امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

.... /16مهر /34 روز خوب
شکرخدا 
[تصویر:  uVwrXF.png]
آسمان 16شهریور 66روز

سلام به رفقای گل 53
یه سوال؟
در مدتی که تا نزدیکی شکست میرین ولی شکست نمیخورین آیا قبلش یا قبلترش از خوراک بد استفاده کردین ؟
مثل تماشای عکس یا فیلم یا هرچیز دیگه ؟
یا نه ؟ همینطور خالی و خیالی دچار شکست شدین؟ یا تانزدیک شکست رفتین؟
البته گزینه دوم خیلی غیر محتمله
اما میخام بدونم اگه از خوراک بد استفاده کردین با چه فاصله ای بوده؟
مثلا هفته ای یه بار یا بیشتر؟
جزییات بیشتری رو بگین ممنون میشم.
(1398 آبان 21، 7:47)new Aseman نوشته است: آسمان 16شهریور 66روز

سلام به رفقای گل 53
یه سوال؟
در مدتی که تا نزدیکی شکست میرین ولی شکست نمیخورین آیا قبلش یا قبلترش از خوراک بد استفاده کردین ؟
مثل تماشای عکس یا فیلم یا هرچیز دیگه ؟
یا نه ؟ همینطور خالی و خیالی دچار شکست شدین؟ یا تانزدیک شکست رفتین؟
البته گزینه دوم خیلی غیر محتمله
اما میخام بدونم اگه از خوراک بد استفاده کردین با چه فاصله ای بوده؟
مثلا هفته ای یه بار یا بیشتر؟
جزییات بیشتری رو بگین ممنون میشم.

سلام تا جایی که من میدونم این بستگی به شخص و مدت زمانی که درگیر خ. ا بودین داره مثلا خود من همیشه اولین قدم برا برا گناه تخیلات بوده خیلی وقت هام همین تخیلات برا گناه کردنم کافی بودن در مورد خوراک بد هم اگه همون روز تاثیرشو نزاره تا هفته بعد کار خودشو میکنه(شاید یکی دوبار بوده که منجر به خ. ا نشده تا یک هفته)
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه ی گل های ماهانه [تصویر:  3d-smiley-054.gif] خوب و خوش و سلامتین ؟

پست این هفته رو شروع می کنیم با پست برتر هفته از یکی از بچه های ماهانه، خداییش بخونین ببینین چی گفته داداشمون.

[quote pid='469326' dateline='1573270967']
....یه جا شنیدم با یه بوکسور معروف مصاحبه میکردن گفت برا پیروزی دلیل بودنت تو رینگ باید قوی تر از مشت هایی باشه که میخوری  به نظرم اگه ما بتونیم اون دلیل رو پیدا کنیم نه فقط مشکل خ. ا بلکه خیلی دیگه از مشکلاتمون حل میشه  53
[/quote]

فرش قرمز پهن می کنیم برای رفیق تازه مون در ماهانه آقای چهار نقطه که با اراده وارد کانون شده و بی شکست داره پیش میره. 36 کاربر فعال درسیجات کانون و همیشه در صحنه. ایشالله با این اراده ی قوی هم در درس و تحصیل موفق میشه هم در ترک این لامصب! 4chsmu1

[تصویر:  1147480t6phl13g44.gif]

تبریکات این هفته رو شروع می کنیم با یه رکورد ویژه و خاص... دیگه می دونین خفن ترین و پاکی بالا ترین کاربر فعلی ماهانه کیه 303 ..دفعه ی پیش دعواش کردیم که چرا حضور نداره این هفته با اعلام وضعیتاش کولاک کرد و به شش ماه پاک رسید و ستاره ی بعدی رو گرفت.. دست و جیغ و هورا می کشیم برای خانوم حوا که یک نیمسال رو پاک بودن و امیدواریم به رکورد قبلیشون 210 روز پاک برسن. dingdingding

تبریک ویژه به آسمان عزیز که ستاره ی اولش رو از آسمون پر ستاره ی کانون دشت کرد و 60 روز پاک رو گرفت. دمت گرم داداش که انقدر با اراده ای و به فکر بچه های بیست روزه و سی روزه هم هستی و بهشون کمک می کنی. Thankyou

لئا و عاشق خودمم رفقای خوبمون بیست روز خوب رو گرفتن، اظهر من الشمس بود که شما با اراده ها سریالی نمی شید و از شکست قبلی برای ساختن پله های مسیر بعدی درس می گیرین. دمتون گرم چیزی نمونده تا یک ماه پاکی. Khansariha (48)

ویکتوری عزیز یک ماه پاک مبارکت انشالله ثابت قدم پیش بری و به ستاره دومت برسی. haha

بلوبوی دوست پنج ستاره مون به ماهانه برگشته، دم شما گرم و 10 روز پاک مبارکتون باشه. امیدوارم حضورتون اینجا دائمی باشه تا از حضور بچه های قدیمی مثل شما استفاده کنیم اینجا و چیز یاد بگیریم. آقا ابوالفضل ده روز پاک شما هم مبارک. پاکیتون مستدام. ehteram

برای دوستامون تواب، آقای اراده و رامین آرزو می کنم بتونن به مشکلات پس از شکست غلبه کنن و با نگاه به هدف هاشون و تجربه های پاکیشون بتونن پیش بیان و روزهای پاک خوبی رو بسازن به امید خدا. clapping

غایبین این هفته مرتضی، سجاد، حامد و رستا هستن. تا نامه ی اولیا بهشون ندادیم زودی بیان اعلام وضعیت کنن 4chsmu1 و ما رو با شنیدن حال خوبشون خوشحال کنن، اگر مشکلی هم هست بیان تو ماهانه انقدر می زنیم تو سر مشکله که خودش حل بشه . 4

بچه های ماهانه پس چرا توی تاپیک "منم بازی" نیستن؟! برید اونجا رکورد ها رو بزنید آبروی ماهانه ای ها رو بخرین Khansariha (69)

دم همتون گرم، مرسی که هستین و چراغ ماهانه رو روشن نگه میدارین، شاید فکر کنین چه فایده ای داره من بنویسم فلان قدر روز پاک. ولی باور کنین یک روز پاکی که شما کسب می کنید و از تجربتون میگین چراغ امید رو توی دل خیلی ها روشن می کنه که میشه پاک بود. بخندید، زندگی کنید و عشق بورزید. Khansariha (96)

[تصویر:  365634ruvpqmirb5.png]
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
مرتضی
۱۰ آبان
۱۱ روز خوب 303
ممنون از آقا soshians
[تصویر:  05_blue.png]
رستا/9آبان/12 روز خوب Hanghead

نشد یک پاییز پاک رو بگذرونم 

ممنون از پیگیری اقای سوشیانس
یا رادَّ ما قَدْ فاتَ
عمرهای به سر آمده، 
روزهای گذشته،
خون‌های ریخته،
عشق‌های گم شده، 
آبروهای رفته،
بغض‌های شکسته، 
اشک‌های چکیده،
و آب‌های از جوی رفته را 
تو باز می‌گردانی
ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ها...

[تصویر:  20191213_181446.png]
سلام و تشکر از آقای soshians
حیف که کنکور دستمو بسته‌    4chsmu1
وگرنه منم بازي دست خودمون بود Gigglesmile
ممنون از رستا و مرتضی که اومدین و اعلام وضعیت کردین، شکست خوردن پیش میاد تو این مسیر مهم اینه که اینجا با هم باشیم و مراقبت کنیم از حال همدیگه تا جلوی شکست های بعدی رو بگیریم یا به تاخیر بندازیمشون. 53
.... /16مهر /35 روز خوب
شکرخدا 
سعید / 21 تیر / 123 روز خوب

پیش به سوی زندگی بهتر!
سلام خدمت دوستان جدید
اقاااااا من تو مسابقه ۳۰ روزه برنده شدم 
طبق معمول طاقت نداشتم صبر کنم ...‌ اومدم پیش پیش خودمو معرفی کنم خدمتتون 
به امید خدا و با راهنمایی و انرژی شما دوستان ، میرم تو مسابقه بهترین ها ....
حالا فعلا که نشان ۳۰ روزه ام رو ندادن ولی تا یکی دو ساعت اینده حل میشه ، و به لطف خدا، از فردا خدمت شما عزیزان اعلام پاکی خواهم کرد ... 
اصلا نمیتونم تصور کنم که تونستم پاک بشم ... باورش برام محال بود بخاطر فرط درگیری که داشتم ... ولی خواستن توانستنه ‌ و خداوند هم خیلی کمک کرد .
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
(1398 آبان 22، 10:03)Aramesh72 نوشته است: سلام خدمت دوستان جدید
حالا فعلا که نشان ۳۰ روزه ام رو ندادن ولی تا یکی دو ساعت اینده حل میشه ، و به لطف خدا، از فردا خدمت شما عزیزان اعلام پاکی خواهم کرد ... 
اصلا نمیتونم تصور کنم که تونستم پاک بشم ... باورش برام محال بود بخاطر فرط درگیری که داشتم ... ولی خواستن توانستنه ‌ و خداوند هم خیلی کمک کرد .

آرامش جان خوش اومدی به جمع ماهانه ای ها.

همه ی ما قبل از شروع کار گروهی و مراجعه به کانون فکر نمی کردیم بتونیم انقدر پاکی کسب کنیم ولی کانون به ما این باور رو داد که میشه و میتونیم.

امیدوارم پاک پیش بری.

فقط مراقب پاکیت باش و سعی کن با گذشت زمان محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی رو کنار نذاری.
 سپاس شده توسط
خوش اومدی  53
 سپاس شده توسط
سلام جوع/ 12 ابان/ 11 روز خوب
کارهای اشتباه را اگاهانه یا نا اگاهانه
بارها و بارها تکرار می کنیم
و بالطبع شکست می خوریم
و متاسفانه باور می کنیم
لیاقت بیشتر از این را نداریم

اگر نفس به مرتبه ای از سرکشی رسیده باشد که اصلا اطاعت نمی کند و میل شدید به انجام گناه دارد تنها راه رام کردن آن گرسنگی های شدید پی در پی (جوع) می باشد 

منبع از بهترین کتاب اخلاقی نگاشته شده به زبان فارسی در طول تاریخ اسلام معراج السعاده استاد کامل اخلاق جناب ملا احمد نراقی

1_زیرکان در دین و دنیا سودمند تر از گرسنگی(جوع) نیافتند

2_غذای خدا در روی زمین گرسنگی (جوع)است

منبع: کتاب کشف المحجوب جناب هجویری عارف بزرگ سده 5 ه ق و همچنین کتاب شریف تذکره الاولیاء عطار نیشابوری

"جوع"(روزه) قوی ترین و سرعت بخش ترین عامل در سیر معنوی و عرفانی است

منبع کتاب شریف اداب و العبادات جناب شقیق بلخی عارف بزرگ سده 2 ه ق

اگر طریقه انبیاء مرسلین و ائمه دین و اکابر علماء و اعاظم عرفاء را تتبع(بررسی) کنید، می بینند که هر کس که به جائی رسیده و مرتبه ای یافته بی زحمت (جوع) گرسنگی نبوده است. منبع: کتاب شریف معراج السعاده، ص273

حد اولیه جوع‌ را از نظر زمانی‌، یك‌ شبانه‌روز و حداكثر آن‌ را سه‌ شبانه‌روز دانسته‌اند
(ابوطالب‌ مكّی‌، ج‌2، ص‌320)

اللهم صل علی محمد سید التوابین و اله

[تصویر:  6543.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام عصر دل‌انگیزتون بخیر
آقااااا گفتم بهتون چقدر با دیدن اعلام وضعیتهاتون روحیه می‌گیرم؟بقول آقا مهدیار چقدرررر خوووووبین شمااااااهاااااا 317

(1398 آبان 19، 11:52)حوا هستم نوشته است: حوا هستم / 21 اردیبهشت /184روز خوب
پیاما و اعتباراتون الان دیدم شرمنده
ممنون که انقد خوبید و بهم روحیه میدید
ان شا الله که بتونم رکورد قبلی خودم یعنی 210 روز بشکنم Thankyou بازم ممنوووون
الهی پاکی روزی امروز و هر روزت باشه حواجان امیدوارم در مسیر رسیدن به هدفت راسخ باشی و کم نیاری عزیزم  49-2 با همین قدرت ادامه بده

(1398 آبان 19، 16:40)عاشق خودمم نوشته است: عاشق خودمم/۲۸ مهر/۲۱ روزه شدم
مستر عاشق بااراده خداقوت مردبزرگ تو بخوبی داری قله‌ها رو فتح میکنی و اسیر شرایط نشدی آفرین به شما 302

(1398 آبان 20، 7:32)new Aseman نوشته است: بنام حضرت دوست ...

آسمان 16 شهریور 65 روز
به به آدم با دیدن اعلام وضعیت شما دلش واااا میشه عین آسمون قشنگ پاییز که زیبایی‌هاش غ ق وصفه حاجی پاکیت مستدام Confetti

(1398 آبان 20، 15:40)تـــواب نوشته است: تواب / 20 آبان ۹۸ / ۰
برادر تواب امیدوارم بیاین با ی عالمه خبر خوب از پاکی و حال خوبتون 302 شما ثابت کردین که میتونی اگه بخوای دوباره بلند شو مرد زمین‌گیر شرایط نشید 317

(1398 آبان 21، 11:46)Mementi mori نوشته است: مرتضی
۱۰ آبان
۱۱ روز خوب 303
ممنون از آقا soshians
هورااااا خداقوت مررررد از پس مهمترین و سخت‌ترین خان براومدین حالا برین که با قوت ۲۰ روزه رو فتح کنید  49-2

(1398 آبان 21، 14:11)رَستا نوشته است: رستا/9آبان/12 روز خوب Hanghead

نشد یک پاییز پاک رو بگذرونم 

ممنون از پیگیری اقای سوشیانس
هووووو تو فقط ی روز بد داشتی مگه میشه ی پاییز با ی روز بد بر باد بره عزیزمن اینا زمزمه‌های شیطونه که میخواد سستت کنه و تو این راه وا بدی میدونم که وا نمیدی چون اینجایی و کمر همت رو بستی و قدم تو راه پاکی گذاشتی خدا بهمراهت

(1398 آبان 21، 18:01).... نوشته است: .... /16مهر /35 روز خوب
شکرخدا 
الهی شکر برای حال خوبتون و روزهای عالی‌تون بزودی پس ی جشن ۴۰روزگی داااریم 49-2

(1398 آبان 21، 18:46)soshians نوشته است: سعید / 21 تیر / 123 روز خوب

پیش به سوی زندگی بهتر!
آقاسعیداقای خوب ماهانه مبارکتون باشه و نوش جونتون این حال و هوای خوب این روزها بشدت هوای روزاتونو داشته باشید شیطون خیلی مرموزانه نزدیک میشه پس بشدت حواستون باشه 302

خوووش اومدین به جمع ماهانه‌ایا 49-2 ان‌شاالله اینجا کلی تجربه و روز خوب داشته‌ باشید به امیدخدا بزودی جشن ۴۰روزگی شما رو هم بگیریم Confetti

(1398 آبان 22، 15:09)joo نوشته است: سلام جوع/ 12 ابان/ 11 روز خوب

به به مسترجوع خداقوت  317  ده روز رو عااالی گذروندین با همین فرمون به امید خدا بریم ک ۲۰ روزه رو فتح کنیم 302
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان