امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلام

13 بهمن : 1.25 / 14 بهمن : 1.5 / 15 بهمن : 1 / 16 بهمن : / 17 بهمن : / 18 بهمن : / 19 بهمن : /
20 بهمن : / 21 بهمن : / 22 بهمن :/ 23 بهمن : /
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
(1394 بهمن 16، 22:12)می توانم نوشته است: 13 بهمن :1   / 14 بهمن : 0.5  / 15 بهمن : 0 / 16 بهمن : 0 / 17 بهمن : / 18 بهمن : / 19 بهمن : / 20 بهمن : / 21 بهمن : / 22 بهمن :/ 23 بهمن : /
امروز خودمو کشتم
از صبح پای دفتر کتابم
یه صفحه خوندم
باید برم خودمو بکشم

سـلام1
چرا حالا خشن برخورد میکنی 4chsmu1
منم امروز از صب تا ۵/۶ پای دفتر کتاب بودم دیدم بازده که نداره هیچ الکی عصبی شدم این شد دفتر کتاب و بستم نشستم فیلم دیدم حالمم بهتر شد1
تو چرا تمرکز نداشتی؟
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
اعصاب نداشتم
انواع جنگ و بحث در منزل داشتیم این روزا
امتحانم پنج شنبه است
:((

[تصویر:  nasimhayat.png]
خب عزیزِ من طبیعیه اعصاب درس و نداشته باشی با این اوصاف
چرا کتابخونه نمیری؟؟
من در این جور واقع فرار میکنم به سمت کتابخونه ..اگه خونه باشم تمام روزم رفته.
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
تنبلیم میاد برم کتابخونه

به نظرم این شکلی بهتره ها
نمیخواد از صب تا شب هم بری یه زمان خاصی برو یه چند ساعت هم درس بخونی خیلی بهتر از اینه که آخر شب بگی وقت داشتم و هیچی نخوندم..حداقل بارِ روانیش برات کمتره
فردا امتحان کن..هوم؟

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
وسوسه م کردی
الان پا می شم برنامه می ذارم
4chsmu1

واقعا؟ 4chsmu1
دمم گرم Khansariha (13)
یه برنامه خوب و قابل انجام بریز فردا وقتی انجام دادی خودت کِیف کنی Khansariha (69)
منتظــرتم

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
13 بهمن :1   / 14 بهمن : 0.5  / 15 بهمن : 0 / 16 بهمن : 0 / 17 بهمن : 1 / 18 بهمن : / 19 بهمن : / 20 بهمن : / 21 بهمن : / 22 بهمن :/ 23 بهمن : /
صبح دیر پا شدم چون دیشب افتضاح خوابیدم
اونجا خیلی کند درس خوندم
برگشتم هم کلی خوابیدم

فردا باید بیشتر و بیشتر بخونم
فکر کنم باید شبها رو هم دیگه بیدار بمونم
ولی کشش ندارم

سپاس شده توسط
سلام به همه ی شاگرد زرنگا.....
خداییش من خیلی از جو صمیمی این انجمن خوشم اومده و دوست دارم باهاتون هم توی مسابقات ترک شرکت کنم و هم توی درس خوندن.....
من هم از این به بعد روزانه میام گزارش درس خوندنم رو میدم(اگه انجام داده بودم 2 ،اگه نصفه انجام داده بودم 1 و اگه انجام نداده بودم صفر میدم به خودم....و دلایل کم خوندنم رو هم تا جایی که بتونم پیدا میکنم و میگم که برای دوستای دیگه هم مفید باشه.....البته یه سری مخلفات هم بنا بر شخصیت "بیش از حد گوییم!!" به اینا اضافه میکنم.[تصویر:  303.gif]

از تمام عوامل این سایت و این انجمن و تمام دوستانی که با من و باقی مثل من ها!! همراهی میکنن ،تشکر میکنم اونم از نوع خالصانه [تصویر:  303.gif]
 سپاس شده توسط
خداااااا
شکرررر
امتحانم ماه دیگه است نه این ماه
اونایی که دستگاه های اجرایی ثبت نام کردین
آزمون 21 ماه 12 است
نشتابید
ولی شل هم نشین

آقا از فردا می رم سر همون برنامه درسیه غیر آزمونیم و سعی میکنم در اولین فرصت جواب بده

اقا شایان حواست باشه نگفتی کنکور چه مقطع و چه درسی میخوای بدی؟؟؟
بگو که همراهیت کنن و کنیم

من راستش میخوام کنکور تجربی شرکت کنم و یه آقا دکتری بشیم برای خودمون !!....
حداقل دیگه توی خونه چیزای دیگه صدامون نمیکنن!!![تصویر:  65.gif]
پیشاپیش هم از حمایت شما و همه ی دوستانمون تشکر میکنم.[تصویر:  303.gif]
من اگه مریضیم!! خوب بشه احتمالا تا مدت های خیلی زیادی توی این سایت و انجمن بمونم و به دوستانمون کمک بکنم.
خدا کنه که خود خدا واسمون آستین بالا بزنه !!!
(1394 بهمن 17، 20:54)می توانم نوشته است: خداااااا
شکرررر
آزمون 21 ماه 12 است
نشتابید
ولی شل هم نشین

آقا از فردا می رم سر همون برنامه درسیه غیر آزمونیم و سعی میکنم در اولین فرصت جواب بده

اقا شایان حواست باشه نگفتی کنکور چه مقطع و چه درسی میخوای بدی؟؟؟
بــه چه خبر خوبی برای شما 4chsmu1
برو سرِ برنامه اصلـیت و بیا ایـنجا از نتیجش بگو1
(1394 بهمن 17، 21:58)arashshayan نوشته است: من راستش میخوام کنکور تجربی شرکت کنم و یه آقا دکتری بشیم برای خودمون !!....
من اگه مریضیم!! خوب بشه احتمالا تا مدت های خیلی زیادی توی این سایت و انجمن بمونم و به دوستانمون کمک بکنم.
ســلام
خیلی خوشومدین به جمعمون 302
هم مقطع خودمم هستین1
یه خـبر نـیمه داغ بدم بهتون 4chsmu1
قرار بود برای ما ۲۵ درصد معدلِ کتبی نهایی تو کنکورمون تاثییر مستقیم تاثییر داشته باشه دیگه؟
اون و برداشــتن 317 حرفش بود منتها رسماً جمعه شب خودم از اخبار شنیدم..در پوست خود نمیگنجیدم 317
گرچه سازمان سنجش زیِرِ بار نمیرفت..این قانون و دیوان عدالت تصویب کرده.
البته درس خونای پارسال همچینم خوششون نیومد از این خبر..
شما جز کدومین؟
و این که...۵ درصد معدل پیشمون هم من این طور که متوجه شدم برامون برداشتن ولی این و هنوز مطمئن نیسم..شما نمیدونین؟

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
بذارید سازمان سنجش تایید کنه
این طور که من تو سات بودم قبول نداره هنوز

(1394 بهمن 18، 4:33)mojode_zamini نوشته است:
(1394 بهمن 17، 20:54)می توانم نوشته است: خداااااا
شکرررر
آزمون 21 ماه 12 است
نشتابید
ولی شل هم نشین

اقا  حواست باشه نگفتی کنکور چه مقطع و چه درسی میخوای بدی؟؟؟
بــه چه خبر خوبی برای شما 4chsmu1
برو سرِ برنامه اصلـیت و بیا ایـنجا از نتیجش بگو1
[quote pid='342687' dateline='1454783316']
من راستش میخوام کنکور تجربی شرکت کنم و یه آقا دکتری بشیم برای خودمون !!....
ســلام
خیلی خوشومدین به جمعمون 302
هم مقطع خودمم هستین1
یه خـبر نـیمه داغ بدم بهتون 4chsmu1
قرار بود برای ما ۲۵ درصد معدلِ کتبی نهایی تو کنکورمون تاثییر مستقیم تاثییر داشته باشه دیگه؟
اون و برداشــتن 317 حرفش بود منتها رسماً جمعه شب خودم از اخبار شنیدم..در پوست خود نمیگنجیدم 317
گرچه سازمان سنجش زیِرِ بار نمیرفت..این قانون و دیوان عدالت تصویب کرده.
البته درس خونای پارسال همچینم خوششون نیومد از این خبر..
شما جز کدومین؟
و این که...۵ درصد معدل پیشمون هم من این طور که متوجه شدم برامون برداشتن ولی این و هنوز مطمئن نیسم..شما نمیدونین؟
[/quote]
.....................................................................................................................
سلام به شما...ممنونم از خوشامگویی گرمتون.[تصویر:  303.gif]
در مورد خبر هم باید بگم که چه بسا اگه این خبر واقعیت داشت من جانانه عنان از کف میدادم و جامه از تن میدریدم و همچون مریدان شیخ بزرگوار نعره ها میزدم!!!! زیرا دیپلمی با معدل نه و پیش دانشگاهی با معدل سیزده داریم!!![تصویر:  4chsmu1.gif]

تاثیر معدل سال های قبل فقط معدل سال سومم تاثیر مثبت داشت(25 درصد) (به این معنا که اگه معدلمون باعث این میشد که رتبمون بهتر بشه حتما با تاثیر معدل  رتبمونو بهمون میدادن و اگه تاثیر معدل برامون خوب نبود  ،رتبمون رو بدون تاثیر معدل بهموون میدادن.)......حالا این ماجرا گذشت تا سال قبل که یکدفعه گفتن که اون تاثیر مثبته ی سال سوم تبدیل شده با تاثیر مستقیم!(نه مثبت!!)....و این یعنی اینکه تاثیر معدل سوممون چه رتبمون رو پایی بیاره و چه بالا ببره ،اون تاثیر معدل رو مثل نماز اول وقت به جا میارن برامون!!![تصویر:  4chsmu1.gif]
باز هم این ماجرا گذشت تا امسال که یه بامبول جدید بهش اضافه کردن به اسم 5 درصد تاثیر مثبت(نه قطعی!!)معدل پیش دانشگاهی..........خوب اینم که دیگه معنیش مشخصه .....

حالا با توجه به کمپین هایی که تشکیل شد علیه این  "قانون نقض حقوق کنکوری"!!!  ،،تصمیم براین شد که فعلا این تاثیر مستقیم رو بردارن (اما تاثیر مثبت به قوت خودش باقیه!!!)

حالا الان هم سر به سایت سازمان سنجش نزدم اما به محض اینکه بدونم این قضیه صحت داره  حتما باید به فکر یه جامه ی نو باشم(عاقبت جامه دریدن!!) و یه شربت به لیمو که گلومو صاف کنم(آخه نعره ها حتما زدم تا اونموقع!!)،و یه کرم رژودرم برای پوستم که تا من باشم و در پوست خود بگنجم!!!!![تصویر:  303.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان