امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

[تصویر:  khansariha%20(56).gif] لیست بروز شده 99/1/29[تصویر:  khansariha%20(56).gif]

[تصویر:  www.roozgozar.com-2147.gif]

karmaا/ 86 روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مهرخدا/ 9 روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

sadegh_raا/ 5 روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

taraneh_sssا/ 3 روز درسیجاتی

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

erfanali8ا/ 2 روز درسیجاتی 
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

im studentا / 2 روز درسیجاتی 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آستیگمات/ 2 روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Auroraا/....روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

atrisaا/ ..... روز درسیجاتی 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

رضاخان/ ......روز درسیجاتی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Toxic Heatshotا/...... روز درسیجاتی

[b]ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

[/b]

سلام
آستیگمات/5 ساعت/ 3 روز درسیجاتی
سلام
آستیگمات/5 ساعت/ 4 روز درسیجاتی
۱ روز درسیجاتی
باشه مینویسم
آتریسا/۳۰فروردین /۱روز خوب = ۷ساعت و نیم 

جزئیات مطالعه: ۴ساعت تشریحی ،۱۰۰ تست 

پ ن: مزخرفه  Khansariha (60)

پ ن۲:احتمالا تا آخر شب بشه ۸ ساعت و نیم .
#مشاوره

Khansariha (56) نوسانی شدن ساعت مطالعه  Khansariha (56)

نوسانی شدن ساعت مطالعه یعنی اینکه دانش آموز به جای داشتن یه ساعت مطالعه ثابت روزانه(مثلا ۹ ساعت در روز) ساعت مطالعه مشخصی نداره و تو روز های مختلف هفته کم و زیاد میشه.برای اینکه جلوی این کار گرفته بشه چند تا راهکار وجود داره:
اول اینکه سعی کنین بفهمین در طول یه هفته معمولا چند ساعت میخونین.برای این کار در طول یه هفته ساعت مطالعه روزانه خودتونو یادادشت کنین.مثلا شنبه ۷ ساعت،یکشنبه ۸ ساعت،دوشنبه ۳ ساعت،سه شنبه ۰ ساعت و ... 
بعد همه رو با هم جمع کنین (مثلا فرض کنین شد ۲۸ ساعت.حالا این ۲۸ رو به ۷ تقسیم کنین که میشه ۴ .یعنی میانگین ساعت مطالعه شما در طول هفته ۴ ساعته.

حالا شما باید سعی کنین از هفته های بعدی هر روز ۴ ساعت مطالعه کنین.ممکنه یه روز انرژی تون بالا باشه و بخواین بیشتر بخونین اما باید رعایت کنین.ممکنه یه روز هم زیاد حال و حوصله نداشته باشین اما باید حتما ۴ ساعت رو بخونین.اینجوری رفته رفته بدنتون به این شرایط عادت میکنه.

نکته دوم اینه که ساعت مطالعه خودتونو حتما تو یه دفتر هر روز ثبت و یادداشت کنید.
خیلیا ممکنه از کنار این نکته راحت رد شن چون نمیدونن ارزش و اهمیت این کار تا چه حده.البته خب طبیعیه چون تاثیرش رو تا حالا ندیدن. نوشتن ساعت های مطالعه باعث میشه شما همیشه یه تاریخچه از ساعات مطالعه خودتون داشته باشین و به این ترتیب میتونین باهاش واسه هفته ها و آزمون های اینده برنامه ریزی کنین.

نهایتا با این راهکار ها میتونین به یه ساعت مطالعه پایدار برسین.

حالا قدم بعدی افزایش ساعت مطالعه ست.سعی کنین قبل از شروع هفته یه پیش بینی برای افزایش ساعت مطالعه تون داشته باشین.مثلا بگین این هفته باید هر روز نیم ساعت بیشتر بخونم.دقت کنین که افزایش ساعت مطالعه تون نباید هیجانی باشه.آروم آروم با یه ساعت یا نیم ساعت شروع کنین و همینطور هر هفته یا هر دوهفته افزایشش بدین تا به ساعت مطالعه های مطلوب برسیدKhansariha (69)
اهورا / ۲ روز خوب  49-2
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام
ماشاءالله به همه درس‌خون‌های کانون.  41
من درس ندارم ولی می‌تونم بچه‌های درس‌خون رو تشویق کنم. پس ای ول به همه‌ی شما.  317

خانم آتریسا هم که با قدرت تیم رو جلو می‌بره.
مرحبا به سرپرست به این خوبی.  Khansariha (69)

(1399 فروردين 28، 21:20)Toxic Headshot نوشته است: امروز صدامو ضبط کردم . به خودم قول دادم و قسم خوردم دیگه واقعا بلند شم و اهدافمو بسازم . 

خواهشا کمکم کنین ، اگه دیدین دارم خطا میکنم و این چیزا یادم رفته ، به یادم بیارین . 

ضبط صدا رو فراموش نکنین . خیلی کمک میکنه . 

بریم ببینیم چیکار میکنیم  317

این روش فوق‌العاده است.
برای تغییر تو هر عادتی و قدم برداشتن به سمت هر چیزی.
به شرطی که هر روز به صدایی که ضبط کردیم گوش کنیم و پشت گوش نندازیم.  cheshmak
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
۲ روز ، کمتر از یه ساعت
 سپاس شده توسط
سلام
5 روز درسیجاتی
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 31، 17:21)رضا خان نوشته است: ۲ روز ، کمتر از یه ساعت

کمتر از ی ساعت من روزنامه میخونم Hanghead

مورد بعدی اینکه آقا علیرضا برای اینکه مطالعه موثر باشه لطفا پست اول تاپیک و قوانین رو مطالعه کنید 53

---------------
آتریسا/۳۰فروردین /۲روز درسیجاتی = ۷ ساعت

جزئیات:تماما تست و بررسی بود Khansariha (66)

پ ن: برای دیروزه  53258zu2qvp1d9v

سلام
آستیگمات/5 ساعت / 6 روز درسیجاتی
۳ روز درسیجاتی ، حدود یک و نیم یا دو ساعت
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 1، 16:10)آستیگمات نوشته است: سلام
آستیگمات/5 ساعت / 6 روز درسیجاتی

شما عالی هستید،از زمان وضع قوانین جدید شما تنها کسی بودید ک تمام قوانین و رو از اول انجام دادید و کامل و با جزئیات کامل نوشتید و این عالی هست ک هررزو اعلام وضعیت میکنید 317
این باعث دلگرم شدن بقیه ب فعالیت تاپیک و تشویق شدن بقیه ب درس خوندن هست  Khansariha (63)
یقین دارم ک ب زودی مدال های درسیجاتی ب شما تعلق میگیره  Khansariha (69)

(1399 ارديبهشت 1، 16:13)رضا خان نوشته است: ۳ روز درسیجاتی ، حدود یک و نیم یا دو ساعت

آقا علیرضا نظرتون چیه تایمر گوشی یا ساعت استفاده کنید؟مثلا ساعت رو برای دو ساعت بعد کوک کنید و برید سراغ درس  53258zu2qvp1d9v
اینجوری ناخودآگاه شما باور میکنه ک باید دو ساعت خالص درس بخونه 53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان