امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلام . تو خیلی سبز همچین چیزی نیست که آخر کتاب قرابتا رو بزاره . احتمالا چون کتاب شما نظام قدیم بوده اینجور بوده . به هر حال ممنون . 

راستی ، رتبه و دانشگاهتون ؟؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 30، 10:43)Toxic Headshot نوشته است: سلام . تو خیلی سبز همچین چیزی نیست که آخر کتاب قرابتا رو بزاره . احتمالا چون کتاب شما نظام قدیم بوده اینجور بوده . به هر حال ممنون . 

راستی ، رتبه و دانشگاهتون ؟؟
رتبم یادم نیست دقیق ولی طرفای ۱۴۰۰۰ بود اگه اشتباه نکنم البته من اون سال اصلا کنکوری درس نخوندم مفید شاید ۱ماه یا ۲ ماه نهایتا خوندم
دانشگاه شهرکرد رشته روانشناسی
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 30، 6:43)۹Toxic Headshot نوشته است: ساعت ۴ خوابم برد  khodahafez

الانم مثل چی سردرد دارم 

هی خدااا

من ۴ بخوابم کلا باید دوروز کامل بخوابم تا بتونم برگردم ب روال سابق: )گفتم ک زود بخواب : )

(1398 آذر 30، 10:06)Toxic Headshot نوشته است: سلام 

من واسه قرابت فارسی ، تستای خیلی سبز رو میزنم . بعضی بیت ها هستن که کلماتشون رو بلد نیستم . لازمه معنیشون رو از نت یا لغت نامه بخونم و حفظ کنم ؟ 
بعد خیلی سبز معمولا واسه تستای قرابتش ، معنی بیت رو نمیده تو پاسخنامش . فقط موضوع بیت رو میزاره . لازمه هر بیت رو معنی کنم با لغت نامه و نت ؟ 
من این کار ها رو میکنم . ولی خیلی وقت میبره . حدودا واسه هر بیت ۵ ، ۱۰ یا حتی بیشتر وقت میبره . چون بعضی وقتا معنی لغت تو لغت نامه نیست . بعد باید بری تو نت بگردی . اونجا هم دنگ و فنگ داره . بعضی وقتا هم پیدا نمیشه . همین میشه که تعداد تستام میاد پایین.

یه راهی به ذهنم رسید . اینکه اون ابیاتی که معنیشونو نمیدونم ، از معلم فارسیم بپرسم . ولی یه سری مسئله پیش میاد . نمیتونم مثلا ۱۰ تا بیت ببرم پیشش بهش بگم معنی کن . زیاده . بعد اینجوری اگه هر بیتی رو همون موقع (موقع تست زنی) نفهمم ، بعدیا رو هم نمیفهمم و  یادگیریم میاد پایین . بعد اگه از معلم فارسیم بپرسم ، فرضا ۱۰ بیت یا بیشتر رو هم بپرسم ، چون یهوییه و انباشته شده ، شاید خوب درکشون نکنم . 

تراز هام فاجعه بار بودن . 

فارسی ۰ 
عربی ۳۳
دینی ۹
زبان ۳۴
ریاضی ۳۲
فیزیک ۱۳ 
شیمی ۱۰

بخاطر همینه دارم فارسی بیشتر میخونم . معلممون گفت هر روز فارسی بخون ، آرایه رو موضوعی و فقط تکی تکی بزن (مثلا همش تشبیه ، بعد همش استعاره) . آخر سر تستای آرایه مخلوط شده بزن . دستور اول درسنامه بعد تست . لغت  و املا و تاریخ ادبیات هم آخر هفته ها .

من یچیزی متوجه شدم . نمیدونم درسته یا ن . فک کنم علت اینکه تقریبا روزی ۵ ساعت میخوندم ، اما ترازام افتضاح شدن ، این بود که فقط فکر ساعت مطالعم بودم.
فقط فکر این بودم که از ۵ ساعت بیشتر شم تا بیام اینجا و اعلام وضعیت کنم . ولی کمتر به بازدهی فکر میکردم . 
البته نه اینکه هیچی نفهمم یا بخوام وقت و تلف کنم تا بگذره ، نه .  منظورم اینه که تمرکز اصلیم رو این نبود که درس رو کامل و در زمان مشخص شده تموم کنم و بفهمم . 

من سالای قبل که شب امتحانی بودم . تو همون شب امتحان کل فرمولا رو میخوندم . مفاهیم رو میخوندم . سوالات جزوه رو یکی دوبار حل میکردم و نمرم هم نسبتا خوب میشد . علتش این بود که تمرکزم رو این بود که درس تمام شه و کامل بفهممش . نه اینکه صرفا ۱۰ ساعت بخونم . البته جوری نبود که سرسری بگذرم تا ۱۰۰ درصد کامل درس رو بخونم . با جدیت میخوندم و تمامش هم میکردم . به خاطر همین دیر خسته میشدم . اما الان چون فکر و ذکرم ساعت مطالعست ، تا مثلا به ۵ ساعت میرسم ، خسته میشم . 
نظری راجب این موضوع ندارین ؟

یه تغییری تو شیوه ی خوندنم دادم . من قبلا مثلا میخواستم فیزیک بخونم ، اول جزوه معلم . بعد درسنامه سیر تا پیاز که  فوق العاده طولانیه رو میخوندم و بعد تست میزدم . در این صورت چون درسنامه ها طولانی بودن ، خیییلی وقت میبرد تا تمامش کنم که بعدش برم تست بزنم  ، در نتیجه تعداد تست میومد پایین . اومدم اینکارو کردم : اول فیلمای فیزیک رو دیدم . فیلماش نکات اصلی و لب کلام رو میگفتن ، تو زمان کم . بعد جزوه ی معلم که اونم کوتاه بود رو میخوندم . اینجوری تو زمان کمتر درس رو میفهمیدم و واسه تثبیت مطلب و فهمیدن ریزه کاریا ، تست میزدم . اینجوری تو تست یادگیری افزایش پیدا میکرد و چون درسنامه به اون زیادی رو نمیخوندم از وقتش واسه تست بیشتر استفاده میکردم . حالا این وسط اگه تستی یه نکته خاصی داشت یا مثلا یه بخشی رو خوب نمیتونستم تست بزنم ، میرفتم  از تو درسنامه سیر تا پیاز یه دقیقه میخوندمش . نظرتون راجع به این یکی چیه؟

پ . ن : واقعا تشکر از همتون . خیلی ممنونتونم . یه معذرت خواهی بابت اینکه زیاد مزاحم میشم و سوالاتی میپرسم که شاید از نظرتون خیلی ابتدایی باشه . باور کنین ما اندر خم یه کوچه ایم (اینو چند باره دارم اینجا میگم  4chsmu1  تو کتابام هم زیاد اینو نوشتم . کلا  این جمله  رو خیلی دوست دارم ) . لطفا یه لطفی در حق ما بکنین و کمکمون کنین . خدا خیرتون بده و انشالله به خواسته هاتون برسین ...

ببین سوالات قرابت از مریخ نمیاد ک.از همون کتاب درسی هست فقط مثلا ب جای خود کتاب ی بیت خارج از کتاب میدن.تو ب جای اینکه وقتت و رو این چیزها هدر بدی اول قرابت خود کتاب درسی و خوب یاد بگیر.حفظ کن.لغت های خود کتاب درسی و خوب یاد بگیر حفظ کن.بعد ک رفتی سر تست.زیاد رو این متمرکز نشو ک کامل بیت و کلمه رو معنی کنی.سعی ک مفهوم بیت و بفهمی.برای قرابت فکر کنم اگر دفترچه لقمه بگیری خیلی برات بهتره چون اونجا مشابه هارو نوشته و کامات کلیدی و مفهوم آورده.
درصد هات  Hanghead خوب نیستن: ) درصد صفر میدونی یعنی چ؟؟؟یعنی کلا نخوندی.کلا کتاب درسی و نخوندی.میدونی تو امتحان ها ی تعداد سوال ها هستن ک با توجه ب کتاب درسی جواب داده میشن و بقیه پیچیده هستن.تو اگر کتاب و بخونی حداقل حداقل ب تاریخ ،لغت میتونستی جواب بدی و این درصد ادبیات یعنی اینکه فرار میکنی از ادبیات: )
دینی رو هم همچنین.
از عمومی ها فقط عربیت و نسبی خوب زدی ک فکر نکنم اون هم قواعد باشه : )
آقا اهورا تحلیل امتحان هارو انجام میدی؟ Hanghead

واقعا در این مورد نظری ندادیم؟؟؟حداقلش منکه ۳ تا پست زدم ک اولویتت بازدهی باشه نه ساعت مطالعه.کیفیت مطالعه مهمه نه کمیت.
تو درصد هات این و میگه ک مثلا ۳ درس ریاضی امتحان داری تو یک سوم خوندی و فرار کردی سراغ فیزیک اونم نصفه گذاشتی فرار کردی شیمی و ب این ترتیب بودجه بندی و کامل نرسوندی و کیفیت مطالعه ی هیچکدوم از درس هات تعریفی نداشته.
چند روزه اعلام وضعیت میکنی ؟اگر اولویتمون هم ۵ باشه هم باز تو نتونستی ک حفظش کنی.کلا ۲۰ روز مداوم ۵ ساعت مطالعه نکردی ک مدال بگیری.پس ی کاری کنیم خب؟تو اولویتت و بذار ک تداوم در مطالعه داشته باشی و ساعت مطالعه ی زیاد و بیخیال شو.۵ ساعت بخون اما واقعا بخون.
ظاهر و باطن اینه ک مطالعه و برنامه ریزی نامنظمی داری Hanghead
شب امتحان کلا مسئله ش جداست.قطعا ۲۰ میشی چون همه چی و شب قبل خوندی و یادته.ولی تو امتحان های آزمایشی چون ی ماه وقت داری باید منظم مرور داشته باشی که بتونی اون چیزهایی رو ک یاد گرفتی تثبیت کنی.
_________
اگر با این روش پیشرفت میکنی خب این روش و ادامه بده: )قطعا خودت میدونی ک با چ راه هایی میتونی یادگیری بهتری داشته باشی: )با این روش منتظر پیشرفت درصد فیزیکت باشیم پس 49-2

یکی از چیزایی که اعصابمو خورد کرد ، فیزیک بود . من واسه فیزیک واقعا زحمت کشیدم . دوازدهم رو خوندم و تست زدم و نصفشو مرور کردم . دهم هم کامل خوندم . 
انتظار داشتم کم کمش ۷۰ بزنم . ولی اومدم سر جلسه دیدم هیچ غلطی نمیتونم بکنم ...

درصد ریاضی هم فقط بخاطر گسسته بود . گفتم گسسته نظریه اعدادش فوق العاده آسونه . حسابان و هندسه هر کدوم دو سه تا زدم‌ .

ببینید کیفیت مطالعم یعنی فهیدنم خوبه . فقط مشکل اینکه کندم و بیشتر به فکر گذشتن زمانم تا فهم درس . 

قبلا این کارو میکردم : تایمر از ۹۰ دقیقه معکوس میزاشتم تا ۰‌شه . الان از صفر میزارم بره بالا و شروع میکنم خوندن . با روش فیزیک که گفتم میخونم . اینجوری کمتر تو فکر زمانم . ببینم چی میشه ...

تحلیلش هم کردم . که چرا فلان درسو خوب نزدم . تحلیل فارسی شد اینکه لغت و املا و تاریخ ادبیات نخونده بودم . آرایه بی دقتی کردم . دستور که اصلا ول بودم . قرابتم وقت کم آوردم و دو تاشو زدم که یکیش غلط بود . 

عربی تعریب خوب میزنم . ولی قواعد .... . الان حدودا دو روز و خورده ایه دارم تست حال و مرجع حال و اینا میزنم ولی هنو خوب یاد نگرفتم . عربی هم میشه گفت کم خونده بودم . دینی هم که کلا نخونده بودم و فقط از رو آیات و نکات یه دور آیاتشو خوندم . زبان وقت کم آوردم چون زیاد وقت گذاشته بودم رو فارسی . وگرنه زبانو شاید ۶۰ ۷۰ میزدم .

واسه ریاضی ،  تست حسابان کم زدم واسه خوندن. هندسه نرسیدم مرور کنم . گسسته عالی بود . البته آخر تایم یه سوال رو داشتم حل میکردم که انقدر استرس دادن که زمان رو به اتمامه منم هول شدم سوال ساده رو نتونستم حل کنم و خالی گذاشتمش . فیزیک که الحمدالله هول شدم . نمیدونم چرا نتونستم حل کنم . شاید چون تثبیت تثبیت نشده بود  . ۴ ، ۵ تا بیشتر نزدم .

یکیش با بیدقتی اشتب شد .

شیمی هم زیاد نخونده بودم .

فقط بیشتر تستا رو واسه تحلیل تو خونه حل نکردم و گذاشتم واسه امتحان هر درس تو نوبت اول ، میزنمشون.

یچیز دیگه . واسه قرابت گفتین فقط مفهوم بیت بیارین کافیه . دقیقا مشکل من واسه بعضی بیت ها اینه که نمیفهممشون . میرم کلمه هاشو میخونم و معنی بیت رو از نت در میارم میفهمم .

سپاس شده توسط
  • انگشتاتون درد نمیگیره انقدر تایپ میکنید 17 این مشکلی که گفتید نمی‌تونید افکارت ن رو جمع و جور کنید رو منم دارم برا همین دیشب پیام نزاشتم و کلا سعی میکنم کم تر بیام کانون
واقعا نمیدونم چیکار کنم 

بعدش این که من فعلا یه مدال طلب دارم چون از 10 روز خوب بیشتر هم رفتم Khansariha (69) 
اهورا کلا تو کتابا درسنامه گاج بهتره و تست های خیلی سبز من خودم خیلی سبز داشتم یازدهم و خب تستاش خیلی خوب بود 
قرابت ها رو هم با یکی دوتا کلمه که معنیشو ندونی ااز دستت نمیره فقط هول نشو که معنی شو نمیدونی و سعی کن حدس بزنی اگه یه گزینه رو هم کلا نفهمیدی اونو ولش کن مطمئن باش از بقیه گزینه ها میشه فهمید

تراز و درصد هام خیلی بد نبود ولی راضی نبودم 
20 دی بیام قلمچی گرد و خاک کنم برگردم تراز میگم 4chsmu1 4chsmu1
دیشب آنقدر ذوق زده شدم که آتریسا خانوم و مرد مجاهد برگشتن تا یک ساعت خوابم نبرو(واقعا میگم یک ساعت کشید خوابم ببره 4chsmu1
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1398 آذر 30، 12:54)Toxic Headshot نوشته است: سلام 

یکی از چیزایی که اعصابمو خورد کرد ، فیزیک بود . من واسه فیزیک واقعا زحمت کشیدم . دوازدهم رو خوندم و تست زدم و نصفشو مرور کردم . دهم هم کامل خوندم . 
انتظار داشتم کم کمش ۷۰ بزنم . ولی اومدم سر جلسه دیدم هیچ غلطی نمیتونم بکنم ...

درصد ریاضی هم فقط بخاطر گسسته بود . گفتم گسسته نظریه اعدادش فوق العاده آسونه . حسابان و هندسه هر کدوم دو سه تا زدم‌ .

ببینید کیفیت مطالعم یعنی فهیدنم خوبه . فقط مشکل اینکه کندم و بیشتر به فکر گذشتن زمانم تا فهم درس . 

قبلا این کارو میکردم : تایمر از ۹۰ دقیقه معکوس میزاشتم تا ۰‌شه . الان از صفر میزارم بره بالا و شروع میکنم خوندن . با روش فیزیک که گفتم میخونم . اینجوری کمتر تو فکر زمانم . ببینم چی میشه ...

تحلیلش هم کردم . که چرا فلان درسو خوب نزدم . تحلیل فارسی شد اینکه لغت و املا و تاریخ ادبیات نخونده بودم . آرایه بی دقتی کردم . دستور که اصلا ول بودم . قرابتم وقت کم آوردم و دو تاشو زدم که یکیش غلط بود . 

عربی تعریب خوب میزنم . ولی قواعد .... . الان حدودا دو روز و خورده ایه دارم تست حال و مرجع حال و اینا میزنم ولی هنو خوب یاد نگرفتم . عربی هم میشه گفت کم خونده بودم . دینی هم که کلا نخونده بودم و فقط از رو آیات و نکات یه دور آیاتشو خوندم . زبان وقت کم آوردم چون زیاد وقت گذاشته بودم رو فارسی . وگرنه زبانو شاید ۶۰ ۷۰ میزدم .

واسه ریاضی ،  تست حسابان کم زدم واسه خوندن. هندسه نرسیدم مرور کنم . گسسته عالی بود . البته آخر تایم یه سوال رو داشتم حل میکردم که انقدر استرس دادن که زمان رو به اتمامه منم هول شدم سوال ساده رو نتونستم حل کنم و خالی گذاشتمش . فیزیک که الحمدالله هول شدم . نمیدونم چرا نتونستم حل کنم . شاید چون تثبیت تثبیت نشده بود  . ۴ ، ۵ تا بیشتر نزدم .

یکیش با بیدقتی اشتب شد .

شیمی هم زیاد نخونده بودم .

فقط بیشتر تستا رو واسه تحلیل تو خونه حل نکردم و گذاشتم واسه امتحان هر درس تو نوبت اول ، میزنمشون.

یچیز دیگه . واسه قرابت گفتین فقط مفهوم بیت بیارین کافیه . دقیقا مشکل من واسه بعضی بیت ها اینه که نمیفهممشون . میرم کلمه هاشو میخونم و معنی بیت رو از نت در میارم میفهمم .

فیزیک و اون مبحث و چند بار خوندی؟منظورم اینه ک مرور داشتی؟من احساس میکنم ک مرور نداشتی و یادگیری هات ناقص بوده ک نتونستی نتیجه خوبی بگیری.
---------------
چرا اینطوری؟ 17 ببین ی دفتر بردار روزی ک میخوای درس بخونی مثلا از ۳ بعد از ظهر تا ۱۲ شب میخوای درس بخونی.
بنویس از ۳ تا ۵ میخونم.ی ربع استراحت بعد از ۵ و ربع تا ۷ و ربع میخونم و ب این ترتیب ب شکل جدولی بنویس.بعد کنارشم مباحثی رو ک میخوای بخونی رو بنویس و هر تایمی ک میخونی اگر دوساعت کامل مثلا از ۳ تا ۵ خوندی اونجا رو تیک بزن و مثلا مبحث اعداد و ک برا اون روز گذاشتی با موفقیت خوندی و تموم کردی تیک بزن.اینکه میگی حواست ب گذشت زمانه یعنی پرش ذهن داری Khansariha (56) تو ساعت بندی داشته باش اما اولویت اصلیت رسوندن مباحث باشه. برای کانون و نت هم ساعت بزار و هربار که میای استراحت کنی نیا نت و تی وی نگاه نکن ک به شدت باعث ب هم خوردن تمرکز میشه.کند خوانی هم با روشی ک قبلا گفتم حل میشه.ب نظر خودت کدوم روش بود؟ Hanghead 
(1398 آذر 30، 13:59).... نوشته است:
  • انگشتاتون درد نمیگیره انقدر تایپ میکنید 17 این مشکلی که گفتید نمی‌تونید افکارت ن رو جمع و جور کنید رو منم دارم برا همین دیشب پیام نزاشتم و کلا سعی میکنم کم تر بیام کانون
واقعا نمیدونم چیکار کنم 

بعدش این که من فعلا یه مدال طلب دارم چون از 10 روز خوب بیشتر هم رفتم Khansariha (69) 
اهورا کلا تو کتابا درسنامه گاج بهتره و تست های خیلی سبز من خودم خیلی سبز داشتم یازدهم و خب تستاش خیلی خوب بود 
قرابت ها رو هم با یکی دوتا کلمه که معنیشو ندونی ااز دستت نمیره فقط هول نشو که معنی شو نمیدونی و سعی کن حدس بزنی اگه یه گزینه رو هم کلا نفهمیدی اونو ولش کن مطمئن باش از بقیه گزینه ها میشه فهمید

تراز و درصد هام خیلی بد نبود ولی راضی نبودم 
20 دی بیام قلمچی گرد و خاک کنم برگردم تراز میگم 4chsmu1 4chsmu1
دیشب آنقدر ذوق زده شدم که آتریسا خانوم و مرد مجاهد برگشتن تا یک ساعت خوابم نبرو(واقعا میگم یک ساعت کشید خوابم ببره 4chsmu1

: )دقتم رو این بود که خوب توضیح بدم ب خاطر همین حواسم ب تایپ کردن نبود .ببخشید اگر طولانی میشه ولی خب لازم بودن ک بگم: )
منم چون آدمی ام که تمرکزم زود ب هم میریزه در تلاشم ک نت و بزارم کنار و البته تا حدودی هم موفق بودم خداروشکر.برات میتونم این پیشنهادو بدم ک ساعت بندی دقیق برای حضور در کانون داشته باشی.مثلا نیم ساعت آخر شب .بی نظم بودن خیلی تمرکزو ب هم میریزه.
بله درسته 49-2  ولی مدال ب ۲۰ روز تعلق میگیره ها: )من نبودم اگر رسیدین ب مدال ب آقای شازده بگین حتما میده 49-2 

____
حتما اگر تونستی ثبت نام کن.چون آمار قلمچی بیشتر از گزینه دو و سنجش هستش و ۲۰ دی هم که ب خاطر تعویق رایگان کردنش خیلی عالیه.من خودم با اینکه ۲۷ ام آزمون دارم ولی میرم.
____
عجججججب Khansariha (48)
 سپاس شده توسط
دقیقا همین کارو میکنم . تو برگه مینویسم مثلا از ۲ تا ۳.۳۰ بعد تیک و اینا میزنم . 

منظورم این نیست که کتاب جلومه نگام به ساعته ، نه . 

منظورم اینه که اون تمرکز اصلی اصلی رو ندارم ...

منم قلمچی زدم . گفت ثبت نام انجام شد . 

راستی یه چیزی قرابت مهر و ماه  (همون لقمه) و دفتر برنامه ریزی مهرو ماه خوبه بگیرم ؟

لطفا نمونه هاشو ببینید و نظرتون رو بگید

سپاس شده توسط
(1398 آذر 30، 14:36)Toxic Headshot نوشته است: دقیقا همین کارو میکنم . تو برگه مینویسم مثلا از ۲ تا ۳.۳۰ بعد تیک و اینا میزنم . 

منظورم این نیست که کتاب جلومه نگام به ساعته ، نه . 

منظورم اینه که اون تمرکز اصلی اصلی رو ندارم ...

منم قلمچی زدم . گفت ثبت نام انجام شد . 

راستی یه چیزی قرابت مهر و ماه  (همون لقمه) و دفتر برنامه ریزی مهرو ماه خوبه بگیرم ؟

لطفا نمونه هاشو ببینید و نظرتون رو بگید

اون تمرکز اصلی رو با کم کردن ساعت تی وی و نت قطعا ب دست میاری.مثلا روزانه چقدر میای کانون؟زیاده ب نظر من.فکرت نمیمونه تو جشن،گروه،شبانه،ترک؟یا خبر های جدید؟.من خودم مثلا پتانسیل این و دارم ک ۳ ساعت تموم بشینم روزنامه بخونم و یا تو نت بچرخم ب خاطر همین کلا ن روزنامه میخرن ب خاطر من ن کتاب جدیدی میارن تو خونه ن مودم خونه رو شارژ میکنن چون واقعا از کنترل من خارج میشه مغزم و همش فکرم اینه ک برم بخونم .زود درسم و تموم کنم و این باعث سرسری خوندن درس میشع.
مهرو ماه کلا انتشارات بی نظیری هستش.چون نتم کمه نمونه رو نتونستم دانلود کنم ولی کتاب خوبی ب نظر میاد.حالا شب این و نگاه میکنم میگم.
دفتر برنامه ریزی رو ندیدم ولی من خودم دفتر ۴۰ برگی دارم ک تو اون خودم خط کشی میکنم مینویسم ولی تازگی ها تصمیم دارم پلنر تحصیلی رنگی رنگی بخرم Gigglesmile  
من برم دیگه.از نظر روحی احتیاج دارم دو ماه دور باشم از کانون از دیروز ب کوب پست گذاشتم Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
پس لازم شد منم دور شم از کانون ...

فقط یه ساعات محدودی رو میام واسه تنظیم عکس مسابقات و جشن ها ...

اگه بخوام تو دفتر خط بکشم که خیلی طول میکشه . همین دفتره رو میگیرم ...

سپاس شده توسط
اهورا / ۵ ساعت / نمیدونم چند روز خوب

سپاس شده توسط
سلام سلام و صد تا سلام به بچه درسخونای عزیز

سلام به خانم آتریسایی که اومدن و راهنماییهای ارزشمندشون رو گفتن و رفتن برای ادامه تلاشهاشون

سلام به داش مجید روانشناس گل گلاب

سلام به اهورا جان نازنین و دوست داشتنی .. داداش جون کلی از لطفت ممنون .. هستم ان شاء الله .. نوشته ها و شرح وضعیتت رو در پستهای اخیر دنبال کردم و خانم آتریسا هم جوابای فنی دادن بهشون .. این نوشتنها برای خودت هم خیلی خوبه که وضعت رو روشن میکنی .. حالا تو ذهنمه که در حد وسع خودم، اول عمیق بشم روی شرح وضعی که دادی بعد خدمتت عرض کنم برخی نکات رو .. (البته که اصل و فرع مطالب رو خانم آتریسا فرمودن)
داداش جون من چک کردم الان شدی 6 روز خوووووووووووووووووب 2uge4p4

حاج محمد گل گلاب و دوست داشتنی .. خدا قوت داداش جون .. عزیز دلی .. انقدر که مهربونی آدم ذوق میکنه ..

منم سعی میکنم ان شاء الله از فردا اعلام وضعیت داشته باشم
 سپاس شده توسط
.... /5 ساعت /1 روز خوب
شکرخدا 
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
خسته نباشید من دیشب نتوسنتم اعلام وضعیت کنم
برای دیروز میشه
majid78
۳ساعت مطالعه
۲ روز خوب
و برای امروز
majid78
4ساعت و ربع مطالعه
۳ روز خوب
 سپاس شده توسط
اهورا / ۴ ساعت 
۲.۵ شیمی
ا حسابان 
۰.۵ زبان

سپاس شده توسط
سلام، ایا منم که دارم پایان نامه امو کار میکنم میتونم بیام اینجا اعلام برنامه کنم؟  Hanghead
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان