امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

53

اگر شوق پرواز داری همسفر ما باش
از خاک تا افلاک

سلام
خد نکنه تو قفس باشین..
از این به بعد به سالهای بیشماری که رها و آزاد هستین فکر کنین..cheshmak317varzesh53258zu2qvp1d9v

و
خب لاقل یه جمله هم کنار این گل میذاشتین بلکه ام صدای نوشته هاتونو بشنویم.. بیشتر آشنا شیم خب..4fvfcja

منتظر پستها و حرفای شما هستیم..
شاد باشین و موفق..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

خدا جونم
امروز عجيب دلم گرفته
دلم آغوش تورو ميخواد
دلم آسمون ميخواد
چرا من هنوز پايبند اين زمين شدم؟!
خدايا فاصله ات تا من خودت گفتي كه كوتاهه
از اينجا كه من ايستاده ام چقد تا آسمون راهه...!Tears
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
(1390 آبان 15، 23:25)lukylouk نوشته است: خدایا تو پاره کن!
پیله ای را که به دور خودم تنیده ام
می خواهم پروانه شوم...
لاکی لوک جان
اگه پیله ی یه کرمی که پروانه شده رو پاره کنی ، اون پروانه میمیره ، چون بعد بیرون اومدن از پیله نمیتونه پرواز کنه
وقتی پروانه سختی میکشه تا پیله رو باز کنه ، اندامش قوی میشه و آماده ی پرواز میشه ، ولی اگه پیلشو باز کنن ، دیگه نمیتونه پرواز کنه

از خدا بخواه به تو نیرو بده ، تا خودت پیله رو بشکافی
ازش بخواه بهت نیرو بده ، برای پرواز

التماس دعا53

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
دوستان من 18 ساله که گرفتارم از 9 سالگی ... نیمدونم چی باید بنویسم اما وضعیتم از ش ه و ت گذشته من دچار ترس و وسواس شدیدم .... دائم تحریکاتم ریشه ترس داره .... وسوا و اظطراب ... یک بار هم طلاق گرفتم ... از ... هم لذت نمیبرم ... چی بنویسم

دوست عزیز لطفا در بکار بردن کلمات دقت کنید

ویرایش توسط آرمان

اگر شوق پرواز داری همسفر ما باش
از خاک تا افلاک

سلااااااااااااااااااام ساده عزیز امید وارم برگشتن اینجا هم کمکتون کنه و هم تحولی باشه تو زندگیتون...
ولی اینو یادتون باشه تا خودمون نخوایم شرایط اطراف تغییری نمیکنه...!!!!
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام303

18 سال عزیز با شما که صحبت شدKhansariha (18)

ساده خانوم توکلتون به خدا باشه اونو جستجو کنین حتمان ازین وضع که میگین بیرون میاین ان شاء الله303

اینو تو یه وبلاگ دیدم دلم نیومد نذارمش1276746pa51mbeg8j

قرآن! من شرمنده توام اگر از تو آواز مرگی ساخته ام که هر وقت در کوچه مان آوازت بلند میشود همه از هم میپرسند "چه کسی مرده است؟" چه غفلت بزرگی که می پنداریم خدا ترا برای مردگان ما نازل کرده است ...
قرآن! من شرمنده توام اگر ترا از یک نسخه عملی به یک افسانه موزه نشین مبدل کرده ام. یکی ذوق میکند که ترا بر روی برنج نوشته،‌ یکی ذوق میکند که ترا فرش کرده، ‌یکی ذوق میکند که ترا با طلا نوشته، ‌یکی به خود میبالد که ترا در کوچک ترین قطع ممکن منتشر کرده و ...! آیا واقعا خدا ترا فرستاده تا موزه سازی کنیم؟
قرآن! من شرمنده توام اگر حتی آنان که ترا می خوانند و ترا می شنوند، ‌آنچنان به پایت می نشینند که خلایق به پای موسیقی های روزمره می نشینند. اگر چند آیه از ترا به یک نفس بخوانند مستمعین فریاد میزنند "احسنت ...!" گویی مسابقه نفس است ...
قرآن!‌ من شرمنده توام اگر به یک فستیوال مبدل شده ای، حفظ کردن تو با شماره صفحه، ‌خواندن تو آز آخر به اول، ‌یک معرفت است یا یک رکورد گیری؟ ای کاش آنان که ترا حفظ کرده اند، ‌حفظ کنی، تا این چنین ترا اسباب مسابقات هوش نکنند ...
خوشا به حال هر کسی که دلش رحلی است برای تو. آنانکه وقتی ترا می خوانند چنان حظ می کنند، ‌گویی که قرآن همین الان به ایشان نازل شده است. آنچه ما باقرآن کرده ایم تنها بخشی از اسلام است که به صلیب جهالت کشیدیم...

منبع:http://elahesoltan.persianblog.ir/

................
یا امین
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

واقعا مشکل خیلی از ما انسانها این است

همانقدر که مسخره می کنیم احترام نمی گذاریم
همانقدر که اشتباه میکنیم تفکر نمیکنیم
همانقدر که عیب میبینیم برطرف نمی کنیم
همانقدر که از رونق می اندازیم رونق نمی بخشیم
همانقدر که کینه به دل می گیریم محبت نمی کنیم
همانقدر که حرف میزنیم عمل نمی کنیم
همانقدر که می گریانیم شاد نمیکنیم
همانقدر که ویران میکنیم آباد نمیکنیم
همانقدر که کهنه میکنیم تازگی نمی بخشیم
همانقدر که دور میشویم نزدیک نمی کنیم
همانقدر که آلوده میکنیم پاک نمیکنیم
همیشه دیگران مقصرند ما گناه نمیکنیم

منبع : سا - ایران
.......................
یا صمد
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

پسر آسمانی درد دلت رو خوندم .... امیدوارم الان آروم شده باشی.Khansariha (18)

یکم با خودت خلوت کن . تو می تونی دوباره موفقیت های گذشته ات رو بدست بیاری . خودت رو باور داشته باش. به خودت اعتماد کن .

53
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلاااااااااام[تصویر:  7.gif]

خيلي تحت تاثير قرار گرفتم پسر اسموني[تصویر:  c.gif][تصویر:  c.gif][تصویر:  c.gif]

اره تو ميتوني دوباره مثل سابق باشي[تصویر:  i.gif]
تو ميتوني

د.وباره برگرد به اون روزا[تصویر:  i.gif]
مثل اون روزا[تصویر:  i.gif]

با دوستاي خوبت[تصویر:  i.gif]

تو ميتوني[تصویر:  i.gif]
تو ميتوني...[تصویر:  t.gif]

تو ميتوني[تصویر:  6.gif]
ميتونه[تصویر:  n.gif]
ميتونه[تصویر:  12.gif]
ميتونه[تصویر:  f.gif]
ميشه[تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif]
[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  size_550x415_Kids.png?1320708461]
آسمانیها مهربانند
اگر باور نداری
دستت را به آسمان بسپار
تا دلت بارانی شود
چه جرم كرده ام اي جان و دل به حضرت تو
كه طاعت من بيدل نميشود مقبول
[color=#32cd32]
پس چـــــــــــــــــیییییییییییییی

معلووووووومههههههه که پسر اسماااااااااااااااااااان میتوووووووووووووووووووووونههههههههه....!!!!!!!!!!!
317317317317317317317
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

خدای من ؛ من تنهام ، یارایی را برای یاری دهنده ام نیست ...

دستم را بگیر که احساس می کنم هر چه بیشتر برای رهایی از مرداب سختی ها و دلتنگی های این دنیا دست و پا می زنم بیشتر در آن غرق می شوم و در آن فرو می روم یا پر پروازم ده یا................

گفته بودی هر گاه تو را به دهنه پرتگاه بردم هراس مکن چون یا تو را از پشت خواهم گرفت یا به تو پر پرواز خواهم داد.

خدای من وقتش فرا رسیده پس چرا کاری نمی کنی سنگ ریزه های زیر پایم در حال فرو ریختنند پس چرا یاریم نمی دهی ..........Tears

[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

سلام دوستان.از همتون ممنونم53.ببخشین اگه ناراحتتون کردم.درد دل دیگه:s:.دارم سعی میکنم زودتر خودمو رو به راه کنم.دارم تلاشمو میکنم.واسم دعا کنینSmiley-face-thumb303
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

سلام

خیلی داغونم

تاحالا بهتون خیانت شده؟

الان که دارم یک ماه پیش رو مرور میکنم میبینم چه آدم احمقی هستم

عین تو فیلم ها که فلاش بک میزنه به گذشته وقتی اتفاق ها رو مثل پازل کنار هم می چینم می بینم چه آدم ساده لوحی هستم

واقعا کثیف ترین آدم ها موجه ترین قیافه ها رو دارن

از این دنیای کثیف متنفر شدم

تو رو خدا برام دعا کنید که این مساله رو فراموش کنم چون کاری از دستم بر نمیاد

برای یه نفر دیگه هم دعا کنید که از خواب غفلت بیدار بشه
[تصویر:  jangjooyan.png]
[تصویر:  jzcy5kzj9bllv0f34qf.jpg]
آموخته ام كه ...
باخت در يك جنگ كوچك را به قصد برد در يك جنگ بزرگ بپذيرم!
این یکی دو روز را خوب خودم را و چیزهایی که در سرم میگذره ، را بررسی کردم
یکی از موردهایی که خیلی از لحاظ روحی اذیتم می کرد، فشار اوردن بیش از حد به خودم بوده، انچه را که تحمل به دوش کشیدنشو ندارم با خودم حمل میکردم... خدایا این کوله بار را میسپارمش به خودت ، من تحملشو ندارم . توکل می کنم به خودت و اگاهانه راهی را که انتخاب کردم ادامه میدم

متوجه شدم که اصلا تو زمان حال نیستم و تاسف بازه زمانی که قبلا داشتم را میخورم چرا که احساس میکردم ازش خوب استفاده نکردم. و خب این دردی را دوا نمی کنه ، چرا که دیگه گذشته و با فکر کردن بهش ذهنم را پر از تشویش می کنم و در مورد زمان حال نمی تونم خوب تصمیم بگیرم و حال را هم از دست میدم.

احساس عدم تمرکز میکردم ، به خاطر پراکندی افکارم و نداشتن هدف متمرکزی که روی اون ریز بشم. بهترین راهی که پیدا کردم این بوده که هر چی را که به ذهنم میرسه (چه برای اینده و چه برای حال) سریع بنویسم، به زبان بیارم و با افراد مناسبی مطرح کنم و در موردشون مشورت کنم.

برای هر کار بزرگی و هر تصمیم بزرگی نیاز هست که درونم را از هر چه محدودیت و افکار منفی و تنش ها و خستگی های روزانه خلاص کنم و چشمی بینا و گوشی شنوا داشته باشم و با متصل شدن به کاینات و دیدن تک تک معجزات خدا سرشار از شادی محض شم. اونوقت هست که می تونم با ذهنی باز و به دور از هر گونه وابستگی ، متمرکز بشم و بهترین نتیجه را بگیرم.

پاییز را خیلی دوست دارم ، هر برگی که از درخت جدا میشه و رقصان به زمین میاد برام معجزه هست و خدایی را می بینم که اینطوری باهام حرف میزنه.
خدایا شکرت بابت همه نعماتی که بهم عطا کردی ، یه مدت واقعا کور شده بودم
خدایا شکرت 5353535353
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان