امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

نقل قول: خانم ژوپیتر خیلی ناراحت شدم از شکستتون [تصویر:  shy.gif] 

به نظرم می‌ارزه که یه ذره برگردین عقب.
چی شد که اینطوری شد؟ چیکار باید می‌کردین که اجتناب بشه؟
راستش خیلی فکر کردم دربارش
نمیدونم چم شد واقعا...تو اون شرایط خیلی بی‌تفاوت شدم نسبت به همه چی...و اصلا اهمیت ندادم دارم چیکار میکنم و ارزش روزای پاکم رو به کلی فراموش کردم
مسلما بعدش به خودم اومدم ک کار از کار گذشته بود و فقط میتونستم خودمو سرزنش کنم
یه اتفاق یهویی نبود و طی چند روز و کم کم اتفاق افتاد
شاید یکی از دلایلش عمل نکردن به برنامه هام و عدم توجه کافی به معنویات و نمازم بود
کاش میشد یکاری کرد ک حس مرخرف بعدشو واسه همیشه به خودم یاداوری کنم ولی متأسفانه بعد از یه مدت یادم میره همه چی و بد بودنش واسم کمرنگ میشه Hanghead  
ولی یه ویژگی خوب ک دارم اینه ک بعدش زود بلند میشم و سعی میکنم جبران کنم 
نمیدونم دوباره کی توی اون شرایط قرار میگیرم ولی سعی میکنم دیگه از این طریق ضربه نخورم
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
سلام دوستان. ممنون از محبت عاشق عزیز. 53
sanctityا / 21 دی 98 / 4 روز خوب
سلام 

۱۵ دی ۱۳۹۸ / ۱۰ روز خوب  65 Shy Hanghead
[تصویر:  wp4003454.jpg]
حوا هستم/21اردی بهشت / 250 روز خوب [تصویر:  53.gif]
اگه 7 بار زمین خوردی 8 بار بلند شو....
 أَلَمْ یَعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ یَری؟!
سلام

قاصدک / 24 دی 98 / روز خوب: 02 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
جوپیتر / ٢٠ دی / ۵ روز خوب [تصویر:  53.gif]
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
سلاااام
موجود زمینی/ ۶۹ روز خوب 2uge4p4

واقعا خدا رو شکر
این چندروز با این که خیلی ریسکش بالا بود سفت پاکیمو چسبیدم 4chsmu1
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
 [تصویر:  147.gif]
بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها:

[تصویر:  53.gif] لیست بروز شده 26/ 10 / 98 [تصویر:  53.gif]
[تصویر:  g61081.gif]
زینبی/ 14 تیر 96 / 809 روز خوب... .................................................................. در حال جهاد

کویین/ 22 فروردین 98 / 275 روز خوب ............................................................ در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا  / 19 تیر 98 / 183روز خوب ............................................... در حال جهاد

bahar2ا/ 15 دی 98 / 10 روز خوب ................................................................ در حال جهاد 

آرمین / 19 تیر 98 / 6 روز خوب ......................................................................... در حال جهاد

عطر رهایی/ 10 آبان 98/ 3 روز خوب .............................................................. در حال جهاد

دریا جون /12 فروردین 98/ 297 روز ............................................در انتظار ستاره بیست و یکم

امیرحسین خان / 20 خرداد/ 9 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره بیستم

رضا222 / 4 شهریور ۹۸ / شروع روزهای خوب  .................................. در انتظار ستاره بیستم

AlwaysHope ا /4اذر 98 / شروع روزهای خوب .................................... در انتظار ستاره نوزدهم

قاصدک/ 24 دی 98  /2 روز خوب .......................................................... در انتظار ستاره نوزدهم

یوسف / 31 خرداد 98 / 120 روز خوب ................................................ در انتظار ستاره هجدهم

مرد مجاهد / 17 اذر98 / 35روز خوب .................................................. در انتظار ستاره هجدهم

Mr Degareshا /19 اذر 98  / 29خوب ................................................ در انتظار ستاره شانزدهم

شادن / 8 تیر 98 / 200 روز خوب  ..................................................... در انتظار ستاره شانزدهم

Derilا / 12 آبان 98 / 40 روز خوب ........................................................ در انتظار ستاره پانزدهم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 309 روز خوب  ........................................ در انتظار ستاره پانزدهم

sanctityا/ 21دی 98 / 4 روز خوب  .................................................. در انتظار ستاره سیزدهم

موجود زمینی / ابان69 روز خوب.......................................................در انتظار ستاره سیزدهم

مهرخدا / 7 تیر 98 / 4 روز خوب ........................................................... در انتظار ستاره یازدهم
پلاسما/ ? / 1 روز خوب  ...................................................................... در انتظار ستاره هشتم

حوا هستم /21 اردیبهشت/ 250روز خوب.............................................در انتظار ستاره هشتم

aliunknown ا/ 2 تیر 98 / شروع روزهای خوب  ................................... در انتظار ستاره هفتم

امیر7 / 26 اردیبهشت 98 / شروع روزهای خوب  .................................. در انتظار ستاره هفتم

ژوپیتر / 20 دی 98/ 5 روز خوب.............................................................در انتظار ستاره هفتم

و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
سلاااام به همگی Khansariha (48)

کویین 53 280 روز خوووب 2uge4p4

خدایا شکرت Khansariha (8)
سلام دوستان.
sanctityا / 21 دی 98 / 6 روز خوب
سلام
بچه ها بازم خراب شد.
دارم به این نتیجه میرسم آیا من یه معتاد جنسی هستم؟ این اصطلاح به من تعلق میگیره؟
 حالم خوب نیست
همش میگم به این شرایط مملکت که ازدواج نمیتونی بکنی این چیزها و کنترل به تو نیومده....همین حرفها میشه مقدمه شکست من...
فقط میخوام این کابوس تموم شه

Mr Degareshا /27 دی 98  / 0 روز خوب
حوا هستم/21اردی بهشت / 252 روز خوب [تصویر:  53.gif]
روی هر پله ای که باشی خدا یه پله از تو بالاتره! نه برای اینکه خداست ؛ برای اینکه دستتو بگیره...
سلام دوستان.
sanctityا / 21 دی 98 / 7 روز خوب Khansariha (8)
حوا هستم/21اردی بهشت / 253 روز خوب [تصویر:  53.gif]
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 /315 روز خوب  Khansariha (46) 
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان