امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

سلام
منم پاکم
یادم نیست چند روزه ام
باید سر فرصت بشمرم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام منم پاکم
میدونمم چند روز هست
ولی به کسی نمی گم..
میخوام سوپرایز کنم...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام.دریل/23 بهمن/69 روز خوب
خانوم لبخند/ 16 فروردین /17 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام
ممنون از همدردی دوستان
امروز شد 2....
Commander
 الهـــــــی...

نه من آنم که ز فیض نگاهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی
                                                                         در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی
                                                                                 پشت دیوار نشینم، چو گدا بر سر راهی
                                                                                            کس به غیر از تو نخواهم، چه بخواهی چه نخواهی

باز کن در، که جز این خانه مرا نیست پناهی...
                                                              [تصویر:  qoo8noee5kz6ooffek5s.gif]
سلام
میتوانم
24 فروردین
با امروز 10 روز خوب
در انتظار ستاره چهارم

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام خدمت همه 1
امیدوارم سلامت باشید
sadaf1/
24بهمن/
69روز خوب
[تصویر:  qol.jpg]
سلام. دریل/ 23 بهمن/ 70 خوب
اقای صدف عجب کورسی گذاشتیما Gigglesmile
سلام
علی / 17 فروردین / 18 روز خوب
شکر خدا
Kool
[تصویر:  0f36ce45516cebe75c10ba1caa7dbe23b34bd02c.jpg][تصویر:  0f36ce45516cebe75c10ba1caa7dbe23b34bd02c.jpg]
یا مهدی ( عج ) بیا و دستم بگیر
مگذار این شیعیه تو روز ظهور خجل از روی همچون ماه تو باشد
یا این که روز محشر این بنده بد خجل از رد بیعت تو باشد
Commander
شد 3 تا...
 الهـــــــی...

نه من آنم که ز فیض نگاهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی
                                                                         در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی
                                                                                 پشت دیوار نشینم، چو گدا بر سر راهی
                                                                                            کس به غیر از تو نخواهم، چه بخواهی چه نخواهی

باز کن در، که جز این خانه مرا نیست پناهی...
                                                              [تصویر:  qoo8noee5kz6ooffek5s.gif]
خانوم لبخند/ 16 فروردین /18 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام
26 فروردین / شد 9 تا 53
ان شاءالله فردا دو رقمی میشه cheshmak
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
فاطمه1375 / 21 اسفند / 44روز خوب  Khansariha (69)
دریل/23 بهمن/ 71 روز خوب
سلام

خدا قوت خدمت فرشته های راه بندگی
ان شالله موفق باشین

لاکی بوی / 23 اذر / 122 روز خوب

ستاره هارو رد کنید بیاد  4fvfcja  53258zu2qvp1d9v
یا علی مدد 53 
 زندگی ات را با اراده خودت تغییر بده

هر روز یه قدم

هر چند کوچک

به سمت آرزو هات بردار ...

موضوعات مرتبط با این موضوع...