امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

نقل قول: واقعا دیگه خسته شدم.......فقط خذدا میتونه نجاتم بده...هر وقت عصبی میسم و استرسم زیاد میشه میرم سراغ سایت ناجور و بعدش پشیمانی...بچه ها برام دعا کنین

با سلام. من هم چند روز اخیر نگرانی های بسیار شدیدی داشتم و متاسفانه همه چیز خراب شد.

sanctityا / 1 اردیبهشت 99 / 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
مهرخدا، 25 اسفند98، 38 روز
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها 
.

(1399 ارديبهشت 1، 13:30)قاصدک نوشته است: قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 50 128fs318181 53
خیلی حس خوبیه وقتی میتونی کنترل زندگیت رو در دست بگیری و  از شر اونهمه احساس پوچی خلاص بشی..مبارکا باشه این حال و هوای خوب 49-2

(1399 ارديبهشت 1، 17:34)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همگی

مستر دگرش/30 فروردین 99/  0 روز

واقعا دیگه خسته شدم.......فقط خذدا میتونه نجاتم بده...هر وقت عصبی میسم و استرسم زیاد میشه میرم سراغ سایت ناجور و بعدش پشیمانی...بچه ها برام دعا کنین

قرآن رو الان باز کردم و این آیه از سوره هود دومین آیه ای بود که خوندم:

" و از پروردگار خود آمرزش طلبید، و به درگاهش توبه کنید، که پروردگارم مهربان و دوستدار بندگان توبه کار است.

خدایا توبه منو قبول کن...میدونم بارها این اتفاق افتاده ولی این بار هم دستمو بگیر و بلندم کن

(1399 ارديبهشت 1، 23:19)sanctity نوشته است:
نقل قول:  من هم چند روز اخیر نگرانی های بسیار شدیدی داشتم و متاسفانه همه چیز خراب شد.

sanctityا / 1 اردیبهشت 99 / 1 روز خوب

برای سنکتیتی و مستر دگرش: همه ما یه حساسیت‌هایی داریم که مارو سمت خ ا سوق میده.این حساسیتها رو بشناسید. بعد از شناختن حساسیت ها به تعیین حد و مرز می پردازیم ، حد و مرز من در حساسیت عبارت از اینکه کی ، کجا ، چگونه ، یا در چه شرایطی آن محرک این واکنش و اثر را بنا بر حساسیت من ایجاد می کنه ، در یکی از این موارد نقطه ضعف من شناخته می شه ، وقتی که تنها هستم ، وقتی که خسته ام ، وقتی که بی حوصله ام ، وقتی که با خطر روبرو می شم ، وقتی که زیر فشار احساسات هستم ، و ....... پس از تشخیص و تعیین حد و مرز به خطوط قرمز می‌رسیم ، خط قرمز من دوری از شرایطیه که ایجاد حساسیت کرده ، مثلاً خستگی ، تمام فکر و ذهنم نگهداشتن این خط قرمز می باشد که مبادا خسته شوم ، و پس از آن دوری گزینی ، سم زدایی ، فاصله اندازی ، شروع میشه. 

(1399 ارديبهشت 1، 19:22)Deril نوشته است: دریل / 25 فروردین/ 7 روز خوب 317
بله خانم شادن با تمام توان جلو میریم 302
آفرین 317 این همون چیزیه که ما در مسیر بهبودی بهش نیاز داریم: آگاهی و تدوام و ثبات قدم 49-2

(1399 ارديبهشت 1، 20:43)AlwaysHope نوشته است: پوريا / 3 اسفند 98/ 58 روز خوب

فقط ۲ روز مونده تا ۲باره ۲ ماهه بشم ۲ستان عزیزم
اینم واج آرایی ۲ بود تا
جو عوض شه  4chsmu1
درود خدا بر آقاپوریا 302 ۲ستان هم بشدت منتظرن این ۲ روز هبجان انگیز بگذره و ۲رهمدیگه ی جشن توپ داشته باشیم برای حال خوب شما..

(1399 ارديبهشت 2، 4:34)مهرخدا نوشته است: مهرخدا، 25 اسفند98، 38 روز
 آدم وقتی به چله پاکیش نزدیک میشه ی حااااال خوشی پیدا میکنه انگار ۴۰۰۰ روزه شده باشه چون  مثه ابتدای راه احساس ترس نمیکنی و ی ثبات نسبی رو تجربه میکنی..پاکیت مستدام  317
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
پیام بهبودی:

خداوندا سپاسگزارم که به نیازهای من توجه میکنی.
 غرورم را به تو که تماما فروتنی هستی میسپارم. 
تنبلی ام را به تو که با تلاش و پشتکار بی انتهایت تمام مخلوقات را حمایت میکنی, میسپارم. 
رنجش هایم را به تو که آماده ای تا همه را ببخشی میسپارم. احساس شرم و گناهم را به تو که عاری از هرگونه گناه هستی و هیچ گاه سرزنش و ملامت نمیکنی, میسپارم. ...
همیشه از قبل هشدار هایی دریافت میکنم

که از خطر قریب الوقوع آگاهم میکند

و

زمان میدهد تا از نتیجه ناخواسته پیشگیری کنم

این ها  " آژیر های زرد " هستند
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
پوريا / 3 اسفند 98/ 59 روز خوب
قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 51 [تصویر:  128fs318181.gif] [تصویر:  53.gif]

9 قدم تا فتح قله دوم 49-2
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها:

[تصویر:  53.gif] لیست بروز شده 3 / 2 / 99 [تصویر:  53.gif]

abtinا/???/ 2190 روز خوب ...................................... در حال جهاد 

کویین/ 22 فروردین 98 / 370 روز خوب  ...................... در حال جهاد 

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 282 روز خوب .......... در حال جهاد

عطر رهایی/ 15 بهمن 98/ 45 روز خوب ........................ در حال جهاد 

bahar2ا/ 16 فروردین 99 / 1 روز خوب ............................. در حال جهاد 

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

یوسف / 31 خرداد 98 / 272 روز خوب.................. در انتظار ستاره بیست و سوم

دریا جون /12 فروردین 98/ 297 روز ..................... در انتظار ستاره بیست و یکم

AlwaysHope ا / 3 اسفند 98 / 59 روز خوب  .................... در انتظار ستاره بیستم 

قاصدک/ 11 اسفند 98  / 51 روز خوب ........................... در انتظار ستاره بیستم

شادن / 8 تیر 98 / 291 روز خوب  .................................... در انتظار ستاره نوزدهم

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 9 روز خوب ............................ در انتظار ستاره نوزدهم  

جناب خان / 17 اسفند 97 / 406 روز خوب  ............. در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا / 1 اردیبهشت 99  / شروع روز خوب ............ در انتظار ستاره هجدهم  

Derilا / 25 فروردین 99 / 7 روز خوب .................... در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا/ 1 اردیبهشت 99 / 1 روز خوب  .................... در انتظار ستاره چهاردهم 

موجود زمینی / 16 ابان 98/ 83 روز خوب................در انتظار ستاره سیزدهم

مهرخدا / 25 اسفند 98 / 38 روز خوب  .................... در انتظار ستاره دوازدهم

حوا هستم /21 اردیبهشت 98/ 339 روز خوب..................در انتظار ستاره یازدهم

لئا / 5 دی 98/ 105 روز خوب........................................ در انتظار ستاره هشتم 

PlaSmAا /5 فروردین 99 /5 روز خوب.........................در انتظار ستاره هشتم

new Aseman ا/ 16 شهریور 98 / 222 روز خوب ............... در انتظار ستاره هفتم

soshians ا/ 13 اسفند 98 / 40 روز خوب  ............................ در انتظار ستاره هفتم

ژوپیتر / 20 دی 98/ 23 روز خوب..................................... در انتظار ستاره هفتم 

BlueBoy ا/ 11 فروردین 99 / 14 روز خوب  ............................ در انتظار ستاره هفتم
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سلام دوستان
 sanctityا / 1 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب
53
مهرخدا، 25 اسفند98، 39 روز
[تصویر:  Untitled_2.png]
قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 52 [تصویر:  128fs318181.gif] [تصویر:  53.gif]

8 قدم تا فتح قله دوم [تصویر:  49-2.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
دریل/ 25 فروردین / 9 روز خوب
تجربه ثابت کرده من روحیه ام خوب باشه و در مقابل مشکلات زندگی خودمو نبازم و مثبت فکر کنم پاکی راحتتره برام و روزای پاکم زیاد میشه. 
برای همین یه نرم افزاری اقای همساده معرفی کرده بودن تو رهروان به اسم goal tracker  نصبش کردم و روزایی که حس خوب و مثبتم رو حفظ میکنم توش تیک میزنم. امروزم تیک زدم خیلی حال داد. 
خیلی تو ذهنم با خودم بد حرف میزدم ولی دو روزه دارم به خودم حرفای خوب خوب میزنم و امروز حس کردم هم حال خودم بهتره هم اونایی که باهام برخورد دارن. 

تازه امروزم به لطف خدا و کمک و یاداوری یکی از دوستان کانونی یه کاری رو شروع کردم که نمیگم بتون 4chsmu1 
 چقد کانون خوبه.  302
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
پوريا / 3 اسفند 98/ 60 روز خوب 2uge4p4
سلااااام به همگی [تصویر:  khansariha (48).gif]

کویین [تصویر:  53.gif] 1 سال و 10 روز خوب

خدایا شکرت [تصویر:  302.gif]
بسم الله

شادن/۸ تیر/ با لطف خداوند رحمان شروع ۳۰۰مین روز خوب

خدایا هذا من فضل ربی..نمیدونم کی و  بعد کدوم یکی از شکستهام دلم عمیقا شکست که صدامو شنیدی دستمو گرفتی کمکم کردی ممنونم ازت ای رحمت بی‌انتها
من همه ترسها و نواقصم رو به تو می‌سپارم که شنوای دانایی تو آینده رو میبینی و بهترین رو برای هرکسی رقم میزنی کمک کن صبور باشم و متوکل نه عجول  302

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان