امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

قرار عاشقی (سرپرست: مرد مقاومت )

(1393 فروردين 9، 9:01)بی ادعا نوشته است: سلام ستاره خانوم خوش اومدین :22:

صبح *[sub]*[/sub]
ظهر و عصر ****

مغرب و عشا****

سلاااااااااااااااااام آقای بی ادعا 303

شما هم خوش اومدید Khansariha (8)

یه سوال در مورد اعلام وضعیتتون داشتم.
چرا برای نماز صبحتون فقط دوستاره دارید و بقیه نمازهاتون چهار تا ؟
برای اینکه بهتر بتونیم وضعیت نمازاتون رو بررسی کنیم بهتره هر هفته ستاره هاتون رو به روز کنید. یعنی از امروز که شنبه است شروع کنید تا آخر هفته که هفت تا ستاره جلوی هر نمازتون میاد و هفته بعد ستاره های قبلی رو پاک کنید و دوباره هفت ستاره.
فکر کنم پیچیده توضیح دادم Kool
[img=0x0]http://www.ehda.ir/StaticPages/Pictures/468X60-1.gif[/img]

تنها با شهرت نیست که میتوان جاودانه شد ... این است راز جاودانگی...

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
خسته ام و به انتظار فردایی که شاید هرگز نباشد و نیاید نشسته ام .
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.
و  آیا به راستی تو با خود می اندیشی کسی پیدا می شود که مرهم دردهای من باشد؟
که خدا را بداند و درد را بشناسد؟
که رفتنی ست و خواهان ماندن است؟

53بیا ما هم جاودانه شویم . ما می توانیم 53

به اینجا سر بزن : اهدای زندگیKhansariha (8)
(1393 فروردين 9، 9:05)ستاره سهیل نوشته است:
(1393 فروردين 9، 9:01)بی ادعا نوشته است: سلام ستاره خانوم خوش اومدین :22:

صبح *[sub]*[/sub]
ظهر و عصر ****

مغرب و عشا****

سلاااااااااااااااااام آقای بی ادعا 303

شما هم خوش اومدید Khansariha (8)

یه سوال در مورد اعلام وضعیتتون داشتم.
چرا برای نماز صبحتون فقط دوستاره دارید و بقیه نمازهاتون چهار تا ؟
برای اینکه بهتر بتونیم وضعیت نمازاتون رو بررسی کنیم بهتره هر هفته ستاره هاتون رو به روز کنید. یعنی از امروز که شنبه است شروع کنید تا آخر هفته که هفت تا ستاره جلوی هر نمازتون میاد و هفته بعد ستاره های قبلی رو پاک کنید و دوباره هفت ستاره.
فکر کنم پیچیده توضیح دادم Kool
ممنونم Khansariha (48)
بله راستش از شما چه پنهون صبحها نمیتونم از خواب پا شم واسه همین و نماز قضا هم چند روز شیطون گولم زد نخوندم ولی دو روز خوندم باشه حتما اگه اینها به هفت برسند پاک میکنم و از اول شروع میکنم میشه بگین چطوری میشه مثلا وقتی من بعد تعطیلات میرم دانشگاه و خسته و... این برنامه رو ادامه بدم؟؟
فرمول بعد از سی روز

1- روزه گرفتن و کم خوری

2- جلوگیری از فشارهای روحی روانی

3- برنامه منسجم و متعادل(نه زیاد سخت نه زیاد آسان)

4- رعایت همه موارد قبل از این دوره

بازم سلام 303

خب شما در هر شرایطی باید ستاره هاتون رو بذارید. 53258zu2qvp1d9v حتی وقتایی که نمازتون رو نمیخونید1276746pa51mbeg8j:smiley-yell:
باید ستاره شو بذارید فقط رنگش تغییر میکنه و قرمز میشه 1276746pa51mbeg8j
پس از امروز که شنبه است تا آخر هفته منتظر هفت تا ستاره ی خوشرنگ سبز هستیم 317مطمئنم با یه کوچولو تلاش میتونید تا آخر هفته برای هر نمازتون هفت تا ستاره خوشرنگ داشته باشید clapping

در مورد بعد از تعطیلات و شروع برنامه کاری و ... اصلا عیبی نداره. اگه نمیتونید هر روز اعلام وضعیت کنید ، هر وقت که تونستید و به کانون سرزدید بیاید و وضعیت نمازاتون رو اعلام کنید 53258zu2qvp1d9v فقط باید قول بدید خیلی خیلی مراقب نمازاتون باشید Khansariha (18)cheshmak

در مورد نماز صبحم بهتره شبا یه کم زودتر بخوابید تا بتونید صبح بیدار بشید 53258zu2qvp1d9v البته میدونم تو تعطیلات کار سختیه ولی مطمئنم موفق میشید 317

اينک خسته تر از پروانه ، سالهاست گرد روياهاي سرخ باغچه خويش پر مي زنم و هنوز غربت تلخ هميشه را مزه مزه مي کنم . من خسته ام و حاجتي به تائيد هيچ پروانه اي نيست ...
غمگین و تنها ...
از غم نفس هایی که به شماره افتاده است و چهرهء مادری که خسته است ... و کودک اش را می بیند که هر چند دیگر کوچک نیست اما ناتوان تر از دیروز های دور در گوشه ای افتاده است و نفس های آخر را می کشد.

(1393 فروردين 9، 9:56)ستاره سهیل نوشته است: بازم سلام 303

خب شما در هر شرایطی باید ستاره هاتون رو بذارید. 53258zu2qvp1d9v حتی وقتایی که نمازتون رو نمیخونید1276746pa51mbeg8j:smiley-yell:
باید ستاره شو بذارید فقط رنگش تغییر میکنه و قرمز میشه 1276746pa51mbeg8j
پس از امروز که شنبه است تا آخر هفته منتظر هفت تا ستاره ی خوشرنگ سبز هستیم 317مطمئنم با یه کوچولو تلاش میتونید تا آخر هفته برای هر نمازتون هفت تا ستاره خوشرنگ داشته باشید clapping

در مورد بعد از تعطیلات و شروع برنامه کاری و ... اصلا عیبی نداره. اگه نمیتونید هر روز اعلام وضعیت کنید ، هر وقت که تونستید و به کانون سرزدید بیاید و وضعیت نمازاتون رو اعلام کنید 53258zu2qvp1d9v فقط باید قول بدید خیلی خیلی مراقب نمازاتون باشید Khansariha (18)cheshmak

در مورد نماز صبحم بهتره شبا یه کم زودتر بخوابید تا بتونید صبح بیدار بشید 53258zu2qvp1d9v البته میدونم تو تعطیلات کار سختیه ولی مطمئنم موفق میشید 317
ببخشید پس من کلا فکر میکردم اونایی که نمیخونم نباید ستاره بزنم

پس میگین از اول شروع کنم از امروز؟
راستی امروز شنبه هست ؟4fvfcjaاصلا تعطیلات خیلی تاثیر بدی گذاشته روم

البته منظورم این بود که ستاره خانوم مشکل اصلی من اینه زمان دانشگاهم طوریه که نماز ظهر میفته اونجا منم تنبلی میکنم نمیخونم شبم میرسم خونه خسته باز نمیخونم بعدش میخابم صبحم باز نمیخونم و... همین دیگه Tears
فرمول بعد از سی روز

1- روزه گرفتن و کم خوری

[sup][sub]صبح                       [/sub][/sup]*  * 

[sup][sub]ظهر و عصر       [/sub][/sup]* 

[sup][sub]مغرب و عشا [/sub][sub]   [/sub][sub]*  
[/sub][/sup]
535353
[img=0x0]http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/joda-konandeh/246.png[/img]
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سلام دوستان 303
یه مدت هست انگیزه ام روبرای نماز خوندن  ازدست دادم 1276746pa51mbeg8j23
به کمکتون نیاز دارم

من عاشق دلخسته در این دیار جایی نیست، جز در کوی دلبر

دلبر خوب داند  مرا جز او نیست معشوقی....!?

آقابرنامه هفته دوم فروردین بی ادعا
صبح *  * 
ظهر و عصر  *  
شب و عشا[sub]*[/sub]
فرمول بعد از سی روز

1- روزه گرفتن و کم خوری

سلام به همگی Khansariha (8)Khansariha (8)

[تصویر:  8.gif]صبح   =======>[تصویر:  8.gif]:ashamed:
[تصویر:  8.gif]ظهر  و عصر===>★★[تصویر:  8.gif]
[تصویر:  8.gif]مغرب  و عشا==>★★[تصویر:  8.gif]
ببخشید ، سعی میکنم تکرار نشه 53258zu2qvp1d9v

(1393 فروردين 10، 13:17)سمیه نوشته است: سلام دوستان 303
یه مدت هست انگیزه ام روبرای نماز خوندن  ازدست دادم 1276746pa51mbeg8j23
به کمکتون نیاز دارم
سلام سمیه خانم 303
انشالله هیچ وقت غمگین نبینیمتون varzesh اول شاد باشین و بخندین ، تا به مساله ی شما رسیدگی کنیم Khansariha (57)
میشه بگین این یه مدتی که ازش صحب میکنین دقیقا از کی شروع شده ؟ یا اصلا دلیلش چی بوده ؟ 53258zu2qvp1d9v
قبل تعطیلات اینطوری شدین؟ بعد تعطیلات ؟ مهمونی زیاد میرین که انگیزه تون رو از دست دادین ؟
آخه شما آدمی نیستین که بی دلیل در نماز کوتاهی کنین 46
شما هر روز با اعلام وضعیت های سبزتون چراغ قرار عاشقی رو روشن میکردین Khansariha (69)

منتظر ستاره های سبزتون هستیم studsmattastudsmatta
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

نقل قول: البته منظورم این بود که ستاره خانوم مشکل اصلی من اینه زمان دانشگاهم طوریه که نماز ظهر میفته اونجا منم تنبلی میکنم نمیخونم شبم میرسم خونه خسته باز نمیخونم بعدش میخابم صبحم باز نمیخونم و... همین دیگه [تصویر:  c.gif]

سلام 303

آقای بی ادعا مشکلتون رو کاملا درک میکنم 1276746pa51mbeg8j چون خودمم یه مدت زیاد درگیر این دانشگاه رفتن و نماز نخوندن و بعدشم تنبلی و ... بودم Tears
ولی یه جایی به خودم گفتم تا کی ؟! :smiley-yell: بالاخره باید حلش کنم 53258zu2qvp1d9v خودم همیشه سعی میکردم  از دانشگاه سریع برگردم خونه و وقتی رسیدم خونه اولین کار نماز خوندنم باشه 1276746pa51mbeg8j البته گاهی آخر وقت میشد ولی بالاخره حتما میخوندمش1276746pa51mbeg8j خب هر کی یه جوری مشکلش رو حل میکنه. شما هم باید حتما حتما حلش کنید برای خودتونcheshmak اگه بتونید نماز ظهر و عصرتون رو توی دانشگاه بخونید که عالی میشه 53258zu2qvp1d9v

در مورد نمازای این هفته تون هم  خیلی خیلی ممنووووووونم به خاطر حضورتون Khansariha (8)
اما چرا دیروز نماز مغرب و عشاتون رو نخوندید ؟! 1276746pa51mbeg8j مشکل خاصی بوده یا تنبلی :smiley-yell: اینجا تنبلی ندااااااااااریما !!! cheshmak
تجربیات ترک تون رو خوندم 53258zu2qvp1d9v دیدم چقدر روی نماز خوندن تاکید داشتید . پس لطفاااااااااااااااا بیشتر مراقب باشید Khansariha (18) 
و لطفا قضای نماز مغرب و عشاتون هم فرااااااامووووش نشه cheshmak
ازین به بعد منتظر ستاره های سبزتون هستییییییییییم clapping

سمیه عزیزم Khansariha (18)
چی شده ؟ با  احسان موافقم53258zu2qvp1d9v اول باید دلیلشو پیدا کنی.
تو که نمازات خیلی خیلی قشنگ بودن و من همیشه پیش خودم تحسینت میکردم Khansariha (18) مخصوصا این اواخر که گفته بودی مادربزرگت بیمار شدن و بیمارستان هستن و بعدش با کلی ستاره سبز و نماز اول وقت میومدی اعلام وضعیت به خودم میگفتم داری چیکار میکنی؟! سمیه رو ببین تو هر شرایطی و با کلی گرفتاری همیشه نمازاشو اول وقت میخونه 53258zu2qvp1d9v این برام خیلی خیلی قشنگ و با ارزش بود 53258zu2qvp1d9v

پس بازم منتظر ستاره های سبزت هستیم Khansariha (8)

احسان ممنوووووووونم Khansariha (8)
ستاره قرمز :smiley-yell: خوشحالم که سعی میکنید تکرار نشه 128fs318181

غمگین و تنها ...

سلام
دیروز و امروز
صبح   قرمز   آبی
ظهر    سبز   سبز
مغرب  سبز   سبز
سلام Khansariha (8)
خدا قوت ستاره سهیل خانم، زیارتتون قبول
نماز صبح      
نماز ظهر     
نماز مغرب    
خدا رو شکر53
سلام ستاره خانم

اول یه تشکر ویژه میکنم ازتون که پیگری میکنید و این کلی انگیزه میده 53

دوم اینکه حرفتونو کاملا قبول دارم باید تلاش خودمو بکنم که هرطوری که شده بخونم حتی شده کلا قضا بخونم ولی بخونم Khansariha (48)

راستش قبل از دانشگاه خیلی خوب میخوندم ولی چون مسیرش یکم طولانیه خیلی بد میشه Tears

راستش دیشبم یکم نت بودم یهو دیدم ساعت شده 12.3 و دیر بعدش نخوندم ولی قضاشو میخونم 128fs318181

بازم ممنون بابت زحماتتون4
فرمول بعد از سی روز

1- روزه گرفتن و کم خوری

بی ادعا هفته دوم فروردین
صبح
ظهر و عصر   
شب و عشا
فرمول بعد از سی روز

1- روزه گرفتن و کم خوری

بی ادعا هفته دوم فروردین
صبح
ظهر و عصر   
شب و عشا
فرمول بعد از سی روز

1- روزه گرفتن و کم خوری

(1393 فروردين 10، 18:34)احسان، نوشته است: سلام سمیه خانم 303
انشالله هیچ وقت غمگین نبینیمتون varzesh اول شاد باشین و بخندین ، تا به مساله ی شما رسیدگی کنیم Khansariha (57)
میشه بگین این یه مدتی که ازش صحب میکنین دقیقا از کی شروع شده ؟ یا اصلا دلیلش چی بوده ؟ 53258zu2qvp1d9v
قبل تعطیلات اینطوری شدین؟ بعد تعطیلات ؟ مهمونی زیاد میرین که انگیزه تون رو از دست دادین ؟
آخه شما آدمی نیستین که بی دلیل در نماز کوتاهی کنین 46
شما هر روز با اعلام وضعیت های سبزتون چراغ قرار عاشقی رو روشن میکردین Khansariha (69)

منتظر ستاره های سبزتون هستیم studsmattastudsmatta
یه هفته ای میشه نمی دونم چرا سرد شدم

من عاشق دلخسته در این دیار جایی نیست، جز در کوی دلبر

دلبر خوب داند  مرا جز او نیست معشوقی....!?

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان