امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

جرم مولی های مهم :

http://uupload.ir/view/vhoa_g.pdf/
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
میشه یه خواهشی بکنم ؟

میشه امروزمو صفر نکنین  117

قول میدم از فردا تا ۲۰ روز صفر نشم ...

فقط امروزو نه ...

روزه ام نمیتونم بخونم 

پلییییییز  63
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 2، 17:33)Alfredo نوشته است: میشه یه خواهشی بکنم ؟

فقط امروزو نه ...

روزه ام نمیتونم بخونم 

پلییییییز  63

اول سلامتی بعد درس 49-2 
مواظب خودتون باشین.از فردا ادامه بدین 53258zu2qvp1d9v 
________
پ ن:خوشامد میگم ب آقا عرفان 53 
انشالله روزهای خیلی خوبی رو داشته باشیم.
پ ن۲:تشکر ویژه دارم از آقا هومان،مرسی از پست هاتون 302
(1399 خرداد 2، 17:59)یاقوت نوشته است:

فقط امروزو نه ...

روزه ام نمیتونم بخونم 

پلییییییز  63

اول سلامتی بعد درس 49-2 
________

302 302

سپاس شده توسط

فقط امروزو نه ...

روزه ام نمیتونم بخونم 

پلییییییز  63

اول سلامتی بعد درس 49-2 
________
سلام ممنون 
نه اشکال نداره چون آخرای ماه رمضان هست و خیلی ها آخرای توانشون است
عرفان /۲ساعت/۲روزدرسیجاتی
امروز فردا میگم
من دوماهه خودم را ارزیابی میکنم و از۱فروردین تا ۳۱ اردیبهشت 
۶۶۴۵ دقیقه درس خوندم  انشاالله برای این دو ماه جدید رکورد میزنم Greenstars
(1399 خرداد 3، 5:41)عرفان. نوشته است:

فقط امروزو نه ...

روزه ام نمیتونم بخونم 

پلییییییز  63

اول سلامتی بعد درس 49-2 
________
سلام ممنون 
نه اشکال نداره چون آخرای ماه رمضان هست و خیلی ها آخرای توانشون است
عرفان /۲ساعت/۲روزدرسیجاتی
امروز فردا میگم
من دوماهه خودم را ارزیابی میکنم و از۱فروردین تا ۳۱ اردیبهشت 
۶۶۴۵ دقیقه درس خوندم  انشاالله برای این دو ماه جدید رکورد میزنم Greenstars

302 302

سپاس شده توسط
https://www.aparat.com/playlist/71814

سپاس شده توسط
من ی سوالی داشتم،هر کسی میتونه ی راهنمایی کنه من و Hanghead
____
راستش من چند ساله ک با سه روز یکبار قلمچی میرم جلو و هیچوقت روش جدیدی ب کار نبردم اما امسال چون نخونده هام زیاده و از بابت جمع بندی و بررسی کنکورهای سال قبل نگرانم میخوام کنکورهارو مبحثی بررسی کنم و مثل سه روز یکبار دیگه ی نیم روز کنکور نزنم ک دو و نیم روز بعدی بررسی کنم .میخوام مثلا کل زیست و از ۸۹ تا ۹۸ تو ی ماه جمع کنم(هرروز ۵۰ سوال) .اینطوری دیگه فکر میکنم نیازی ب سه روز یکبار ندارم.برای زیستم سوال ندارم دیگه و اینکه نمیخوام تالیفی کار کنم میخوام کنکورو زودتر شروع کنم  53258zu2qvp1d9v
یا مثلا عمومی هارو هم اینطوری جلو برم و دیگه ۴تا درس و کامل نگاه نکنم و فقط روزانه مثلا برای عربی تو تایم ی ساعته ۲۵ سوال عربی تمام رشته هارو بررسی کنم.
اولین باره میخوام چنین کاری کنم ،نگرانم 22
اما از ی طرفم حس میکنم آزمون کنکور ندم تایم هام ب هم میخوره ،نمیدونم اینطور درسته یا منتظر بمونم قلمچی برنامه ی سه روز یکبارش و مشخص کنه با اون جلو برم.

سوال دوم اینکه:امسال میخوام برای اولین بار زمین بخونم چون ب درصدش نیاز دارم ،ن برای داروسازی   این ها .می خوام ضعفم تو ریاضی رو کم کنه .بررسی کردم میشه.
اما من تو پشت کنکوری زمین نخوندم و نمیدونم فقط کنکور و کتاب کافی هست یا کمک درسی هم لازمه؟و اینکه کسی اطلاع داره سطح زمین کنکور چطوره؟از همین کتاب درسی میشه ی ۶۰ یا ۷۰ زد یا نیاز ب کتاب کمک درسی و کتاب های عجیب غریب هست؟

پ ن:هیچکس ب فکرم نرسید ک بپرسم ازش 53258zu2qvp1d9v
ببین 2 روز یکبار گزینه بهتری هست تا وقتی که بتونی برقی بررسی کنی از اونور هم تو هر تایم یکی از بازیابی محور های کانون رو برداری و بزنی 
قضیه اینه کتاب موج/فصل ازمون هارو هم میتونی بگیری و از خودت ازمون جامع بگیری 
بعد اخه قضیه اینه که اگه فقط بخوای کل یه ساعتو عربی بزنی بعد سر ازمون جامع ها که گریپاچ میکنی که 
بازم گزینه بهتر همون 2 روز یبار با موج هست(نظر من)
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 3، 18:43)هومان نوشته است: ببین 2 روز یکبار گزینه بهتری هست تا وقتی که بتونی برقی بررسی کنی از اونور هم تو هر تایم یکی از بازیابی محور های کانون رو برداری و بزنی 
قضیه اینه کتاب موج/فصل ازمون هارو هم میتونی بگیری و از خودت ازمون جامع بگیری 
بعد اخه قضیه اینه که اگه فقط بخوای کل یه ساعتو عربی بزنی بعد سر ازمون جامع ها که گریپاچ میکنی که 
بازم گزینه بهتر همون 2 روز یبار با موج هست(نظر من)

آخه میدونی جریان اینه ک تشریحی و جمع کردم و تالیفی هم نمیخوام بزنم.تصمیم گرفتم هرروز مبحثی کنکور و بزنم.سه روز یکبارم آزمون های آخرش و انجام بدم.
دیگه برنامه رو ریختم و تاریخ بندی هارو زدم .
جامع هارو ۴تای قلمچی رو میرم.مشکلی تو تایم ها ندارم چون تستهام و با تایم مشخص میزنم.فقط دیگه اگر این روش و انجام بدم دیگه دستم کنکوری نمیمونه ک ماه بعد بررسی کنم.
ی ساعت و عربی نمیزنم ک .ی ربع ۲۵تا میزنم.۴۵ دقیقه بررسیش میکنم .میشه ی ساعت .این برا زرد عمومیه .۳۶تا کنکوره اگر اینطوری برم جلو برا عمومی مشکلی ندارم چون خوب تموم میشه تا ۲۰ تیر.
فقط نگران تخصصی ها هستم ک دیگه اونم بیخیال شدم .ب هرحال اینطوری انتخاب کردم برم جلو،نمیتونم منتظر برنامه باشم.جامع های مهروماهم اضافه کردم بهش.
 سپاس شده توسط
سلام
نمیدونم چرا حس خوبی به آزمونهای قلمچی ندارم با اینکه تاحالا ندادم و دهم هستم Hanghead 
نظر؟
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 4، 9:44)عرفان. نوشته است: سلام
نمیدونم چرا حس خوبی به آزمونهای قلمچی ندارم با اینکه تاحالا ندادم و دهم هستم Hanghead 
نظر؟

ببین ازمونای خوبی هستن برای اینکه با برنامه در طول سال درس بخونی و یه ارزیابی از خودت داشته باشی ولی خوب از اون طرف چون مبحث به مبحث هستن امکان طرح شدن سوال اشغال هم توشو وجود داره
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
نظر؟

آقا عرفان چ خوب ک از الان ب فکر هستین.
من از ابتدایی قلمچی میرم و کابوس های من از سال کنکور  قلمچی  شد.چون من ذاتا آدم شب امتحانی هستم و اگر کاری داشته باشم نگه میدارمش برای آخرین لحظه .
این تو سال کنکور خیلی مشکله.قلمچی هم مفیده هم نیست.
برای دوران مدرسه عالیه چون انقدر میره تو جزئیات کتاب ها ک تو حتی درصدهات و ترازهات بدم باشه باعث میشه نمره هات تو مدرسه ۲۰ باشه .
اما برای سال کنکور برای دانش آموزانی مثل خودم توصیه نمیکنم ،چون پیشروی داره و این برای کسی ک از برنامه جا بمونه مثل سمه .ی پروژه رو ک جا میمونی کل سالت و از دست میدی و این با پنجره های بازی هم ک قلمچی برای مرور گذاشته هم جبران نمیشه.
من امسال خیلی پشیمون شدم چون هزینه شم نسبت ب آزمون های دیگه بالاست و فقط پولم رفت و من فقط رسیدم ک آزمون های جامع و اجرا کنم و از اسفند برنامم و ب کل از آزمون هاش جدا کردم.
ولی اگر یکی از من نظر بخواد میگم ک دهم و یازدهم حتما بره قلمچی و قطعا هم تاثیر مثبتش و میبینه.
برنامه ی قلمچی برای دانش آموزهای مدرسه ای خوبه.
از آزمون های دیگه اصلا اطلاعی ندارم.
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 4، 16:29)یاقوت نوشته است:
نظر؟
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 4، 16:56)عرفان. نوشته است:
(1399 خرداد 4، 16:29)یاقوت نوشته است:
نظر؟

آقا عرفان چ خوب ک از الان ب فکر هستین.
من از ابتدایی قلمچی میرم و کابوس های من از سال کنکور  قلمچی  شد.چون من ذاتا آدم شب امتحانی هستم و اگر کاری داشته باشم نگه میدارمش برای آخرین لحظه .
این تو سال کنکور خیلی مشکله.قلمچی هم مفیده هم نیست.
برای دوران مدرسه عالیه چون انقدر میره تو جزئیات کتاب ها ک تو حتی درصدهات و ترازهات بدم باشه باعث میشه نمره هات تو مدرسه ۲۰ باشه .
اما برای سال کنکور برای دانش آموزانی مثل خودم توصیه نمیکنم ،چون پیشروی داره و این برای کسی ک از برنامه جا بمونه مثل سمه .ی پروژه رو ک جا میمونی کل سالت و از دست میدی و این با پنجره های بازی هم ک قلمچی برای مرور گذاشته هم جبران نمیشه.
من امسال خیلی پشیمون شدم چون هزینه شم نسبت ب آزمون های دیگه بالاست و فقط پولم رفت و من فقط رسیدم ک آزمون های جامع و اجرا کنم و از اسفند برنامم و ب کل از آزمون هاش جدا کردم.
ولی اگر یکی از من نظر بخواد میگم ک دهم و یازدهم حتما بره قلمچی و قطعا هم تاثیر مثبتش و میبینه.
برنامه ی قلمچی برای دانش آموزهای مدرسه ای خوبه.
از آزمون های دیگه اصلا اطلاعی ندارم.

سلام ممنون
اگر قراره  برای 20 شدن  در مدرسه حدود یک میلیون بدم برم  قلمچی واقعا اشتباه محضه !
(من خودم قلمچی نمیرم 19.8 شدم چون  از اشتباهاتم واقعا درس گرفتم و با کمک کتاب کمک آموزشی )
قلمچی این تعریف زیاد ازش شنیدم که به دانش اموز ضعیف محل نمیده ولی قوی تقویتش میکنه!
قلمچی چون دست مافیا افتاده و اجازه اماری به ازمون های ازمایشی دیگه نمیده و مراکز زیادی داره خب گزینه اول خیلی ها میشه.
 چیز دیگه ای که سر زبون هاست تراز است هرکی میره قلمچی سریع بهش میگن ترازت چنده خب اونم دچار فشار ورحی روانی میشه.
[تصویر:  IMG_20190807_171937_601.jpeg]
واقعا باید به حال قلمچی گریه کرد Gigglesmile Khansariha (13) 21
اینهمه تبلیغ آخرش کل 10نفر اول مازی بودند
پس نتیجه میگیریم ماز بهترین است طبق مدارک  حتی تبلیغات تلوزیونی هم نکردن تازه آزمون هاش انلاین
به نظر من ماز خوبه فعلا چون متمایز از قلمچی است

شما ک گفتین نمیدونم و از این حرف ها 22 
من با منظور ۲۰ ننوشتم : )منظور من از ۲۰ این بود ک برای درس های مدرسه خوبه.یعنی تو دوسال بری قلمچی برای سال کنکور کارت خیلی راحت میشه چون با خیلی از روش های کنکوری و ریز و درشت کنکور آشنا میشی 53258zu2qvp1d9v وگرنه معدل همه ۲۰ هست .
____
من هیچوقت ب جامعه آماری کاری نداشتم و ندارم و مافیا و اینها هیچوقت برای من اولویت نبوده بلکه از اول مدرسه رفتم دیدم خوبه ادامه دادم ،فقط میگم ک مشکل تو کنکور اتفاق افتاد 53258zu2qvp1d9v 
در مورد نفرات برتر نمیخوام صحبت کنم چون همه چیز مشخصه: )
ب هرحال شما ظاهرا ک جواب داشتین و ب نتیجه رسیده بودید  4chsmu1 

قلمچی کارش فقط دانش آموز منظم هستش .تنبل و زرنگ نداریم.
کسی ک منظم باشه و فقط برنامه رو اجرا کنه قطعا نتیجه میگیره.دیدم ک میگم : )
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان