTears

تمام گندا یه طرف، تمام مشکلاتم یه طرف. این که مامانم ناراحت شن یه طرف :( خاک بر سرشون! و بر سرم البته :((((((((((((((((
در این شب سیاهم گم گشت راه مقصود................از گوشه‌ای برون آی ای کوکب هدایت

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
ببخشید مگه خودارض نکردن موجب سرطان میشه؟ من که نشنیده بودم.قبلا میگفتن به علت کهولت سن و مسائل ارثی چنین مواردی پیش میاد اما این چیزی که دوستان بیان کرده بودن خیلی خیلی عجیب بود.اصلا من فکر میکنم اینا یک نوع جنگ روانی هست که از طرف دولت های غرب وارد میشه.همیشه دنبال یک دلیل میگردن برای خراب کردن.صبح و شب دارن فیلم های پرونو که برای شبکه سازنده خیلی خیلی گرون تموم میشه مفت و مجانی پخش میکنند که چی چهار تا خارجی ببین نه عزیز اینارو واسه چهار تا ایرانی چشم و گوش بسته میسازن که اگر یک اعتقاد ضعیفی هم داره اونو ازش بگیرن
سلام به همگي
كُجايين كا دلُم براتون تنگ شده بود4fvfcja

خواستين به اين سايت هم سر بزنيد

راسخون
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]
تارک ؟17
کجایی پسر؟ ما هم دل داریما ، می دونی چند وقته ازت خبر ندارم ، یه چیزایی هم شنیدم ، اگه راسته واقعا مبارکه
هر وقت میرم تاپیک تولدم مبارک یاد تو میفتم خدایی میترکوندی تاپیک تولد رو
خیلی دلم واست تنگ شده بود تارک جان
ایشالا که بازم از وجودت بهره مند بشیم

موفق باشی
!...Nobody's perfect
1744337bve7cd1t81
وای خودتی داداش تارک؟؟؟
دلم برات تنگ شده بوووووود
خوبی شا دوماد؟
عروس خانوم خوبن؟
رفتین خونتون یا هننوز تو عقدین؟
خوش می گذره؟
چه عجب یادی از ما کردی
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان