امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

(1399 خرداد 4، 17:09)یاقوت نوشته است:
(1399 خرداد 4، 16:56)عرفان. نوشته است:
(1399 خرداد 4، 16:29)یاقوت نوشته است:
(1399 خرداد 4، 9:44)عرفان. نوشته است: سلام
نمیدونم چرا حس خوبی به آزمونهای قلمچی ندارم با اینکه تاحالا ندادم و دهم هستم Hanghead 
نظر؟

آقا عرفان چ خوب ک از الان ب فکر هستین.
من از ابتدایی قلمچی میرم و کابوس های من از سال کنکور  قلمچی  شد.چون من ذاتا آدم شب امتحانی هستم و اگر کاری داشته باشم نگه میدارمش برای آخرین لحظه .
این تو سال کنکور خیلی مشکله.قلمچی هم مفیده هم نیست.
برای دوران مدرسه عالیه چون انقدر میره تو جزئیات کتاب ها ک تو حتی درصدهات و ترازهات بدم باشه باعث میشه نمره هات تو مدرسه ۲۰ باشه .
اما برای سال کنکور برای دانش آموزانی مثل خودم توصیه نمیکنم ،چون پیشروی داره و این برای کسی ک از برنامه جا بمونه مثل سمه .ی پروژه رو ک جا میمونی کل سالت و از دست میدی و این با پنجره های بازی هم ک قلمچی برای مرور گذاشته هم جبران نمیشه.
من امسال خیلی پشیمون شدم چون هزینه شم نسبت ب آزمون های دیگه بالاست و فقط پولم رفت و من فقط رسیدم ک آزمون های جامع و اجرا کنم و از اسفند برنامم و ب کل از آزمون هاش جدا کردم.
ولی اگر یکی از من نظر بخواد میگم ک دهم و یازدهم حتما بره قلمچی و قطعا هم تاثیر مثبتش و میبینه.
برنامه ی قلمچی برای دانش آموزهای مدرسه ای خوبه.
از آزمون های دیگه اصلا اطلاعی ندارم.

سلام ممنون
اگر قراره  برای 20 شدن  در مدرسه حدود یک میلیون بدم برم  قلمچی واقعا اشتباه محضه !
(من خودم قلمچی نمیرم 19.8 شدم چون  از اشتباهاتم واقعا درس گرفتم و با کمک کتاب کمک آموزشی )
قلمچی این تعریف زیاد ازش شنیدم که به دانش اموز ضعیف محل نمیده ولی قوی تقویتش میکنه!
قلمچی چون دست مافیا افتاده و اجازه اماری به ازمون های ازمایشی دیگه نمیده و مراکز زیادی داره خب گزینه اول خیلی ها میشه.
 چیز دیگه ای که سر زبون هاست تراز است هرکی میره قلمچی سریع بهش میگن ترازت چنده خب اونم دچار فشار ورحی روانی میشه.
[تصویر:  IMG_20190807_171937_601.jpeg]
واقعا باید به حال قلمچی گریه کرد Gigglesmile Khansariha (13) 21
اینهمه تبلیغ آخرش کل 10نفر اول مازی بودند
پس نتیجه میگیریم ماز بهترین است طبق مدارک  حتی تبلیغات تلوزیونی هم نکردن تازه آزمون هاش انلاین
به نظر من ماز خوبه فعلا چون متمایز از قلمچی است

شما ک گفتین نمیدونم و از این حرف ها 22 
من با منظور ۲۰ ننوشتم : )منظور من از ۲۰ این بود ک برای درس های مدرسه خوبه.یعنی تو دوسال بری قلمچی برای سال کنکور کارت خیلی راحت میشه چون با خیلی از روش های کنکوری و ریز و درشت کنکور آشنا میشی 53258zu2qvp1d9v وگرنه معدل همه ۲۰ هست .
____
من هیچوقت ب جامعه آماری کاری نداشتم و ندارم و مافیا و اینها هیچوقت برای من اولویت نبوده بلکه از اول مدرسه رفتم دیدم خوبه ادامه دادم ،فقط میگم ک مشکل تو کنکور اتفاق افتاد 53258zu2qvp1d9v 
در مورد نفرات برتر نمیخوام صحبت کنم چون همه چیز مشخصه: )
ب هرحال شما ظاهرا ک جواب داشتین و ب نتیجه رسیده بودید  4chsmu1 

قلمچی کارش فقط دانش آموز منظم هستش .تنبل و زرنگ نداریم.
کسی ک منظم باشه و فقط برنامه رو اجرا کنه قطعا نتیجه میگیره.دیدم ک میگم : )
OK
من گفتم آزمون هاش و گرنه  بقیه موسسات اطلاع دارم.
یک سوال دانش اموز منظم بدنیاا نمیاد و خودتون گفتید  مریضی  باعث عقب افتادن میشه پس کافیه دانش آموزی 2تا ازمون مریض بشه و باعث عقب افتادگی و بی نظمی میشه الان  ایده آل هست که قلمچی  دانش آموزش را رها کنه؟
ببين قضيه اينه كه دانش ازموايي كه تو رتبه هاي تك رقمي ميبيني بيش از ١ ازمون ميدن
برا همينه كه اسمشون امكان داره تو چند تا ازمون باشه بري تو سايت قلمچي و اگه مجله هاشو خونده باشي اونم دقيقا همينو نوشته(١٠ نفر اول تمام رشته ها از قلمچي بودن) حتي باشون مصاحبه هم كرده

ولي بازم براي طول سال خوبه چون يه فشاري براي درس خواندن پشت دانش اموزه
اگه يه برنامه منظم هم داشته باشي بعيد مدونم عقب بيفتي ازش
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
اگر برنمه هاش و منطق آزمون هارو در طول سال بررسی کنی قطعا نظرتون عوض میشه.نظم با یکی دو آزمون درست میشه.
خیلی ها ب این دلیل نتیجه نمیگیرن چون با نظم قلمچی جلو نمیرن.
من دلیل اصلیم برای قلمچی اینه ک فاصله ی آزمون ها دو هفته ای هست و برای دانش آموزان از مهر تا بهمن پنره هی متعددی برای مرور گذاشته.
بقه رو اطلاعی ندارم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1392 دي 1، 22:35)گل سرخ نوشته است:                                                  ♥   به نام خدا    ♥

سلام دوستان ehteram

اینجا یه محفل کوچولو برای بچه های اهل دل هست ( کنکوری ها )[تصویر:  4fvfcja.gif]

فرق نمیکنه کنکور ارشد دارین یا لیسانس یا هر کنکور دیگه ای.[تصویر:  i.gif]

اینجا دور هم جمع میشیم که بتونیم از نکته های ریز و درشت کنکوری به هم کمک برسونیم.

برای هرچه بهتر شدن مطالعه و هدفمند شدن فعالیت های درسیمون قوانین جدید درسیجات و مطالعه کنین لطفا Khansariha (56)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

قوانین: 

1_اعلام وضعیت مطالعه ی درسیمون به شکل زیر هست:

آتریسا/حداقل ساعت مطالعه هدف گذاری شده برای اون روز/تعداد روز خوب
آتریسا/۸ساعت/۱ روزخوب

دوستان توجه داشته باشین که حداقل ساعت مطالعه هدف گذاری شده برای دوستان کنکوری از 5 ساعت شروع میشه و برای دوستان غیر کنکوری از 2 ساعت   Khansariha (56) شاید این سوال براتون پیش بیاد که ساعات اعلام شده زیاد یا کم هستن برای شروع مطالعه! درجواب عرض کنم خدمتتون که این ساعات مطالعه کم ترین ساعات مطالعه برای هردو گروه هستن و دلبخواهی انتخاب نشدن 53258zu2qvp1d9v  

2_زمانی روز مطالعه تون روز خوب حساب میشه که :ساعت مطالعه ی خالص شما برابر یا بیشتر از ساعت مطالعه ی هدف گذاری شده باشه. درغیراینصورت تعداد روزهاتون صفر میشه و باید شمارش روزها از نوشروع شن Shy ممکنه اینجام بگین که صفر شدن روزهای مطالعاتی باعث بی انگیزه شدن میشه! در جواب باز خدمتتون عرض کنم که این قانون صفر شدن برای تداوم مطالعه تون تاثیر گذار هست 53258zu2qvp1d9v

3_ممکنه دوست عزیزی در ادامه ی روزهای خوب درسیجاتیش به دلیلی نتونه مطالعه کنه یا ساعت مطالعه ش در اون روز کمتر از ساعت تعریف شده باشه، در این صورت با در میان گذاشتن دلیل خودتون با سرپرست خواستار ادامه ی روزهای خوبتون میشید.

4_درسخون های عزیز برای تاثیر گذاری بیشتر لطفا در اولین پست اعلام وضعیت تون در یک پی نوشت هدف از مطالعه تون رو برامون بنویسین .مثلا:هدف از مطالعه من:کسب تراز درسی بهتر،قبولی کنکور،تمام کردن یک کتاب جهت بالا رفتن اطلاعات تخصصی،تمام کردن پایان‌نامه،قبولی در امتحانات و....

این باعث هدفمند شدن مطالعه و بالا رفتن ساعت مطالعه میشه 53258zu2qvp1d9v چون ما منتظر پیشرفت شما هستیم 4chsmu1 Khansariha (69)

5_نحوه دریافت مدال ها:

[تصویر:  333.gif]    مدال (دنیای آبی ) = خوب Khansariha (69)
[تصویر:  336.gif]مدال(دنیای سبز ) = عالی Khansariha (69)
[تصویر:  ketab.gif] مدال (دنیای نارنجی )=درسخون برتر کانون  Khansariha (69) Khansariha (46) 

1-     اگر 20 روز مطالعه داشته و اعلام کرده باشید. مدال "آبی" رو کسب میکنید.
2-     اگر 50 روز مطالعه داشته و اعلام کرده باشید. مدال "سبز" رو کسب میکنید.
3-     اگر 100 روز مطالعه داشته و اعلام کرده باشید. مدال "نارنجی" رو کسب میکنید.

و البته مثل تاپیک مکتبخونه هر 10 روز یک اعتبار 1+  دریافت میکنینKool 4chsmu1

5_هرگونه سوالات،بحث و پست های مشاوره ای و درسی در تاپیک درسیجات آزاده Smiley-talk002

پ ن:خوشحال میشیم دوستان عزیزی که در مطالعه ی درسی و رشته های درسی شون موفق هستن یا احساس می کنن که میتونن کمک کنن تجربه هاشون رو با ما در میون بذارن  103

پ ن۲:اعلام جزئیات مطالعه اختیاری هستش.اگر فکر میکنین که موثر واقع میشه میتونین ریزِساعت مطالعه تون یا برنامه ریزی هاتون و هم اعلام کنین Khansariha (66)                                                     
                                                                                           به امید موفقیت همه ی درسخون ها balloons

[تصویر:  fu3446.jpg]

(1399 خرداد 4، 19:02)یاقوت نوشته است: اگر برنمه هاش و منطق آزمون هارو در طول سال بررسی کنی قطعا نظرتون عوض میشه.نظم با یکی دو آزمون درست میشه.
خیلی ها ب این دلیل نتیجه نمیگیرن چون با نظم قلمچی جلو نمیرن.
من دلیل اصلیم برای قلمچی اینه ک فاصله ی آزمون ها دو هفته ای هست و برای دانش آموزان از مهر تا بهمن پنره هی متعددی برای مرور گذاشته.
بقه رو اطلاعی ندارم 4chsmu1

سلام
وپایان بحث
مهم تر از همه پشتکار و باور دانش آموز هست وگرنه همه موسات چیزی بیش نیستند 4chsmu1 
عرفان/2ساعت/1روز درسیجاتی
این مال دیروزه الان دارم میخونم
 سپاس شده توسط
سلام. 
سه روز درسیجاتی افتضاح
پریروز: 3 ساعت
دیروز : 4 ساعت
امروز : 2 ساعت
تایم هام از 10 ساعت رسیده به این اعداد مزخرف
از وقتی تصمیم به ترک گرفتم و شروع کردم تو این سه روز تایم های خوبی نداشتم.
امروز انقد کرخت و بی حس بودم فقط میخواستم بخوابم.
فردا میخوام یه تفریح خوب داشته باشم که ریکاوری بشم و باز برگردم به تایم 10 و 12 ساعت قبل..
.
.
.
.
دوستان رشته ریاضی و تجربی اگر سوالی ، تستی چیزی درباره حسابان و فیزیک داشتید خوش حال میشم بتونم کمکتون کنم. میانگین درصد های این درس هام فکر میکنم نزدیک به 80 درصد باشه و تراز هم اکثرا بالا 8500 بوده در گزینه 2.
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
 سپاس شده توسط
سلام saman79 . فکر کنم اسمت علی بود . درسته ؟

سوال از حسابان دارم . اما الان وقتشو ندارم واسه پرسیدن . شاید جمعه .  ممنون میشم پاسخ بدی ... 53

یه مورد دیگه اینه که ‌جزوه  ی خلاصه که ساده و روون توضیح داده باشه ، واسه فصل ۳ و ۴ فیزیک ۱۲ سراغ نداری ؟ من سیر تا پیاز دارم که خیلی خشک توضیح داده . میتونم با همون سر کنم . ولی به دلیل زمان کم ، دنبال یه چیزیم که زود منو به نتیجه ام برسونه ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 6، 22:22)Alfredo نوشته است: سلام saman79 . فکر کنم اسمت علی بود . درسته ؟

سوال از حسابان دارم . اما الان وقتشو ندارم واسه پرسیدن . شاید جمعه .  ممنون میشم پاسخ بدی ... 53

یه مورد دیگه اینه که ‌جزوه  ی خلاصه که ساده و روون توضیح داده باشه ، واسه فصل ۳ و ۴ فیزیک ۱۲ سراغ نداری ؟ من سیر تا پیاز دارم که خیلی خشک توضیح داده . میتونم با همون سر کنم . ولی به دلیل زمان کم ، دنبال یه چیزیم که زود منو به نتیجه ام برسونه ...

اگه سوال حسابانی هست من در خدمتم
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 6، 21:46)Saman79 نوشته است: سلام. 
سه روز درسیجاتی افتضاح
پریروز: 3 ساعت
دیروز : 4 ساعت
امروز : 2 ساعت
تایم هام از 10 ساعت رسیده به این اعداد مزخرف
از وقتی تصمیم به ترک گرفتم و شروع کردم تو این سه روز تایم های خوبی نداشتم.
امروز انقد کرخت و بی حس بودم فقط میخواستم بخوابم.
فردا میخوام یه تفریح خوب داشته باشم که ریکاوری بشم و باز برگردم به تایم 10 و 12 ساعت قبل..
.
.
.
.
دوستان رشته ریاضی و تجربی اگر سوالی ، تستی چیزی درباره حسابان و فیزیک داشتید خوش حال میشم بتونم کمکتون کنم. میانگین درصد های این درس هام فکر میکنم نزدیک به 80 درصد باشه و تراز هم اکثرا بالا 8500 بوده در گزینه 2.

ی دوست جدید ب جمع درسیجاتی ها اضافه شد 317 

خیلی خوش اومدین آقا علی ،انشالله ک باهمت و تلاش نتیجه ی خیلی خوبی ب دست میارید Confetti 
اصلا نگران باشید ،اول مواظب سلامتی خودتون باشید بعدهم پلع پله ب ساعت هاتون اضافه کنید تا همه چ عالی باشه.
طبق قوانین درسیجات دوستان کنکوری موظف هستند ب حفظ ۵ساعت مطالعه،انشالله از فردا با ۵استارت بزنید و ب طور جدی جلو برید تا مدال هم کسب کنید.
اهورا بیا برات دوست اومده Smiley-talk040 

محمدرضا؟؟؟؟؟
اقا هومان؟؟؟؟
آقا عرفان؟؟؟؟؟؟؟
آهو؟؟؟؟؟؟؟؟
ترانه ؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: اقا هومان؟؟؟؟
بله ؟
میشنوم
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 6، 23:47)هومان نوشته است:
نقل قول: اقا هومان؟؟؟؟
بله ؟
میشنوم

صاف بشین شلوغ نکن 4chsmu1

متن انگیزشی مخصوص درسیجات ندارین؟
 سپاس شده توسط
نقل قول:
صاف بشین شلوغ نکن [تصویر:  4chsmu1.gif]

متن انگیزشی مخصوص درسیجات ندارین؟
باو من خودم حرف میزنم انگیزشیه 
ولی بعضی وقتا واعظی تو کلاس یچی میگه ادم واقعت شارز میشه
اگه بتونم براتون بذارم خیلی عالیه
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
من یه پیشنهاد داشتم.....
وقتی توی تیر خواستیم  کنکورهای سه روز یکبارو بدیم..
نظرتون چیه  هماهنگ باشیم؟؟؟؟
بعد درصد هاموم بهم بگیم و باهم رفع  اشکال  کنیم؟؟؟؟
یعنی هر سه روز حدود دویست و پنجاه تا سوال دریم باهم حل میکنیم 65
یه پیشناد دیگه ام دارم...
نظرتون چیه ازمونهای قلمچیه امسال رو بزنیم و اونارو هم هرچند روز یکبار باهم تحلیل و رفع اشکال کنیم 65
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 7، 10:11)Aurora نوشته است: من یه پیشنهاد داشتم.....
وقتی توی تیر خواستیم  کنکورهای سه روز یکبارو بدیم..
نظرتون چیه  هماهنگ باشیم؟؟؟؟
بعد درصد هاموم بهم بگیم و باهم رفع  اشکال  کنیم؟؟؟؟
یعنی هر سه روز حدود دویست و پنجاه تا سوال دریم باهم حل میکنیم 65
یه پیشناد دیگه ام دارم...
نظرتون چیه ازمونهای قلمچیه امسال رو بزنیم و اونارو هم هرچند روز یکبار باهم تحلیل و رفع اشکال کنیم 65

قلمچیا خوبه ولی کنکورا یذره امکان داره روحیه بروبچ خراب شه
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سپاس شده توسط
سوالهای  کنکور  اسو ن تره  قلمچیه  به  نظرم.. 53258zu2qvp1d9v
بعدشم درصدش  که  مهم نیست..
هدف  ما اموزشه و زمانبندی درست....
اتریساااا   بیا نظرتو بگو....
اقای  کارما  شماهم بیاید...
بیاید نظرهاتونوبگید Khansariha (69)
اهورا  کجا هستی؟؟؟؟
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان