امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

خوب از الان تا شب من برم درسامو بخوونم که با سر بلندی بیام اینجا به دوستامون خبرشو بدم.
 سپاس شده توسط
تاثیر مستقیم منظورم همون تاثیر قطعی هستش ...
الان هم رفتم نگاه کردم  سایت سنجش رو ....
این ها دستگیرم شد:
1-دیوان عدالت میگه تاثیر قطعی رو منحل کنیم تا بچه ها  با خیال راحت درسشون رو بخوونن اما تاثیر مثبت همون طور بمونه!!
2-دیوان عدالت این حرفارو رفته به مجلس گفته.
3-اما مجلس یه ماهه که تعطیله!!![تصویر:  4chsmu1.gif]
4-پس در نتیجه فعلا تا مدتهای مدید ما نباید توقعی در مورد جواب گویی مسئولین باشیم و سرمون توی لاک خودمون باشه و درسمون رو بخونیم ....بالاخره یه چچیزی میشه دیگه!!
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 18، 8:17)می توانم نوشته است: بذارید سازمان سنجش تایید کنه
این طور که من تو سات بودم قبول نداره هنوز
آره سازمان سنجش که کلاً قبول نداره...
(1394 بهمن 18، 9:25)arashshayan نوشته است: تاثیر مستقیم منظورم همون تاثیر قطعی هستش ...
این ها دستگیرم شد:
1-دیوان عدالت میگه تاثیر قطعی رو منحل کنیم تا بچه ها  با خیال راحت درسشون رو بخوونن اما تاثیر مثبت همون طور بمونه!!
4-پس در نتیجه فعلا تا مدتهای مدید ما نباید توقعی در مورد جواب گویی مسئولین باشیم و سرمون توی لاک خودمون باشه و درسمون رو بخونیم ....بالاخره یه چچیزی میشه دیگه!!
مرسی از اطلاعاتتون 302
انشاءالله که به صلاح و نفع ما میشه 4chsmu1
یه چیزی..
شما هدف کوتاه مدت + بلند مدت + میزان مطالعه ای میخواین داشته باشین و میگین؟
نحوه ی امتیاز دهی هم که میدونین1
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 18، 15:49)mojode_zamini نوشته است:
(1394 بهمن 18، 8:17)می توانم نوشته است: بذارید سازمان سنجش تایید کنه
این طور که من تو سات بودم قبول نداره هنوز
آره سازمان سنجش که کلاً قبول نداره...
[quote pid='342761' dateline='1454824515']
تاثیر مستقیم منظورم همون تاثیر قطعی هستش ...
این ها دستگیرم شد:
مرسی از اطلاعاتتون 302
انشاءالله که به صلاح و نفع ما میشه 4chsmu1
یه چیزی..
شما هدف کوتاه مدت + بلند مدت + میزان مطالعه ای میخواین داشته باشین و میگین؟
نحوه ی امتیاز دهی هم که میدونین1
[/quote]

.........................................................................
سلام به شما ...
خواهش میکنم 
امیدوارم برداشت خوبی از سوال شما کرده باشم  و درست به شما جواب بدم ....اما
به هر حال باید بگم که هدف بلند مدتم اگه ایزد منان ازم قبول بفرماید  همون رسیدن به حوری است و لاغیر(البته در سرای آخرت!!)[تصویر:  4chsmu1.gif]
این که شوخی بود اما اصل ماجرا از این قراره که :
هدف بلند مدت سالیانه:مهر سال بعد توی دانشگاه پزشکی بخوونم
هدف کوتاه مدت:اصولا برام همچین چیزی به صورت دقیق تعریف نشده س......البته نه که نداشته باشم! ...دارم ....خوبشم دارم ...اما یه مقدار نادقیقه!!![تصویر:  hanghead.gif]
در مورد میزان مطالعه هم باید به عرض برسونم که ساعت مطالعه به هیچ عنوان نه جایی یادداشت میکنم و نه به ساعت نگاه میکنم .........اصول خودم رو برای مطالعه دارم.
....
دوست عزیزم باز هم امیدوارم منظور رو درست گرفته باشم ......اما اگر هم ناردست گرفته باشم  حداقلش باعث خنده وشادی دوستان میشیم و کلهم ثواب نصیبمان میشود!![تصویر:  303.gif]
بابالنگ درازم / 18 بهمن نود و چهار
هدف بلند مدتم: بابا لنگ دراز بشم.!!!
 کوتاه مدت :تا مهر ماه توی دانشگاه پزشکی باشم حالا هر شهری فرقی نمیکنه.
امتیاز امروز : ۱+
دلیل عقب ماندن از برنامه : مشکلات عادت و کمی هم بی خیالی که از من بعید بود....البته امروز رو توی سایت خیلی گشتم تا با همه چی آشنا بشم .
ســلام به همه درس خونامون 49-2
حالتون خـوب باشه الهی 53
...
13 بهمن : 1.5 +/ 14 بهمن: 2 +/ 15 بهمن : 0 / 16 بهمن : ۰.۵+ / 17 بهمن : ۱.۵+ / 18 بهمن : ۱.۲۵+/ 19 بهمن : / 20 بهمن : / 21 بهمن : / 22 بهمن :/ 23 بهمن : /

√ دوستای درس خونم 1 میـگم چرا کم پیدایین؟
میتوانم..عطر رهایی..آقای شازده کوچولو...آقای قاصدک..و آقای بابا لنگ دراز‌.بقیه بچه هایی که ثبت نام کردن..بیاین اعلام وضعیت دیگه 53258zu2qvp1d9v
همه چی خوبه؟
√ اصلاً از امروز گفتن ثبت نامِ کنکورِ استرس گرفتم...چرا داره انقدر زود میگذره؟ 117
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
بابالنگ درازم / 18 بهمن نود و چهار
هدف بلند مدتم: بابا لنگ دراز بشم.!!!
امتیاز امروز : صفر مطلق که امیدوارم به سمت بی نهایت میل نکنه!!!
دلیل عقب ماندن از برنامه:15 عدد خرمایی که توی صبح خوردم و گفتم میرم توو قفس شیر......!!!...اما واقعا مراعات نکردم امروز......این حس درونم به کلی نمیزاره درس بخونم .....روزای اول ترکمه برام خیلی سخته...اما میگذره این روزا ....با همه خوب و بدش!! 303
 سپاس شده توسط
بابالنگ درازم /20 بهمن نود و چهار
هدف بلند مدتم: بابا لنگ دراز بشم.!!!....امروز گند زدم....اما خوب میدونم که هر کسی توی زندگیش هزاران بار گند زده تا دیگه یاد گرفته چطور گند نزنه!!
امتیاز امروز : 0
دلیل عقب ماندن از برنامه : امروز نخوندم ...دلیلم فقط میتونه بی دلیلی محض باشه مگر نه دلیلی نداشت که نخونم.....اما باید یه حرکتی بکنم اگه حرکت نکنم مثل آبی که راککت میمونه حتما میگندم.
اول باید از شر این عادت خلاص بشم که فقط ذهنمو و انرژیمو بابتش نزارم...دوم بتونم براای همیشه درسم رو بخونم نه اینکه اون وقت رو برای هزار کتاب غیر درسی بزارم. .....اینارم میتونین به هدف بلند مدتم اضافه کنین
 سپاس شده توسط
منم ب زودی اعلام کنم شروع میکنم به درس خوندن
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلام ب همه 49-2
چجوری باید امتیاز بدیم؟؟؟؟
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

سپاس شده توسط
(1394 بهمن 21، 0:07)فراموشی نوشته است: سلام ب همه 49-2

برو صفح ی اول همین تاپیک متوجه میشی عزیزم.
کاری نداره ...همون طوری که من نوشتم  ..قالبش همونه اما صفحه اول هر تاپیک ،یه پست گذاشتن که شکل سرویس دهی اون تاپیک رو مشخص میکنه.
303
 سپاس شده توسط
سلام

13 بهمن : 1.25 / 14 بهمن : 1.5 / 15 بهمن : 1 / 16 بهمن : 1 / 17 بهمن : 1 / 18 بهمن : 1 / 19 بهمن : 0.75 /

20 بهمن : 0 / 21 بهمن :  / 22 بهمن :  / 23 بهمن :  / 24 بهمن:  / 25 بهمن:  / 26 بهمن:  /

اصلا از خودم راضی نیستم ... یه مدته بی انگیزه شدم ... هیچ کدوم از برنامه هام  درست پیش نمیره  Hanghead
هر چی خودمو نصیحت میکنم درست نمیشم ... نمیدونم چی کار کنم...  46

.
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
یه توصیه براتون دارم...
نیم ساعت بشین یه گوشیه با خودت خلوت کن ...
یه برگه ویه مدادی هم بردار.....با صداقت کامل هر چی که به ذهنت میرسه ،دلیل بیار برای بی انگیزگیت.
هر چی جملاتت عامیانه تر باشه بهت بیشتر کمک میکنه.
وقتی دلایلت رو نوشتی بعد یه سری دلیل که احساس میکنی بیشترین مسبب هستن دورشونو خط بکش ...
بعد روی همونا کار کن به نحوی تا اون عوامل یه جورایی توی زندگیت یا محور بشن یا خنثی بشن...
تا بعدش شاید وشاید بتونی انگیزه خودت رو از کار هایی که هر روز صبح ،برای انجام دادنشون ،بیدار میشی،پیدا میکنی.

یادمه این چیزایی که توی این مطلب گفتم رو دکتر کردوانی توی شبکه صدا وسیما میگفت..

303
 سپاس شده توسط
(1394 بهمن 21، 0:07)فراموشی نوشته است: سلام ب همه 49-2

از دو به خودت نمره بده

مستر لنگ دراز شما خدای نکرده کنکور نداری که؟

انقدر این روزا کارای غیره و ذالک داشتم نشهد درس بخونم

53
زود میام موجود جان

کنکوریای ارشد یادتون نره
3 ماه و نیم مونده
1 ماه اخرم که مرور کنید حداقل
پس الان وقت تسلط و تست زنیه
بشتابید
هوای وقتو داشته باشید
317 317 317

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
سلام
من شاگرد زرنگم
معدل اين ترمم شد١٧
317
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان