امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقات همگانی (سرپرست: لئا)

نمی دانم چرا به این ماه که می رسیم ؛
به یاد معصومیتت ــ
سنگ راحت تر از گلوی ادم پایین می رود
تا آب... (یا حسین)53

سلام ....
نمیدونم باید از کجا شروع کنم .... چون از روزی که این گروه باز شد نتونستم خیلی بیام و شرمنده ی بچه ها شدم ... و الان نمی دونم چه خبره و چی شده و کجا بودیم ....
اما خوب ... یادمه هدف اول و اخر هممون ترک بود ... و دور هم بودن و باهم ترک کردن ... و تو لحظه های سخت به داد هم رسیدن ...

اینروزا همه یه رنگه دیدن ... و یه شکل دیگه .. همه چی سیاه پوشه .. اما دلامون سفید پوشه ...
یعنی صاف و ساده ایم .. مثل ماه رمضون ...
سعی میکنیم ، خوبی کنیم ... پاک باشیم ... دروغ نگیم و هوای همنوع هامون رو داشته باشیم . ( البته نمی خوام به بعد از این 10 روز نگاه کنم .. اینکه همهچیز به حالت قبلش بر میگرده و ... )

شاید بشه گفت میشه به تاسوعا و عاشورا به چشم یه نقطه ی شروع نگاه کرد .... نقطه ی صفر .

می تونیم .... شروع تحول توی زندگیمون رو این نقطه قرار بدیم .. تاسوعای حسینی .... و عاشورای حسینی ...
می توینم حسینی باشیم .... و می تونیم مثل اون باشیم ..البته مثل حسین بودن سخته ... ولی می شه تلاش کرد ... میشه سعی کرد ..

نمی دونم هر کدوم اعضای این گروه در چه حالین و در چه مرحله ای از ترکن .... ولی همرو تازه وارد فرض می کنم ...
و می گم :
اولین قدم یعنی خواستن ، همیشه سخت ترین قدمه ... که همه ی ماها ، این مرحله رو گذروندیم ... خواستیم و به خاطر این خواستن دور هم جمع شدیم ...
اما بعد از اون ... به جز صبر و حوصله .. و کمی تلاش چیز دیگه ای لازم نیست .....

باید یادمون باشه ، این وسط یه چیزایی غلط بوده .. یه چیزایی که باعث شده ما به سمت خودار.. بریم ... پس باید برای خودمون هم تلاش کنیم ... برای از بین بردن نقاط ضعفمون ...

یادمون باشه .. فقط تلاش برای خودار.. نکردن کافی نیست ... چون یه روزی خسته می شیم .. یه روزی و یه جایی کم میاریم ...
و می شکنیم ...
اما اگه مشکلات و چیزهایی که ما رو به سمت خودار.. کشونده رو رفع کنیم ، اونوقت هر روز نگران شکستنمون نیستیم ...
چرا که زمینه هاش رو از بین بردیم ... و دیگه دلیل برای شکستن وجود نداره ...
----
برام دعا کنید ... براتون دعا می کنم و از خدا بهترین ها رو براتون آرزو می کنم . 53
مراقب لحظه ها و ثانیه های عمرتون باشید .. مبادا اسون ازشون بگذرید . Khansariha (8)
-----------------------------
از نظر خودتون در چه مرحله ای از ترک هستین ....
لطفا از 0 تا 10 به خودتون یه عدد اختصاص بدید . و اگر تونستین علتش رو هم بنویسید .. اینکه چرا این نمره رو به خودتون می دید ...

مهتاب : 7 --> البته 6 هم فکر کنم خوب باشه ... واسه امیدواری دادن به خودم 7 دادم . 4fvfcja
فکر کنم نزدیک به 2 سال باشه که قصد کردم (جدی) که ترک کنم (بهمن ماه 2 ساله میشمKool )... یه بار بیشتر از 1 سال پاک بودم ... اما شکستم ..1276746pa51mbeg8j
اما دوباره بلند شدم ... سختم بود .. اما بلند شدم ... خیلی به مرز افتادن رسیدم .. اما کم نیاوردم ... و الان به اندازه ی 6 نمره از خودم راضیم .. به نظرم می تونم بیشتر تلاش کنم ، که حتی این خواستن های "گناه کردن "هم از بین بره ...
یکم کم کاری می کنم .... 42
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام مهتاب خانم
از دیدنتون خوشحالم 303
راستش نمره دادن به کار خودمون خیلی سخته، ولی من هم تقریبا همین 6 رو می تونم به خودم بدم. تا اینجا فهمیدم مشکلم از کجاست، یه ضرب المثل هست که میگه خواستن توانستنه و مسئله اینه که می خوام ترک کنم، اما وقتی سختی پیش میاد، از یه حدی که بیشتر میشه نمی خوام تحمل کنم. گاهی اوقات هم بعضی کارها که می تونه مقدمه شکستن بشه رو ساده فرض می کنم و فکر می کنم اهمیتی ندارند. البته هر بار که مقاومت می کنم دفعه بعد کارم ساده تر میشه. باید یه قدری روش کار کنم.
به امید پاکی همه
پیروز باشید Smiley-face-thumb
از نظر خودتون در چه مرحله ای از ترک هستین ....
لطفا از 0 تا 10 به خودتون یه عدد اختصاص بدید . و اگر تونستین علتش رو هم بنویسید .. اینکه چرا این نمره رو به خودتون می دید ...

----
آهای کجایین ؟!!!! Khansariha (48)Khansariha (48)
خوابین ؟!!!! از خواب زمستونی بیدار شین .... هنوز زمستون نیومده ..... Muscular317Muscular

-----
آقا کریم :
منم خوشحالم که دوباره تو جمعتونم .... Khansariha (8)
و ممنون که صادقانه جواب دادین ....
آره تقریبا اکثریتمون همینیم ... ولی باید توی مشکلات خودمون رو محک بزنیم ... و اونوقته که معلوم می شه چند مرده حلاجیم ...
و اونوقته که می شه به خودمون نمره بدیم ...
وقتی که در اوج شکستنیم .. اما پاک می مونیم ... و این یعنی شروع موفقیت ... 317

---
در پناه خدا پاک و سلامت باشید . Khansariha (8)
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام303

مهتاب خانوم ممنونم از اینکه دوباره شمارو اینجا میبینیم303Khansariha (8)

من به خودم نمره 4 میدم از 10 53258zu2qvp1d9v

برای اینکه هنوز نمیتونم استرس ها و فشارهایی که از خارج به من وارد میشه کنترل کنم1276746pa51mbeg8j53258zu2qvp1d9v

.......................
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام به همگیShy
من امروز تازه بیستمین روز رو گذروندم، فکر میکنم تازه اول راه هستم پس فعلا به خودم نمره 1 رو می دم1276746pa51mbeg8j
به امید اینکه روز به روز و لحظه به لحظه این نمره سیر صعودی پیدا کنه Muscular
یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست
از نقطه ای بترس که شیطانیت کند
سلام ب همگی303
من اول میخوام از طریق این تاپیک از تک تک دخترای گل گروه نسم حیات تشکر کنم ک بهترین دوستای من هستند.Khansariha (8) دوستایی ک توی بدترین اوضاع روحیم دستمو گرفتنو نگذاشتن زانو بزنم جلو مشکلات. تشکر ویژه میکنم از مهتاب عزیز53- ماری عزیز53-هماجون53- tarkگلم53- aloneجون53- گیتاجونم53-چکاوک گلم53 و همه دوستای گلم53
بعدشم من چون تازه و مجدد اومدم ب جنگ با شیطون و هوای نفس میخوام ب خودم نمره بالا بدم تا روحیه بگیرم. من ب خودم نمره 8 میدمKhansariha (46)
سلاااااام مهتاب جونم ممنونم که اومدی و این تاپیک بـــاز رونق میگیره..Khansariha (18)Khansariha (18)Khansariha (18)
منم میخوام به خودم با توجه به این مدت و این که خیلی دارم سعی میکنم خودمو کنترل کنم نمره 6 بدم..53258zu2qvp1d9v53258zu2qvp1d9v
عاشق 8 هستم اما ایشالا کم کم....
317317317317317
بدویین بیایــــــــــــــــــــــــــن اینجا نمره بـــــــــــازییییییییییییییییهههههههههه...MuscularMuscular
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سلام به همه دوستای گل
من امیرم تازه وارد! باید از کجا عضو گروه بشم ؟

سسسسسسسسسسسسلام317

آقا امیر گل خیلی خوش اومدینKhansariha (18)Khansariha (8)

برای ثبت نام باید توی تالار اصلی گروه ترک که لینکشو پایین برات میذارم یه فرمی رو که مشخص شده پر کنیcheshmak

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=518

و برای معرفی خودت اینجا

http://www.ktark.com/showthread.php?tid=790&page=62

در هر صورت خوش اومدینKhansariha (46)

منتظر فعالیتهای مثبت و سازنده شما هستیم53258zu2qvp1d9v

......................
یا کریم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام امیر جان خوش اومدی به کانون
بچه ها کجایین شما خیرسرمون مثلا اینجا عمومیه از بقیه تاپیکها باید شلوغتر باشه
هر تو این کانون هیچ چیزی عجیب نیست چون بچه ها تو تاپیک های خودشون بزور میان
میگم شاید خیلیا متوجه این تاپیک نشدن نظرتون هر کی تو گروه خودش این تاپیک معرفی کنه شاید 1تکونی بخوره
نشان 100 روزه
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
در جواب سوالی که مهتاب پرسیده بود:
از نمره 10 در ترک خود ارضایی بخودم چند میدم؟

من نمره ای که به عملکرد خودم میدم در وضعیت فعلی 4 هست..53258zu2qvp1d9v

منتظر جواب بقیه هم هستیم...Smiley-face-cool-2
[تصویر:  wp4003454.jpg]
سلام به دوستان این تالار303
من یه تازه واردم و توی یکی از گروه ها عضو شدم و خودم رو هم معرفی کردم.
حالا می خوام در تالار شما بفعالیتم.
الگریتم کاریتون چیه؟Khansariha (56)
مثل این که مهتاب یه سوالی رو مطرح کردن ومن هم به این سوال یعنی به خودم
نمره 6 رو میدم.
به امید گفتار(همون دیدار)
یا علی
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

چند شب پیش روی زمین شی براقی را دیدم . خیلی کوچک بود ولی از خود یک درخشندگی خاصی ساطع می کرد . کنجکاو شدم و دیدم مثل اینکه یک تکه شیشه است که نور چراغ کوچک چند متر آن طرف تر پارک را به سمت چشمان من منعکس می کرد . از روی نیمکت خم شدم و زاویه دیدم تغییر کرد و دیگر شی از خود درخشندگی نداشت

.
آن را برداشتم ، آرام و آهسته به آن نگاه کردم و از دیدن آن لذت بردم

.
انگار تمام دنیای گم شده خود را پیدا کرده بودم . آن تکه شیشه هنوز محتوای درون خود را حفظ کرده بود . آن شیشه نبود ، آیینه بود . معلوم نبود قبلا جزئی از کدوم کل بوده . آیینه کوچک ... آیینه بزرگ

.
ولی هرچه بوده ، قابل تحسین است . از آن جهت قابل تحسین است که هنوز اصل و محتوای خود را فراموش نکرده بود و هنوز هم آیینه بود . دست روزگار و گذر ایام آن را خرد و شکست و از چشم صاحبش افتاد و دور ریخته شد . وای هنوز آیینه بود . دیگر کسی او را دوست نداشت واز آن استفاده نمی کرد . دیگر روی بام هیچ دراور و یا داخل کیف پر زرق و برق یک خانم تجلی و خود نمایی نمی کرد ولی بازهم آیینه بود و خاصیت خود را از دست نداده بود . مهم نسیت که دیگران در مورد او چه فکر می کنند ، مهم این است که او خودش را قبول داشت . با آن کوچکی و لب پریدگی که داشت ، آن چنان نور را در چشمانم انعکاس می داد که گویی می خواست به من بفهماند که تو کجایی ...؟ آیینه ، آیینه وار می خواست به بگوید که آیا تو از من کمتری ؟ او می خواست به من بفهماند که فقط به خاطر جیوه پشت شیشه ام که هنوز آن را از دست ندام ، این نور امید خود را به چشم تو منعکس کردم

.
آیا تو جیوه داری ؟ آیا جیوه پشت تو ریخته که انقدر ماتم گرفته ای ؟ اگر من یک هزارم تو توانایی داشتم ، برایم بس بود تا دنیایی مجازی بسازم . منظور عمیق آیینه این بود که حتی اگر ذره ای از توانایی انسان رو داشت ، چنان آیینه ای میشد که می توانست تصویر تمام دنیا را نشان دهد و دنیایی مجازی بسازد . دوستان عزیز اگر تکه تکه پازل توانایی های خود : معنویت ، فکر ، عشق ، شادی ، امید و ... را در راه پر پیچ و خم زندگی جا گذاشته ایم و الان گم کرده ایم ، برگردیم و از نو آن توشه ها را با خود برداریم و همراه کنیم ؛ چون در ادامه مسیر بدان ها نیاز داریم

.
سلام ، این داستان رو چند وقت پیش نوشته بودم . واقعا آدم ها بعضی وقتها در مسیر زندگی گم میشن که نیاز دارن حتی یه تلنگر کوچولو بیاد سراغشون و اونا رو تو فکر فرو ببره

.
خود ارضایی این کلمه یه جوریه .... من فکر می کنم که دو وجه داره ، بعضی وقت ها انقدر آدم رو تحت نفوذ خودش قرار میده که آدم همه چیز رو فراموش میکنه و هیچ چیز به غیر از اون رو نمیخواد و بعضی وقتها انقدر تنفر برانگیز میشه که فرد میره و تمام آنتی فیلترها و عکس و فیلم و .... رو پاک میکنه و از بین میبره . دوست من خودارضایی انقدر به روح آدم لطمه میزنه که فرد رو با تمام داشته هاش پوچ میکنه

.
آدم با خودش کلی امروز و فردا میکنه تا بتونه اونو بذار کنار ولی انگار نه ؛ بیخال نمیشه و بعد از حداکثر یه هفته سر و کلش پیدا میشه . آدم رو تحریک و سوسه میکنه

.
وسوسه به چی به آرامش به رضایت درونی ؟ کل کاری که سر جمعش در نهایت نیم ساعت بیشتر نیست . اول فرد داغه و افسار ارده اش رو داده که نفسش و بعد و پس از ارضا شدن همون نفس به آدم رجوع میکنه و فرد رو از درون میخوره و داغون میکنه . ولی دیگه بسه ... آره بسه

..
چرا و تا کی ؟

///
بهترین وقت همین امروزه ... همین امروزی که میدونم خیلی تو زتدگیت دنبالش می گشتی

...
اومده ... میخوای چی کار کنی ... مرد سفر هستی .. یه یا علی بگو . خدای بزرگ هم به فرشته هاش گفته تا خطای بنده هام رو رو شونه هاشون با مداد بنویسید تا اگر از دور برگردون جاده به سمت من برگشتند من رو خطاها رو با پاک کن بخشش محو کنم و رو شونه هاشون درجه های اراده بذارم . دوستان عزیز ، میشه کاری رو که الان خیلی وقته انجام میدادی و ازش زجر می کشیدی رو مثل خیلی سدهای دیگه ای که حتما تو زندگی تونستی ازشون رد بشی و اون ها رو ریز و خرد کنی ، فراموش کنی و بر اون پیروز بشی

.

به خودت نگاه کن . چی کم داری ؟. با خودت آشتی کن . تو بزرگوار تر از اونی هستی که نتونه جلوی خودش بایسته

.
الان درون تک تک سلول های بدنت این تغییر رو حس کن . حس کن که دیگه آدم دیگه ای هستی و دیگه قرار نیست تا اسیر تکرار زمان باشی

.
از خدا بخواه که کمکت کنه تا یک بار اساسی نشون بدی که کی هستی . اشرف مخلوقلت مگه نه ! تلاش کن از 86400 ثانیه از عمرت در روز نهایت استفاده رو ببر . همون فرصتی که مردهای بزررگی مثل انیشتین در اختیار داشتن و غوغا کردند . خودارضایی یعنی سکون و در خود ماندن و غصه ای از درون و نمود عملی اون روی کیفیت زندگی در بیرون . خودت رو انقدر بزرگ و بزرگوار بدون که هیچ عامل داخلی و خارجی نمیتونه در تو اثر بذاره

.
مراقب تک تک لحظه هات باش . تو عزیز ترین کس برای خدا هستی و همون طور که خودش گفته در آیه

70
سوره فرقان ، اگه تو تغییر کنی او هم تبدیل میکنه . تبدیل میکنه ، تمام اون روزهای گذشته رو به روزهای خوب و ایده آل و تمتم گناهانت رو به حسنات . فقط یه کم بهش فکر کن و به سمتش برو با خضوع و خشوع و با بغض یهش بگو ... خدا جون من اومدم

.
باهات شاید دوستی خوبی نداشتم ولی از این به بعد میخوام دست گرمت رو پشتم احساس کنم . پس خدایا از من بگیر ، هر آنچه را که تو را از من میگیرد . دوست عزیز الان ، آره همین الان وقتشه که تو بتونی پر بکشی و بری به سمت بهترین هایی که لیاقت توست

.
خدایا من آموخته ام که در کنار تو بودن یعنی همه چیز و تو را صدا زدن یعنی آرامش

!
دوست من تصمیمت رو بگیر
برگرفته ازداستان عليرضا يكي از مشاوران ترك
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
317317317
سلااااااااااااااااام
مطمئنین این گروه همگانیه؟؟؟؟
فکر کنم یک نفر دم در وایستاده نمیذاره هیچکی بیاد تو..................
MuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscularMuscular
خيلي سوت و كوره اصلا حال نميده :smiley-yell:
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان