امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

سلام 4chsmu1
دلم واسه اینجا تنگ شده بود خیــلی 128fs318181
هِی میرم پستای قبل و میخونم میگم دختر تو چقدر درس خوندی هیچی به هیچی Hanghead Gigglesmile

از اینا بگذریم آزمون آیین ناممو دادم با یک غلط قبول شدم1 تقلب هم رسوندم 65 نمیخواستم ولی اون آقاهه خیلی قبل کلاس مخمو شست و شو داد که من سربازی نمیخوام برم و اگه قبول نشم این دفعه دیگه بهم گواهینامه نمیدن تو هم صندلی بغلی تو رو خدا برسون Khansariha (56)ولی دیگه با ضایع بازی تمام رسوندم Gigglesmile
.....

شاگـــــــــــــرد زرنگا 49-2
کوشـــــــــین پس؟
یعنی کسی کنکور نداره امسال؟ 4chsmu1
یا مثلا درسی چیزی ندارین؟
عاقا میگین یا خودم آماربیام درارم Gigglesmile بعد بفهمم کی کنکور و درس و پایان نامه داره ول نمیکنما 4fvfcja
پس خودتون وارد میدون شین 317
حیف نیست اینجا سوت و کور باشه؟ 53258zu2qvp1d9v
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
(1392 دي 1، 22:35)گل سرخ نوشته است:
بسمـــــــــــــــــــه تعالـــــــــــــــــــــــــــی

سلام دوستان

اینجا یه محفل کوچولو برای بچه های اهل دل هست ( کنکوری ها )4fvfcja

فرق نمیکنه کنکور ارشد دارین یا لیسانس یا هر کنکور دیگه ای. 53258zu2qvp1d9v

اینجا دور هم جمع میشیم که بتونیم از نکته های ریز و درشت کنکوری به هم کمک برسونیم.

برنامه بریزیم.

تست بزنیم.

از کنکور بگیم.

اونایی که قبول شدن از تجربه هاشون بگن.

و خلاصه که تخمــــــــــــه بشکنـــــــــــــیم4fvfcja

یادتون باشه که آخرین اخبار مربوط به کنکور رو توی تاپیک  کنکور { اخبار - اطلاع رسانی - نمونه سوالات سال های قبل }پیگیر باشین.

برای همتون آرزوی موفقیت رو دارم.Khansariha (8)

پ.ن : نقل قولی از پست اول تاپیک، نوشته خانوم گل سرخ ( مدیر بازنشسته ی کتابخوانه Khansariha (70) )
به امید خدا، فعالیت تاپیک از سر گرفته میشه 53258zu2qvp1d9v
کنکوریا خودشونو معرفی کنن 4
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
ي روز كه داشتم تقویمو ورق می زدم ، تعطيلياو مناسبتارو كه ميديدم متوجه شدم كه خیلی از روزها و هفته ها واسه خودشون يه اسمي دارن و نامگذاری شدن ؛ روز دانشجو ،روز معلم، روز زن ، روز كارگر ، روز پزشک ، روز پرستار ، روز کودک و خيلي از روزاي ديگه …

اما...
اما هیچ روزی برای کنکوریا ، توی تقویم ثبت نشده❗️
خوب که دقت کردم دیدم فقط تقویم نيست كه این مشکلو داره ، خیلی ها توی همین جامعه هستن  که هنوز نمی فهمن و نميدونن كه كنكوري بودن يني چي يا کنکوری بودن چه کار سخت و پر زحمتیه …
البته حقم دارن ، شاید هیچکس تورو توی این چاردیواری و لا به لای این همه کتاب و جزوه نمی بینه …

?سلامتی کسایی که بهترین روزهای عمرشون رو صرف پیدا کردن "ایکس" از بین هزارتا رادیکال و قدر مطلق می کنن

?سلامتی کسایی که زودتر از همه بیدار میشن و دیر تر از همه می خوابن

?سلامتي كسايي كه زیر سرشون به جای بالش ، "كتابه"

?سلامتی کسایی که اگه خواب هم باشن کابوس
"کنکور" ولشون نمی کنه

?سلامتی کسایی که طبیعت گردیشون شده "خیلی سبز"  ،  مسافرتشون شده "دور دنیا در چهار ساعت"

?سلامتی کسایی که یک سال تلاش می کنن تا سرنوشتشونو توی "چهار ساعت "رقم بزنن

?سلامتی کسایی که برای رسیدن به آرزوهاشون "پشت کنکور" می مونن ، اما کنکور  بي انصاف هرسال سخت و سخت و سختتر میشه

?سلامتی کسایی که “دقت و سرعتشون” باید از یه ورزشکار بیشتر باشه ، اطلاعاتشونم از ده تا معلم

?سلامتی کسایی که دوستاشون همش مهمونی و تفریح میرن ، اما اونا می مونن خونه تا  فقط چنتا "تست" بیشتر حل کنن

?سلامتی کسایی که باید حواسشون به هر سه جا باشه ؛  گذشته ی بد ، حال سخت  و آینده روشن

?سلامتی کسایی که برای حل همه مشکلاتشون ، همیشه چهارتا گزینه دارن که  فقط یکیش درسته

?سلامتی کسایی که کاراي درستشون به خاطر زدن یک تست اشتباه ، "منفی" میشه

?آره  ،   سلامتی همه كنكوريا...??????
كنكوريايي که بعدا بدنه این تقویم رو میسازن ؛دانشجو میشن ، پزشک میشن ، مهندس میشن ، وکیل میشن ، معلم  میشن و …

اما بنظر من این روزارو هیچوقت فراموش نکن ، روزایی که بین تو و رسیدن به  همممه ي آرزوهات فقط و فقط دویست و اندی تست باربط و بی ربطه ❗️
برای هدفت از جون و دل مایه بذار تا به بهترین ها برسی

قوانین موفقیت مان را هم هیچ وقت فراموش نکن :::

1. بهترين خودت باش
2. همه چي از خدا بخواه
3. خودت با كسي مقايسه نكن
4. صبر داشته باش... صبر

لطفأ این نوشته رو به تمام کنکوریایی که می شناسی بفرست . تا بدونن هر روز امسال ، روز اونا بوده…
تا بدونن کنکوری بودن یعنی ، همه چیز و همه کاره بودن..
"علیرضا افشار"

(نمیدونم امسال تو کانون کنکوری داریم یا نه..ولی تقدیم به همتون1

من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
آقا ینی هیشکی امسال نمیخواد کنکور بده؟! 4
کارشناسی... ارشد ... دکترا؟! 4

535353
من کنکوری ام امسال 49-2 4chsmu1

سپاس شده توسط
عههههه... چه خوب! 4
چه کنکوری دارید؟

535353
کنکور کارشناسی Khansariha (56)

سپاس شده توسط
خب برنامه تون چیه؟! 317

535353
من کم کم دارم وسوسه میشم واسه دکترا

[تصویر:  nasimhayat.png]
من فعلا برنامه ریزی نکردم. Hanghead
دکترا؟؟ عالیهههه. چرا که نه.

سپاس شده توسط
البته تنها دلیل من چشم و هم چشمیه

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
به نظرم چشم هم چشمی دلیل خوبی نیست ابجی جان. چون باید برای دکترا انگیزه ی خوبی داشته باشی تا بتونی پیشرفت کنی.
اما خب چرا برای خودت انگیزه ایجاد نمیکنی؟؟؟
یه رشته ی مورد علاقه و پیشرفت توی اون خیلی قشنگه ها؟!!! Khansariha (40)

سپاس شده توسط
من پارسال کنکور ارشد داشتم. به خاطر شرایط بد جامعه و ارزش قایل نشدن برای افراد تحصیل کرده و مشکلات کار و.... اصلا انگیزه ارشد خوندن نداشتم و واسه کنکور تقریبا هیچی نخوندم، با اینکه از قبل علاقه داشتم ارشد بگیرم، طبیعتا قبول هم نشدم. 
الان میگم کاش خونده بودم یه دانشگاه خوب قبول میشدم.  اونجوری حداقل خودم از خودم راضی بودم بقیش هم میسپردم به خدا. 
الان دارم وسوسه میشم سال آینده ارشد شرکت کنم و واسه کنکور بخونم، چون بعد از سربازی دیگه کشش درس خوندن نیست. اگه بتونم خوب استارت بزنم و واسه کنکور بخونم حتما این کارو میکنم هر چند که شاید بقیه بگن داری یک سال از زندگیتو از دست میدی.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
مشاور تحصیلیمون فعلا سرش شلوغه 22
منم که از ارشد و دکتری سر در نمیارم 4
لطفا خودتون به همدیگه کمک کنید فعلا 4

(1395 مرداد 31، 9:21)نور ماه نوشته است: من فعلا برنامه ریزی نکردم. Hanghead

پ کِی میخواین برنامه ریزی کنید! 4 

(1395 مرداد 31، 17:23)می توانم نوشته است: البته تنها دلیل من چشم و هم چشمیه

صداقتتون خیلی خوبه استاد، ولی در مورد انگیزتون کمی شک دارم 4

(1395 مرداد 31، 21:46)Deril نوشته است: من پارسال کنکور ارشد داشتم. به خاطر شرایط بد جامعه و ارزش قایل نشدن برای افراد تحصیل کرده و مشکلات کار و.... اصلا انگیزه ارشد خوندن نداشتم و واسه کنکور تقریبا هیچی نخوندم، با اینکه از قبل علاقه داشتم ارشد بگیرم، طبیعتا قبول هم نشدم. 
الان میگم کاش خونده بودم یه دانشگاه خوب قبول میشدم.  اونجوری حداقل خودم از خودم راضی بودم بقیش هم میسپردم به خدا. 
الان دارم وسوسه میشم سال آینده ارشد شرکت کنم و واسه کنکور بخونم، چون بعد از سربازی دیگه کشش درس خوندن نیست. اگه بتونم خوب استارت بزنم و واسه کنکور بخونم حتما این کارو میکنم هر چند که شاید بقیه بگن داری یک سال از زندگیتو از دست میدی.

من اگه جای شما بودم، صرف نظر از همه چی... میخوندم واسه ارشد 317 317

535353
 سپاس شده توسط
من تصمیم دکترا دارم کم کم هم دارم بساطمو دارم جمع و جور میکنم
ان شاءالله که بتونم قبول شم
فعلا که باید مقاله هامو تکمیل کنم و همزمان کتاب متاب جمع و جور کنم و یه برنامه بریزم 
چون شاغلم وقت ازاد زیادی ندارم ان شاءالله که بتونم بخونم و قبول شم 
همیشه عاشق تحصیل و پژوهش بودم
اقا روزبه چقد معتقدید که هر قدر تلاش بیشتر موفیقت بیشتر؟
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان