امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیگه چه خبر؟

نقل قول: عکس چهارم مربوط میشه ب پیام مهم مدیر نارنجی + عکس
میگم شاید پیامشون رمز دار بوده؟ 39
من رمز رو کشف کردم که میگه:
خانم یاقوت خودشون باید رو صندلی بشینند
رمز یاب حرفه ای موجود است Kool
دوستان طی چند روز گذشته  خانم یاقوت به اعم کانونیان از شمالی ها گرفته تا جنوبی ها،از غربی ها تا شرقی ها ،از مدیران تا کاربران فعال،از کاربران غیر فعال تا کاربران فعال نشده،از غایبین تا حاضران پیام دادند و با شیوه های ترغیب،تشویق ،تهدید اونهارو مجبور به شرکت در مسابقه عکاسی کردند که این پیامشون به این گونه بود:
آقا/خانم فلانی شنیدم که قراره تو مسابقه عکاسی شرکنین؟ 65
گفتم شما هم بدونین تا اگه به شما پیام دادند در دام نیفتید Gigglesmile
(1399 آبان 24، 14:35)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: عکس چهارم مربوط میشه ب پیام مهم مدیر نارنجی + عکس
میگم شاید پیامشون رمز دار بوده؟ 39
من رمز رو کشف کردم که میگه:
خانم یاقوت خودشون باید رو صندلی بشینند
رمز یاب حرفه ای موجود است Kool

سال بعد انشالله Gigglesmile تو پیامشون نهفته این رمز Gigglesmile

ی خبرم در مورد این بذارین ک کانونی ها ناز میکنن بیان صندلی داغ 65 بدون استثنا و نقطه 53258zu2qvp1d9v

(1399 آبان 24، 15:24)mahdimontazer نوشته است: دوستان طی چند روز گذشته  خانم یاقوت به اعم کانونیان از شمالی ها گرفته تا جنوبی ها،از غربی ها تا شرقی ها ،از مدیران تا کاربران فعال،از کاربران غیر فعال تا کاربران فعال نشده،از غایبین تا حاضران پیام دادند و با شیوه های ترغیب،تشویق ،تهدید اونهارو مجبور به شرکت در مسابقه عکاسی کردند که این پیامشون به این گونه بود:
آقا/خانم فلانی شنیدم که قراره تو مسابقه عکاسی شرکنین؟ 65
گفتم شما هم بدونین تا اگه به شما پیام دادند در دام نیفتید Gigglesmile

Khansariha (13) 
عاغااااا عاغاااااااا اصلا هم تهدیدی نیست ،دیدین بدون تهدید خود مدیر کل ،مدیر مصاحبه ها،مدیر مکتبخونه اومدن  Smiley-face-cool-2  
استقبال خیلی خوبی از عکاسی پاییز صورت گرفت ،فکر کن حتی اقا فرید و آقای مجاهدم شرکت کردن حتی بانو شادن  317  
دوره ی بعدی هم از الان سوژه دارم کلا هرماه ی مسابقه داریم Khansariha (69) 
منکه باز ی تعارف زدم اقا خانم بیا مسابقه ،شما عضو جدید اومده نیومده میندازی تو گونی میبریشون صراط ،حامیتون خبر داره غیر قانونی عضو جمع میکنین؟؟؟؟ Smiley-face-whistle-1
حس میکنم ی نفر رفته ب دوستاش گفته بیاین کانون 65 Khansariha (66) 
نقل قول: حس میکنم ی نفر رفته ب دوستاش گفته بیاین کانون [تصویر:  65.gif] [تصویر:  khansariha%20(66).gif] 
شابعه نندازین Smiley-face-whistle-1
(1399 آبان 26، 14:55)mahdimontazer نوشته است:
نقل قول: حس میکنم ی نفر رفته ب دوستاش گفته بیاین کانون [تصویر:  65.gif] [تصویر:  khansariha%20(66).gif] 
شابعه نندازین Smiley-face-whistle-1

مدرک دارم Khansariha (56)
خبر جدید اینکه آقای مجاهد میخوان برن ظاهرا Hanghead انشالله ک شایعه باشه Hanghead

یک نفر در حال تحریک سرپرست ها و کانونی ها برای کلاه گذاشتن بر روی سر اینجانب است،
باید عرض کنم که دوره این اقدامات گذشته است زیرا اینجانب از پروفایل تمام کانونی ها به جز خانم کویین خبر دارم 16
اونم خیلی خطر داره رفتن سمت پروفایل ایشون Shy
جنگجویان صراط آمادگی خودشون رو در پستوها و پناهگاه های پیامرسان بله اعلام کرده اند و خودشون رو آماده مبارزه با طوفانیان کردند،پس بزودی حملات صراط را دریافت خواهید کرد.
پس بدانید هر سخن و مکری که با صراطیان در میان می گذارید خود در مکر دیگری وارد می شوید که آن مکر را ما برایتان قرار داده ایم Khansariha (58)
[تصویر:  y%20(490).gif][تصویر:  y%20(490).gif][تصویر:  y%20(490).gif]
(1399 آبان 28، 22:00)mahdimontazer نوشته است:
اعلان هشدار فوری هفته:
یک نفر در حال تحریک سرپرست ها و کانونی ها برای کلاه گذاشتن بر روی سر اینجانب است،
باید عرض کنم که دوره این اقدامات گذشته است زیرا اینجانب از پروفایل تمام کانونی ها به جز خانم کویین خبر دارم 16
اونم خیلی خطر داره رفتن سمت پروفایل ایشون Shy
جنگجویان صراط آمادگی خودشون رو در پستوها و پناهگاه های پیامرسان بله اعلام کرده اند و خودشون رو آماده مبارزه با طوفانیان کردند،پس بزودی حملات صراط را دریافت خواهید کرد.
پس بدانید هر سخن و مکری که با صراطیان در میان می گذارید خود در مکر دیگری وارد می شوید که آن مکر را ما برایتان قرار داده ایم Khansariha (58)
[تصویر:  y%20(490).gif][تصویر:  y%20(490).gif][تصویر:  y%20(490).gif]

چه مکر تو مکر شد 65

مهدی فرزندم باید بگم که تو هیچی نمیدونی
اون کارا هم مقدمه ست 4fvfcja

چنان صراط رو با راکت و موشک تار و مار کنیم که حتی وصیت نامه ات رو من بنویسم!!!!
اینجوری برا آیندگان بهتره 4fvfcja

طوفان در کمین است 4fvfcja
مراقب خودت باش Khansariha (49)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 آبان 28، 23:48)mahdimontazer نوشته است: اقا عاشق برا هر ماه ۲۰ تومن ریختن حسابم از طریق بله [تصویر:  65.gif]
تا حالا شده ۹۰ تومن [تصویر:  4.gif]
یه جشن مفصلم تو بله گرفتیم [تصویر:  khansariha%20(57).gif]

الله اکبر

بعد بیایید بگید گروه طوفان لاکچریه
بعد بگید مدیر گروه طوفان پولداره
بعد بگید گروه صراط مظلوم و فقیره

اینا جلوی ما نون و پیاز میخورن، پشت پرده و تو پیامرسان بله شیشلیک کف کف مِنوشونه

یه خبرنگار هم گذاشتن که سرپوش بذاره رو همه مفاسد اقتصادی و اعتباریشون

من میگم اینا چرا تو بله گروه زدن نگو قصه قصه ی:

درویش را نباشد، برگ سرای سلطان/ زیرا که اصولاً کوبیده دوست دارد Swear1
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
ای عزیز گرامی ، ای محترم ، ای کاربری‌ک با نام d رفتی تو مسابقه رای دادی ، بدان و آگاه باش حذف کردم .  53258zu2qvp1d9v
این شخص تحت پیگرد قانونی قرار میگیرد،تحت تعقیب هست  45
طبق آخرین خبرها ، یکی از عکاس های کانونی برای برنده شدن خودش و ب آب و آتیش زده و ب همه پیام میزنه ک رای جمع کنه ، البت تو چندتا پیامم ب در بسته خورده Khansariha (13)

خبر دوم اینکه یکی هم شیطنت کرده تو رای گیری ها ک خب خنده دار بود ولی رای حذف میشه .گفتم ک فقط با نام کاربری کانونی رای مورد قبول هست .رای ها کاملا مشخص هست 53258zu2qvp1d9v
نقل قول: طبق آخرین خبرها ، یکی از عکاس های کانونی برای برنده شدن خودش و ب آب و آتیش زده و ب همه پیام میزنه ک رای جمع کنه ، البت تو چندتا پیامم ب در بسته خورده [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

کیه این طرف انقدر بیکار 22

واقعا نمیفهمم خب چرا مثلا.. 
آدم باید به هنرش متکی باشه برا برد مسابقه نه تبلیغات 4chsmu1
دوستان با توجه به دستور مقامات بالا ،
فعلا  آتش بس میان دو گروه طوفان و صراط مستقیم 
برقرار خواهد شد 4
باتشکر روابط عمومی صلح و صفا و دوستی و غیره کانون
خبر جدید اینکه آقا آرمین تو برترین سپاس ها آقای عاشق رو رد کردند  Khansariha (56) بسیار تعجب انگیز 53258zu2qvp1d9v

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان