امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

در حال حاضر دارم یه دوره فنی حرفه ای میرم.
اتوماسیون اداری.یا acdl
فکر می کنین چقدر می تونه برام مفید باشه؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 29، 15:26)پشتکار نوشته است: در حال حاضر دارم یه دوره فنی حرفه ای میرم.
اتوماسیون اداری.یا acdl

خب اینطوری خیلی عالی شد  ، پس با دوره های فنی و حرفه ای و ... آشنا هستین . عرض کنم که دوره ای که گفتین جزو چیزای واجبیه که تقریبا همه باید بلد باشن. یجورایی الفبای کارای اداری محسوب میشه . مفید بودن که قطعا براتون مفید خواهد بود ، ولی با توجه به شرایط فعلی بازار کار ، کار اداری و کارمندی و ... خیلی محدوده ، همه توی این دوره زمونه دنبال کار پشت میز نشینی و اداری هستن ، پارتی بازی و ... هم که دیگه میدونید وضعیتش چجوریه. یجورایی برای من و شما که پارتی (البته از نوع آدمیزادش) نداریم پیدا کردن کار کارمندی احتمالش خیلی ضعیفه. 
به نظرم دوره ای که الان میرید (که احتمالا ساعت آموزشش هم نباید خیلی زیاد باشه و به زودی تموم میشه احتمالا) رو تموم کنید و یه دوره فنی کنارش بگذرونید. ببین داداش همیشه سعی کن حقوقت رو خودت در بیاری ، منظورم اینه که دنبال کاری باش که از فن و حرفه ای که بلدی و انجام میدی پول بگیری ، اینطوری هرچقد بیشتر کار کنی بیشتر پیشرفت میکنی و میتونی کارت رو گسترش بدی ولی اگه کار حقوق بگیری پیدا کنی همیشه باید چشمت به دست رییست باشه که آخر ماه یه حقوق ثابت حداقلی بهت بده جای پیشرفتی هم توش نیست و هر لحظه ممکنه بگه دیگه به شما نیاز نداریم ، فرض کن 10 سال برای یکی کار کارمندی کردی ، اگه به هر دلیلی قطع همکاری باهاش کردی ، میخای چیکار کنی؟! 
ولی مثلا یه دوره فنی بگذرونی و فنی کار باشی ، هرچی کار کنی اولا که مستقیم پول رو گرفتی ، درآمدت بستگی به میزان کارت داره ، هرچی بیشتر کار کنی ماهر تر میشی ، به مرور زمان دیگه میبینی کارت انقد زیاد شده که میتونی یجارو اجاره کنی و یه شاگرد که الان در جایگاه شماست بگیری ، هم بهش کار یاد بدی هم اینکه خودت دیگه کم کم نقشت رو از انجام کار کم کنی و به مدیریت کارها برسی ، یعنی کارو بگیری حساب کتاب هارو داشته باشی ، کارهات هم بدی شاگردات انجام بدن . اینطوری روز به روز پیشرفت میکنی البته به تدریج . هم حقوقش حلالتره اینطوری ، هم اینکه برای خیلیای مثل خودت هم میتونی اشتغال ایجاد کنی. به تدریج میتونی مغازه ای که زدی رو تبدیل به یه شرکت کنی . مثلا با یه مغازه خدمات فنی و تاسیسات (نصب ، لوله کشی ، شوفاژ ، آب گرمکن ، نصب شیرآلات و ...) کارتو شروع میکنی ، در آینده چشم اندازش میشه یه شرکت خدمات فنی مهندسی ، که هم شامل انجام این کارهاست ، هم شامل فروش تجهیزات سنگین تاسیسات ، واردات و ... میتونه باشه. 
حقوقش که میگم حلالتره هم بخاطر اینه که فرض کن شما الان برای یه شرکت ساختمونی کار کارمندی میکنی ، وقتی میری سر کارگاه میبینی که مالک داره توی مصالح دزدی میکنه (کم فروشی همون دزدیه دیگه ) ، بعدش نسبت به حقوقی که میگیری به نظرت حلاله؟! وقتی بنیادش حرامه پولی که به تو میده هم از همون راه درآورده دیگه. کارای ساختمونی رو مثال زدم چون به چشم دیدم و تقریبا میتونم بگم شاید 90 درصد کارها اینطوری هستن. کارهای دیگه هم توی ایران دست کمی از این موضوع ندارن. ولی وقتی کار مال خودت باشه دیگه حلال و حروم کردن درآمدش دست خودته.
یه چشم انداز دیگه هم برات بگم ، بقیه اش رو اگه خاستی صحبت کنیم بریم تاپیک کارآفرینی ، مثلا با تاسیسات اگه شروع کنی ، سه چهارماه که توی یه مغازه برای یکی کار کنی ، با درآمدش میتونی یدونه از این وانت سفیدا بخری ، یه تابلو دورش نصب کنی خدمات فنی و تاسیسات و ..... ، شماره موبایلت هم روش بزاری . وسایل کارت هم پشت وانت همیشه هست یه صندوق قفل دار میگیری پشت وانت جوش میدی وسایلت رو میزاری داخلش. همینطوری که توی محلتون با ماشین دور بزنی خودش تبلیغه. احتمالا دیدی کسایی که اینطوری کار میکنند. درآمدشون هم خوبه . از مالیات و ... هم آزادن چون مغازه ندارن . بعضیاشون حتی پول مغازه اجاره کردن هم دارن ولی ترجیح میدن همینطوری کار کنند. اگه یدونه از اینارو ایندفعه توی خیابون دیدی باهاش مشورت کن البته شاید بگه درآمد نداره و ... که دست توش زیاد نشه ولی آدم های منصف هم پیدا میشند که راستشو بگن. خودت یه حساب کتاب بکنی میبینی که پول توش زیاده ، تو حساب کن این همه خونه و آپارتمان ، هرکدوم سالی یکبار کار فنی داشته باشن(خرابی شوفاژ، آبگرمکن ، شیرآلات و ... ) ، یا این همه خونه که داره ساخته میشه برای نصب نیاز به یه تاسیساتی دارند. پس تقریبا هر روز کار داری.
حالا من اصراری ندارم تاسیسات رو حتما بری ، علاقت  و بازارکار رو توامان در نظر بگیر یه دوره مناسب رو انتخاب کن. مهم اینه با دید باز انتخاب کنی . بستگی به شهری که زندگی میکنی هم داره ، ممکنه یچیزی توی شهر شما خیلی خوب باشه یجا دیگه نباشه. 

بعضی دوره ها هم مثل پرورش ماهی و .... اینا هم دوره های خوبی هستند. یکی از بچه ها توی همین سایت توی این کار هست و درآمد از این راه داره ، با اون هم میتونی مشورت کنی
 سپاس شده توسط
نقل قول: یک سالن پرورش ماهی اکواریومی راه اندازی کردم البته هنوز اول کارم و درامدی خیلی خیلی کمی میده ولی امیدم به خدا هستش 
این پست مربوط به این کاربره، اگه علاقه داشتین نسبت به پرورش ماهی باهاشون مشورت کنید. ظاهرا کارشون رو توی خونشون راه اندازی کردن با چنتا آکواریوم کوچیک .
 سپاس شده توسط
ســـــــــــلام

ما اومدیم 4chsmu1

خب شد آذر و من هر روز استرسم بیشتر میشه که این همه درس و کِی از پسشون برمیام؟ و این که بعد نیم ترم و دیدن نحوه ی سوال دادن استادا بسی ترسیدم vayy

یه برنامه ریختم البته هنوز کامل نشده میام کاملشو میگم ..ولی جناب وجدان بیدار قرار بر این شد من و زینبی بلند شیم بیایم اینجا درس بخونیم Khansariha (56) و شما رومون نظارت داشته باشین 4chsmu1

درس خوندن زوری نیست ولی خب شما تلنگر آخر ترم و این حرفا رو بزنین که چی میشه4chsmu1

یه سوال فقط..اینجا نحوه ی اعلام وضعیتش به چه صورته؟
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 سپاس شده توسط
سلام 
من اومدم 4chsmu1درس بخونم Khansariha (56)
موجود راه رو باز کرد منم اومدم 53258zu2qvp1d9v
من بچه ی درس خونیم ولی خب دیقه نودی ولی این ترم میخوام از الان بخونم که اخر ترم راحت تر باشمLol
برنامه هم ندارم بی برنامه میخونم ی جزوه رو برمیدارم شروع میکنم به خوندن دیگه حتما باید برنامه باشه؟؟؟ Hanghead
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
سلام
خسته نباشید
تشکر جاننه میکنم از وجدان عزیز که قبول زحمت کرده
و الحق داره وقت میذاره و خیلی اصولی راهنمایی میکنه دوستان رو 302
اما خوش آمد میگم به بانوان زمینی و زینبی 303
(1395 آبان 30، 22:44)mojode_zamini نوشته است: ســـــــــــلام

یه سوال فقط..اینجا نحوه ی اعلام وضعیتش به چه صورته؟
عرض کنم که تاپیک درسیجات با هدف ارائه مشاوره و بحث در مورد مسائل درسی
فعالیت میکنه 4chsmu1
و در حال حاضر قالب خاصی برای اعلام وضعیت نداره 4chsmu1
البته اگه وجدان خان یا سایر دوستان طرحی داشته باشن،
اگه مناسب باشه، حتما اجرا میکنیم
اما تا اطلاع ثانوی، در نوع اعلام هاتون مختارید 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 آبان 29، 23:24)vojdan bidar نوشته است:
(1395 آبان 29، 15:26)پشتکار نوشته است: در حال حاضر دارم یه دوره فنی حرفه ای میرم.
اتوماسیون اداری.یا acdl

خب اینطوری خیلی عالی شد  ، پس با دوره های فنی و حرفه ای و ... آشنا هستین . عرض کنم که دوره ای که گفتین جزو چیزای واجبیه که تقریبا همه باید بلد باشن. یجورایی الفبای کارای اداری محسوب میشه . مفید بودن که قطعا براتون مفید خواهد بود ، ولی با توجه به شرایط فعلی بازار کار ، کار اداری و کارمندی و ... خیلی محدوده ، همه توی این دوره زمونه دنبال کار پشت میز نشینی و اداری هستن ، پارتی بازی و ... هم که دیگه میدونید وضعیتش چجوریه. یجورایی برای من و شما که پارتی (البته از نوع آدمیزادش) نداریم پیدا کردن کار کارمندی احتمالش خیلی ضعیفه. 
به نظرم دوره ای که الان میرید (که احتمالا ساعت آموزشش هم نباید خیلی زیاد باشه و به زودی تموم میشه احتمالا) رو تموم کنید و یه دوره فنی کنارش بگذرونید. ببین داداش همیشه سعی کن حقوقت رو خودت در بیاری ، منظورم اینه که دنبال کاری باش که از فن و حرفه ای که بلدی و انجام میدی پول بگیری ، اینطوری هرچقد بیشتر کار کنی بیشتر پیشرفت میکنی و میتونی کارت رو گسترش بدی ولی اگه کار حقوق بگیری پیدا کنی همیشه باید چشمت به دست رییست باشه که آخر ماه یه حقوق ثابت حداقلی بهت بده جای پیشرفتی هم توش نیست و هر لحظه ممکنه بگه دیگه به شما نیاز نداریم ، فرض کن 10 سال برای یکی کار کارمندی کردی ، اگه به هر دلیلی قطع همکاری باهاش کردی ، میخای چیکار کنی؟! 
ولی مثلا یه دوره فنی بگذرونی و فنی کار باشی ، هرچی کار کنی اولا که مستقیم پول رو گرفتی ، درآمدت بستگی به میزان کارت داره ، هرچی بیشتر کار کنی ماهر تر میشی ، به مرور زمان دیگه میبینی کارت انقد زیاد شده که میتونی یجارو اجاره کنی و یه شاگرد که الان در جایگاه شماست بگیری ، هم بهش کار یاد بدی هم اینکه خودت دیگه کم کم نقشت رو از انجام کار کم کنی و به مدیریت کارها برسی ، یعنی کارو بگیری حساب کتاب هارو داشته باشی ، کارهات هم بدی شاگردات انجام بدن . اینطوری روز به روز پیشرفت میکنی البته به تدریج . هم حقوقش حلالتره اینطوری ، هم اینکه برای خیلیای مثل خودت هم میتونی اشتغال ایجاد کنی. به تدریج میتونی مغازه ای که زدی رو تبدیل به یه شرکت کنی . مثلا با یه مغازه خدمات فنی و تاسیسات (نصب ، لوله کشی ، شوفاژ ، آب گرمکن ، نصب شیرآلات و ...) کارتو شروع میکنی ، در آینده چشم اندازش میشه یه شرکت خدمات فنی مهندسی ، که هم شامل انجام این کارهاست ، هم شامل فروش تجهیزات سنگین تاسیسات ، واردات و ... میتونه باشه. 
حقوقش که میگم حلالتره هم بخاطر اینه که فرض کن شما الان برای یه شرکت ساختمونی کار کارمندی میکنی ، وقتی میری سر کارگاه میبینی که مالک داره توی مصالح دزدی میکنه (کم فروشی همون دزدیه دیگه ) ، بعدش نسبت به حقوقی که میگیری به نظرت حلاله؟! وقتی بنیادش حرامه پولی که به تو میده هم از همون راه درآورده دیگه. کارای ساختمونی رو مثال زدم چون به چشم دیدم و تقریبا میتونم بگم شاید 90 درصد کارها اینطوری هستن. کارهای دیگه هم توی ایران دست کمی از این موضوع ندارن. ولی وقتی کار مال خودت باشه دیگه حلال و حروم کردن درآمدش دست خودته.
یه چشم انداز دیگه هم برات بگم ، بقیه اش رو اگه خاستی صحبت کنیم بریم تاپیک کارآفرینی ، مثلا با تاسیسات اگه شروع کنی ، سه چهارماه که توی یه مغازه برای یکی کار کنی ، با درآمدش میتونی یدونه از این وانت سفیدا بخری ، یه تابلو دورش نصب کنی خدمات فنی و تاسیسات و ..... ، شماره موبایلت هم روش بزاری . وسایل کارت هم پشت وانت همیشه هست یه صندوق قفل دار میگیری پشت وانت جوش میدی وسایلت رو میزاری داخلش. همینطوری که توی محلتون با ماشین دور بزنی خودش تبلیغه. احتمالا دیدی کسایی که اینطوری کار میکنند. درآمدشون هم خوبه . از مالیات و ... هم آزادن چون مغازه ندارن . بعضیاشون حتی پول مغازه اجاره کردن هم دارن ولی ترجیح میدن همینطوری کار کنند. اگه یدونه از اینارو ایندفعه توی خیابون دیدی باهاش مشورت کن البته شاید بگه درآمد نداره و ... که دست توش زیاد نشه ولی آدم های منصف هم پیدا میشند که راستشو بگن. خودت یه حساب کتاب بکنی میبینی که پول توش زیاده ، تو حساب کن این همه خونه و آپارتمان ، هرکدوم سالی یکبار کار فنی داشته باشن(خرابی شوفاژ، آبگرمکن ، شیرآلات و ... ) ، یا این همه خونه که داره ساخته میشه برای نصب نیاز به یه تاسیساتی دارند. پس تقریبا هر روز کار داری.
حالا من اصراری ندارم تاسیسات رو حتما بری ، علاقت  و بازارکار رو توامان در نظر بگیر یه دوره مناسب رو انتخاب کن. مهم اینه با دید باز انتخاب کنی . بستگی به شهری که زندگی میکنی هم داره ، ممکنه یچیزی توی شهر شما خیلی خوب باشه یجا دیگه نباشه. 

بعضی دوره ها هم مثل پرورش ماهی و .... اینا هم دوره های خوبی هستند. یکی از بچه ها توی همین سایت توی این کار هست و درآمد از این راه داره ، با اون هم میتونی مشورت کنی
سلام
داداش دمت گرم
ممنون از این همه راهنمایی
ان شاء الله بعدا باز هم باهات حرف می زنم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام
من به علت اینکه مشکل خواب پیدا کردم و نمیتونم بخوابم شروع کردم به درس خوندن برای دکتری
البته پارسال هم رتبه آوردم ولی مصاحبه نرفتم
میخوام آزمون زبان msrt شرکت کنم بهمن ماه 504 وازگان تافل و 1100 رو خوندم الان دارم روی گرامر و قسمت شنیداری کار میکنم. یه کتاب گرفتم کتاب تافل دکتر خیر آبادی چون نمونه سوال زیاد داشت این رو گرفتم .کتاب مدرسان خیلی کامل و جامع هستش ولی من نگرفتم چون با کتابهای حجیم کلا مشکل دارم
استعداد تحصیلی هم که پارسال اصلا نخوندم 35 درصد زدم امسال میخوام نمونه سوالهای سالهای قبل رو بخونم فقط. به نظرم کتاب مدرسان خیلی زیادیه اگه کسی خواست بخونه مسیح خواه رو توصیه میکنم
دوستانی که امار تو رشته شون هست و جز مواد آزمون هستش آمار طورانی رو بخونن من دارم میخونم خیلی خوبه
و به نظر من بقیه دروس هم تو رشته های مختلف مدرسان بهتره از بقیه موسسات
..............
همینا دیگه  راستی من هدفم فقط اینه که زیاد نرم تو فکر و رویا و بجاش درس بخونم و زبان رو هم واسه این میخونم شاید رفتم اون ور خدا رو چه دیدی  وگرنه بعید میدونم دکتری قبول شم برم مگه اینگه دانشگاه تهران یا علامه دعوت به مصاحبه بشم.
راستی زیاد به مصاحبه هایی که از قول نفرات برتر میشه توجه نکنید یارو گفته بود من از بهمن ماه شروع کردم روزی سه ساعت خوندم رتبه یک آوردم.یعنی کلا ۱۰۰ ساعت خونده!!!!یا مصاحبه جعلیه!!!یا طرف ما رو اسکل فرض کرده در ادامه گفته مثلا ۱۰ تا منبع رو کامل خوندم یعنی روزنامه وار هم نمیشه تو ۱۰۰ ساعت خوند اونا رو
خلاصه تجربه پارسالم نشون داد دکتری رتبه خوب آوردن شدنیه ولی خوب دیگه اینقدرا هم آبکی نیست بچه ها مثه سابق نیست که شاغل باشن و وقت نکنن بخونن الان همه بیکارن و تنها کارشون همین درس خوندن و آزمون دادنه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
نقل قول: خب شد آذر و من هر روز استرسم بیشتر میشه که این همه درس و کِی از پسشون برمیام؟ و این که بعد نیم ترم و دیدن نحوه ی سوال دادن استادا بسی ترسیدم [تصویر:  vayy.gif]

یه برنامه ریختم البته هنوز کامل نشده میام کاملشو میگم ..ولی جناب وجدان بیدار قرار بر این شد من و زینبی بلند شیم بیایم اینجا درس بخونیم[تصویر:  khansariha%20(56).gif] و شما رومون نظارت داشته باشین [تصویر:  4chsmu1.gif]

دنبال سوالات امتحان باشید! در پست های قبلی براتون عوامل موفقیت در امتحانات دانشگاه رو گفته بودم که رمز موفقیت مطالعه + گیرآوردن سوالات امتحان ترم های گذشته از بچه های سال بالایی هست (معمولا استاتید محترم به علت حال نداشتن از طرح مجدد سوال خود داری میکنند و همون سوال ترم گذشته رو میدن)
بله بیاین اینجا درس بخونید ما هم نظارت داریم کم و بیش
 سپاس شده توسط
نقل قول: من بچه ی درس خونیم ولی خب دیقه نودی ولی این ترم میخوام از الان بخونم که اخر ترم راحت تر باشم[تصویر:  lol.gif] 
برنامه هم ندارم بی برنامه میخونم ی جزوه رو برمیدارم شروع میکنم به خوندن دیگه حتما باید برنامه باشه؟؟؟ 
این ترم از وسطش شروع کنید اگه دیدید خوبه از ترم بعد از اولش بخونید!
برنامتون زیاد سخت نیست ، دروس این ترمتون رو ببینید کدومشون بیشتر وقت میخاد روی اون بیشتر وقت بگذارید ، هر روز دروس فردا رو بخونید ، روزایی که وقت اضافه دارید دروس عقب افتاده رو جبران کنید ، روزایی که خیلی وقت اضافه دارید! درسی که امروز استاد میده رو هم بخونید که هفته دیگه با یه مرور سطحی کارتون راه بیفته
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 1، 0:28)vojdan bidar نوشته است:
نقل قول: من بچه ی درس خونیم ولی خب دیقه نودی ولی این ترم میخوام از الان بخونم که اخر ترم راحت تر باشم[تصویر:  lol.gif] 
برنامه هم ندارم بی برنامه میخونم ی جزوه رو برمیدارم شروع میکنم به خوندن دیگه حتما باید برنامه باشه؟؟؟ 
این ترم از وسطش شروع کنید اگه دیدید خوبه از ترم بعد از اولش بخونید!
برنامتون زیاد سخت نیست ، دروس این ترمتون رو ببینید کدومشون بیشتر وقت میخاد روی اون بیشتر وقت بگذارید ، هر روز دروس فردا رو بخونید ، روزایی که وقت اضافه دارید دروس عقب افتاده رو جبران کنید ، روزایی که خیلی وقت اضافه دارید! درسی که امروز استاد میده رو هم بخونید که هفته دیگه با یه مرور سطحی کارتون راه بیفته

Hanghead
خب از الانم که میخونم زوده شب امتحانی میخوندم قبلا
الان کلا عقبم وکلی درس روهم تلمبار شده ومن دو هفته وقت دارم تو این تعطیلات که بخونم تاحالاهم لای هیچ کدوم رو باز نکردم ببینم چه خبره
سرکلاس هم جزوه هارو بخاطر مشکل دستم ناقص نوشتم البته تاحدودی کامل کردم ولی خب باز ناقصن
الان به نظرتون با این اوصاف میشه درس خوند؟میشه امیدوار بود که میتونم بخونم؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
نقل قول: خب از الانم که میخونم زوده شب امتحانی میخوندم قبلا
الان کلا عقبم وکلی درس روهم تلمبار شده ومن دو هفته وقت دارم تو این تعطیلات که بخونم تاحالاهم لای هیچ کدوم رو باز نکردم ببینم چه خبره
سرکلاس هم جزوه هارو بخاطر مشکل دستم ناقص نوشتم البته تاحدودی کامل کردم ولی خب باز ناقصن
الان به نظرتون با این اوصاف میشه درس خوند؟میشه امیدوار بود که میتونم بخونم؟

نه دیره نه زوده ، وسطای ترم هستین جا برای جبران هست دیگه. بله میشه ، کار نشد نداره. حالا اونایی که دارید بخونید ، بقیه اش هم زحمت دستگاه کپیه! چرا خودتونو اذیت میکنید!! یعنی توی اون کلاس یه بچه خرخون پیدا نمیشه که جزوه ترو تمیز بنویسه که کپی بگیرید؟! اگه فعلا به بچه خرخون ها دست رسی ندارید ، حالا همینایی که نوشتین و دارین رو بخونید ، بعدش که اونارو گیرآوردین کارتون ساده تره.
 سپاس شده توسط
من چیکار کنم که بتونم ریاضی علم کامپیوتر رو یاد بگیرم22
یه مشکل دیگه ام اینکه کار با مبنا ها رو بلد نیستم22
مثلا تبدیل مبنا ها به هم Hanghead 
امیدی به خوب شدنم هست؟!
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
 سپاس شده توسط
با مطالعه و حل تمرین یاد میگیرید!

مبناها منظورتون همون تقسیم های متوالی و ... است؟ مثلا یه عدد رو از مبنای 10 ببریم به مبنای 2 و ...؟ اینا منظورتونه ؟

قطعا امید هست که ما اینجاییم وگرنه اینجا نبودیم Khansariha (69)
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان