امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

درسیجات (سرپرست: محسنین)

(1399 ارديبهشت 21، 13:37)عرفان. نوشته است: [quote pid='486450' dateline='1589017552']

آقا عرفان عزیز،دیروز یک ساعت مطالعه داشتید.
طبق قانون باید روزهاتون صفر شه.
چیکار کنیم؟ Hanghead 
من میگم امروز سه ساعت کامل مطالعه داشته باشبد ک دیگه ماهم دلمون میخواد مدال درسیجاتی بگیرید ،نظرتون چیه؟
صفر یا سه ساعت مطالعه ی کامل؟؟؟ب سلامتی شما آینده ساز مملکت هستید  Khansariha (69)  امروز ی چند شاعت بیشتر بخونید ک نتیجه ی عالی بگیرید.

سلام جیران خانم
میدونم ممنون که پیگیرهستین
راستش من هر روز هرچه در توانم درس را میخونم و کاری هم به مدا ل و ستاره ندارم هرکار کردین قبوله Gol
دیروز 2ساعت خوندم چرا چون چندساعت در حال مطالعه بورس بودم و و امروز هم الان اعلام نمیکنم چون دارم میخونم
[/quote]

مرسی از توضیحاتتون 303 
پس لطفا اگر ممکنه از این ب بعد کامل اعلام کنید تا طبق قوانین باشه دیگه،درسته شاید مدال براتون مهم نباشه اما چون اعلام وضعیت میکنید روال تاپیک اینه ک پیگیر باشیم  302 
تبریک میگم بهتون برای اولین مدال درسیجاتی Khansariha (46) 302
 سپاس شده توسط
[تصویر:  khansariha%20(56).gif] لیست بروز شده 99/2/21[تصویر:  khansariha%20(56).gif]

[تصویر:  www.roozgozar.com-2147.gif]

karmaا/ 105 روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عرفان./ 19 روز درسیجاتی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Toxic Heatshotا/ 15 روز درسیجاتی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مهرخدا/ 9 روز درسیجاتی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

رضاخان/ 7 روز درسیجاتی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آستیگمات/ 7 روز درسیجاتی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

atrisaا/ 7 روز درسیجاتی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

sadegh_raا/ 5 روز درسیجاتی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

im studentا / 2 روز درسیجاتی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

taraneh_sssا/ 1 روز درسیجاتی
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Auroraا/....روز درسیجاتی

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
کارما /0 روز
چند روزه که صفرم ولی عوضش پاکم  (خیلی هم پشیمون نیستم) انگار نه انگار که کنکور دارم همش نشستم یه گوشه ولی خب نمیشه کاریش کرد وقتی وسوسه ها زیاده درس خوندن خطرناکه مامان و بابام هم اگه اون چند تا تیکه ای که انداختن رو فاکتور بگیریم چیزی بهم نمیگن اون چند تا هم اشکال نداره نمیدونن که دردم چیه ولی خودم دیگه دارم ازشون خجالت میکشم Hanghead
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 21، 18:02)karma نوشته است: کارما /0 روز
چند روزه که صفرم ولی عوضش پاکم  (خیلی هم پشیمون نیستم) انگار نه انگار که کنکور دارم همش نشستم یه گوشه ولی خب نمیشه کاریش کرد وقتی وسوسه ها زیاده درس خوندن خطرناکه مامان و بابام هم اگه اون چند تا تیکه ای که انداختن رو فاکتور بگیریم چیزی بهم نمیگن اون چند تا هم اشکال نداره نمیدونن که دردم چیه ولی خودم دیگه دارم ازشون خجالت میکشم Hanghead

من از ۱۴م خیلی بد خوندم و دوروزه ک نتونستم بخونم،برنامه هام ب هم خورده دیشب برام پیام اومد و اینچنین دگرگونم کرد Khansariha (60)
اعصابم ب هم ریخت امروز باز شروع کردم ب خوندن.
دیشب نوشته مشکل چیه نتونستم بگم شکستم گند زدم ب زندگیم.
________
منکه تنظیماتم داره خدارو شکر درست میشه 49-2
اعلام وضعیت هامم میکنم 53258zu2qvp1d9v
همه بیاین اعلام کنید انگیزه بگیریم 49-2

انشالله همه چ خوب پیش میره.
 سپاس شده توسط
من که به مشاورم زنگ میزنم بیشتر حرصم میگیره تا اینکه انگیزه بگیرم
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 21، 18:14)karma نوشته است: من که به مشاورم زنگ میزنم بیشتر حرصم میگیره تا اینکه انگیزه بگیرم
مگه چی میگه؟؟؟
Gigglesmile
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 21، 18:14)karma نوشته است: من که به مشاورم زنگ میزنم بیشتر حرصم میگیره تا اینکه انگیزه بگیرم

22  چرا؟

تازشم تو چرا زنگ میزنی؟ 106
 سپاس شده توسط
بروبچ کنکورا رو شروع کردن دیگه

ما وقتی بقیه رقیبا ترمز میکنن گاز میدیم.

هر دو روزی یه کنکور .صبح کنکور،شبش و فردا کامل تحلیل 
هر درس عمومی یه تایم(هر تایم 1 ساعت و ربع) 
شیمی 2 تایم 
فیزیک 3 تایم
باقی ریاضی و زیست شناسی(چون خودم ریاضی هستم راسیاتش از تایم بندی زیست خبر ندارم)

ازمونو باید جوری تحلیل کنید که اگه سوالاتش رو هر جا دیگه دوباره ببینید بتونید حل کنید

اگه تو یه مبحث نتونستید تستاشو بزنید برید تو کتاب تستون تستای علامت دار اون مبحثو بزنید(پیشنهاد خودم اینه که کتابای موج ازمون/فصل ازمون رو تهیه کنید و ازمون مربوط به اون مبحث رو بزنید)

کنکورتونو باید دقیقا شبیه سازی کنید (با لباسی که روز کنکور میخواید برید سر جلسه و خوراکی هایی که میخواید ببرید و ساعتشم باید 7 بیدار شید و 8 شروع کنید)

یه چارت برای خودون درست کنید و درصداتونو بنویسید توش و هدف گذاری درصدی کنید

چند کنکور خیلی سبز یا کنکوریوم مهر و ماه گزینه های خوبی هستن

هر شب هم 1 ساعت و ربع یکی از 37 ازمون دور دنیای عمومی رو بزنید و یه تحلیل (نمیخواد خیلی دقیق باشه) کنید

(فردا شب تکنیک های نقصانی رو تا جایی که میدونم توضیح میدم)

فکر نکنید چون زمانتون زیاد شده میتونید قضیه رو شل کنید
حرفه ای، از همه میزنیم جلو 
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 21، 18:27)جیران نوشته است:

22  چرا؟

پس چیکار کنم تو این اوضاع که بیرون نمیشه رفت
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 21، 18:18)هومان نوشته است:
مگه چی میگه؟؟؟
Gigglesmile

یه مشت حرف انگیزشی که احتمالا به هرکی بهش زنگ بزنه همون رو میگه  65
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 21، 18:54)karma نوشته است:
(1399 ارديبهشت 21، 18:27)جیران نوشته است:

22  چرا؟

پس چیکار کنم تو این اوضاع که بیرون نمیشه رفت

خب باید اون زنگ بزنه دیگه 53258zu2qvp1d9v
ــــــــــ
منکه راضیم.یعنی کمکم میکنه.خوبه.پیگیرمه .حرفام و هم میتونم بگم. همین ها یگه 53258zu2qvp1d9v
ـــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
پشتیبان که نیست که خودش زنگ بزنه 

هروقت مشکلی دذشته باشم باهاش تماس میگیرم اونم کمک میکنه مثلا 65
 سپاس شده توسط
ترانه/۳روز
روز دوم:۴ساعت
روز سوم:۷ساعت
[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 21، 22:01)karma نوشته است: پشتیبان که نیست که خودش زنگ بزنه 

هروقت مشکلی دذشته باشم باهاش تماس میگیرم اونم کمک میکنه مثلا 65

چ ربطی داره؟ وقتی میگی مشاور تحصیلی یعنی هماهنگ میکنی ک هفته ای ی بار حالا بستگی ب هماهنگی داره بهش سربزنی ،خب تو این اوضاع ک نمیشه سرزد پس باید زنگ بزنه،یا حداقل هفته ای ی بار پیام بده.
مثلا Swear1
داری پولت و میندازی بیرون؟؟ Shy

---------------
من/۶:۴۵ پراکنده خوندم  53258zu2qvp1d9v
هیکدوم از باکس های دوساعته م و نتونستم کامل بخونم .همشون ناقص موندن.
-----------------
 سپاس شده توسط
سلام به همگی 

/۳ساعت/۲۱ روز درسیجاتی یا صفر نمیدونم کدوم 22
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان