امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

(1398 بهمن 24، 19:24)karma نوشته است: امروز صبح مجبور شدم برم بیرون یه سری کار بانکی و این کاغذ بازی ها داشتم 4chsmu1  یه دو سه ساعتی وقتم رو گرفت بعدش هم که وسوسه ها نزاشتن خیلی بخونم
در کل خیلی راضی نبودم

.... /6 ساعت /38 روز خوب فکر کنم 39 
شکرخدا

ماشاالله گل پسر clapping
ولی بنظر من با وجود این همه مشکلات ساعتش خوبه
یعنی خیلی خوبه  Smiley-face-thumb
آفرین 317
انشالله فردا که تعطیله جبران میشه 49-2 49-2
 سپاس شده توسط
دو ساعت/دو روز
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 25، 0:38)Sadegh_ra نوشته است: دو ساعت/دو روز

ماشاالله گل پسر انشالله فردا از سه ساعت بیشتر میشه Khansariha (69)
زمان کم گل پسر clapping
سرعت بده  bliss
زود باش دیگه 49-2
 سپاس شده توسط
اهورا / ۸ ساعت
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط
من دارم میرم  سر  ازمون
هیچی  نخوندم  از تخصصیها
و من الله  توفیق
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1398 بهمن 25، 6:45)Aurora نوشته است: من دارم میرم  سر  ازمون
هیچی  نخوندم  از تخصصیها
و من الله  توفیق

موفق باشید Khansariha (13)
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
شیمیوریاضیش  خیلی خوب بود
زیست و عربیوفیزیکش.....    بیاید راجع بهش   سکوت  کنیم
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
درصد ها چطور بودن؟؟
 سپاس شده توسط
.... /9ساعت تقریبا/39 روز خوب
شکرخدا
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 25، 15:16)karma نوشته است: درصد ها چطور بودن؟؟

ادبیات و دینی و زبان و شیمی 50 درصد
ریاضی 30 درصد.. سخت بود به نظرم
عربی هم 30 درصد
فیزیک و زیست هم در باره شون چیزی نگم بهتره
 سپاس شده توسط
به عنوان نخونده خیلی هم بد نیستن
 سپاس شده توسط
.... /5ساعت/40 روز خوب
شکرخدا
 سپاس شده توسط
سلام 
برای روز یک شنبه می خوام پنج ساعت وقت بذارم دعا کنید برام ، توی چند ماه گذشته اصلا درست درس نخوندم و همه ش اتلاف وقت کردم و بازیگوشی ...
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 27، 2:04)تـــواب نوشته است: سلام 
برای روز یک شنبه می خوام پنج ساعت وقت بذارم دعا کنید برام ، توی چند ماه گذشته اصلا درست درس نخوندم و همه ش اتلاف وقت کردم و بازیگوشی ...

انشاالله که میشه

موفق باشید  53
 سپاس شده توسط
بچه ها این بیت به نظرتون  ایهام داره عایا؟
چو به خنده بازیابم اثر دهان تنگش        صدف گهر نمایدشکر عقیق رنگش
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان