امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام دوستان. متاسفانه مجددا در مسیر پاکی قرار گرفتم و تغییراتی را در زندگی ام بوجود آوردم. تشکر میکنم از محبت های خانم *دختر پاک* و پیشنهادهای ارزشمند ایشان.
 sanctityا / 8 اردیبهشت 99 / 3 روز خوب
302
 سپاس شده توسط
(1399 ارديبهشت 7، 14:16)مرد مجاهد نوشته است: سلاااااام

مرد مجاهد/ 2 اسفند/ به فضل و رحمت خدا/ 65 روز خوب

(ستاره 30 ام و 60 ام رو نگرفتم 65)
خوش برگشتین آقامهدیار میسپریم بچه‌های بالا ستاره‌ها رو تقدیم کنن..بیشتر به ما سر بزنید جاتون خالی نباشه  302

(1399 ارديبهشت 7، 17:27)soshians نوشته است: سعید / 13 اسفند / 54 روز خوب

امروز. کفش و کلاه کردم برم کتابفروشی تا جایزه ب پاکی ماه شعبان رو برای خودم بخرم..یه کتابی که دوست داشتم رو خریدم و با متابفروش هم کلی گپ شیرین زدم..چقدر دلم برای پرسه زنی تو کتابفروشی و صحبت با آدما تنگ شده بود..جال و روزمم بد نیست..فعلا به دو تا از دوستام سپردم برای کار و امیدوارم که یکیشون جور شه..امیدوارم این کرونا هم آروم آروم کم بشه دردسرش و زندگیمون به حالت عادی برگرده..مخلص آقایون و خانوم های بهترین 303

هدف: پاکی تا روز تولد
آی گفتین..منم یکی از بهترین تفریحاتم قدم زدن تو کتابفروشیا و تورق کتاباس حال خوبی داره..ما همراهتون هستیم تا با هم در روز تولدتون پاکی‌تونو جشن بگیریم ی جشن دسته‌جمعی با کلی حال خوووب

(1399 ارديبهشت 8، 1:44)sanctity نوشته است: سلام دوستان
 sanctityا / 1 اردیبهشت 99 / 7 روز خوب 
302
اراده‌ شما ستودنیه 49-2 49-2 سخت‌ترین روزها روزهای اول پاکیه ..آدم بتونه دووم بیاره یعنی داره آماده بهبودی میشه و حواس‌جمع تو مسیر داره قدم برمیداره..مرحبا بهتون 302

(1399 ارديبهشت 8، 17:19)قاصدک نوشته است: قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 57  [تصویر:  53.gif]

3 قدم تا فتح قله دوم [تصویر:  confetti.gif]
سه قدم تا به خودتون ثابت کنید کافیه بخواید و تلاش متمرکزانه انجام بدید و ثابت کنید این مسیر خستگی و شکست نمیشناسه 49-2

(1399 ارديبهشت 8، 17:49)لئا نوشته است: لئا/ 120 روز پاک
شکر خدا شد 4 ماه که از عادت های بدم دوری کردم
۴ماه عالی، طیب و طاهر و خوووب با قلبی آرام بدون عذاب وجدان و درد...نوش جانت این حال خوب ..هوای این حالت رو داشته باش لطفا 302

(1399 ارديبهشت 8، 20:24)AlwaysHope نوشته است: پوريا / 3 اسفند 98/ 65 روز خوب
آقاپوریا میبینم که دوباره در اوج قرار دارید و با پشتکار دارید هی روزای خوب رو درو می‌کنید 2uge4p4 همین قد  پرانرژی و باانگیزه به جلو برید پاکیتون مستدام مررردد

(1399 ارديبهشت 9، 9:28)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همگی

مستر دگرش/30 فروردین 99/  10روز
آخیییش از نفس‌گیرترین قدم سربلند بیرون اومدید خداقوت  317..آماده‌اید بریم برای فتح قله‌های بعدی؟ Confetti

(1399 ارديبهشت 9، 15:34)مهرخدا نوشته است: مهرخدا، 25 اسفند98، 45 روز
یک چله پاک رو پشت سر گذاشتی ۴۰ روز جنگیدی و کم نیوردی ۴۰ روز پر از حس خوب به خودت و افتخار که تونستی مقاومت کنی..همه و همه نوش جانت و بدون همه ما در این مسیر هم‌گامیم و منتظر پیروزی تو 302

(1399 ارديبهشت 9، 22:21)Deril نوشته است: دریل/ 25 فروردین / 15 روز خوب
ایندفه خیلی دوس دارم رکوردم رو بشکنم. رکوردم 81 روز بوده. راهشم بلدم. فقط عملی کردنش یکم به شرایط هم بستگی داره. راهش اینه روحیم خوب باشه. تا الان روحیم خوب بوده. ازین به بعدم انشاالله خوب خواهد بود   Khansariha (36)
زنده باد دریل بزرگ..بنظرم همینکه ما تو هر شکست خرد مربوط ب اونو بگیریم و تجربه اش رو کسب کنیم و تو ادامه راه ازش استفاده کنیم خیلی مهمه ک شما بخوبی تونستی اینکارو کنید آفرین بهتون..ببینم چیکار می‌کنیداااا Confetti

(1399 ارديبهشت 10، 5:55)new Aseman نوشته است: سلام خدمت رفقای گل [تصویر:  53.gif] 

آسمان 16شهریور 235 روز

مستر آسمان یکه‌تاز آفرین بهتون و اوصیکم به مراقبت شدید از پاکی‌تون و حواس جمع نسبت به وسوسه‌هایی ک شیطون وزوز میکنه 49-2
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
#استادپناهیـان?

باهاش زندگےكن
ايمان بـيار بهش
بهش تكيہ كن
ايشون اخلاقش اينجوريـہ 1
ميبره تا مرز نااميـدی
بگو قاطے نميكنم
 قاطے نکن بلده!
باهاش معاملہ کن باورش‌ڪن! 
هرچے بخوای هسـت
نمـيده!!
عمداً نميـده
ميخواد عڪس‌العمل تورو ببينہ
#خـدارومیگہ?

══════°✦ ❃ ✦°══════
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 60   [تصویر:  53.gif]

و فتح قله دوم پاکی 317 317 
خدایا شکرت 53 Confetti Confetti Confetti
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام

کویین [تصویر:  53.gif] 1 سال و 18 روز خوب

خدایا شکرت [تصویر:  302.gif]
دریل/ 25 فروردین / 17 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام به همگی

مستر دگرش/30 فروردین 99/  13روز
سلام دوستان.
 sanctityا / 8 اردیبهشت 99 / 4 روز خوب
پوريا / 3 اسفند 98/ 69 روز خوب
سعید / 13 اسفند / 58 روز خوب

باورتون نمیشه که پاک بودن و متعهد موندن با عهدم به خدا چقدر باعث شده که زندگیم در مسیر درستی قرار بگیره..درست دو روز بعد از خبر بی کار شدن از دوست و آشنا پیشنهاد های شغلی برام جور شد..خدا رو شاکرم که زندگیم رو در مسیر درستی قرار داد و حالا دیگه مطمئنم که ترک شرکت قبلی بهترین خیری بود که برام وجود داشت تا بتونم در جایی دیگه با حقوق بهتر کار کنم و تجربه کسب کنم..دو روز دیگه مونده تا ۶۰ روز پاک و دو سه هفته ای مونده تا رسیدن به اولین قدم هدفم.

هدف: پاکی روز تولد
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام به همگی
کویین 53 1سال و 19 روز خوب

آقای سوشیانس چه عالی، انشاءالله با قدرت به هدف اول پاکی تون می رسید 53
آسمان / 16 شهریور / 238 روز 

چقدر از خبری که دادی خوشحال شدم سعید جان ، واقعا آدم روحیه میگیره از خبرهای خوب
انشاالله موفقتر از همیشه باشی
منم تو فکر یه سری تغییرات شغلی هستم ، یه پیشنهاداتی هم شده ، فعلا دارم بررسی میکنم
، کار خوب دادنی نیس رفقا
بدست آوردنیه
البته هرچیز خوبی باتلاش بدست آوردنیه    53
سلام به همگی

مستر دگرش/30 فروردین 99/  14روز
قاصدک / 11 اسفند 98 / روز خوب: 62   [تصویر:  53.gif]

خدایا شکرت 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
دریل/ 25 اردیبهشت / 19 روز خوب
روزا فقط داره میگذره.