امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

نقل قول: ملکه خانم خوبید؟کویین خانوم از ضربتیای کانون هستن. ماشالله از وقتی اومدی ی ضرب اومدی. انشالله پاکیت ابدی بمونه قربونت برم [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] ی اعتبار برای شما [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif]

پس اعتبارم کو؟

کویین 53 420 روز خوب
زمان ستاره ی بعدی فرا رسیده ؟
سلاااام
عطر رهایی / 12 آبان / 391 روز خوب Khansariha (2)

خدا همراهمونه جان خوش اومدی  Khansariha (70)
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

لیست بروز شده * 7 / 09 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2135.bmp]

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 41 ماه پاک ................................... در حال جهاد 

[تصویر:  www.roozgozar.com-2225.gif]

آرمین/ 11 فروردین 95 / روز خوب :101...................... در انتظار ستاره بیستم و سوم

[تصویر:  www.roozgozar.com-2159.gif]

درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :30  ..................................... در انتظار ستاره بیستم
باد صبا /18 دی 93 / روز خوب :589  .................................... در انتظار ستاره هجدهم
  انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :100  ...................................... در انتظار ستاره هجدهم
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :480  ................................ در انتظار ستاره هجدهم
سرباز گناه کار / ?? / روز خوب : 318  ................................... در انتظار ستاره هفدهم
  گلبرگ / 12 تیر 95   / روز خوب :30  .............................. در انتظار ستاره  شانزدهم
  خداهمراهمونه / 22 اردیبهشت 95 / روز خوب : 193  ............... در انتظار ستاره پانزدهم

Queen ا / 12 مهر 94 / روز خوب :420 ............................. در انتظار ستاره چهاردهم
sin-sin ا/ 23 شهریور 94 / روز خوب : 403  ........................ در انتظار ستاره سیزدهم
sheydaei ا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 392 ............................. در انتظار ستاره سیزدهم
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 391 ........................... در انتظار ستاره سیزدهم
خانوم لبخند / 18 اردیبهشت 95 / روز خوب : 30  .................... در انتظار ستاره دوازدهم
سنا /  29 اردیبهشت 95 / روز خوب : 35   ............................ در انتظار ستاره دوازدهم
s.hا / 21 مرداد 94 / روز خوب : 377 ................................. در انتظار ستاره دوازدهم

انگیزه پاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 359 ............................... در انتظار ستاره یازدهم
قاصدک/30شهریور 95 / روز خوب : 12..................................... در انتظار ستاره نهم
دریا جون / 30 آبان / روز خوب : 3 ............................................ در انتظار ستاره نهم

Deril ا/5 آذر 95 / روز خوب :0....................................... در انتظار ستاره هشتم 
مریـم / 26 اذر 94 / روز خوب :267......................................... در انتظار ستاره هشتم

عاشق فاطمه زهرا / [تصویر:  Gig.gif] / روز خوب :3 ..................................... در انتظار ستاره هفتم 
امیر7 / 1 مهر 95 / روز خوب : 0 ......................................... در انتظار ستاره هفتم
pirooz95 ا / ؟ 95  / روز خوب : 238 ................................... در انتظار ستاره هفتم
akharin bar ا / 21 فروردین 95 / روز خوب : 218 ................. در انتظار ستاره هفتم
[تصویر:  27.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام
قاصدک / 2 آذر 95 / روز خوب : 1
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۶۰ روز خوب
۳ روز دیگه یکسال پاکم خدایا نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم
این کانون و دلگرمی های اعضاش خیلی کمک کرد
اجرتون با خدا
[تصویر:  05_blue.png]
دریل / 5 اذر / 2 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام دوستای گلم
GreenstarsKhansariha (48)   انشالله که خوب و خوش و سلامتید Khansariha (48)Greenstars

(1395 آذر 7، 0:24)Queen نوشته است:
نقل قول: پس اعتبارم کو؟

کویین  53 420 روز خوب
زمان ستاره ی بعدی فرا رسیده ؟

ببخشید عزیزم. یادم رفته بود. پرداخت شد.لطفا حسابتون رو چک کنید 4chsmu1  Khansariha (70) ستاره بعدی رو هم انشالله دوستان محبت میکنند. مبارکت باشه.موقع ستاره چینی دعا برای دوستان فراموش نشه. راستی از حست بگو برامون Khansariha (69)   317

(1395 آذر 7، 0:38)عطر رهایی نوشته است: سلاااام
عطر رهایی / 12 آبان / 391 روز خوب Khansariha (2)

خدا همراهمونه جان خوش اومدی  Khansariha (70)

ممنون عزیز دلم.انشالله با حضور فعالتون در تاپیک میتونید کلی اعتبار هدیه بگیرید Khansariha (69)    Greenstars

(1395 آذر 7، 7:49)قاصدک نوشته است: سلام
قاصدک / 2 آذر 95 / روز خوب : 1

ماشالله به مدیر خوب کانونمون. انشالله زودی برسید ب ستاره چینی Khansariha (40)  

(1395 آذر 7، 9:03)انگیزه پاکی نوشته است: انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۶۰ روز خوب
۳ روز دیگه یکسال پاکم خدایا نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم
این کانون و دلگرمی های اعضاش خیلی کمک کرد
اجرتون با خدا

خدایا شکرت که انقدر هوای بنده هاتو داری.خدا به فرشته ها مباهات میکنه ک بنده خوبی مثل شما داره.پیشاپیش یکسالگیتون مبارک Khansariha (46)  Khansariha (46)    Greenstars Khansariha (130)  :toyogh

(1395 آذر 7، 14:42)Deril نوشته است: دریل / 5 اذر / 2 روز خوب

ماشالله.میبینم که مردونه سر قولتون وایسادید. سر 10 روز اعلام کنید ک اعتبارتون پرداخت بشه و انشالله اعتبار واقعی رو از معبود بگیرید Khansariha (69)  49-2  49-2  49-2

دوستان گلم ممنون از اعلام وضعیتای قشنگتون
ممنون که هستید و هم دلگرمی ب هم مسیری هاتون میدید و هم برای پاکی خودتون تلاش میکنید. مطمین باشید پاداش بزرگی پیش خدای خوبمون داریم.
اگه ی کمی با رنگ و لعاب تر و باحال تر اعلام وضعیت کنید خیلی خیلی ممنونت هستم.

اصلن هر کسی پر شور و حال اعلام وضعیت کرد بهش اعتبار میدم. ب نفر اولی دوتا اعتبار میدم. Khansariha (69)    2uge4p4  
[/quote]
دریا ۳۰ آبان ۸ روز خوب
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

عاقا من اومدم با انرژی اعلام وصعیت کنم هی تا اعتبار بگیرم هورااااا
دریا ۳۰ آبان ۹ روز خوب
اینبار شکستی نیست.بد از تولدم دیگه میخام آدم باشمم Khansariha (69)

م   ن م ی ت و ن م

انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۶۲ روز خوب
سلامممممم سلامممم Khansariha (84)
عاقا چقد سرپرستا وعده ها راسکی میدن 317
دریا ۳۰ آبان ۱۰ روز خوب Khansariha (40) 
عاقا میشه من بگم ۴ آذر  4chsmu1 اخه تفلدم ۴ آذره میخام باشه همرام ایشالا شکستی نیس دیگه Khansariha (69)

م   ن م ی ت و ن م

سلام بر بهترینهای کانون 303
شهادت پیامبر اعظم، کریم اهل بیت و امام مهربانی ها رو تسلیت عرض میکنم.
ملتمس دعاتون هستیم

(1395 آذر 9، 7:25)انگیزه پاکی نوشته است: انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۶۲ روز خوب

سلام بر انگیزه پاک. ماشالله چیزی نمونده یکساله بشیدا. فقط سالتون رو کبیسه حساب کنیم یا عادی؟ 4chsmu1 4chsmu1 مبارکتون باشه این همه روزهای قشنگ

(1395 آذر 9، 7:30)دریا جون نوشته است:
سلامممممم سلامممم Khansariha (84)
عاقا چقد سرپرستا وعده ها راسکی میدن 317
دریا ۳۰ آبان ۱۰ روز خوب Khansariha (40) 
عاقا میشه من بگم ۴ آذر  4chsmu1 اخه تفلدم ۴ آذره میخام باشه همرام ایشالا شکستی نیس دیگه Khansariha (69)

سلام عزیزم. تولدت مبارک .هم تولد خاکیت و هم تولد آسمانیت.
مگه قرار بوده سرپرستا دروغکی وعده بدن؟ب بقیه هم بگو تو این تایم کم ک من سرپرست شدم چقدر از من اعتبار کرفتی ک انگیزه پیدا کنند بیان تاپیک انشالله Khansariha (69) 4chsmu1
10 روزگیتم مبارک. اعتبارشم پرداخت شد 2uge4p4 2uge4p4

بقیه کجان؟ چقدر تنبلید Swear1 Swear1 Swear1
سلام و خداقوت

من می خوام دوباره به صورت جدی تو مسابقه باشم...
نمی دونم وقتی میشه پاک بود، چرا باید از بین این دو گزینه ناپاکی رو انتخاب کرد...  53258zu2qvp1d9v

آرمین / 8 آذر / 0 روز خوب
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

انگیزه پاکی/۱۳ آذر/۳۶۴ روز خوب
با امید به خدا فردا یکساله میشم
ولی...
ولی هنوز خیلی کار دارم.با اینکه روی کاغذ پاکم اما چشم و دلم ناپاکه،هنوز به بیراهه میره.خدایا کمک کن با پاکی این دو،بتونم پاکیمو کامل کنم
 سپاس شده توسط
دریل / 5 اذر / 5 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان