امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلام دیروز با ارفاق 6 ساعت مطالعه داشتم انشالله امروز بتونم بیشترش کنم
آقا من نمیدونم یهو از هفته پیش 3 شنبه چه مرگم شد کلا بی برنامه شدم تا دیشب، دیشب یهو باز یه مرگم شد که فک کنم با برنامه شدم

در هر صورت به خاطر تاخیرات چند روزه شرمنده ، ان شاءالله خدمت شما هستم از این به بعد به صورت مستمر

میگم من یه چیزی کشف کردم تو این تاپیک خانوم موجود زمینی از این مدرسه های از ما بهترون میرن Khansariha (13) ، اردوی مطالعاتی براشون میزارن  1744337bve7cd1t81 ، زمون ما اردو میخاستن ببرن نهایتا میگفتن هرکی هزارتومن بیاره بده پنجشنبه ببریم قم جمعه برگردونیم(10 سال پیش!) از این اردوهای سوسول بازی مطالعاتی هم نمیزاشتن  برامون Khansariha (13)

در هر صورت وجدان بیدار برگشت ، اصلا من از این به بعد باید از موجود زمینی بیشتر درس بخونم! ما (یعنی من و بقیه که اردوی مطالعاتی تاحالا نرفتن 20) با همین امکانات مستضعفی خارج از اردوهای مطالعاتی هم میتونیم کلی درس بخونیم[تصویر:  sheikhHessam.gif]
از دیشب ساعت 1 شب یه مرگم شده که حالم خوبه خداروشکر ، تا الانم نخابیدم سه ساعت درس خوندم!![تصویر:  2rqfst4.gif]
تا شب ان شاءالله بیشترش میکنم میام خبر میدم

هفته اول 12 مهر الی 17 مهر
یکشنبه 2.5 ساعت / دوشنبه 2 ساعت / سه شنبه 0 / چهارشنبه 0/ پنج شنبه 0/ جمعه 0

هفته دوم 18 مهر الی 24 مهر
شنبه 0 / یکشنبه 0/ دوشنبه ..../ سه شنبه ..../ چهارشنبه ..../ پنجشنبه ..... / جمعه ....
سلام امروزم 6 ساعت مطالعه داشتم خدارو شکر
باید برسونم به روزی ده ساعت وگرنه خیلی عقب می افتم
(1394 مهر 20، 8:22)vojdan bidar نوشته است: آقا من نمیدونم یهو از هفته پیش 3 شنبه چه مرگم شد کلا بی برنامه شدم تا دیشب، دیشب یهو باز یه مرگم شد که فک کنم با برنامه شدم

در هر صورت به خاطر تاخیرات چند روزه شرمنده ، ان شاءالله خدمت شما هستم از این به بعد به صورت مستمر

میگم من یه چیزی کشف کردم تو این تاپیک خانوم موجود زمینی از این مدرسه های از ما بهترون میرن Khansariha (13) ، اردوی مطالعاتی براشون میزارن  1744337bve7cd1t81 ، زمون ما اردو میخاستن ببرن نهایتا میگفتن هرکی هزارتومن بیاره بده پنجشنبه ببریم قم جمعه برگردونیم(10 سال پیش!) از این اردوهای سوسول بازی مطالعاتی هم نمیزاشتن  برامون Khansariha (13)

در هر صورت وجدان بیدار برگشت ، اصلا من از این به بعد باید از موجود زمینی بیشتر درس بخونم! ما (یعنی من و بقیه که اردوی مطالعاتی تاحالا نرفتن 20) با همین امکانات مستضعفی خارج از اردوهای مطالعاتی هم میتونیم کلی درس بخونیم[تصویر:  sheikhHessam.gif]
از دیشب ساعت 1 شب یه مرگم شده که حالم خوبه خداروشکر ، تا الانم نخابیدم سه ساعت درس خوندم!![تصویر:  2rqfst4.gif]
تا شب ان شاءالله بیشترش میکنم میام خبر میدم

شنبه 0 / یکشنبه 0/ دوشنبه ..../ سه شنبه ..../ چهارشنبه ..../ پنجشنبه ..... / جمعه..
سلام..
خوشحالم دوباره تو تاپیک فعال شدین
و این که..الان فرق کرده ، اکثر مدارس عادی غیر عادی نداره تا یه ساعت معینی بعد ساعت مدرسه اردو مطالعاتی میزارن تو خود مدرسه..اسمش باحاله ولی تو عمقش که برین خیلی باحالم نیست!!
و این که ..من همیشه خونه رو ترجیح میدم به همه جا برای مکان مطالعه..منتها خونه ی ما همچین شرایط ایده آلی برای تمرکز نداره..
و این که عاقا سوسول بازی چیه؟!22
و ..من خوشحالم میشم شما رو دست ما بلند شین..من که ساعت مطالعاتیم هم بالا نیست رسیدن بهش کار خیلی سختی هم نیست..یکم تلاش و انرژی ..کیفیت البته شرطه تا ساعت مطالعاتی ردیف کردن کنار هم..
پس با این اوصاف از این بعد منتظرتونیم...ببینیم چیکار میکنین..
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
امروز 5:45 مطالعه  varzesh با امکانات مستضعفی خارج از مدارس از ما بهترون Khansariha (13)

شنبه 0 / یکشنبه 0/ دوشنبه 5:45 / سه شنبه ..../ چهارشنبه ..../ پنجشنبه ..... / جمعه ....

نقل قول: پس با این اوصاف از این بعد منتظرتونیم...ببینیم چیکار میکنین..
قل انتظرو و انی معکم من المنتظرین 53
سلااااام صبحتوون پر از انرژی Khansariha (57)
عاقا یه پست بزنم یورش ببرم به سمت مدرسه Vamonde دیشب خوابم برد وقت نکردم 4
"آقای وجدان بیدار ، با امکانات مستضعفی" ...میگم جدی جدی رو دست هممون میخواین بلند شینا..خیلی هم عاااالی Khansariha (48)
"ترنم" بانو ، پایه ثایت شاگرد چطوره؟؟خداا قوت ..عالیه  317
و اما..
اینی که مینویسم و "خدا همراهمونه "بخونه که بهم قول داد با انرژی شروع کنه..
"سلااام خدا همراهمونه عزیزم..
خب حالا که من جوابت و فهمیدم ، میریم سراغ ساعت درس و میزان درس و کیفیتش..
خب من حس میکنم برای شروع از ۲ ساعت شروع کنیم..نظرت چیه؟؟زیاد که نیست؟
بعد هر روز سعی میکنیم یه کوچولو به ساعت مطالعت اضافه کنیم..تا در عرض یک هفته برسونیمش به سه ساعت ،
به نظر من ببین چه ساعتایی از روز حالت و حست میزون تره؟ چه ساعتایی انرژی داری رو یه کاری تمرکز کنی و به چیز دیگه ای فکر نکنی؟
میتونی این دو ساعت و پخش کنی یا اگه دیدی اون شکلی راحت نیستی یک دفعه انجام بده..
و این که..
به نظرم وقتی شروع کردی به درس خوندنت کرنومتر گوشیتم روشن کن ، هر جا وقفه ای به وجود اومدن مثلا مهمون یهویی متوقفش کن..این شکلی ساعت مفیدت بهتر به دست میاد ، البته به شرط این که زیاد تو فکر و اینا هم نری..
هر چیزی که فکرت و ممکنه مشغول کنه هم کنار بزار و به خودت بگو مثلا یک ساعت درس میخونم ، بعدش میام انجامت میدم..همون گول زنن خودمون..تو پاکیمون هم همین قضیه میتونه شیطونه و سوسک کنه..به وقفه انداختن کاری که ذهنت و مشغول کرده..
و..یه سوال1
چه کاری برات سخته و مثلا وقتی بهش فکر میکنی میگی وای خدا کی حوصله داره این کار و انجام بده،..اون چیه؟
خلاصه این که..  
ببینم چیکار میکنی..دلم میخواد بترکونی ..از همین الان شروع کن، با انرژی..
منتظرتم..
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
سلام سلام بچه ها، چطور حاله شما Gigglesmile 

منم میخوام باشم. میخوام ساعتای درس خوندنمو اینجا ثبت کنم و پیشرفت کنم. یه نفر بگه باید چکار کنم.

بچه ها مچکریم، بچه ها مچکریم...
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

ممنون ابجی موجود عزیزم از راهنماییات. ببخش چند روز نیستم احتمالا.شایدم بودم.اگه نبود جایی مینویسم گزارش گارمو و بعد بهت میگم 128fs318181
(1394 مهر 21، 11:56)kindtough نوشته است: سلام سلام بچه ها، چطور حاله شما Gigglesmile 

منم میخوام باشم. میخوام ساعتای درس خوندنمو اینجا ثبت کنم و پیشرفت کنم. یه نفر بگه باید چکار کنم.

بچه ها مچکریم، بچه ها مچکریم...

سلاااام
عاالی..شما خوبین؟
این خیلی خوبه..پیش پیش خوشومدین
خب اول این که برنامه درسی دارین؟ با برنامه پیش میرین؟؟تو چه 
مقطعی هستین؟؟ قصد دارین چند ساعت مطالعه در روز داشته باشین؟؟
دوست داشتین جواب سوالای بالا رو بدین کمکتون میکنیم.
فقط اگه خودتون فکر میکنین خودتون برنامه منظم دارین و میدونین چند چندین ، از همین فردا اعلام وضعیت کنین..
منتظرتونیم..

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
سلاااام
عاقا اومدم بخوابم دیدم خودم یادم رفت اعلام وضعیت کنم Khansariha (13)
امروز ۲۱ مهر ۹۴
√۱ ساعت مطالعه گسسته + تست
√۳ ساعت مطالعه هندسه تحلیلی + تست
√ ۲ ساعت مطالعه دیفرانسیل + تست
√ ۱ ساعت مطالعه دینی ۲
جمع کل : ۷ ساعت
قرار بود ۹ ساعت بشه که دیگه واقعا در حال حاضر هنگم..اون دو ساعت برای صبح که اگه بلند شدم که حتما باید بشم فردا میگم..
همینا دیگه1
خلاصه این که..
یادمون باشه "هممون باید موفق بشیم"

"نادر ابراهیمی"

"صحیفه سجادیه"
سلاااام 303
من گاهی به این تاپیک سر میزنم به نظرم جالبه میشه به منم کمک کنید ؟
منم میخوام بیام از هفته اینده اینجا و توی برنامه ریزی

کلا سه ماه دارم میام

همینجور دارم میام ولی نمیدونم چرا نمیشه

هی نمیشه
باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و خود پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ ...

[تصویر:  05_blue.png]

لوتی ها [تصویر:  khansariha%20(18).gif] 

عاشق فاطمه زهرا    هادی   همت   الون واریور

شعار ما:
مردانه و دست در دست هم تلاش می کنیم

تا از ننگ خلاص شویم و به دنیای سبز پاکی قدم بگذاریم
یه چیزی که ت بالا بردن ساعت مطالعه خیلی مفیده تکه تکه کردنشه

یعنی سه ساعت صبح بخونید سه ساعت بعد از ظهر سه ساعت شب (این وقت سال دیگ عصر نداریم از بس زود شب می شه )

این طوری راحت روزی 9 ساعت می درسید

من این روزا مشغول سرچ هستم
سرچ برای پیدا کردن منابع

53

دوستان برنامه ریزی درسی کنید
بعد بیاید اینجا بگید

پیش به سوی موفقیت
varzesh

[تصویر:  nasimhayat.png]
خودم برنامه دارم.
میخوام بیام اینجا تا یه محرکی باشه برای افزایش  ساعت درس خوندنم .
از فردا اعلام وضعیت میکنم.
ممنونم.
من از خود می پرسم، شما چطور؟

آیا اعتیاد یک نوع بیماری است؟؟

اعتیاد جنسی چیست؟؟

آیا من یک معتاد جنسی هستم؟؟

چگونه می توانم بفهمم که یک معتاد جنسی هستم؟؟

Smiley-face-cool-2 من وقتی که کلاس دانشگاه هست 8 ساعت درس می خوانم..... زمانی که کلاس نباشه 12 ساعت .... البته دوستان ساعت مطالعه زیاد هم مهم نیست اصل کیفیت خواندن هست و درک درست از مطالب و پایه خیلی مهم هست و نميشه من بگم یک مطلب را در 2 ساعت یاد میگیرم پس برای بقیه هم همینه نه اینطور نیست و شاید دیگری در 4 ساعت یاد بگیره *** //دوستان سعی کنیم درست بخوانیم نه فقط بخوانیم //
:bababozorg:  اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم.

[تصویر:  05_blue.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان