امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقات همگانی (سرپرست: لئا)

قربانت..ممنون
تنها از یک حیث دیگه مد نظرم بود53258zu2qvp1d9v
موافقم باهات....تا خدا رو داریم تنها نیستیم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام هم رزما
حال و احوالتون؟؟؟
کسی که منا تحویل نمگیره!!!!
کاش دنیا اینقدر تنگ و تاریک و بد نبود
کاش ادماش از خوشی هم خوشحال میشدند به جای اینکه بیان همدیگه را خراب کنند پل میشدند برای پیشرفت همدیگه
کاش اینقد همه چی پیچیده نبود
کاش میشد عاشق شد و عاشق موند
کاش.........
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
آقا این شکلکارو از کجا آوردین ؟
منم میخوااااااااااااام317
هیج اگر سایه پذیرد................من همان سایه ی هیچم
سلام به همهي دوستاي گل زمزمه پاكي خوبيد خوشيد؟
مراقب خودتونو مهربونيتون باشيد
يا علي...
ﺗﻮ ﺭﺍ نمی ﺩﺍﻧﻢ
ﺍﻣﺎ ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﻬﺎی ﺧﻮﺏِ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﻣﺎﻧﺪﻩ
ﺑﻪ ﺗﻤﺎﻡ روزهای ﺷﻴﺮﻳﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ
ﺑﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪی ﻛﻪ یک ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﺩﻟﻤﺎﻥ می ﻧﺸﻴﻨﺪ
ﺑﻪ ﺍﺟﺎﺑﺖ ﺷﺪﻥ ﺩﻋﺎﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﺑﺮﺁﻭﺭﺩﻩ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﻳﻤﺎﻥ
ﺑﻪ ﻣﺤﻮ ﺷﺪﻥ ﻏﻢ های ﺩﻳﺮﻳﻨﻪ ﻣﺎﻥ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺳﺖ
روزی ﺍﺯ ﺭﺍﻩ می ﺭﺳﺪ
ﻭ ﻣﺎ برای یک ﺭﻭﺯ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺷﺪﻩ
آنچنان ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ زندگی ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ
ﻣﻦ ﺩﻟﻢ ﺭﻭﺷﻦ است.. 2uge4p4 53258zu2qvp1d9v
 قرار عاشقی...
سلاااام ...303
چه خبر ؟!!!! چقدر پستای قبلیم نزدیکه ... 1744337bve7cd1t81
من چند وقته نیومدم .... و گفتم الان کلی پست نخونده دارم .. اما مثل اینکه خبری نیست !!!!! cheshmak
----------------------
به قول رکسانا ... دماغاتون چاقه !!!!!!4fvfcja امیدوارم توی ترک، پستی و بلندی ها رو راحت طی کنین ... و مشکلی نداشته باشین .. Khansariha (46)
امیدوارم شکستی در کار نباشه ..و اگر خدایی ناکرده بود ، ازش به عنوان یه تجربه استفاده کنین ...
و فراموش نکنین که کل زندگی ، یعنی تجربه کسب کردن .. یعنی تلاش کردن ... یعنی بهتر شدن .. یعنی به اوج رسیدن ...
و خواستن ...
و عاشق بودن و عاشق شدن ...
و دوست داشتن ...
و دوست داشته شدن ...
اما عشق چیه!!! همه ی ماها تعریفای مختلفی از عشق داریم ... بعضی هامون عشق رو داریم و بعضی هامون فکر می کنیم که عشق تو دستامونه ...
اما واقعا عاشق کیه !!!! چطور می شه دوست داشت ...و چطور می شه دوست داشته شد ...
چطور می شه محبت کرد و محبت دید ...

تار قالی از من ،بزن نقشش را
راه صحرا با من ، راهی کن این گله منحوس را

کف دستش از من ، بگیر از من این طالع نحس را

گوش شنیدن از من ، ببر از خانه ام این افسانه تلخ را

من کجا دنبال عشق باشم ... از کجا بفهمم عشق رو پیدا کردم....
خیلی سخته ... هر روز فکر می کنیم ...که عشق توی دستامونه ..و بعد مثل یه سراب می مونه و می فهمیم اشتباه کردیم ..
و گاهی هم عشق رو داریم و نمی بینمش ...
ما .. یا بهتره بگم ، همه ،
برای عاشق بودن تلاش می کنن ... بهشون گفته شده که عشق زیباست ...و اونا هم تمام تلاششون رو می کنن تا به این زیبایی برسن ...
اما نمی دونن عشق چیه ...
پس در تمام زندگی به دنبالش می دواند ...و هر گز بهش نمی رسند ...
شاید گاهی لازم باشه که مکث کنیم .. نفسی تازه کنیم ... لحظه ای درنگ کنیم ....
و به عبارتی : به کجا چنین شتابان !!!!

چقدر در مورد خودمون صبوری به خرج می دیم ... چقدر برای خودمون وقت می زاریم .. چقدر خودمون رو دوست داریم ...

آیا واقعا عاشق خودمونیم .. اگه آره ، پس چرا گاهی اینهمه خودمون رو آزار می دیم ... چرا در حق خودمون کوتاهی می کنیم ....
اصلا عشق به خودمون یعنی چی !!!!!
آیا من می تونم قبل از دوست داشتن خودم ... کسی رو دوست داشته باشم ...
اصلا عاشق بودن با دوست داشتن چه تفاوتی داره !!!؟!!!!
همیشه می شنویم که می گن ... عاشق خدا باشیم .. این چه مفهومی داره ... عشق به خدا یعنی چی !!!!

می گن وقتی عاشق خدا بشی .. عشق به بنده کم رنگ تر خواهد شد ... نه این که از بین بره .. نه این که بی هویت بشه .. نه !!!خیلی ریز تر و کوچیک تر می شه ...

ولی آیا قشنگ تر نیست .. که عاشق خودمون ، خدا و بنده ی خدا باشیم ...
چرا این 3 رد کنار هم کمی دور از تصوره ... چرا نمی شه که عاشق خدا بود ...و هم عشق های دیگر رو داشت ...
شایدم می شه ... من اصلا تلاش کردم براش !!!!!
من برای عشق ، زحمت کشیدم ..و برای عاشق شدن ، سختی کشیدم !!!!
می گن : عشق بدون سختی ، لذتی نداره ...

کاش من برای خودم و همه ی چیزهایی که می خواستم و آرزوم هستم ... سنگ تموم بزارم ...

کاش ... خودم رو دوست داشته باشم ... چون می دونم تا زمانی که خودم رو دوست نداشته باشم نمی تونم عاشق خدا بشم .. نمی تونم عاشق بنده ی خدا بشم ...

کاش ، دنیا رو همونطور که هست می دیدم .. دنیایی که اگر بدی و سیاهی داره .. رنگین کمون هم داره ... و آسمون آبی هم داره ...
اگر بارون داره ... آفتاب هم داره ... و هزاران اگر دیگه .

کاش ، ...

میتونم تا فردا کاش بگم ...و همیطور ادامه بدم ....
اما لحظه ای مکث می کنم ...
نفس می کشم ...و عشق رو با تمام وجودم حس می کنم ... و دوست داشتن رو ...
سعی می کنم همه چیز رو دوست داشته باشم ..
حتی بچه ای که صورتش پر آبله شده ... حتی دلایی که گاهی بدی می کنن ... و...

----------------------------------------------
تنهایی گاهی سخت و ، و غیر قابل تحمله ...

اما چطور می شه :
اگر تنهام ... از تنهاییم استفاده کنم .. شاید هرگز فرصت نداشته باشم که با خودم خلوت کنم ...

شاید دیگه فرصتی نباشه که بتونم با خودم درد دل کنم و خودم باشم و خودم .
پس بیاین به تنهایی جور دیگه ای نگاه کنیم ....
همیشه می شه نگاه رو عوض کرد ... دنیا تغییر نخواهد کرد ... پس ما نگاهمون رو بهش عوض کنیم ...
رنگی تر ببینیم .
----
برای همتون بهترین ها رو آروز می کنم . 317
در پناه خدا پاک و سلامت باشین . 53
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
چقدر خنـده داره که...
یک ساعت خلوت با خدا دیر و طاقت فرساست ولی 90 دقیقه بازی فوتبال مثل باد میگذره

چقدر خنده داره که...

صد هزار تومان کمک در راه خدا مبلغ بسیار هنگفتیه اما وقتی با همون پول میریم خرید، مبلغ ناچیزیه...

چقدر خنده داره که...

یک ساعت عبادت در مسجد طولانی به نظر میاد اما یکساعت فیلم دیدن به سرعت میگذره

چقدر خنده داره که...

وقتی می خوایم عبادت و دعا کنیم، چیزی یادمون نمی آد که بگیم ، اما وقتی می خوایم با دوستمون حرف بزنیم هیچ مشکلی نداریم.

چقدر خنده داره که ...

خوندن یک صفحه و یا بخشی از قرآن سخته، اما خوندن صد سطر از پرفروش ترین کتاب رمان دنیا آسونه.

چقدر خنده داره که...

برای عبادت و کارهای مذهبی وقت کافی در برنامه روزمره پیدا نمی کنیم اما بقیه برنامه ها رو سعی می کنیم تا آخرین لحظه هم که شده انجام دهیم.

چقدر خنده داره که ...

شایعات روزنامه ها رو به راحتی باور می کنیم ، اما سخنان قرآن رو به سختی باور می کنیم.

چقدر خنده داره که...

همه مردم می خوان بدون اینکه به چیزی اعتقاد داشته باشند و یا کاری در راه خدا انجام بدند به بهشت بروند.

[color=blue lang=AR-SA]چقدر خنده داره .......اینطور نیست ؟[/color]

[color=blue lang=AR-SA]دارید می خندید ؟ ..........دارید فکر میکنید ؟[/color]

این حرف ها رو به گوش بقیه هم برسونید و از خداوند سپاسگزار باشیم که او خدای دوست داشتنی است

آیا خنده دار نیست که وقتی می خوایم این حرف ها رو به بقیه بزنیم خیلی ها رو از لیست پاک می کنیم. چون مطمئنیم که به چیزی اعتقاد ندارند.

[color=purple lang=AR-SA]این اشتباه بزرگیه اگه فکر کنیم اعتقاد دیگران از ما ضعیف تره [/color]

دوست عزیز خیلی زیبا بود نظر من اینکه شاید دلیل این باشه که هدف مون از آفرینش رو فراموش کردیم

Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام303
چرا اینجا اینقدر سوت و کور شده17
:smiley-yell:بچه هااااااااا کجاااااااااااااااایییید:smiley-yell:
داداش محمد متن قشنگی بود
میدونی؟؟ما ادما همیشه یکم از قوانین بدمون میاد اما اگه خودمون یکاریا بخوایم بکنیم اگه سختترین هم باشه انجامش میدیم حکایت همینه نمیخوایم قبولش کنیم
خدا یاری کنه تا بنده صالحش بشیم و همه چی خوب پیش بره
التماس دعا دارمKhansariha (8)
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام ...
سلام ، و صد سلامممممممم....
خوبین ؟!!! چه خبرا ؟!!!!! واقعا چه خلوتی .... از اون جو هاییه که می شه توش خوابید و استراحت کرد و حسابی حال کرد .. 4fvfcja
اما شرمنده ..اومدم داد و هوار کنم و نذارم بخوابین .... 4fvfcja317
حال و احوال ...
کجایین ؟!!!!
چند روزه پاکین !!! اوضاع ترک چطوره ... فراموش نکردین که چرا دور هم جمع شدیم که .... cheshmak
امیدوارم که همتون ، بدون وقفه به سمت پاکی همیشگی برین ... varzesh
مشکلی که توی این راه ندارین ... Khansariha (46)
سختی هایی هست .. گاهی هممون کم میاریم .. حتی اونی که چند ساله پاکه ...
اما اگه امید و انرژی روز اول همرامون باشه ، دیگه کم آوردن و شکست معنایی نداره... دیگه خستگی معنایی نداره ..
پس انگیزه های ترکتون و هرگز فراموش نکنین ...
باید همیشه براتون نو و تازه باشن .... تا بتونن اون امید و انرژی رو بهتون بدن ... اون امید و انرژی که برای ادامه راه نیاز دارین ... Khansariha (48)

پس خانوما و آقایون ... 317
پر از امید و انرژی باشین ... توی ترک و توی تموم لحظه های زندگیتون .... این طوری زندگیتون رنگ و بوی تازه می گیره .. همیشه جذابه و همیشه جدیده ... 317

پس یادتون باشه که اون خودتون هستین که فردا ها رو میسازین .. خودتون آینده رو میسازین .. دیگران گاهی دخیل هستن ... اما در نهایت .. ما می مونیم و زندگیمون .. Muscular
ما و لحظه هامون .. ما و ثانیه های عمرمون ... پس قدر ثانیه ها و لحظه هامون رو بدونیم .... Kool

پس
با
تمام انرژیتون
محکم
بگین .....
من می تونم ...و نتونستن تو کارم نیست .... 53
برای همتون روزهای پر از پاکی و شادی و موفقیت و البته همراه با سلامتی آرزو می کنم ... Khansariha (8)
خدا رو فراموش نکنین و اونو شریک لحظهای زیباتون کنین ..53
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
به نام او ...
تازه با سایتتون آشنا شدم ... جالبه ...
این خوبه که خیلی با هم راحت هستین ولی ، بعضی پست ها خیلی خزو خیله !!
در کل با یک گشت زدن تو فروم ، خوشم اومد عضو بشم و به دوستان بپیوندم .
گروه زمزمه های پاکی رو به خاطر اسم قشنگش دوست دارم .

من قبلا زیاد تو نخ ترک و این جور حرف ها نبودم . ایده ی من این بود که خدا یه نیازی داده به ما و راهشم گفته ازدواجه . ما هم که شرایط ازدواج رو نداریم ( مشغول درس هستم و دانشجوی کامپیوتر یکی از دانشگاه های دولتی تهران -بیشتر نمی تونم توضیح بدم - البته خوشبختانه توی فروم دانشجو زیاد دیدم .) فعلا باید یه جوری با خودارضایی سر کنیم . بدن من طوری شده بود که سر وقتش باید انجام می دادم و برام جا افتاده بود که این یک رسم طبیعیه بدنه .

اما این بار که 20 روز انجام ندادم ، فهمیدم که نه خیر . این حرکت اصلا هم طبیعی نیست و حقیقتا یک اعتیاده .... با عوارض اعتیاد مثل بداخلاقی و کج خلقی و خستگی و ...
در صورتی که می دونم ، یک رابطه ی سالم ، که خداوند آن را نعمتی به بندگانش می شمارد ، اصلا چنین عواقبی ندارد .

حالا که فهمیدم اعتیاده ، می خوام ولش کنم .
الان هم نهال پاکی من ، فقط یک هفته است که متولد شده .

خوشحالم ... خیلی خوشحال
سلام.تو گروه خودمون پیام گذاشتن(یه 10 20 نفریم بودن خوندنشcheshmak4fvfcja)گفتم بیام اینجام بزارم که بی نصیب نمونه.اینجام که جای سوزن انداختن نیست4fvfcja
ماموریت شما در زندگی بی مشکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است.پس بگذار مشکلات هر چه می خواهند بکنند تو با انگیزه مسیر درست را برو[تصویر:  8.gif]///به هر چه بیندیشید وسعتش می دهید...پس به انچه دلخواه شماست بیاندیشید///ارامش ذهن بخاطر داشتن مشکلات کمتر نیست.ارامش ذهن ناشی از عیب جویی کمتر است/// معمولا بهترین نقطه برای یک اغاز دوباره: همان جایی است که اکنون ایستاده اید.قبل از انکه ادرس خود را عوض کنید. تفکر خود را تغییر دهید.وقتی شما تغییر می کنید موقعیتهای شما هم دستخوش تغییر می شوند و این یک قانون است

سلام سلام

این تارهای عنکبوت چقد از در و دیوار این تاپیک میباره 53258zu2qvp1d9v
مثل اینکه نیاز به یه گردزدایی اساس داره Khansariha (48)

-----------

راستی ماینز کوش؟؟
کجاست؟؟؟ چرا آن ریجسترد؟؟ 17

------------
[تصویر:  wp4003454.jpg]
سلام303

بهار خانوم ماینز خانوم به درخواست خودشون از کانون رفتن و خواستن اکانتشون حذف بشه

ان شاءالله که هر جا هست حالش خوب باشه

.......................
یا من له المستند
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

که اینطـــــــــــــور!
انشاالله هرجا هست پاک و خوش و بلامت باشه..cheshmak

دیگه چه خبر دوستان ؟؟
[تصویر:  wp4003454.jpg]
سلام بهار خانم
ماینز حالش خوبه خوبه ....317
نشان 100 روزه

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]