امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

قرار عاشقی (سرپرست: مرد مقاومت )

بسم الله الرحمن الرحیم

صبـــــــــــــــح: 
ظهـــر و عصـر:    کارم یجوریی که نمیشه این ردیف رو سبز کنم متاسفانه ، معمولا ارباب رجوع موقع ساعت 12 خیلی زیاده
مغرب و عشا:   
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم 
سلام به همه دوستان نماز خوان عزیز

صبـــــــــــــــح:    
ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا: 
هفته دوم
صبـــــــــــــــح:
ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا: 
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
بسم الله الرحمن الرحیم

صبـــــــــــــــح: 
ظهـــر و عصـر:   کارم یجوریی که نمیشه این ردیف رو سبز کنم متاسفانه ، معمولا ارباب رجوع موقع ساعت 12 خیلی زیاده
مغرب و عشا:   
 سپاس شده توسط
سم الله الرحمن الرحیم
سلام بچه ها! [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  317.gif] 

من گرچه سیه روی و بدم یا الله!
از درگه خود مکن ردم یا الله!
گفتم که من و این همه عصیان چه کنم؟
گفتی که بیا، من آمدم، یا الله! [تصویر:  53.gif] 

صبـــــــــــــــح: 
ظهـــر و عصـر: 
مغرب و عشا:   

سپاس شده توسط
سم الله الرحمن الرحیم 
سلام به همه دوستان نماز خوان عزیز

صبـــــــــــــــح:    
ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا: 
هفته دوم
صبـــــــــــــــح:
ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا: 
 سپاس شده توسط
بسم الله
خاله شادن 
از شنبه 18 دی ماه
صبـــــــــــــــح: ★   
ظهـــر و عصـر: 
مغرب و عشا:  
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلاااام
صبـــــــــــــــح:

ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا: 
 سپاس شده توسط
از شنبه 18 دی ماه
صبـــــــــــــــح: ★   
ظهـــر و عصـر: 
مغرب و عشا:  
پ.ن:
دلم ......!!
التماس دعا می خواهد.....
از همان التماس دعاهایی که ادمیزاد
یک وقت هایی دلش را به"دریا" می زند!!!!
وبه خلق الله رو می اندازد
که برایش دعا کنند.....!
از انهایی که از ته جانت لا به لای بعضی ها
با چه""زوری"" بالا می اید....!
انوقت با همه ی وجود دلت را به
"زمزمه ی خدایا"
گفتن خلق الله خوش میکنی!!
که اگر صدای تو به عرش نرسید!
لااقل یکی از همین خلق الله صدایش انقدر
رسا است که عرشیان وفرشیان از
""خدایا گفتنش"" 
خدایا بگویند!!!
.....التماس دعایت......
وقتی می گویم برایم دعا کن یعنی کم اورده ام!!!
یعنی دیگر.......!
کاری از دست خودم برای خودم 
بر نمی اید...!!!

حرفی نمیماند فقط التماس دعا.....
حال روحی مساعدی ندارم خدا خودش نظر کنه به حالم دیگه واقعا از دست خودم کاری برنمیاد و از پس خودم برنمیام یعنی رسما رسما بریدم وا دادم عین چی تو زندگیم موندم تدبیر من کارساز نیس خدایا خودت گشایشی ایجاد کن  46
 سپاس شده توسط
سلاااام مح
صبـــــــــــــــح:

ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا: 
 سپاس شده توسط
از شنبه 18 دی ماه
صبـــــــــــــــح: ★ .....این باید سبز بشه 
ظهـــر و عصـر: 
مغرب و عشا:  
 سپاس شده توسط
سلاااام مح
صبـــــــــــــــح:

ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا: 
 سپاس شده توسط
از شنبه 18 دی ماه
صبـــــــــــــــح: ★ .....این باید سبز بشه 
ظهـــر و عصـر: 
مغرب و عشا:  
 سپاس شده توسط
سلاااام دوستان
صبـــــــــــــــح:

ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا: 
 سپاس شده توسط
امام صادق عليه السلام : محبوبترين كارها نزد خداوند عزّ و جلّ ، نماز است و آن آخرين سفارش پيامبران مى باشد .

رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله : جَعَلَ اللّه ُ جَلَّ ثناؤهُ قُرَّةَ عَينِي في الصَّلاةِ، و حَبَّبَ إلَيَّ الصَّـلاةَ كما حَبَّبَ إلى الجائعِ الطَّعامَ، و إلى الظَّمآنِ الماءَ، و إنَّ الجائعَ إذا أكَلَ شَبِعَ، و إنَّ الظَمآنَ إذا شَرِبَ رَوِيَ، و أنا لا أشبَعُ مِن الصَّلاةِ .[تصویر:  pav.gif]
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : خداوند، جلّ ثناؤه، نور ديده مرا در نماز قرار داد و نماز را محبوب من گردانيد ، همچنان كه غذا را محبوب گرسنه و آب را محبوب تشنه . [با اين تفاوت كه ]گرسنه هرگاه غذا بخورد سير مى شود و تشنه هرگاه آب بنوشد سيراب مى شود ، اما من از نماز سير نمى شوم .

[تصویر:  hadith.gif] الإمامُ الصّادقُ عليه السلام : إنّ طاعَةَ اللّه ِ خِدمَتُهُ في الأرضِ، فليسَ شَيءٌ مِن خِدمَتِهِ يَعدِلُ الصَّلاةَ .[تصویر:  pav.gif]
امام صادق عليه السلام : اطاعت از خدا، خدمت كردن به او در روى زمين است و هيچ خدمتى به او، با نماز برابرى نمى كند .

[تصویر:  hadith.gif] رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله : مَثَلُ الصَّلاةِ مَثَلُ عَمودِ الفُسطاطِ ؛ إذا ثَبَتَ العَمودُ نَفَعَتِ الأطنابُ و الأوتادُ و الغِشاءُ، و إذا انكَسَرَ العَمودُ لم يَنفَعْ طُنُبٌ و لا وَتِدٌ و لا غِشاءٌ .[تصویر:  pav.gif]
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : مَثَل نماز، مَثَل ستون خيمه است ؛ اگر ستون محكم باشد، طنابها و ميخها و چادر كارآيى دارند ، امّا اگر ستون بشكند، نه طنابى به كار مى آيد و نه ميخى و نه چادرى .

[تصویر:  hadith.gif] بحار الأنوار : روي عن رسولِ اللّه ِ صلى الله عليه و آله ـ في رجُلٍ يُصَلِّي مَعهُ و يَرتَكِبُ الفَواحِشَ ـ : إنّ صلاتَهُ تَنهاهُ يَوما ما، فلَم يَلبَث أن تابَ .[تصویر:  pav.gif]
بحار الأنوار : روايت شده پيامبر خدا صلى الله عليه و آله ـ درباره مردى كه با ايشان نماز مى خواند و در عين حال مرتكب كارهاى زشت مى شد ـ فرمود : نمازش ، روزى او را از زشت كارى باز خواهد داشت . ديرى نگذشت كه آن مرد توبه كرد .

[تصویر:  hadith.gif] رسولُ اللّه ِ صلى الله عليه و آله : إذا قُمتَ إلى الصَّلاةِ و تَوَجَّهتَ و قَرَأتَ اُمَّ الكِتابِ و ما تَيَسَّرَ مِن السُّوَرِ، ثُمّ رَكَعتَ فَأتمَمتَ رُكوعَها و سُجودَها، و تَشَهَّدتَ و سَلَّمتَ، غُفِرَ لكَ كُلُّ ذَنبٍ فيما بينَكَ و بينَ الصَّلاةِ التي قَدَّمتَها إلى الصَّلاةِ المُؤَخَّرَةِ .[تصویر:  pav.gif]
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : هرگاه به نماز ايستادى و توجّه پيدا كردى و امّ الكتاب (سوره فاتحه) را با هر سوره ديگرى كه برايت ميسّر است ، خواندى سپس ركوع رفتى و ركوعش را كامل به جا آوردى و به سجده رفتى و تشهّد گفتى و سلام دادى ، تمام گناهانى كه از نماز قبل تا اين نماز مرتكب شده اى، آمرزيده مى شود .

[تصویر:  hadith.gif] عنه صلى الله عليه و آله : سَمِعتُ مُنادِيا عندَ حَضرةِ كُلِّ صَلاةٍ فيقولُ : يا بَني آدَمَ ، قُومُوا فَأطفِئُوا عَنكُم ما أوقَدتُمُوهُ على أنفسِكُم، فَيَقُومُونَ فَيَتَطَهَّرُونَ فَتَسقُطُ خَطاياهُم مِن أعيُنِهِم، و يُصَلُّونَ فَيُغفَرُ لَهُم ما بينَهُما، ثُمّ تُوقِدُونَ فيما بينَ ذلكَ، فإذا كانَ عندَ صلاةِ الاُولى نادى : يا بَني آدَمَ ، قُومُوا فَأطفِئُوا ما أوقَدتُم على أنفُسِكُم، فَيَقومُونَ فيَتَطَهَّرُونَ و يُصَلُّونَ فَيُغفَرُ لَهُم ما بينَهما، فإذا حَضَرَتِ العَصرُ فمِثلُ ذلكَ، فإذا حَضَرَتِ المَغرِبُ فمِثلُ ذلكَ، فإذا حَضَرَتِ العَتَمَةُ فمِثلُ ذلكَ، فَيَنامُونَ و قد غُفِرَ لَهُم .[تصویر:  pav.gif]
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : هنگام فرا رسيدن [وقت ]هر نمازى شنيدم آواز دهنده اى مى گويد : اى فرزندان آدم! برخيزيد و آتشى را كه بر جان خود افروخته ايد خاموش كنيد. پس مردمان بر مى خيزند و طهارت مى گيرند و با اين كار گناهانشان از چشمانشان مى ريزد و نماز را مى خوانند و هر چه گناه در فاصله ميان دو نماز كرده اند، بخشوده مى شود . سپس بار ديگر آتش گناه را بر جان خود مى افروزند ، و چون وقت نماز ظهر رسد، آن منادى فرياد زند : اى آدميان! برخيزيد و آتشى را كه بر جان خود زده ايد خاموش گردانيد؛ پس برخيزند و طهارت گيرند و نماز بگزارند و گناهانى كه در فاصله دو نماز كرده اند، آمرزيده شود . نماز عصر كه فرا رسد نيز به همين ترتيب عمل شود . هنگام نماز مغرب كه رسد نيز به همين ترتيب و نماز عشا كه رسد، باز به همين سان عمل شود . سپس در حالى به خواب روند كه آمرزيده شده اند .
 سپاس شده توسط
سلاااام دوستان
صبـــــــــــــــح:

ظهـــر و عصـر:
مغرب و عشا: 
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان