امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

(1395 مهر 12، 19:27)vojdan bidar نوشته است: سلام ، اینجا همه چی داریم! الان مطالعه گروهی دقیقا منظورتون چیه ، شما چی می خونید الان ، یکم جزییات بگید تا ببینیم چیکار میشه کرد

مرسی.اینکه دوستان ی درس خاص رو مد نظر میگیرن و در مباحث اون درس به مبادله اطلاعات و تست زنی و رفع اشکال میکنن...(چون اینجا تا جایی که الان دیدم فقط ساعت درسی و ...بوده)-میدونم شاید جاش نباشه ولی بنظرم حرکت خوبیه..حداقل برا آزمون و خطا...
من خودم برا وزارت بهداشت میخونم...نانو تکنولوژی -ممنون میشم از بچه ها اگه کسی بیوشیمی یا سلولی مولکولیش قویه معرفی کنین
شیرجه های نرفته گاهی کوفتگی های عجیبی بجا میگذراند

[img=0x0]http://www.noonoab.ir/assets/js/admin/uploaded/2013/11/Climbing-5.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
(1395 مهر 12، 19:30)vojdan bidar نوشته است:
(1395 شهريور 23، 11:52)خاله شادن نوشته است: نیست ما پیر خرابات کانونیم همه جا سرک میکشیم
لیدیز اند جنتلمن
ایا کسی هست ک بخواد دکترای مدیریت شرکت کنه؟22
اندکی به راهنمایی نیازمندیم

دکترای مدیریت که نه ولی من هم به فکر کنکور دکتری کم و بیش هستم ، شما اول بگو فکر مصاحبه دکتری رو کردین یا همینطوری میخاید کنکورشو بدید تا ببینید چی میشه ، منظورم اینه مقاله اینا دارین که توی مصاحبه ارائه بدین؟! مدرک زبان ، از اینجور چرت و پرتا  که موقع مصاحبه میخان ، دیگه خودتون بهتر میدونید چی میگم

رزومه ام در حال تکمیله..ام اس آر تی ندارم یعنی مهمه؟؟ ولی دیپلم زبان دارم دوره های ایلتس هم نصفه نیمه رفتم ..
امسال هم کنکور تخصصی شده شرایطش ی کم پر ریسک شده مثه قبل نیس ک بتونی از ی سبد گرایشتو انتخاب کنی 
پ.ن: من یادم رفته بود کجا این سوال رو پرسیدم..هر چی پستها رو بالا پایین میکردم نمی یافتمش
خدارو شکر پیداش شد
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1395 مهر 12، 19:52)alpha2 نوشته است:
(1395 مهر 12، 19:27)vojdan bidar نوشته است: سلام ، اینجا همه چی داریم! الان مطالعه گروهی دقیقا منظورتون چیه ، شما چی می خونید الان ، یکم جزییات بگید تا ببینیم چیکار میشه کرد

مرسی.اینکه دوستان ی درس خاص رو مد نظر میگیرن و در مباحث اون درس به مبادله اطلاعات و تست زنی و رفع اشکال میکنن...(چون اینجا تا جایی که الان دیدم فقط ساعت درسی و ...بوده)-میدونم شاید جاش نباشه ولی بنظرم حرکت خوبیه..حداقل برا آزمون و خطا...
من خودم برا وزارت بهداشت میخونم...نانو تکنولوژی -ممنون میشم از بچه ها اگه کسی بیوشیمی یا سلولی مولکولیش قویه معرفی کنین

ایده خیلی خوبیه ، هم برای مطالعه انگیزه میشه هم اگه کسی جایی مشکل پیدا کرد اینجا رفع اشکال میکنه از طریق بقیه . خب ما استقبال می کنیم ، البته نیازمند اینه که یکی توی این درسا مثل شما به اینجا پاش باز بشه. من میگم علی الحساب با همون ساعت مطالعه و ... شروع کن داداش تا یکی بیاد ، منتظر اینکه همچین کسی بیاد نمون ، خودت شروع کن.
[quote pid='369430' dateline='1475521918']

رزومه ام در حال تکمیله..ام اس آر تی ندارم یعنی مهمه؟؟ ولی دیپلم زبان دارم دوره های ایلتس هم نصفه نیمه رفتم ..
امسال هم کنکور تخصصی شده شرایطش ی کم پر ریسک شده مثه قبل نیس ک بتونی از ی سبد گرایشتو انتخاب کنی 
پ.ن: من یادم رفته بود کجا این سوال رو پرسیدم..هر چی پستها رو بالا پایین میکردم نمی یافتمش
خدارو شکر پیداش شد
[/quote]

بله MSRT یا تولیمو یا آیلتس یا تافل ، هرکدوم داشته باشین مهمه ، طبق همینا امتیاز دهی میشه توی مصاحبه ، لیست جدول مصاحبه دکترا رو براتون میزارم. اگه قصد شرکت در کنکور دارین در کنار خوندن برای کنکور کتبی،  این مواردی که امتیاز میاره توی مصابحه رو تکمیل کنید ، از کتبی نمره آوردن زیاد سخت نیست ، مرحله مصاحبه هم خیلی تاثیر داره. جدیدا هم که سهم تاثیر مصاحبه رو خیلی بیشتر کردن.
دیپلم زبان اگه منظورتون این دوره های مثل کانون زبان یا کیش و ... است اینا قابل ارائه نیست یعنی امتیازی تعلق نمیگیره. زودتر برید مدارک زبان رسمی رو تهیه کنید. 
در مورد مقاله اینا نگفتین چیزی دارین یا نه ، تالیف یا ترجمه کتاب  و مقاله خیلی امتیاز داره. اگه چیزی دارین بگین اگه ندارین بگین من راهشو یادتون بدم! مثلا برای کتاب ، همون پایان نامه خودتون رو میتونید به صورت یه کتاب در بیارید با تیراژ 5 عدد! چاپ کنید ، توی کتاب هم میگید تعداد تیراژ رو نمیزنن ، اینجوری هزینه چاپش خیلی پایین میاد . 
از لینک زیر شیوه نامه و آیین نامه رو دانلود کنید ، شیوه نامه رو حتما بخونید . 

شیوه نامه آزمون دکتری + آیین نامه ،  مدیران محترم، لینک مربوط به سایت سازمان سنجشه لطفا فیلتر نکنید!

نحوه امتیاز دهی و اینکه چیا چقدر امتیاز داره خیلی مهمه ، روی اونایی که امتیاز آوره تمرکز کنید یجوری ردیف کنید که ان شالله پس از کسب حد نصاب آزمون کتبی ، بعدا باید توی مصاحبه اینجور چیزارو همراهتون داشته باشین
ام اس آر تی شنیدم هر ماه برگزار میشه گذاشتم برای اسفند ک ازمون بدم واقعیتش الان امادگیشو ندارم 
مقاله : یه علمی پژوهشی در روند داوری دارم..ی ترویجی در دست اقدام..ی آی اس آی و دوتا علمی پژوهشی هم دارم تکمیل میکنم ک بفرستم به امید خدا
بعبارتی در حال حاضر غیر از دوتا کنفرانسی چیزی ندارم و جیبی خالی تر از درویش داریم
پسرعموم پارسال علامه قبول شد دیدم میگفت نگران رزومه نباش اون جمع و جور میشه پس این مدلیه! من نمیدونستم میشه این مدلی هم رزومه پر و پیمون جمع کرد
بعد ی سوال
خب این کار مشکل شرعی نداره؟ اون داورا متوجه نمیشند ک این کتابه قلابیه ؟
ممنون اون ایین نامه رو هم دانلود کردم خوب بود دستتون درد نکنه
 سپاس شده توسط
نقل قول: ام اس آر تی شنیدم هر ماه برگزار میشه گذاشتم برای اسفند ک ازمون بدم واقعیتش الان امادگیشو ندارم 
مقاله : یه علمی پژوهشی در روند داوری دارم..ی ترویجی در دست اقدام..ی آی اس آی و دوتا علمی پژوهشی هم دارم تکمیل میکنم ک بفرستم به امید خدا
بعبارتی در حال حاضر غیر از دوتا کنفرانسی چیزی ندارم و جیبی خالی تر از درویش داریم
ام اس آر تی زیاد برگزار میشه ولی ظرفیتش خیلی محدوده ، در این حد بگم که اگه ساعت 10 صبح فردا ثبت نامش شروع بشه ساعت 10:30 مراجعه کنید برای ثبت نام ظرفیتش تکمیل شده! خیلی متقاضی داره ، میگن آزمون ام اس آر تی از بقیه ساده تره برای همین متقاضی خیلی داره، ظرفیتش هم محدوده ولی بقیه ظرفیتشون محدودیتی نداره. توی سایت ام اس آرتی ثبت نام کنید فعلا ، جدول زمان برگزاری آزمون و زمان ثبت نامش رو نوشته . حواستون باشه خاستید شرکت کنید موقع ثبت نام راس ساعت شروع ثبت نام توی سایت آنلاین باشید که ثبت نام کنید.

یک علمی پژوهشی + یک ترویجی + یک آی اس آی + 2 تا علمی پژوهشی = عالیه که! اگه اینارو به ثمر برسونین حتی با همون گواهی اکسپتش کلی کارتون راه می افته. تعدادش خیلی خوبه بهتر بگم عالیه.
دو تا کنفرانسی هم خوبه کنار اونا ارائه بدین ، ولی بدون اونا کنفرانسی ها زیاد به چشم نمیاد، اصل کاری اوناست

نقل قول: پسرعموم پارسال علامه قبول شد دیدم میگفت نگران رزومه نباش اون جمع و جور میشه پس این مدلیه! من نمیدونستم میشه این مدلی هم رزومه پر و پیمون جمع کرد
بعد ی سوال
خب این کار مشکل شرعی نداره؟ اون داورا متوجه نمیشند ک این کتابه قلابیه ؟
ممنون اون ایین نامه رو هم دانلود کردم خوب بود دستتون درد نکنه
من نمیدونم ایشون دقیقا چیکار کردن ولی کار نشد نداره ، شما مقاله ISI هم میتونید بخرید! مشکل شرعی رو از من نپرسید راستش ، من این مسائل رو برای خودم توجیه می کنم، متاسفانه از نظر من بعضی اوقات یا خیلی اوقات هدف وسیله رو توجیه می کنه vayy وقتی از آدم همچین چیزایی میخان آدم باید جور کنه دیگه! میگن از یکی میپرسن اگه توی دریا در حال شنا کردن باشی کوسه دنبالت کنه چیکار میکنی میگه از درخت میرم بالا! میگن درخت از کجا گیر میاری که میری بالا؟ میگه خب مجبورم ،میفهمی؟!
حالا ما هم مجبوریم دیگه! اینم توجیهش ، شرعی رو از یکی دیگه بپرسید لطفا! اما اینکه اون مصاحبه کننده ها متوجه میشند یا نمی شند بستگی به آدماش داره ، بعضیا تیزن بعضیا شوتن ، میتونید امیدوار باشید که اساتید شوت برای مصاحبه شما در نظر گرفته بشند. ضمن اینکه کتاب قلابی نیستا! پایان نامه خودتونه ! با کمی تغییرات البته ، شماره ISSN و شابک هم براش میزنن! بین المللی هم میزنن براتون! انتشاراتی ها دقیقا میدونن دانشجو چی میخاد ، یه نمونه از این مطالب سایت هارو براتون میزارم جالبه!

چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم؟
تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب یک فرصت بسیار مناسب برای تقویت رزومه محسوب می شود.
بسیاری از دانشجویان متقاضی دکتری که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می‌کنند از امتیازاتی که چاپ کتاب برای آنها در مصاحبه دکتری می‌تواند داشته  باشد اطلاعی ندارند و یا غافل هستند.
دانشجویان متقاضی شرکت کننده در مقطع دکتری و همچنین اساتید دانشگاه که  در حال تبدیل وضعیت به اعضا هیات علمی دانشگاه می باشند می‌توانند رزومه  خود را با تبدیل مقاله و پایان نامه خود به کتاب تقویت کرده و از امتیازات  چاپ کتاب در این زمینه استفاده نمایند. ما این امکان را برای شما فراهم  خواهیم کرد تا بتوانید با حداقل هزینه پایان نامه و مقالات خود را به کتاب  تبدیل کنید. تبدیل پایان نامه به کتاب شرایط خاصی را نمی‌طلبد و افراد  متقاضی می‌توانند با کمی تغییرات در پایان نامه خود امکان تبدیل پایان نامه به کتاب را فراهم آورند. برای تبدیل پایان نامه به کتاب موارد زیر را  رعایت نمایید:
۱– در متن پایان نامه هر کجا که کلمه پایان نامه، مقاله، تحقیق و امثال آن آورده شده است را به کتاب تبدیل کنید. 1744337bve7cd1t81 Lol
۲– دقت داشته باشید که تمام پایان نامه ها در سایز A4 تایپ شده‌اند و  برای تبدیل پایان نامه به کتاب باید به سایز استاندارد وزیری یا رقعی جهت چاپ و تبدیل شدن به کتاب در آیند. البته امکان چاپ به همان صورت A4 (سایز  رحلی) وجود دارد ولی مرسوم نیست.
۳ – معمولا پایان نامه ها دارای فهرست مفصلی در مورد مطالب، عکس ها و  همچنین نمودارها و جداول هستند که باید به صورت یک فهرست مناسب برای کتاب و به صورت کلی درآید. برای تبدیل سایز کتاب به سایز مناسب در محیط ورد ابتدا باید سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
برای تبدیل کتاب به سایز رقعی اندازه سایز را ۱۴٫۵ در ۲۱ و Margins را ۲ بگذارید.
برای تبدیل کتاب به سایز وزیری اندازه سایز را ۱۷٫۵ در ۲۵ و Margins را ۲٫۲ بگذارید.
پس از تبدیل، جداول و نمودارهای داخل متن را چک کنید که به هم نریخته  باشند در صورت به هم ریختن جداول و نمودارها دوباره آنها را به صورت دلخواه مرتب کنید.
در این مرحله در صورتی که خودتان بخواهید صفحه آرایی را انجام دهید  اقدام به صفحه آرایی نمایید و فایل نهایی را به صورت pdf را به ناشر تحویل  نمایید و در صورتی که بخواهید صفحه آرایی توسط انتشارات بوق انجام شود فقط پس  از تبدیل سایزها و مرتب کردن جداول و نمودارها فایل را تحویل انتشارات  دهید.
خیلی ممنون اقا وجدان بیدار
پارسال یکی از اساتید یونی تهران بهم پیشنهاد همکاری تو نوشتن کتاب شدا ولی عین بوووووووووق رد کردم گفتم فعلا نمیخوام دکترا بخونم
چند روز پیش دیدم چاپ شده کتابشون تو حوزه روش تحقیق بود
حیف ک پشیمانی سودی ندارد
ممنون از شما..مهربانی کردید 
خیلی استفاده کردم بازم وقتتونو خواهم گرفت
خواهش می کنم قابلی نداشت ، اختیار دارید ، کاش یکی از بچه های  دکترا اینجا میومد هم منو راهنمایی می کرد هم شمارو ، الان من هرچی میگم از تصورات ذهنی خودم و چیزایی که اینور اونور خوندم توی سایت ها دارم میگم ، ولی همچین کسی بیاد این مراحل رو سپری کرده خیلی بهتر راهنمایی میکنه
من ی سایت میرم اونجا برای همه رشته ها گروههای تبادل نظر گذاشتن خیلی خوبه شما رشته تون فنی بود آره؟
این سایته خیلی خوبه وقت کردید ی سر بزنید http://phdtest.ir/
اونجا گروههای تخصصی تشکیل شده پاسخ میدن بچه ها به همدیگه یا یکی ک با تجربه تره پاسخ میده ک فک کنم ادمین اونجاس 
کانال تلگرامم دارن توضیحات خیلی خوبی میذارن خصوصا راجع به زبان و جی مت
 سپاس شده توسط
(1395 مهر 13، 14:37)vojdan bidar نوشته است: ایده خیلی خوبیه ، هم برای مطالعه انگیزه میشه هم اگه کسی جایی مشکل پیدا کرد اینجا رفع اشکال میکنه از طریق بقیه . خب ما استقبال می کنیم ، البته نیازمند اینه که یکی توی این درسا مثل شما به اینجا پاش باز بشه. من میگم علی الحساب با همون ساعت مطالعه و ... شروع کن داداش تا یکی بیاد ، منتظر اینکه همچین کسی بیاد نمون ، خودت شروع کن.

مرسی...
متاسفانه داش من ساعتی درس نمیخونم....صفحه ای درس میخونم ...
خودم که خیلی وقته شروع کردم و ایده م فقط برا تبادل نظر بودش....
شیرجه های نرفته گاهی کوفتگی های عجیبی بجا میگذراند

[img=0x0]http://www.noonoab.ir/assets/js/admin/uploaded/2013/11/Climbing-5.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
سلام  53
میشه برای فرار از تنبلی از انجام پایان نامه ام بهم کمک کنید
حساب کتاب کردم 40-44ساعت در هفته وقت دارم اما هرروز وقتم به خواب بیشتر و نت و گوشی میره
 سپاس شده توسط
(1395 مهر 16، 22:30)شادبانو نوشته است: سلام  53
میشه برای فرار از تنبلی از انجام پایان نامه ام بهم کمک کنید
حساب کتاب کردم 40-44ساعت در هفته وقت دارم اما هرروز وقتم به خواب بیشتر و نت و گوشی میره

سلام ، بله میشه . کلا فکر کنم پایان نامه با دوتا هفته ای  40 ساعت تموم میشه ! البته از راه غیر اصولی. از فردا دیگه نمیره! الان مشخص کنید برنامه فرداتون رو ، فردا اینجا بازخواست میشید.
هر روز کارایی که برای روز بعد قراره انجام بدین رو اینجا بنویسین ، فرداش بیاین اعلام وضعیت کنید چیکار کردین و نتیجه چی بوده
مثلا برنامه فردا شنبه میتونه اینطوری باشه :
1. نیم ساعت مطالعه فلان مقاله 
2. یک ساعت نگارش و کپی کاری
3. نیم ساعت جستجو برای پیدا کردن مطالب و تکست جهت کپی کاری

همیشه روز قبلش برنامه فردا رو اعلام کنید ، فردا هم روی انجام همین موارد تمرکز کنید فقط .
سلام من با اینجا زیاد اشنا نیستم Hanghead
 سپاس شده توسط
(1395 مهر 16، 23:52)پارادایس نوشته است: سلام من با اینجا زیاد اشنا نیستم  Hanghead
علیک سلام ، آشنایی نمیخاد! اینجا هرکی درس و مشق و مطالعه داره میاد، یکی کنکوریه ، یکی همینطوری مطالعه میخاد کنه ، یکی دانشجو ، یکی دکتر ، یکی پایان نامه خلاصه هرکی با درس و کتاب به نوعی سرو کار داره ما پذیراش هستیم. اینجا مخصوص انجام همینکاراست ، درهمه همه چی. الان اگه آشنا شدید بسم الله . اعلام کنید برنامه ای که مد نظرتون هست و شروع کنید.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان